نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 12 از 73 نخستنخست ... 289101112131415162262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو دائم AvalinHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    3,842
    تشکر شده در
    2,575 پست

پیش فرض پاسخ : Re: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tehranshahr نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اول تحقیق کنید بعد رای صادر کنید.
    من خودم پاسپورت ایرانی دادم به پی پال.
    احتمالا الان متوجه اشتباهشون شدن.
    بیش از 15 سال همکاری با دیتاسنتر هتزنر
    پرداخت هزینه سرورها با سورس بانکی

http://www.avalinhost.com

2. تعداد تشکر ها ازAvalinHost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن dreamdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    862
    تشکر شده در
    523 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

سلام - پی پل هیچ مشکلی با هویت ایرانی نداره ( با ایرانی در ایران مشکل دار- نه خارج از خاک ایران ) - 6-7 ساله پی پل دارم ....
    شرکت رسمی در کانادا - خدمات هاستینگ - سرور مجازی - آی پی - کلوکیشن - فروش سخت افزار سرور
    فروش سرور های اختصاصی آمریکا xlhost با قیمت های مناسب * * * کلو آمریکا

5. تعداد تشکر ها ازdreamdata به دلیل پست مفید

عضو جدید mst_ab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

دوستان گرام (!) بحث رو منحرف کردید! پیپل رو بیخیال!
    نقل قول نوشته اصلی توسط xplusboy نمایش پست ها
    عرض سلام به دوستان
    من هم دقیقاً به همین مشکل برخوردم، دو هفته پیش 300 تا خروجی گرفتم، بعد از اون دیگه خروجی هام رو کنسل کرد و بعد 2 روز هم اکانتم رو لیمیت کرد.
    من کشورم رو ایران انتخاب کرده بودم برای همچین روزی که اگه مدارک بخوان بتونم صادقانه بدم بهشون،
    همین کار رو هم کردم، اسکن پاسپورت و کپی قبض تلفن رو برای وریفای کردن آدرس و اون عکس و کد کذا رو دادم بهشون.
    جالبه بدونید که اون قبض تلفن ایرانی تونست آدرسم رو وریفای کنه ولی بقیه مدارکم الان حدود 10 روزه که در دسته بررسیه.
    بیشتر از 10 بار توی این مدت با ساپورت دارم مکالمه میکنم و هیچ جواب منطقی ارائه نمیدن و فقط میگن باید دپارتمان مربوطه جواب بده و صبر کنید.
    با گشت و گذار هام توی نت به چندید مورد مشابه برخورد کردم که همه اونها هم یه جوری پولهاشون رو فریلنسر خورده بود... مثلاً :
    www.scam.com/showthread.php?t=135356
    کلاً چیزی که من متوجه شدم این شرکت تا جایی که بتونه و بدونه که کاربراش نمیتونند مزاحمتی براشون ایجاد کنند سعی میکنه که با همچین کارایی پول هاشون رو بلوکه کنه به نفع خودش.
    الان من حدود 600 دلار توی فریلنسر دارم که به همین سرنوشت دچار شده.
    بعید هم میدونم دیگه این اکانت از لیمیت در بیاد. شاید بهترین راه این باشه که از یه کشوری که اینا ازشون میترسند یه اکانت وریفای شده درست کنیم تا بشه با اطمینان بیشتری به کار کردن ادامه داد.
    ولی باید از اول حسابه یه پاسپورت، شماره تلفن و یه قبض با آدرس رو بکنیم.
    پیدا کردن و وریفای کردن آدرس در یک کشور برای خیلی ها مثل بنده خیلی سخته...
    موضوع جالب اینه که قبض تلفن فارسی رو می تونن بخونن (که آدرستون رو وریفای کردن) ولی شناسنامه یا کارت ملی فارسی رو گیر میدن؟!! واقعاً عجیبه!
    این موضوع رو هم که میگید:
    کلاً چیزی که من متوجه شدم این شرکت تا جایی که بتونه و بدونه که کاربراش نمیتونند مزاحمتی براشون ایجاد کنند سعی میکنه که با همچین کارایی پول هاشون رو بلوکه کنه به نفع خودش.
    الان من حدود 600 دلار توی فریلنسر دارم که به همین سرنوشت دچار شده.
    مخالفم، چون این سایت این قدر درامدش بالاست که اصلاً نیازی به چنین کارهایی نیست، در ثانی، من فکر می کنم که اونا بیشتر میخوان محکم کاری قانونی انجام بدن تا اینکه بخوان از فرد یا افرادی دز دی کنن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط onlymaj نمایش پست ها
    بنده از دوشنبه که این قضیه رو متوجه شدم رفتم و یک درخواست دادم . خوشبختانه امروز واریز شد . اکانت بنده قبل عید به دلیل واریز مستقیم یکی از دوستان بلاک شد . من رفتم یک اقرانامه به محل از دفتر اسناد رسمی با دادن ۳۲۲۰۰ تومان گرفتم و به همراه شناسنامه ام دادم ترجمه کردند و فرستادم . اکانتم در کمتر از یک روز دوباره باز شد . البته اولش فارسی فرستادم گیر دادن و گفتن انگلیسی بفرست . از عید تا حالا هم یک چند باری درخواست دادم و همه واریز شدند . حالا نمی دونم از این به بعد چطوره . آیا باز هم میشه درخواست داد یا نه . به هر حال تجربه ای که بنده داشتم رو عرض کردم شاید به درد دوستان بخوره .
    افرادی که کشورشون رو غیر از ایران انتخاب کردن با مکاتبه با ساپورت فری لنسر (بدون مدارک) تونستن که مشکلشون رو حل کنن.
    میشه توضیح بدید که اقرار نامه چیه و برای چی تهیه کردین؟
    منظور از واریز مستقیم چیه؟ اکانت بلاک شد یا لیمیت؟

7. تعداد تشکر ها از mst_ab به دلیل پست مفید

عضو جدید majid-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید که اقرار نامه چیه و برای چی تهیه کردین؟
    بله این سوال من هم هست.

منظور از واریز مستقیم چیه؟
    من هم یک بار چند سال پیش سر واریز مستقیم مشکل خوردم. واریز مستقیم همون گزینه Transfer Funds هست:
    https://www.freelancer.com/users/fin...transfer-funds

یعنی بدون پروژه از موجودی فری لنسرتون به حساب یک عضو دیگه پول منتقل کنین. نمی دونم چرا با اینکه خودشون این امکان رو گذاشتن چرا هر وقت کسی ازش استفاده میکنه (و ۳ درصد هم هزینه ازش کم میکنن) باید سین جیم بشه.
    ویرایش توسط majid-f : May 25th, 2013 در ساعت 00:20
    ایمیل: majid4466@gmail.com
    تلفن: ۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
    اسکایپ: majid.fouladpour

9. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

عضو جدید majid-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    113
    تشکر شده در
    71 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-00 نمایش پست ها
    سلام میشه ادرس سایتشو بدید منم عضو شم چطوریه درامدی داره سایتش ؟
    سامان جان این آدرس سایت: Freelancer.com - Hire Freelancers & Find Freelance Jobs Online

اما همونطور که میبینی اکانت ایرانی همچین بی دردسر هم نیست. من اگر امروز می‌خواستم یک اکانت باز بکنم و امکانش رو هم داشتم اولا اکانت رو با هویت حقوقی باز میکردم (اکانت متعلق به یک شرکت، نه یک شخص حقیقی) و در ثانی از شرکتی استفاده می‌کردم که خارج از ایران ثبت شده باشه. خارج از ایران بودن اکانت فایده‌ش اینه که اگر تحریم‌ها تا جائي پیش رفت که شرکت‌های استرالیائی هم ملزم شدن به ساکنان ایران سرویس ندن مشکلی برای اکانت پیش نمی‌آد، شرکت بودنش هم فایده‌ش اینه که بصورت قانونی قابل واگذاری میشه (اعتباری که یک اکانت شخصی کسب میکنه ارزشمند هست اما فقط برای شخص صاحب اکانت و این ارزش قابل تبدیل به پول نیست).

البته اگر به شکل دست‌گرمی و امتحانی میخوای وارد فری‌لنسر بشی رفتن دنبال مدارک برای اکانت خارج از ایران (چه شخصی و چه شرکتی) به دردسرش نمی‌ارزه -- مگر اینکه فامیل نزدیک داشته باشی که کمکت کنه. اگر نداری، یک اکانت با هویت و آدرس و تلفن واقعی‌ت راحت میتونی باز کنی و شروع کنی به دنبال پروژه دویدن! (اول کار پروژه گرفتن سخته)

امیدوارم موفق باشی
    ایمیل: majid4466@gmail.com
    تلفن: ۰۹۳۶۹۲۳۴۰۴۲
    اسکایپ: majid.fouladpour

11. تعداد تشکر ها از majid-f به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    23 پست

سلام دوستان.
    اینجا کسی مدارک Identification برای برداشتن لیمیت ها از اکانتش توی فریلنسر ارایه داده؟ سه تا مدرک میخواد، یکی اسکن پاسپورت یکی قبض برق یا آب یا قبض مالیات و سومی هم عکس به همراه کد! (همون که مثل زندانی ها هست!)
    دفعه پیش که اکانت من لیمیت شد تونستم با گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی لیمیتش رو بردارم چون هنوز خدمت نرفتم و برای گرفتن پاسپورت باید 15 میلیون تومن وثیقه بزارم! الان که به پشتیبانیش تیکت زدم که من نمیتونم اسکن پاسپورت ارایه کنم و مثل بقیه ایرانی ها قبضم فارسی هست و دفعه پیش هم قبض فارسی ارایه کردم و شما قبول نکردید! ترجمه رسمی هم نه از شناسنامه و نه از چیز دیگه ای قبول نمیکنید! من چطور میتونم خودم رو برای شما Identify کنم؟، بلافاصله تیکت رو Close کردند!
    چقدر رفتار میتونه تحقیر آمیز باشه!! 400$ تو حسابم داشتم، گور پدرش با فریلنسر نامرد یه پروژه 5000$ دارم، نمیدونم کارفرماشو چیکار کنم! باید کلی باهاش صحبت کنم که رازی بشه مستقیم ازش پول بگیرم. کوفتشون بشه اون فی که روش گرفتن

13. تعداد تشکر ها از epsi1on به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط epsi1on نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اینجا کسی مدارک Identification برای برداشتن لیمیت ها از اکانتش توی فریلنسر ارایه داده؟ سه تا مدرک میخواد، یکی اسکن پاسپورت یکی قبض برق یا آب یا قبض مالیات و سومی هم عکس به همراه کد! (همون که مثل زندانی ها هست!)
    دفعه پیش که اکانت من لیمیت شد تونستم با گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی لیمیتش رو بردارم چون هنوز خدمت نرفتم و برای گرفتن پاسپورت باید 15 میلیون تومن وثیقه بزارم! الان که به پشتیبانیش تیکت زدم که من نمیتونم اسکن پاسپورت ارایه کنم و مثل بقیه ایرانی ها قبضم فارسی هست و دفعه پیش هم قبض فارسی ارایه کردم و شما قبول نکردید! ترجمه رسمی هم نه از شناسنامه و نه از چیز دیگه ای قبول نمیکنید! من چطور میتونم خودم رو برای شما Identify کنم؟، بلافاصله تیکت رو Close کردند!
    چقدر رفتار میتونه تحقیر آمیز باشه!! 400$ تو حسابم داشتم، گور پدرش با فریلنسر نامرد یه پروژه 5000$ دارم، نمیدونم کارفرماشو چیکار کنم! باید کلی باهاش صحبت کنم که رازی بشه مستقیم ازش پول بگیرم. کوفتشون بشه اون فی که روش گرفتن
    سلام دوست عزیز، من هنوز ارسال نکردم، چون مثل شما برای رفع لیمیت مدرک غیر از فارسی ندارم. خدا رو شکر من خیلی تو حسابم پول نیست! وگر نه بیچاره می شدم! من هم بیخیال شدم. فقط یه پروژه ناقص دارم که دلم برای کارفرما می سوزه! براش انجام میدم.
    به نظر من هم اگر تو Elance یا ODesk مشکل نداری، پروژه 5 هزار تایی رو منتقل کن به یکی از این سایتا و اونجا پیگیری کن.

15. تعداد تشکر ها از mst_ab به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    23 پست

سلام دوست عزیز، من هنوز ارسال نکردم، چون مثل شما برای رفع لیمیت مدرک غیر از فارسی ندارم. خدا رو شکر من خیلی تو حسابم پول نیست! وگر نه بیچاره می شدم! من هم بیخیال شدم. فقط یه پروژه ناقص دارم که دلم برای کارفرما می سوزه! براش انجام میدم.
    به نظر من هم اگر تو Elance یا ODesk مشکل نداری، پروژه 5 هزار تایی رو منتقل کن به یکی از این سایتا و اونجا پیگیری کن.
    oDesk فکر کنم از همون اول مدارک میخواد.
    همیشه باید یه مشکلی باشه، تا چند وقت پیش که فریلنسر ف.تلر بود. این چند وقت هم که صفحات https باز نمیشد، نمیتونستم Withraw کنم، چیز پی ان هم که ماشالله رسما تعطیلش کردن (اعم از کریو و تانل و بارباتانل و ...). فقط از VPS میتونم با فریلتسر کار کنم. فکر میکنم چند وقت دیگه هم به خاطر اینکه ایرانی ها رو لیمیت کرده، دوباره فیلش تر میشه.
    بدیش این هست که این فریلنسر از همه سایتهای دیگه بزرگتر هست، واقعا سایت عالی ای بود. حیف شد...

17. تعداد تشکر ها از epsi1on به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط epsi1on نمایش پست ها
    oDesk فکر کنم از همون اول مدارک میخواد.
    همیشه باید یه مشکلی باشه، تا چند وقت پیش که فریلنسر ف.تلر بود. این چند وقت هم که صفحات https باز نمیشد، نمیتونستم Withraw کنم، چیز پی ان هم که ماشالله رسما تعطیلش کردن (اعم از کریو و تانل و بارباتانل و ...). فقط از VPS میتونم با فریلتسر کار کنم. فکر میکنم چند وقت دیگه هم به خاطر اینکه ایرانی ها رو لیمیت کرده، دوباره فیلش تر میشه.
    بدیش این هست که این فریلنسر از همه سایتهای دیگه بزرگتر هست، واقعا سایت عالی ای بود. حیف شد...
    برای از ف.لتر درومدن فری لنسر من خیلی پیگیری کردم، از نامه و فکس گرفته تا تلفن و دعوا. من قبلاً با پ را.کسی باز می کردم، مشکلی نداشت. واقعاً حیف شد. من تو یه شرکت عمرانی کار می کردم، حقوقش کم بود اومدم بیرون چسبیدم به فری لنسر! حالا فک کنم باید برم التماس کنم دوباره منو راه بدن!

19. تعداد تشکر ها از mst_ab به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    23 پست

برای از ف.لتر درومدن فری لنسر من خیلی پیگیری کردم، از نامه و فکس گرفته تا تلفن و دعوا. من قبلاً با پ را.کسی باز می کردم، مشکلی نداشت. واقعاً حیف شد. من تو یه شرکت عمرانی کار می کردم، حقوقش کم بود اومدم بیرون چسبیدم به فری لنسر! حالا فک کنم باید برم التماس کنم دوباره منو راه بدن!
    چه جالب منم رشتم عمران هست! چون دانشجوی دانشگاه آزادم باید ترمی 2 تومن شهریه بدم و برای همین فعلا به فریلنسر روی آورده بودم.
    توی شرکت قبلیتون برنامه نویسی کار میکردید؟

21. تعداد تشکر ها از epsi1on به دلیل پست مفید

صفحه 12 از 73 نخستنخست ... 289101112131415162262 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)