صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 123

موضوع: میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

عرض سلام واحترام
    دوست دارید بازدیدواقعی سایتتون چند برابر بشه؟
    البته منظورم تعداد رفرش هست
    دوست دارید بدونه استفاده از سایتای افزایش بازدید ونرم افزار و....هر کاربری که وارد سایتتون شد.بازدیدش چندبار محاسبه بشه؟
    جالبه نه؟!!!!
    خب من میتونم این کاررو یکبار انجام بدم بصورت مادام العمر اما یه نکته هست که خیلی منصفانه میگم که مدیون کسی نشم:
    امکانش هست بعد انجام این کار سرعت لود سایت بد بشه و سایت سنگین بشه
    شما میتونی بگی دوست داری هرکاربر بازدیدش2بار محاسبه بشه یا 2000بار اما باید اینو در نظر بگیرید هرچی بیشتر محاسبه بشه سایت شما سنگین تر میشه
    کارهم کاملا قانونیه و تضمینی

قیمت برای این کارهم کاری ندارم میخواید چند برابر کنید قیمت برای انجام کار100هزار تومان
    اگه میخواید راز کارمم فاش بشه و بهتون یاد بدم میشه150تومن
    البته اینم بگم خیلی.......و بی معرفته .اون ادمی که بعد یاد گرفتن روش بخواد پخشش کنه یا سواستفاده کنه
    ممنون

2. # ADS

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

پیش فرض پاسخ : میخوای بازدید واقعیت چندبرابر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    اقا رامین مقاله ای هم ک ایشون توامضاش گذاشته مسدود کنید دارن کاربرا رو گمراه میکنند اموزش سئوکردن تصاویر گذاشتن درصورتی سایت خودشون و مشتریاشون تصاویرشون سئونیست

- - - Updated - - -

عزیزم حالا من توبدشرایطی بودم چنداشتباه تایپی مرتکب شدم بیخود گندش نکنید
    بعد میگید دنبال تخریب هم نیستید
    بزرگوار جسارتا، شما همواره در حاشیه به سر می‌برید!
    این پستی که میفرمایید، در آدرسش قید شده که:
    several-methods-for-cutting-down-the-size-of-the-photos
    در واقع این پست برای آموزش کم کردن حجم سایز عکس هست، و بهینه سازی برای سرعت لود وبسایت برای کاربر، نه موتورهای جستجو!

در این پست برای شما کاربران عزیز چند روش برای کم کردن حجم عکس ها قرار دادیم. خیلی در سئو به بهینه بودن تصاویر اشاره میشه و همه وبمستران به خوبی میدونن که عکس ها تاثییر فراوانی در لود سایت داره ! در این روش میخوام به شما کاربران آموزش بدم تا چطور تا حد امکان عکس های خودتون رو بهینه کنید.
    شخصا هرگز قصد تخریب نداشتم، فقط اینکه از اول تاپیک تا الان همه فرمایشات شما ضد و نقیض هستند باعث میشه من پست بدم. ما که همدیگه رو نمیشناسیم و خدای نکرده پدر کشتگی نداریم بخوایم همدیگه رو اذیت کنیم. حداقل من اینجوری نیستم! اما تو همه تاپیک‌ها شما میاید میفرمایید نمونه کار فقط به صورت خصوصی ارائه میشه و کلی مشتری دارم. اما هرگز خبری از این مشتری‌ها نشد تو تاپیکتون.
    قبول بفرمایید که اگر شما هم بودید شک می‌کردید و برای رفع ابهام و مشخص شدن حقیقت استارتر تاپیک رو به چالش می‌کشیدید.
    من شخصا به خاطر دردسرهای موجود برای کسی کار اس‌ای‌او انجام ندادم و انجام نخواهم داد. پس هیچ رقابتی با هم نداریم و فیلد کاری بنده با شما زمین تا آسمون تفاوت داره. نتیجتا تخریب شما برای من هیچ سودی نحواهد داشت. اما رفتار نه چندان مودبانه شما آدم رو وادار به نشون دادن واکنش می‌کنه.
    مثلا در مورد همین تاپیک، یکم با خودتون فکر کنید ببینید با این کار bounce rate سایت رو بالا نمیبرید؟ ممکنه تو رنک الکسا تغییر موقتی داشته باشید، اما بدون شک در موتورهای جستجو تاثیر منفی خواهید داشت. الان مطمئنا پاسختون به من این خواهد بود که " تو بیسواد هستی "!
    ارادتمند.

4. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    بزرگوار جسارتا، شما همواره در حاشیه به سر می‌برید!
    این پستی که میفرمایید، در آدرسش قید شده که:
    several-methods-for-cutting-down-the-size-of-the-photos
    در واقع این پست برای آموزش کم کردن حجم سایز عکس هست، و بهینه سازی برای سرعت لود وبسایت برای کاربر، نه موتورهای جستجو!

شخصا هرگز قصد تخریب نداشتم، فقط اینکه از اول تاپیک تا الان همه فرمایشات شما ضد و نقیض هستند باعث میشه من پست بدم. ما که همدیگه رو نمیشناسیم و خدای نکرده پدر کشتگی نداریم بخوایم همدیگه رو اذیت کنیم. حداقل من اینجوری نیستم! اما تو همه تاپیک‌ها شما میاید میفرمایید نمونه کار فقط به صورت خصوصی ارائه میشه و کلی مشتری دارم. اما هرگز خبری از این مشتری‌ها نشد تو تاپیکتون.
    قبول بفرمایید که اگر شما هم بودید شک می‌کردید و برای رفع ابهام و مشخص شدن حقیقت استارتر تاپیک رو به چالش می‌کشیدید.
    من شخصا به خاطر دردسرهای موجود برای کسی کار اس‌ای‌او انجام ندادم و انجام نخواهم داد. پس هیچ رقابتی با هم نداریم و فیلد کاری بنده با شما زمین تا آسمون تفاوت داره. نتیجتا تخریب شما برای من هیچ سودی نحواهد داشت. اما رفتار نه چندان مودبانه شما آدم رو وادار به نشون دادن واکنش می‌کنه.
    مثلا در مورد همین تاپیک، یکم با خودتون فکر کنید ببینید با این کار bounce rate سایت رو بالا نمیبرید؟ ممکنه تو رنک الکسا تغییر موقتی داشته باشید، اما بدون شک در موتورهای جستجو تاثیر منفی خواهید داشت. الان مطمئنا پاسختون به من این خواهد بود که " تو بیسواد هستی "!
    ارادتمند.
    شماتاج سر بنده هستی
    اما دیدید اونایی ک مودبانه سوال پرسیدن مودیانه جواب گرفتن
    اونایی ک اومدن خصوصی نمونه کارگرفتن
    حالا انشاا...دارم بامشتریا صحبت میکنم راضیشون کنم کاراشون بعنوان نمونه تو عمومی ذکرکنم همشونم کاربرای همینجان
    نه عزیزم چنین جسارتی نمیکنم این روش درالکسا موثره.درگوگل تاحالا نمره منفی نداشته و گاها نمره مثبت هم داشته

درضمن استاد همیشه روابط متقابل.وقتی کسی احارام بذاره متقابلا احترام میبینه

6. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

عضو جدید nasrsd98 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    87 پست

هیییییییی روزگارررررررررررررررررررر رر

8. تعداد تشکر ها از nasrsd98 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط riping نمایش پست ها
    از این پست سه نتیجه رو به استارتر گرامی بدم :
    کسی مشتری اختصاصی نداره
    هیچ کس با کسی پدر کشتگی نداره و هیچ کس با کسی که سایتی نداشته باشه رقابت نمیکنه !
    هیچ کسی با افراد بی ادب همکاری نمیکنه !
    اگر از همون اول که تاپیک داشت به بیراهه می رفت کنترل می کردید این جوری نمیشد !
    باید قبول کنید که در کار های مدیریتی و این جور چیز ها سر رشته ندارید و هر کس شما رو نشناسه مطئنا باتون همکاری نمیکنه و برای کار هاتون اعتماد سازی رو انجام بدید + نمونه کار هاتون
    چشم ها زیاد هستند و وقتی کسی چیزی میگه و شما میگی چشم انتظار نداشته باش حرفتو همه قبول کنن ! چه چشم هایی گفته شده اما عمل نشد
    به این فکر باشید با هم سن های خودتون 14 15 ساله ها در تماس نیستید و دللیل این که افراد تاپیک هارو به این جور جاها می کشونن پر بودن دلشون از افرادی (مثل شما نگم ) بد تر از شماست !
    در مورد نظراتتون در مورد سئو بگم نکات ابتدایی سئو فقط ابتدایی هستن
    موفقیت دیگران را ننگ خود نبینید چون شما هم می توانید موفق شوید ( Santourio )
    امیدوارم توی کارتون موفق باشید .
    بزرگوار عزیز محترم باچه زبونی بگم شماصلاحیت انتقاد نداری شما کل سایتایی ک سئوکردی+سایت خودت هیچکدوم درحد سی درصدم سئونیست چندتا ازکوچیکترین ایراداش مثل کی ورد و.....هم مطرح کردم لطفا خواهشا بزرگواری کن تو تاپیک های بنده شرکت نکن ممنونتون میشم یاحق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrsd98 نمایش پست ها
    ببخشید جسارتا این تاپیکی ک لینکشو دادید ازاین انجمنه چه ربطی ب من شما و این تاپیک داره میشه توضیح بدید من هرجور دیدمش نفهمیدم چیه
    یعنی خواستید توصیف کنید یجایی اتفاق مشابه اینجا رخ داده؟

عضو انجمن slashflash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    210 پست

ببخشید جسارتا این تاپیکی ک لینکشو دادید ازاین انجمنه چه ربطی ب من شما و این تاپیک داره میشه توضیح بدید من هرجور دیدمش نفهمیدم چیه
    یعنی خواستید توصیف کنید یجایی اتفاق مشابه اینجا رخ داده؟
    با سلام دوست گرامی ، سوالی پیش اومد برام میخواستم بدونم آدرسی که دوستمون دادن اون اکانت برای شما نیستش ؟ چون هر طوری نگاه کنیم انگار اون نام کاربری هم برای شما بوده که به دلایلی مسدود شده !؟

از اطلاعات تماس گرفته تا ...

قصد تخریب ندارم استاد فقط یکم اطلاعات تکمیلی براتون گذاشتم چون مثل اینکه به دلیل اینکه مشتری های بسیار زیادی دارید فراموش کردید حتماً این موضوع رو .

در تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/showthr...t=#post1287691 که توسط اون یکی اکانتتون زده شده است نام کاربری : bolorweb و در اون تاپیک که دوستمون لینک دادن نام کاربری شما هم همین بود !

نکته بعدی اطلاعات تماس شما هستش در هر دو سایت : آیدی یاهو : bolorhost شماره تماس : 09107588129

انشاا.. که فکر نکنید قصد تخریب یا انحراف تاپیک رو داشتم جناب قلی پور فقط برای اینکه فراموش کرده بودید جهت اطلاع رسانی به شما بوده . شما استادی هستید برای خودتون .

مجدد تشکر از شما
    ویرایش توسط slashflash : June 2nd, 2015 در ساعت 22:00
    :: گروه 98 طرح :: ارائه خدمات : طراحی و کدنویسی تحت وب

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط slashflash نمایش پست ها
    با سلام دوست گرامی ، سوالی پیش اومد برام میخواستم بدونم آدرسی که دوستمون دادن اون اکانت برای شما نیستش ؟ چون هر طوری نگاه کنیم انگار اون نام کاربری هم برای شما بوده که به دلایلی مسدود شده !؟

از اطلاعات تماس گرفته تا ...
    عرض سلام و احترام
    برای اینک سو تفاهمی پیش نیاد و باز بعضی عزیزان سوژه نکنند یه توضیحی درباره اون میدم
    اون کاربری ک لینک تاپیکشو دادن یکی از همکارای ما درزمینه سئوبود.معمولا کارای سئوروقبلا ایشون انجام میدادن.بعد ب دلیل اعتراضا واینک ایشون خیلی اخلاقشون تنده باهاشون همکاری رو قطع کردم ک برای اثبات حرفم اگ نیاز باشه اطلاعات همکاریمون ب نمایش عموم میذارم
    ایشون یکی از مشکلاتش همین انتقادای بی مورد بود و من دعواش میکردم میگفتم مردم داره باش
    اما حالا ک خودم توانجمنا فعالیت میکنم میبینم بنده خدا چه زجری میکشیده چون تو کل انجمن بجز چندنفر دیگ هیچکس درمورد موضوع و ماهیت تاپیک سوال نمیکنه بلکه تا وارد تاپیک میشه شروع میکنه به تخریب
    واقعا من از صبح دارم زجر میکشم که چرا بین این همه ادم ک تخریب کردند کسی نیومد دلیل و سند و‌..‌بخواد
    چرا هیچکس نخواست حرفمو اثبات کنم و....
    فقط اولش یکی دونفر پرسیدن ای فریم؟یه نفرم اومد نمونه کارا رو دید و جالبه ک رد کرد.درصورتی ک یپونه از نمونه کارای بنده ب اندازه کل نمونه کارهای ایشون ک در تاپیک مشابه معرفی کردن میارزه
    درکل اول برای خودم متاسفم ک اینجا تاپیک زدم و خواستم یکاری انجام بشه بصورت موثر وصحیح
    و دوم برای کسایی متاسفم ک دذ تاپیک بنده و دیگر عزیزان مشغول تخریب کردن هستند
    در کل بیخیال
    شب خوبی داشته باشید یاعلی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط riping نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که نمیدونید بنده چه سایت هایی رو سئو کردم چرا از ضلاحیت حرف میزنید ؟
    صلاحیت شما از ما بیشتر صد درصد شما استاد مایی قیمت کلاس خصوصی ردیم کنید
    استاد عزیز :
    جای شما این جا نیست ! شما باید برید جا Larry Page ( اسمشو از تو گوگل نزنید خود شمایید )
    پندی از شما :
    با طول و عرض و برچسب ها و توضیحات دادن به عکس به پیج 1 میاید
    استاد من اخه این کار چه ربطی به بالا اومدن سایت در کلمه طراحی بنر داره ؟
    سئو با کلمه رو شما این طوری انجام میدین؟
    حتما قرار داد هم می بندین
    عین بچه ای که یک چیزی یاد میگیره مثل کلمات مامان بابا دارید میگید برچسب و توضیحات
    بچه هم چیزای ساده رو همش تکرار میکنه
    اخه دوست من برچسب و توضیحات چه ربطی به سئو در کلمه داره ؟
    اخه یکی تو این انجمن نیست به این بچه سئو یاد بده
    این بچه داره اصل اول و ابتدایی ترین اصل سئو یعنی عنوان و توضیحات و برچسب ها رو میبره زیر سوال هیچکسم هیچی نمیگه خب واضحس ک دست ب یکی کردید*وگرنه کدوم بچه ای هست ک اصل به این مهمی نادیده بگیره

- - - Updated - - -

ایشون میگ برچسب وتوضیحات ربطی ب سئو نداره
    اخه مگه داررررررررررریم!!!!!دیگ از حرف بچه گانه تر ازاینم مگ میشه زد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mchteh نمایش پست ها
    ایشون میگ برچسب وتوضیحات ربطی ب سئو نداره
    اخه مگه داررررررررررریم!!!!!دیگ از حرف بچه گانه تر ازاینم مگ میشه زد
    من کاری با کسی ندارم ...

از سئو هم سر رشته ندارم اما حق رو به riping میدم !

فرض کنید شما میخواید یه سایت رو سئو کنید که 10 هزار مطلب داره و میخواد توی کلمه مثلا دانلود اهنگ بیاد صفحه اول خوب شما چطوری میخاوید این همه مطلب رو سئو کنید ؟! اصلا میتونید وقت بزارید ؟! تازه روزی 10 - 15 تا موزیک جدید هم به این ها اضافه میشه !! از یه سمت هم گوگل مگه چند بار میخواد مطالب قدیمی شما رو ایندکس بکه ؟! یه بار ایندکس کرد رفت پی کارش دیگه دوباره نمیاد چک بکنه ببینه چیکارش کردین که ...
    برای هیمن به نظر من اصلا مهم نیت تگ ها چطوری باشه البته از وقتی که سئو کلمه انجام میدین که مثلا تو کلمه خواص رنک بگیرین باید مقدرای روی نوشته های جدید دقت بشه که فک کنم منظور کاربر riping هم همین هست ...

اما در کل تاپیک یک تاپیک بی معنی هست با چنتا کد بازدید رو چند برابر کنیم برای چی ؟! بهترین روش پیشرفت = پیشرفت صحیح و عادلانه هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    من کاری با کسی ندارم ...

از سئو هم سر رشته ندارم اما حق رو به riping میدم !

فرض کنید شما میخواید یه سایت رو سئو کنید که 10 هزار مطلب داره و میخواد توی کلمه مثلا دانلود اهنگ بیاد صفحه اول خوب شما چطوری میخاوید این همه مطلب رو سئو کنید ؟! اصلا میتونید وقت بزارید ؟! تازه روزی 10 - 15 تا موزیک جدید هم به این ها اضافه میشه !! از یه سمت هم گوگل مگه چند بار میخواد مطالب قدیمی شما رو ایندکس بکه ؟! یه بار ایندکس کرد رفت پی کارش دیگه دوباره نمیاد چک بکنه ببینه چیکارش کردین که ...
    برای هیمن به نظر من اصلا مهم نیت تگ ها چطوری باشه البته از وقتی که سئو کلمه انجام میدین که مثلا تو کلمه خواص رنک بگیرین باید مقدرای روی نوشته های جدید دقت بشه که فک کنم منظور کاربر riping هم همین هست ...

اما در کل تاپیک یک تاپیک بی معنی هست با چنتا کد بازدید رو چند برابر کنیم برای چی ؟! بهترین روش پیشرفت = پیشرفت صحیح و عادلانه هست

عرض سلام و احترام
    ببخشیذ بحث بنده سئوی مطالب نبود.کی ورد اصلی بودش
    ایشون سایتاش کی ورد هم نداره فقط عنوان و توضیحات داره

- - - Updated - - -

عزیز من نگفتم بیاد بازدیدچند برابر کنید-گفتم یه همچین روشی هم هست کسی خواست در خدمتم-
    وگرنه بهترین روش پیشرفت اول ابدیت اصولی سایته با پست های مناسب و در مرحله دوم سئو

عضو جدید majids آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    72 پست

سلام.

ممنون، چک کردید لطفا پ خ کنید یا همینجا بگید. مرسی.

http://www.clubmusic.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majids نمایش پست ها
    سلام.

ممنون، چک کردید لطفا پ خ کنید یا همینجا بگید. مرسی.

http://www.clubmusic.ir

سلام
    اگه اشتباه نکنم مشکل شما رتبه الکسا بود
    ۱-درطبیعی ترین روش شما میتونید به پست گذاشتنتون ادمه بدید تا کم کم اماربازدیدتون زیاد بشه
    ۲-اما یه روش دومی هم هست که شماباحداقل هزینه و حتی رایگان سایت خودتون رو در هزاروپونصد سایت ایرانی معرفی کنید و بطور طبیعی تبلیغات بشه تا بازدیدتون بره بالا
    ۳*میتونید در شبکه هایی مثل فیسبوک و لاین پیج بسازید.الل خصوص لاین.دراین حالتم میتونید لینک لاینتون رو به بنده بدید براتون یه ده الی دوازده هزار فرند بفرستم تواین حالتم اگ سایتتون بروز باشه کاربرا ازسایتتون بازدید میکنند
    درکل باروش های ازاین قبیل میتونید بدون هزینه بازدیتون رو ببرید بالا تا رتبه الکساتون میزون بشه
    امانکته اینجاس:رتبه الکسا هیچ ارزشی نداره.شماروی گوگلت کارکن.چون جایگاهتون در گوگل خوب باشه بخودی خود الکساهم بهبود پیدامیکن
    که باروشای بالا میتونید رو گوگلتونم موثرباشید
    اینا ساده ترین روشاست
    ویرایش توسط mchteh : June 2nd, 2015 در ساعت 23:10

16. تعداد تشکر ها از mchteh به دلیل پست مفید

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)