صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 713141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 182

موضوع: تجربه شما در مورد رد استیشن !؟

عضو انجمن Reza.exe آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    264
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    537 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه شما در مورد رد استیشن !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    دوست عزیز من، هدفم از طرح این مورد این بود که واقعا می خواستم یکبار هم که شده از زبان خودتان بشنوم که چه موردی هست که باعث می شود شما چند ماه پیش و حالا نسبت به من اینطور جبهه گرفته و مسئله LordVPS را توی سر من بزنید! و حالا که ظاهرا مشکلی وجود ندارد، خوشحال می شوم از شما بابت هرآنچه بوده یا هست عذر خواهی کرده و دست دوستی به سمت شما دراز کنم. امیدوارم هیچ گونه کدورتی میان ما باقی نماند...

موفق باشید
    من بابت چه چیزی باید عذرخواهی کنم ؟!
    راستی لطف کنید لینک یک پست را بدید ( به جز این پست ) که من در مورد lordvps صحبت کرده باشم
    ظاهرا خیلی ها درباره این مسئله صحبت کردند با شما و شما بنده را با دیگران اشتباه گرفتید !!!
    من هیچ همکاری نه با شما نه با لرد وی پی اس و.. داشتم و به نظر من هم کدورتی وجود نداره ! دلیلی نداره مشکلی باشه !
    این ذهنیت منفی شما هست که انتقاد از صحبت های غیر حرفه ای به خاطر تعریف های بی جا در مقابل ضعف را کدورت می بینید ! درصورتی که چنین نیست !
    اگر با بنده مشکلی دارید یا فکر می کنید من با شما مشکلی دارم که اینطور نیست ممنون می شم از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید و اجازه بدیم تاپیک روال خودش را طی کنه

2. # ADS

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

باسلام
    یک راست بدون مقدمه میرویم سر اصل مطلب.
    1- در مورد سخت افزار سرورها باید عرض کنیم که تا به الان مشکل خاصی وجود نداشته است.
    2- در مورد ابیوزها بله بیشترین دان تایم شما آقای محبعلی فکر میکنم مربوط به ابیوزی بود که در RBL لیست شده بود و شما تایید کرده بودید که مشکل حل شده است ولی بنا به دلایلی هنوز در لیست RBL بوده است! در مورد بقیه مشکلات هم بله خق باشماست به دلیل تعداد زیاد سرویسها و ابیوز بالای کاربران این مشکل پیش آمده است که از شما قبلا عذرخواهی شده است. انشاا.. در سیستم جدید سعی شده است این مشکل رفع بشود.
    3- در مورد ایمیل هم دوستانی که از این محدودیت ناراضی هستند میتوانند یک Relay سرور برای خود درست کنند و بدون محدودیت از آن استفاده کنند.
    4- در مورد پهنای باند هر شرکتی سیاست خاص خود را دارد. همان شکلی که این دیتاسنتر در آفرهای مختلف سیاست خود را تغییر میدهد که نه برای مشتریان قدیمی مشکل ایجاد شود و نه برای مشتریان جدید. ولی طی خبری که مدیر دیتاسنتر به ما دادند طی شش ماه آینده یک پورت 100Gbps به دیتاسنتر اضافه خواهد شد!
    5- اگر دوستان هر پیشنهاد و یا انتقادی دارند میتوانند به ایمیل بنده m.tajdini[at]almahost.co.uk ارسال کنند چون در اواسط ماه آینده میلادی جلسه ایی با مدیران دیتاسنتر داریم که قرار است پیرامون همه موارد صبحت شود و در صورت امکان راه حل مناسبی پیدا شود!
    موفق باشید
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

4. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.gh نمایش پست ها
    من وقتی میبینم کسی قصد تخریب شرکتی رو داره هر چقدر هم بار علمی شون زیاد باشه نمیتونم با حرفاشون موافق باشم
    شما چطور ؟
    کسی نه بهتر است بگوییم کسانی
    برای ما عادی شده
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

6. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

در رابطه با مسایلی که در مورد RedStation مطرح کرده اید بصورت خلاصه نکاتی را عرض می کنم:

1. در رابطه با هارد های برند HITACHI در ابندا باید عرض کنم که این برند جزء پیشتازان صنعت Hard Disk بوده و به عنوان یک تولید کننده برند خوبیست. ولی از نظر مدلی که برای شما استفاده شده، همانطور که قبلا در یکی از پست ها عرض کرده بودم شما به عنوان کسی که آشنایی دارید و نیاز دارید با جزئیات فطعات آشنایی داشته باشید فقط کافی بود از ما سوال نمایید تا جزئیات فنی هر یک از قطعات در اختیار شما قرار داده شود. در واقع دیتاسنتر بسته به تجربه خود از سخت افزاری های خاصی برای عموم استفاده می کند و این عوام برایشان فرقی نمی کند که مشخصات این قطعات دقیقا چیست، چون در هر صورت کار ایشان را راه می اندازد. ولی قطعات با مشخصات بالاتر نیز برای خواص وجود دارد و امکان سفارشی سازی تا حدی برای مشتری هست. در حال حاضر نیز هارد های SAS 15K rpm ارایه می شوند و دیگر جزدئیات آن ها نیز قابل پرسش می باشد.
    در مورد اینکه پیش تاز یا پس تاز صنعتی بودن اهمیت چندانی ندارد ...همانطور که در بازارهای مشابه دیدیم که Nokia که پیشتاز بود در چه وضعیتی به سر میبره.

در ابتدا یک سرور E3 بود که هاردهای RE SAS شرکت western digital داشتند...هادرهای خوبی است...با اینکه از raid سهت افزاری استفاده شده بود و کارت رید دارای bbu بود...اما بازدهی و latency هارد در حد یک چهارم هاردهای بدون raid و سری RE4 همین شرکت بود... که بسیار جای تعجب داشت...که در نهایت زیر 3 ماه latency به یکباره بالا رفت و مشخص بود که هارد نردیک کرش کردن هست ...بدون اینکه لود خاصی داشته باشه ...برای این سرور مجبور شدیم شبانه سرورهای کاربران رو به منچستر منتقل کنیم تا دیتای کاربران از بین نره ...که نزدیک 85% یوزرهای ما روی اون سرور ریزش داشتند و تمدید نکردند...این مورد انقدر سریع اتفاق افتاد که حتی با آلما هاست هم در میان نزاشتیم و بعد به دلیل مشغله های کاری زیاد فراموش شد.
    اون زمان سوال پرسیده شد اما هیچ کس اطلاع خاصی نداشت و بر DELL بودن سرورها استناد میشد که بعدا دیدیم چه DELL است این سرورها!

شما موضوع صحبت بنده رو متوجه نشدید! بنده اطلاع دارم که سرورهای DELL قابلیت اضافه شدن هاردهای SAS رو دارند اما اصرار بی دلیل redstation برای استفاده از هاردهای SAS با سرعت 7200 هیچ وقت برای ما قابل درک نبود...اونم هاردهای بسیار ضعیف سری SAS شرکت hitachi!

2. در مورد شبکه های بر پایه Cisco می بایست عرض کنم که تجهیزات شرکت سیسکو به دلیل مرغوبیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر بفرد خود ستودنی هستند و سازمان ها و شرکت هایی که از این قطعات به نسبت گران و پر هزینه استفاده می کنند به کیفیت سیستم خود بها داده اند. برای استفاده از این تجهیزات نیز نیروی های متخصص در سطوح مختف آموزش داده می شوند و مدارک شرکت Cisco برترین مدارک حوزه شبکه در سرتاسر دنیاست. دلیل این که بنده این مسئله رو بیان کردم هم ویژگی های قدرتمند این تجهیزات است که شبکه را با کیفیت و مصون از حوادث نگه می دارد.
    تجربه کار با ساپورترهای شبکه رو هم داشتیم...البته بیشتر به بحث مجازی سازی vmware بود که مجازی ساری که خودشون نصب کرده بودند. در طی بازه های زمانی random بین 10 تا 20 روزه به یکباره پینگ کل مجازی ساز میرفت. این مشکل4 بار پیش امد که 2 بار به دیتاسنتر ارجاع دادیم و بعد از 6 ساعت دان تایم. نتونستن مشکل رو حل کنند و سرور رو ریبوت دادند. کاری که اگر اول خودمون میدادیم کمتر از 15 دقیقه دان تایم داشتیم.
    در آخر هم بنده خودم با هماهنگی و زحمت زیادی که به آقای تاج الدینی دادیم ساعت 3 تا 6 صبح مجدد مجازی ساز رو نصب کردم تا مشکل حل شد. که واقعا همکاری جناب تاج الدینی و آرایش ستودنی بود برای حل مشکلات.

3. در مورد اینکه سرور های Dell تنها هارد های SAS 7.2K rpm را support می کنند، این گفته نادرست است! نمونه اش همان سرور 720XD که فرمودید... شما همین سرور را در وبسایت Dell کانفیگ کنید ببینید چه دیسک هایی را ارایه داده است. همانطور که مشاهده می کنید امکان استفاده از دیسک های SAS 15K rpm 6Gb/s و انواع دیگر نیز وجود دارد، البته بدیهی است که وقتی شما SAS بیش از 600GB بخواهید، دیگر دیسک های 10K یا 15K ی 6Gb/s ای برای شما وجود ندارد و تنها می توانید به دیسک های 7.2K 3Gb/s متکی باشید. البته تا جایی که بنده مطلع هستم، بیشتر سرور ها 710 بوده و تعدادی نیز 720 عادی (و نه XD وجود دارد)... حال دیگر مورد شما جزء اقلیت بوده یا ... را دیگر نمی دانم. در مورد همه سرور های استفاده شده مشکلی از بابت محدودیت استفاده از انواع دیسک دیده نمی شود.
    بنده جایی عرض نکردم که فقط SAS 7.2 ... بالاتر توضیح دادم که تکرار نمیکنم.

4. در مورد Abuse ها دیتاسنتر به شدت سختگیر است... Abuse ها نیز ممکن است در یک مورد چند بار تکرار شوند. البته بنده در جریان ریز ماجرای شما نیستم... پس از پاسخ دهی به آن اجتناب می کنم...
    بله زمانی تکرار می شود که count لیست شدن در rbl اضافه شود. اما نه زمانی که متن abuse ها و count لیست شدن در rbl دقیقا یکی باشد
    5. در مورد پهنای باند و دیگر موارد ضد و نقیض های زیادی وجود دارد و به دلایل فنی دقیقا مهم است شما در کدام شعبه و در چه زمانی میزبانی شده اید. این موارد شاید از نظر مدیران دیتاسنتر آنقدر ها مهم و اساسی ننماید ولی از نظر شخص بنده مهم بوده و آن را یک ضعف در سیستم کاری می دانم. بنده و دیگر دوستان در طرح بهبود سیستم این موارد را نیز در نظر داریم و در حال مذاکره برای حل مشکلات هستیم.

6. در مورد همکاری با دیتاسنتر نیز یکسری مسائل محرمانه وجود دارد... ولی ممکن است در آینده اوضاع تغییر کند...

موفق باشید
    بنده هم بسیار بسیار امیدوارم و خوشحال میشم که این مسائل و مشکلات حل بشه ... نه به خاظر اینکه radstaion بهبود پیدا کنه .. به دلیل اینکه آلماهاست که اینفدر خوب کار میکنه و زحمت میکشه با چنین مسائلی زیر سوال نره خدایی نکرده و مدام با کاربر سر مسائلی که مربوط به دیتاسنتر و سرویس دهی اون ها هست درگیر نشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    141
    تشکر شده در
    91 پست

رد استیشن جزء دیتاسنترهای خوب هست اما عالی و بی نقص نیست
    تا جایی که من از سرویسهای این شرکت به واسطه دوستان استفاده کردم و تستهای مختلفی گرفتم این دیتاسنتر از نظر پورت در مضیقه هست مثل مدیر سروری که ماشین مجازی ها رو اور میکنه حس میکنم این دیتاسنتر نسبت به پورت در حال حاضر همچین سیاستی رو در پیش گرفته

هر زمان که میخوام وارد سایت سنگینی بشم که روی رداستیشن هست شدیدا یاد قیف میوفتم

یک دیتاسنتر خوب به نظر من اونی نیست که سخت افزارش عالی باشه یا فقط پشتیبانی خوب داشته باشه یا یوزر فریندلی باشه یا .... دیتاسنتر خوب باید همه چیزش مچ باشه و به هم بخوره

به شخصه از یکی دو دیتاسنتر دیگه که استفاده کردم (یکی اروپا و دیگری امریکا که اسم نمیاره ) تجربه بهتری داشتم و بی دغدغه تر سایتها رو مدیریت کردم

تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    باسلام
    یک راست بدون مقدمه میرویم سر اصل مطلب.
    1- در مورد سخت افزار سرورها باید عرض کنیم که تا به الان مشکل خاصی وجود نداشته است.
    2- در مورد ابیوزها بله بیشترین دان تایم شما آقای محبعلی فکر میکنم مربوط به ابیوزی بود که در RBL لیست شده بود و شما تایید کرده بودید که مشکل حل شده است ولی بنا به دلایلی هنوز در لیست RBL بوده است! در مورد بقیه مشکلات هم بله خق باشماست به دلیل تعداد زیاد سرویسها و ابیوز بالای کاربران این مشکل پیش آمده است که از شما قبلا عذرخواهی شده است. انشاا.. در سیستم جدید سعی شده است این مشکل رفع بشود.
    3- در مورد ایمیل هم دوستانی که از این محدودیت ناراضی هستند میتوانند یک Relay سرور برای خود درست کنند و بدون محدودیت از آن استفاده کنند.
    4- در مورد پهنای باند هر شرکتی سیاست خاص خود را دارد. همان شکلی که این دیتاسنتر در آفرهای مختلف سیاست خود را تغییر میدهد که نه برای مشتریان قدیمی مشکل ایجاد شود و نه برای مشتریان جدید. ولی طی خبری که مدیر دیتاسنتر به ما دادند طی شش ماه آینده یک پورت 100Gbps به دیتاسنتر اضافه خواهد شد!
    5- اگر دوستان هر پیشنهاد و یا انتقادی دارند میتوانند به ایمیل بنده m.tajdini[at]almahost.co.uk ارسال کنند چون در اواسط ماه آینده میلادی جلسه ایی با مدیران دیتاسنتر داریم که قرار است پیرامون همه موارد صبحت شود و در صورت امکان راه حل مناسبی پیدا شود!
    موفق باشید
    بله بنده هم همانند شما به کاربر انتقال میدم و در صورت تایید ایشون خبر رو به شما میدم که به دیتاسنتر منتقل بشه ...اما این مورد استثنا بود. چون کاربری بودن که سرور از ما میگرفتن به کاربران خارجی ریسل میکردند. که ایشون کلا spamer بود و ما 3 سرور مجازی بوزر ایشون رو درجا terminate کردیم بعد این داستان.

اما در مورد abuse هم حتما این مورد رو به دیتاسنتر اعلام کنید که سروری که برای مجازی هست و end user نهایی مشتری سرور مجازی یا کاربران اون شخص هستند در زمان 48 ساعت حل مشکل و پیگیری اون خیلی خیلی دشوار هست و در نهایت ما مجبور میشیم که سرور ور مسدود کنیم که باعث نا رضایتی کاربر میشه.
    abuse که به دست شما میرسه ...یکبار delay در حدود چند ساعت داره. بعد به ما برسه...اگر شما از ساعت 12 شب تا 9 صبح ارسال کنید که باز هم delay داره...بعد برای کاربر سرور مجازی ارسال میکنیم و تا بررسی بشه و دوباره همین روند برگشت داده بشه ........................

این که کیفیت تغییر نمیکنه کاملا مخالف هستم...دقیقا از زمانی که پهنای باند نامجدود با گارانتی 200 مگابیت شد پورت سرور ما هم تقریبا همین حدود کاهش داشت... به غیر از هلند و خود انگلستان سرعت به سایر کشورها افتضاح شد ! پیگیری هم کردیم با خودتون که به نتیحه خاصی نرسید.

دیتاسنتر در شرایط سخت و مشکلات هست که باید کارا باشه که ما از این دیتاسنتر رضایت نداشتیم. زمانی که همه چیز خوب باشه نکته ای وجود ندارد.

در هر صورت دوباره میگم که در این مدت همکاری آلماهاست به ویژه آقایان آرایش و تاج الدینی بسیار دلسوزانه و قابل ستایش هست و از هیچ تلاشی فروگدار نبودند.... بنده هم مطلع هست که محدودیت هایی وجود دارد و امیدوارم با رایزنی هایی که انجام میشه روند مثبت باشه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    252
    تشکر تشکر شده 
    990
    تشکر شده در
    719 پست

این که کیفیت تغییر نمیکنه کاملا مخالف هستم...دقیقا از زمانی که پهنای باند نامجدود با گارانتی 200 مگابیت شد پورت سرور ما هم تقریبا همین حدود کاهش داشت... به غیر از هلند و خود انگلستان سرعت به سایر کشورها افتضاح شد ! پیگیری هم کردیم با خودتون که به نتیحه خاصی نرسید.
    با سلام

دوست عزیز لطف کنید بفرمایید از نظر شما پهنای باند مطلوب برای سرورهای 200 مگابیت گارانتی رداستیشن به طور دقیق چقدر باید باشه

سپاس
    ویرایش توسط shingo : May 11th, 2013 در ساعت 11:03

تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shingo نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز لطف کنید بفرمایید از نظر شما پهنای باند مطلوب برای سرورهای 200 مگابیت گارانتی رداستیشن به طور دقیق چقدر باید باشه

سپاس
    قربان ما سرور رو قبل آفرها تهیه کردیم...پهنای باند ما 1 Gbps Premium بود

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    252
    تشکر تشکر شده 
    990
    تشکر شده در
    719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    قربان ما سرور رو قبل آفرها تهیه کردیم...پهنای باند ما 1 Gbps Premium بود
    متوجه هستم.منظور بنده این هست که وقتی پهنای باندتون پرمیوم بود چه سرعتی داشتید همچنین بعد از تغیرات سیاست شرکت در پورت سرور ها چه سرعتی رو تجربه کردید؟

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

سلام
    با آرزوی موفقیت و توفیق برای همه دوستان همکاران و ......
    17صفحه نظر با مرور کل آن تقریبا به هشتاد تا نود درصد رضایت میرسیم و ده تا بیست درصد عدم رضایت که عمدتا روی ارسال ایمیل بوده و نحوه برخورد با ابیوز.
    بنده نه قصد دارم دفاع کنم نه قصد دارم رد کنم به دیتا سنتر های دیگر هم کاری نداریم چون به عبارت معروف بنده سوار ماشتین خودم هستم .
    این دیتا سنتر زمانی که وارد عرصه در بازار ایران شد کاملا ناشناخته بود و هیچ اثری از ان نبود و با ورود خود توسط آلما هاست یک سری تفاوت را وارد بازار سرور در ایران کرد :
    1: پرت ده گیگ
    2: پهنای باند 150 ترابایتی
    3: دادن ای پی حتی تا پانصد عدد رایگان
    4: آفر های عجیب و قریب
    البته شاید بنده ندیدبدید بودم برام اینا جالب بوده .
    هرچه بود طیف وسیعی ازکاربران را به سوی خود جذب کرد و خیلی ها را می شناسم که همچنان روی سرور های قدیمی این دیتا سنتر هستند و بعد از گذشت سالها همچنان پابرجا ....
    اینکه قطعات سیسکو باشد یا جونیپر ، دل باشد یا سوپر میکرو مهم است اما نه به اندازه ای که ملاک برتری خروجی کیفی یک سیستم باشد که در این دیتا سنتر هم به سخت افزار اهمیت داده شده هم سیایت کاری
    کسی را ندیدم با سخت افزار این دیتا سنتر مشکلی داشته باشد.
    در مورد سیاست های چند گانه پرت هم حق با کاربران است اما باز کسی را ندیدم که پرت این دیتا سنتر را رد کند و جز پرت های عمومی یا کم کیفیت بداند
    در رابطه با هارد و رید : تقریبا در تمام دیتا سنتر هایی که از سرور دل استفاده میکنند رد پای رید کنترل در کانفیگ انها دیده میشود و باید بگویم وجود ریدکنترل چسب زخم بر پیکریه سرور نیست بکه وسیله ای استراتژیک برای بکارگیری و بالا بردن کیفیت در جهت مقصد رسیدن که بعضی از دوستان بین صفر یا یک بودن ان یا نو رید بودن ان دچار تردید هستند اما باید گفت هر مدل از رید در مجازی سازی یا هاستینگ یا فایل هاستینگ و........مزیت خود را دارد
    میرسیم به مبحث ای پی : خوب همینطور که شاهد هستیم طی سال گذشته خیلی از دیتا سنتر ها تعداد ای پی که به یک سرور میدادند را کاهش دادند ولی رداستیشن این کار را نکرد بنا به هر دلیلی و از انجایی که این دیتا سنتر در طول افر های متوالی اقدام به دادن ای پی به صورت رایگان یا نصف قیمت کرده بود و کاربر هم این جور مواقع به یک باره آینده نگر میشود و دست به خود کشی میزند اقدام به دریافت بیش از دویست ای پی میکردند و بارها دیده شده بود روی سرور سی و دو گیگ دویست و پنجاه ای پی خریداری میشد خوب پس در نتیجه دیتا سنتر هم به مشکل تعداد ای پی میخورد هم قواینی بین المللی باعث میشود سیاستی برگزیند که کاربر خود زنی نکرده و تعداد ای پی مورد نیاز خود را سفارش دهد که خدا را شکر با گران کردن ای پی عملا مشتری از دست نداد ولی در مقابل کاری کرد کاربران با حساب و کتاب سرویس تهیه کنند
    ار بابت ابیوز: شاهد این هستیم که همه دیتا سنتر چه انهایی که گیر میدادند چه انهایی که گیر نمیدادند ( مثال نمیزنم چون باز دعوا سره دو متر کفن راه می افتد) همه گی به یک باره برخوردهای شدیدی با کاربران خود سر ابیوز کردند خوب این مسئله بدون دلیل نبوده چون دیوانه که نیستند به جان مشتری خود بیفتند ، حتما موردی هست که باعث بروز این مسائل از سوی دیتا سنتر میشود و اما در رداستیشن :
    در اینجا وقتی ابیوز ارسال میشود بین 24-48 ساعت مهلت پاسخ میدهند و بعد از ان اگر پاسخی داده نشود ساسپند بله به معنای کلمه که بعضی از دوستان میگویند دیتا سنتر خاموش میکند که کاملا اشتباه است
    دیتا سنتر سرور مسدود یا به عبارتی پرت را میبندد تا شما هر گوشه و کناری درگیر هستی پاسخ دهی که معمولا در این جور مواقع کاربران ایرانی در آلما هاست اعلام میکنند ندیدیم ؛ وقت نشد ؛ ساسپند کردیم ، اقا میشود راهنمایی کنید من اصلا نگرفتم ابیوز چیه ( با اینکه کاملا تابلو هست داستان ارسال اتک ) ، آقا مشکل حل شد ، خلاصه ما پاسخ را به دیتا سنتر میدهیم و به یک باره تیکت از سوی کاربر بعد از چند ساعت می اید که اقا سرور در دسترس نیست !!!! به دیتا سنتر میگوییم چه شده و جواب میشنویم که چک کردیم مشکل حل نشده بود ساسپند کردیم !!!! وقتی به کاربر میگوییم بعد از کلی اینور آنور میگوید ای پی را اشتباه بستم و یا ای وای من همکارن اشتباه روشن کرد و اینجور داستانا خلاصه ما هم می افتیم به جان نا قابل دیتا سنتر تا سرور را بازکند و مشکل را کاربر حل کند .
    البته خیلی از همکاران ما در آلما هم حرفه ای در ابیوز عمل کرده و هم قاطع که اگر آنها نبودند ما دلخوشی نسبت به
    ویرایش توسط AlmaHost : May 11th, 2013 در ساعت 11:22

صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 713141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)