صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 112

موضوع: درخواست جایگزین برای جهان پی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست جایگزین برای جهان پی

سلام
    باز بگيد چرا شركت هاي خارجي به ايراني ها خدمات نميده
    شما جماعت با خودتون اين ميكنيد واي بر روزگار شركت خارجي
    بخواهيد اينجوري پيش بريد تا ١٠٠ سال ديگه هم پي پال كاربران ايراني رو كلاه بردار و شياد ميدونه
    پس كمي به خودتون بياييد و مشكلات رو در درون خودتون جستجو كنيد

بخشيش باشد.

2. تعداد تشکر ها از Paypal.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

استارتر یک سوالی کرد 10 صفحه فقط کسانه دیگه با هم دیگه بحث میکنند به جای اینکه جواب استارتر را در یک کلمه نام شرکت جایگزین کننده را بدند مدیران یک نگاهی به این پست بندازند قفل کنند یا حذف خوب میشه الکی پست های اینا داره بالا میره .

5. تعداد تشکر ها ازمینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeLtAvPs نمایش پست ها
    یه موقع فکر نکنی توی اوسکل الان پاچه خوار نیستیا
    برای نوشت به پلاگین هم چه خودشو به اب و اتیش داره میزنه
    برای دوزار پول فکر کنم الان بری ...

- - - Updated - - -

همه چی دانش فنی نیست
    مثلا شما دانش فنی داری اما متاسفانه عقل استفاده نداری
    یکی مثل مدیر سیبا پال دانش فنی نداره اما عقلش رو داره که چطور از پولی که داره استفاده کنه
    همین که با سرمایه ای که داره همچین سایتی راه انداخته یعنی به عقل بزرگ حالا میخواد بدون دانش فنی باشه
    در مورد ***** شدن سیبا پال هم هر انسانی ممکنه خطا داشته باشه
    یه مشکلی بود و برطرف شد
    به شما چه مشتریان سیبا پال ضرر کردن
    ضرر کردن خوب اگه ناراضی بودن رفتن جای دیگه و اگرهم راضی بودن با این ضرر کنار اومدن و موندن
    فکر کنم تو استغفرالله اگه خدا بودی یکی اشتباه میکرد سریع حکم مرگشو صادر میکردی
    حتما به یک روانپزشک مراجعه کن و یک نگاه به تاریخچه خانوادگیت بیانداز
    مطمئنا خانه زاد هستید و احتمالا از طباخ خانه فتحعلی شاه ....
    ایشان تا اون موقع شب بنده را بیدار نگه داشته بودن تا به نتیجه برسند و همش از دست پست های بیربط و بی دلیل شما که در نوکری و خوش خدمتی به جهان پی سعی در برهم زدن تاپیک داشتید اعتراض میکردند
    من هم گفتم طبق قوانین تاپیک مال شماست و اگر کسی تاپیک را برهم زده گزارش کن بیان با لگد بیاندازنش بیرون تا غلط کنه تو کار بقیه دیگه دخالت نکنه

در مورد سیباپال اگر به قول استارتر عقل داشتی میفهمیدی که توهین را به همه پست دهندگان تاپیک کرد و وقتی دلیلش را سوال کردم ایشان جواب ندادن و جواب خودشان را گرفتن و البته پست بنده هم به نوعی راهنمایی بود چون استارتر باید بدانه درسته سیبا پال را دارم پیشنهاد میدم ولی در حقیقت معایب اون را هم بهش میگم و تصمیم دیگه با خودش و اینکه سیبا پال اشتباه کرده را باید استارتر بدانه
    در ضمن در اون زمان از سیبا پال استفاده میکردم و تا قبل ***** شدن بسیار هم راضی بودم
    ولی ماندم همه اینها به تو چه مربوطه ؟
    اولش پرسیدم مگه خرمگس هم پاچه خوار میشه ؟ اما الان با این پستت فهمیدم چرا اسمت را خرمگس پاچه خوار گذاشتند ....

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    استارتر یک سوالی کرد 10 صفحه فقط کسانه دیگه با هم دیگه بحث میکنند به جای اینکه جواب استارتر را در یک کلمه نام شرکت جایگزین کننده را بدند مدیران یک نگاهی به این پست بندازند قفل کنند یا حذف خوب میشه الکی پست های اینا داره بالا میره .
    متاسفانه اجازه ندادن به نتیجه برسند و جز شما و چند نفر دیگه کسی درگاه معرفی نکرد و البته متاسفانه کسی هم مزایا و معایب درگاههای که معرفی کرد را نمیگفت
    تاپیک را که از اول نگاه کنیم میبینیم که چندین نفر دیگه هم میخواستند از تاپیک و نتیجه اون استفاده کنند که خوب مثل خیلی تاپیک ها یکی منافعش را در خطر دید و نوکرهاش را ریخت تو تاپیک و کل تاپیک را بهم زدن
    امیدوارم مدیران از صفحه دو یا سه به بعد را حذف کنند و با نظارت مطمئن بشند تاپیک به نتیجه درست برسه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Paypal.com نمایش پست ها
    سلام
    باز بگيد چرا شركت هاي خارجي به ايراني ها خدمات نميده
    شما جماعت با خودتون اين ميكنيد واي بر روزگار شركت خارجي
    بخواهيد اينجوري پيش بريد تا ١٠٠ سال ديگه هم پي پال كاربران ايراني رو كلاه بردار و شياد ميدونه
    پس كمي به خودتون بياييد و مشكلات رو در درون خودتون جستجو كنيد

بخشيش باشد.
    دوست عزیز مالک همان شرکت به اصطلاح خارجی یک ایرانی هست پس مشکل از ایرانی بودن نیست
    چوب را هر طور تراش بدی به همان شکل در میاد

7. تعداد تشکر ها ازnima73 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها
    ایشان تا اون موقع شب بنده را بیدار نگه داشته بودن تا به نتیجه برسند و همش از دست پست های بیربط و بی دلیل شما که در نوکری و خوش خدمتی به جهان پی سعی در برهم زدن تاپیک داشتید اعتراض میکردند
    من هم گفتم طبق قوانین تاپیک مال شماست و اگر کسی تاپیک را برهم زده گزارش کن بیان با لگد بیاندازنش بیرون تا غلط کنه تو کار بقیه دیگه دخالت نکنه

در مورد سیباپال اگر به قول استارتر عقل داشتی میفهمیدی که توهین را به همه پست دهندگان تاپیک کرد و وقتی دلیلش را سوال کردم ایشان جواب ندادن و جواب خودشان را گرفتن و البته پست بنده هم به نوعی راهنمایی بود چون استارتر باید بدانه درسته سیبا پال را دارم پیشنهاد میدم ولی در حقیقت معایب اون را هم بهش میگم و تصمیم دیگه با خودش و اینکه سیبا پال اشتباه کرده را باید استارتر بدانه
    در ضمن در اون زمان از سیبا پال استفاده میکردم و تا قبل ***** شدن بسیار هم راضی بودم
    اولش پرسیدم مگه خرمگس هم پاچه خوار میشه ؟ اما الان با این پستت فهمیدم چرا اسمت را خرمگس پاچه خوار گذاشتند ....

متاسفانه اجازه ندادن به نتیجه برسند و جز شما و چند نفر دیگه کسی درگاه معرفی نکرد و البته متاسفانه کسی هم مزایا و معایب درگاههای که معرفی کرد را نمیگفت
    تاپیک را که از اول نگاه کنیم میبینیم که چندین نفر دیگه هم میخواستند از تاپیک و نتیجه اون استفاده کنند که خوب مثل خیلی تاپیک ها یکی منافعش را در خطر دید و نوکرهاش را ریخت تو تاپیک و کل تاپیک را بهم زدن
    امیدوارم مدیران از صفحه دو یا سه به بعد را حذف کنند و با نظارت مطمئن بشند تاپیک به نتیجه درست برسه
    جواب ابلهان خاموشیست
    در ضما اون الفاظی که به کار میبری لطفا از شناسنامت درشون نیار اینجا همه میبینن خوب نیست!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nima73 نمایش پست ها

- - - Updated - - -

دوست عزیز مالک همان شرکت به اصطلاح خارجی یک ایرانی هست پس مشکل از ایرانی بودن نیست
    چوب را هر طور تراش بدی به همان شکل در میاد
    اینکه خانه زاد باشیم مطمئنا بهتر از گدا بودن هست. حداقل مثل تو کاسه گدایی دستم نمیگیرم !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

واقعا این بحث این قدر بحث بزرگی شده!! یکمی خودتون رو کنترل کنید من موندم تا حالا چرا این تاپیک بسته نشده!!؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostorder نمایش پست ها
    واقعا این بحث این قدر بحث بزرگی شده!! یکمی خودتون رو کنترل کنید من موندم تا حالا چرا این تاپیک بسته نشده!!؟
    والا بنده هم موافق به بسته بودن و یا تمام شدن این موضوع هستم
    متاسفانه استارتر این موضوع رو تموم کرده اما دیگران ول کن نیستند!
    ویرایش توسط DeLtAvPs : February 23rd, 2016 در ساعت 12:35

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

والا بنده هم موافق به بسته بودن و یا تمام شدن این موضوع هستم
    متاسفانه استارتر این موضوع رو تموم کرده اما نوکر و پاچه خوار خرمگس استارتر ول کن نیست!
    واقعا این کلماتی رو که استفاده میکنید واقعا شایسته افرادی چون شما نیست من هم با مدیریت جهان پی کمی مشکل داشتم که با حرف تموم شد و رفت چیزی هم گفته باشم ازشون عذر می خوام

12. تعداد تشکر ها از hostorder به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

پست قبلیم رو ویرایش کردم و از تذکر شما هم ممنونم
    با سپاس

14. تعداد تشکر ها از DeLtAvPs به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    37 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    یه نظر شما من از این تاپیک با وجود امثال DeLtAvPs چطور باید نتیجه بگیرم ؟
    اینجا هم انگار کسی نیست رسیدگی بکنه و ببینه این از جان این تاپیک چی میخواد ؟ اصلا حرف حسابش چیه ؟

16. تعداد تشکر ها از irangroup110 به دلیل پست مفید

عضو جدید Reza-R2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    162
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

این مراحل که میرفمایید برای امنیت خودتان هست نه چیز دیگه ای!
    الان خود بنده قکت دو مرحله ای با پسورد طولانی رو فعال کردم صرفا برای اینکه وقتی تراکنش مالی در میان هست بازد خیالم راحت باشه که مشکلی در حسابم پیش نمیاد.
    این لاگین دو مرحله ای یکی از نقاط قوت جهان پی هست که خیلی از سایت های دیگر درگاه واسط این مورد را ندارند و مسلما یک نقطه ضعف محسوب میشه
    شاید الان خیالتون جمع باشه که بله چه مشکلی! اما 1 درصد فکرکنید ایمیلتون هک بشه و هکر بتونه راحت وارد حسابتون به هر درگاهی بشه
    مسلما این لاگین دو مرحله ای هست که که مشکل شما رو حل میکنه

هر سایتی میتونه هر زمان قوانین خودش رو بروز کنه.مشکل اینجاست که ما خیلی وقت ها اون جایی که به زور از ما حقمون رو میگرند اعتراض نمیکنیم.
    مثلا اینکه بانک ها هر سال دارند سودها رو کاهش میدند. یا اینکه جدیدا پیامک از هر بانک با یه قیمتی میاد که اگر مایل به دریافت پیامک های حسابتون هستید این قدر در سال مبلغ باید کسر بشه
    پس میبینید که این تغییرات برای همه هست حتی خود شما هم که یک سایت دارید ممکنه هر وقت یک قانون وضع کنید

اگر شما فعالیت قانونی دارید پس چرا نگران پر کردن مجدد و تاییده هستید؟
    بنده خودم به شخصه همون شب تغییرات سریعا فرم ها رو پر کردم و با ارسال تیکت به پشتیبان ها سریعا حسابم فعال شد

- - - Updated - - -

اگر فعالیت غیرقانونی ندارید جهان پی رو پیشنهاد میکنم
    من حدود دو سالی هست که با این شرکت در حال کار هستم و واقعا از همه نظر بهترین هستند
    اینکه تغییرات جدید هم اعمال کردند صرفا برای افزایش امنیت و عملکرد سایت هست .
    مثل همیشه یکسری از دوستان هستند که منتظرند تا پستی بیاد تا یکم تفریح کنند!
    فعالیت غیر قاونونی چی مگه ما میخوایم فیلم غیر مجاز بذاریم مثلا پورن این حرفها چی شما میزنید
    ما سایت فیلم سریال میخوایم بزنیم
    غیر مجاز مثلا منظورتون پورن هستش اصلا و عبادا منم خودم مخالف اینجور سایتها هستم

18. تعداد تشکر ها از Reza-R2 به دلیل پست مفید

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 6789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)