صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 56

موضوع: قالب فوق العاده پرو هاستینگ مخصوص whmcs

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

پیش فرض پاسخ : قالب فوق العاده پرو هاستینگ مخصوص whmcs

حرف لایو سرور تایید میشه
    درسته آقا وهاب شما هزینه بگو
    مثلا یکی میاد میگه این قالب رو شخصی بکن برام
    به هر حال اون شخص با این روحیه اومده به شما میگه که در نظر خودش شما رو از افراد دیگه توانمند دوسنته
    شما وقتی این مسئله رو رد میکنی براش
    دو چیز دهنش میاد که نگاه یه چی بلده خودش رو میگیره و یا اینکه مسخرش رو در آورده خب فروختی پشتیبانی هم بده
    حقیقت این فکر تو ذهن مشتریت ممکنه بیاد
    ولی از نظر من شما طرف اومد گفت ادیت نگو نمیکنم
    حساب بکن
    بگو مثلا من این ادیتش 1 ساعت طول میکشه
    من تو 1 ساعت یه قالب معمولی اکی میکنم میزارم برای فروش که میانگین اون قالب رو 10 نفر میخره میشه 70 80 هزار تومن برام سود
    خب به طرف بگو 80 میگیرم
    فکر کن اون یک ساعت رو صرف درست کردن یه قالب کردی نه صرف ادیت
    اینطوری به نظر من مشکل حل میشه

البته شما بخش آموزش رو راه بنداز
    مشکلات اولیه اشخاص معمولا با یه راهنمایی کوچیک حل شدنی هست
    اگه حل نشد به صرف هزینه درست کن براش
    به هر حال آقا این یه نعمت خدا بهت داده طراح شدی ، حال بده به مردم خب برادر من=p~

یه موقع از حرفام ناراحت نشیا
    نه از حرفا من بلکه از حرفای همه دوستان که شرکت کردند تو این گفت و گو
    به هر حال هرکس میاد شرکت میکنه شک نکن خوب تورو میخواد
    میخواد که وهاب انلاین بهتر از دیروز بشه
    و سخن آخر همیشه حق با مشتریست یادت نره
    شوخی کردم
    زیادم حرف زدما فکر کنم کسی حوصلش نگیره بخونه=p~
    یا حق

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

کاری ندارم که کی پشتیبانی داره و کی پشتیبانی نداره . یا تعریف کاربران و طراحان از پشتیبانی چیه !

اما تنها چیزی که بارها و در 99% شرکتها یا افراد طراح دیده شده اینه که قالب یا اسکریپتی که فروش میره رو برای کاربر نصب و راه اندازی می کنند .

یه مثال میزنم
    الان من توی ادمین وب یه چندتایی قالب whmcs گذاشتم برای دانلود. بدون هیچ هزینه ای
    حالا وهاب خان با این شرایط خودش که کاری به نصب و راه اندازی نداره ، اومده قالب های whmcs رو یا طراحی کرده یا فارسی سازی ( که به اینش کار نداریم ) و با قیمت X تومان گذاشته برای فروش .
    اینجا فرق سایت من و سایت وهاب فقط و فقط توی پولی یا رایگان بودن هست !!! ( هرچند شده که کاربر گیر داشته جایی و اطلاعاتش رو ایمیل کرده و رفاقتی براش انجام دادم )

منظور اینکه وقتی یک پولی گرفته میشه ( هرچند کم ) ، فقط نباید برای تحویل دادن یه فایل حداکثر 10مگابایتی باشه !!! حداقلش نصب روی هاست هم باید انجام بشه معمولا !

4. تعداد تشکر ها از ToooPDL به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها
    به سلام داداش گلم
    یوزر جدید مبارکه
    باس بگم ایشون یکی از قدیمی های این انجمن هستند و این یوزر جدیدشون هست
    ممنون ک زحمت کشیدی
    تو همون زمان امتحانات من کار ایشون رو انجام دادم و اگه از خودشون هم بپرسید میگن من همیشه بهشون میگفتم اگه مشکلی بود تیکت کنید
    حدود 3-4 تا مشکل تو قالب بود ک تیکت کردند و حلش کردم

زمانی که من رو تیکت میتونم بزارم تو یاهو نمیشه گذاشت و با دقت کار کرد
    یاهو ک پشتیبانی نمیشه
    بازم ممنونم داداشم

و فقط اینکه اون جمله متاسف رو پاک کن . واقعا درست نیست . چون دوستان نظرشونو گقتند و همیشه ک نمیشه تعریف کنند . کاستی از من دیدند و اعلام کردند و من هم پاسخ دادم . لطفا نسبت به اون جمله تجدید نظر کن

یا حق
    نوکرم :دی

دیگه حس ویرایش نیست !

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

به به از دیشب که ما نبودیم اینجا چه خبره که ما هم خبر نداشتیم !!
    بنده تمامی نظرات رو خوندم و باید بگم که خوده بنده 99 درصد روزم رو با چت کردن هدر میدم!!(همش هم الکی و بحث های بی خود)
    وهاب جان وقت اینکارا رو نداره اگر میخواست که پشتیبانی و حل مشکلات رو از یاهو انجام بده چه لازم بود سیستم تیکت راه بندازه؟ این حرفم واقعیت نیست شما بگید؟
    اکثر کسایی که اینجا هستند هاستینگ دارند شما دوس دارید پشتیبانی از طریق تیکت باشه یا یاهو؟(راستشو بگین خواهشا) درسته کار مردم از یاهو زودتر انجام میشه ولی کیفیت کار از طریق تیکت خیلی بهتر از یاهو هست.
    تا جای که اطلاع دارم ادد لیست یاهو وهاب دیگه پر پر هست(همه شون هم الکی ادد کردن و سوال های بیخود میپرسند)
    با اینکه کسی تیکت ارسال میکنه راحت کارش سریع حل میشه و سعی میکنه درست داخل تیکت توضیح بده ولی وقتی با یاهو پیام میده باید بشینیم سه ساعت حرفاشو بخونیم یکی مثلا توضیح رو به انگلیسی(tozihe) مینویسه یکی یه چیزی دیگه شره خود همین!!
    و همش حرفش رو تکرار میکنه یک دقیقه جواب ندی باز بارون میشی والا!
    من الان خیلی وقته وهاب جان رو میشناسم و به عنوان داداشم قبولش دارم و شده داخل یاهو جواب منو نداده ولی تیکت زدیم سریع جواب داده خیلی هم عالی!
    در ضمن به نظر من ادیت کردن قالب اصلا به دست طراح قالب نیست بنده خودم طراحی میکنم و شده تا حالا که مشتری زیاد اومده و کار ادیت داشتته ولی رد کردیم حتی اگر هزینه هم میداده والا تا بخوای توضیحاتشو بخونی و جوابشو بدی دوسال بعد....

در جواب دوستمون که میگه باید نصب قالب انجام بدن ببینید اون کسایی که اسکریپت میدن و میگن که ما نصب باید کنیم چون اسکریپتشون اختصاصی هست و کسی شاید دیگه نتونه نصب کنه و یه جورایی میشه گفت کسی طرز نصبشو جز طراح بلد نیست.
    و اینکه باید بگم وهاب الان چند وقته درگیر یک سری مسائل هست که اصلا وقت همچین کارای نداره و نمیتونه(اگر داخل انجمن باشید میدونید مشکلاتش چی هست)
    به شخصه دیدم که وهاب سرش خلوت باشه سریع جواب میده و باید بگم وهاب از کسی که buzz میده شدید بدش میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ToooPDL نمایش پست ها
    الان من توی ادمین وب یه چندتایی قالب whmcs گذاشتم برای دانلود. بدون هیچ هزینه ای
    حالا وهاب خان با این شرایط خودش که کاری به نصب و راه اندازی نداره ، اومده قالب های whmcs رو یا طراحی کرده یا فارسی سازی ( که به اینش کار نداریم ) و با قیمت X تومان گذاشته برای فروش .
    اینجا فرق سایت من و سایت وهاب فقط و فقط توی پولی یا رایگان بودن هست !!! ( هرچند شده که کاربر گیر داشته جایی و اطلاعاتش رو ایمیل کرده و رفاقتی براش انجام دادم )

منظور اینکه وقتی یک پولی گرفته میشه ( هرچند کم ) ، فقط نباید برای تحویل دادن یه فایل حداکثر 10مگابایتی باشه !!! حداقلش نصب روی هاست هم باید انجام بشه معمولا !
    دوست عزیز شما وقت خودتون رو سر اینکارا با رفاقت میگذراید ولی وهاب عزیز یک سری مشکلاتی هست که نمیتونه وقتشو بابت این مشکلات بگذرونه

بعد ببینید
    زمانی که صرف فارسی سازی یا طراحی قالب که انجام داده و قیمتی گذاشته واسه فروش خدا شاهده یکی هست؟
    یک قالب شیک برای مثال 20 هزار تومن!!!

حالا دوستان میگیرند کپی رایت رو حذف میکنند این اصلا کار خوبی نیست اصلا و ابدا !! واقعا به شخصه متاسفم واسه همچین دوستانی که اینکارو انجام میدن

وهاب عزیز فقط برای صحبت با دوستانش میاد یاهو (فکر کنم اصلا نیاد هم بهتره اینجوری میگن پشتیبانی از یاهو نیست تیکت بدیم!!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط liveserver نمایش پست ها
    پوزش میخوام از استارتر... ولی واقعیت رو باید گفت...( تجربه خرید از ایشون)
    دوست عزیز ایشون هیچگونه پشتیبانی ارایه نمیده.. فقط قالب رو تحویل میده و تمام(حداقل برای ما که اینجوری بود)
    یه کمک کوچیک هم در قالب خریداری شده از ایشون داشتیم که با در میان گذاشتن با ایشون عرض کردند وقت این کار هارو ندارند...!!
    ولی اینم بگم که قالب رو سالم تحویل دادند.
    بازم پوزش میخوام از استارتر.
    میشه بپرسم کمک کوچیکتون میشه پشتیبانی؟

وهاب عزیز همیشه ادم خوبی بوده و هست و خواهد بود (تنها کسی که دیدم مرامش رو برای مشتری هاش و دوستانش میزاره وهاب بوده)
    واقعا اینجور برخورد کردن برای من جای سوال داره

اطلاعات تماس با من در امضا!!

ارزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دوستان و همکاران
    موفق باشید.
    سنجری

7. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    سلام و درورد
    بنده همه پست ها را خوندم و یک نظری میدهم با توجه به اینکه همه تون را میشناسم و همتون هم من را میشناسید
    بنده حق را به هر چند طرف میدهم به وهاب برای این حق میدهم که توی قوانین و... همه این موارد را ذکر کرده و اینکه توی یاهو جواب نمیده از نظر من خیلی کار پسندیده ای میکنه
    به خدا خود بنده بیش از 400-500 تا کاربر از همین یاهو پروندیم چون واقعا نمیشه توی یاهو جواب داد این را بنده حق میدهم
    به کاربر هم حق میدهم در مورد یا هو به این دلیل که کاربر تا به مشکل میخوره سریع میخواهد رفع بشه و چون ناراحته میخواهد مقداری ناراحتیش را سهیم بکنه
    و یک چیز دیگر که این براش تداعی شده که تیکت بدهم کارم دیر انجام میشه
    در مورد اصلاح من به وهاب حق را میدهم به این دلیل که توی عکس ها و قوانین ذکر کرده اگر ذکر نمیکرد حق صد درصدی با کاربران است اما الآن ذکر کرده!

البته همه این ها به کنار بنده عذر خواهی میکنم که وارد بحثتان شدم و همچنین بنده در مقامی نیستم که بخواهم به کسی حق بدهم یا ندهم اما عقل و تجربه من این موارد را میتونه بگه

با سپاس
    عیسی لو
    سلام مجید جان
    والله همین کاربران ک میگن وهاب پشتیبانی نمیده و... تا به حال حتی ی تیکت هم نزدن و اگه خواستی بگو ادمین بدم چک کنی
    دیگه تا اون حد نیستیم ک کاری از دستمون بر بیاد و انجام ندیم
    مشکل این عزیزان اینه ک تو یاهو میان و پیام میدن و منم ک درگیرم میگم ادیت انجام نمیدم
    اگه همین موضوع رو تو تیکت یکم باز کنند و توضیح بدند منم اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط liveserver نمایش پست ها
    دوست عزیز این نظر شخصی بنده است.
    شخصی که از شما میاد قالب خریداری میکنه معمولا بیش از 70% سر رشته ای از قالب و برنامه نویسی ندارند... البته نصب قالب هم چیز خاصی نداره و به قول خودتون توضیح میدید.
    ولی یه نکته ای که هست قالب باید برای شخص , و سایتش شخصی سازی شه وگرنه عملا قالب به دردش نمیخوره ...
    این که شما میگی بنده اصلا ادیت نمیکنم به نظر بنده شما که قالب رو میفروشی یکی از وظایفت ادیت و شخصی سازی برای خریدار است.
    البته شما میگید برای هزینه و وقتی که میزارید با هم همخونی نداره حرف شما متین ولی شما وقتی با من خریدار طی کنی که فلانی بنده برای شخصی سازی قالب شما مثلا 60 تومن میگیرم یا بنده قبول میکنم شما انجام میدی یا اینکه قبول نمیکنم اینجا ازتوت صلب مسئولیت میشه و کسی خرده نمگیره که شما قالب رو فقط همینطوری تحویل میدید.
    بازم عرض میکنم این نظر شخصی بنده است.
    ببینید قالب ها تو سایت اشتراکی فروخته میشند و در واقع بیس کار خدمت کاربر ارائه میشه
    من هیچ مسولیتی در مورد شخصی سازی قالب شما ندارم چ بسا با هزینه باشه
    ببینید من تو توضیحات و همینطور قوانین گفتم قالب به همین شکل تو دمو ها ارائه میشه خدمت کاربر ارائه میشه و در صورتی ک مشکلی تو قالب باشه من وضیفه دارم مشکل رو رفع کنم
    در مورد ادیت هم ذکر کردم در صورتی ک کاربر بخواد با هزینه انجام میشه ک باز قبول کردنش با خود من هست
    ببینید باز میگم من تو قوانین قبلا سلب مسئولیت کردم ک بله من ادیت و شخصی سازی نمیکنم
    شاید خیلی از کاربران بودن قبل خرید پیام دادن ما قالب رو بخریم برامون شخصی سازی میکنید گفتم خیر چون واقعا انجام نمیدم و اون ها هم نخریدند
    پس این موارد بر میگرده به کاربر ک قبل از خرید به قوانین ی نگاه بنداره و...
    به هر حال سعی میکنم کمی تو کارم تجدید نظر کنم تا انشالله رضایت تمام کاربران رو جلب کنم
    اما ی چیز دیگه هم هست
    من پشتیبانی از طریق تیکت میدم . خیلی وقت ها کاربرها تیکت میزنن چطور میتونم مثلا سایز اسلایدر رو کم کنم یا فلان کارو کنم و تو تیکت پاسخ میدم چون کاربر هم آدرس سایت رو میده هم برای من وقت هست تا چک کنم . امیدوارم این مورد رو قبول کنید
    اما یه زمان دیگه هم هست کاربر میگه من فلان قالب رو میخوام اما میخوام مثلا رنگ هدر عوض شه و فونتش تغییر کنه
    من هم پاسخم مسلما این هست . در مورد هدر شما باید بدید به ی گرافیست چون من سر رشته زیادی از فتوشاپ ندارم اما در مورد تغییر فونت در خدمتتون هستم

بنده یک مورد توی صحبت های ایشون تایید میکنم و اون اینکه کاری که میخواهی براش انجام بدی هزینه اش را بهش بگو بخواهد میخواهد نخواهد حد اقل پشت سرت نمیگه بلد نیست و.. نهایتش میگه خیلی پول دوسته که اونم اصلا مهم نیست بگذار بگه بهت قضیه دوست انگلیسیم را گفتم دقیقا این هم میره پای همان موضوع بگذار هر چی میگه بگه مهم نیست خوب این بهتره به نظرم ادیت هم بکن اما هر کاری را براش هزینه بگیر اون وقت فکر نمیکنم این همه کاربرات دنبال ادیت باشند چون خیلی موارد افراد فقط یگن سنگ مفت گنجشک مغت بگذر این که پول نمیگیره فلان بکنم بهمان بکنم اما اینجوری حواسش جمع میشه متوجه میشه که چه کاری خوبه و چه کاری بد است و چی باید انجام بدهد و چی بخواهد
    البته این فقط نظر بنده است
    ببین مجید جان من کلا نمیخوام ادیت انجام بدم
    بحث هزینه نیست وقتم گرفته میشه و با توجه به کارم ممکنه برام خجالتی بمونه . یعنی خیلی وقت ها شده من در حین صحبت گوشیم زنگ خورده و تو یاهو بدون خداحافظی تمام صفحات رو بستم و رفتم و البته تنها این نیست مشکلات دیگه هم هست ک چشام اجازه نمیدن من به صورت دائمی پشت سیستم بشینم و.... و چند مورد شخصی دیگه
    خودتم میشناسی منو اصلا پول دوست نیستم ک اگه بودم الان میلایردر بودم
    آخه مجید ببین ادیت اکثر کاربرا شامل موارد زیر هست :
    1 : تغییر در هدر سایت ک مربوط ب گرافیست هست
    2 : تغییر متن های سایت و قرار دادن لیست جدول ها و قیمت های کاربر (واقعا این ادیته ؟)
    3 : قرار دادن اسلایدر ک همه رو قبول کردم تا به حال و واسه همه انجام دادم
    و امثال این ها
    حالا خودت بگو تو باشی چی میکنی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط netmelli نمایش پست ها
    حرف لایو سرور تایید میشه
    درسته آقا وهاب شما هزینه بگو
    مثلا یکی میاد میگه این قالب رو شخصی بکن برام
    به هر حال اون شخص با این روحیه اومده به شما میگه که در نظر خودش شما رو از افراد دیگه توانمند دوسنته
    شما وقتی این مسئله رو رد میکنی براش
    دو چیز دهنش میاد که نگاه یه چی بلده خودش رو میگیره و یا اینکه مسخرش رو در آورده خب فروختی پشتیبانی هم بده
    حقیقت این فکر تو ذهن مشتریت ممکنه بیاد
    ولی از نظر من شما طرف اومد گفت ادیت نگو نمیکنم
    حساب بکن
    بگو مثلا من این ادیتش 1 ساعت طول میکشه
    من تو 1 ساعت یه قالب معمولی اکی میکنم میزارم برای فروش که میانگین اون قالب رو 10 نفر میخره میشه 70 80 هزار تومن برام سود
    خب به طرف بگو 80 میگیرم
    فکر کن اون یک ساعت رو صرف درست کردن یه قالب کردی نه صرف ادیت
    اینطوری به نظر من مشکل حل میشه

البته شما بخش آموزش رو راه بنداز
    مشکلات اولیه اشخاص معمولا با یه راهنمایی کوچیک حل شدنی هست
    اگه حل نشد به صرف هزینه درست کن براش
    به هر حال آقا این یه نعمت خدا بهت داده طراح شدی ، حال بده به مردم خب برادر من=p~

یه موقع از حرفام ناراحت نشیا
    نه از حرفا من بلکه از حرفای همه دوستان که شرکت کردند تو این گفت و گو
    به هر حال هرکس میاد شرکت میکنه شک نکن خوب تورو میخواد
    میخواد که وهاب انلاین بهتر از دیروز بشه
    و سخن آخر همیشه حق با مشتریست یادت نره
    شوخی کردم
    زیادم حرف زدما فکر کنم کسی حوصلش نگیره بخونه=p~
    یا حق
    سلام حسین جان
    در مورد حرفت ک میگی انجام بده حسین خودت هزار و یکبار بهم گفتی و خیلی موارد رد کردم
    چرا دروغ بگم ؟
    آخرین مشکلتم رو اسلایدرت بود ک راهنماییت کردم و حل شد
    اما در مورد قیمتی ک گفتی به نظرم باید آدم حق رو در نظر بگیره من چطور برای یک کار ساده این قیمت رو بدم تازه اگه هم اینچنین قیمتی بدم کلی فوهش میخورم
    باورت نمیشه بیا ی اسکرین شات بدم بهت تو یاهو ک من به کاربر قیمت 40 تومن برای ادیت قالبش دادم
    هرچی از دهنش در اومده گفته
    تو باشی انجام میدی ؟
    ن داداشم خدا نکنه . شما و کاربران خوبم جون بخواهید
    چشم انشالله تجدید نظر میکنم
    البته باید یکم سیاست های کار رو عوض کنم و خدا کنه کاربرها هم با این موضوع خوب برخورد کنند
    به هر حال پس از راه اندازی بخش آموزش ها حتما در مورد ادیت و... هم کاری میکنم و ی سری ایده دارم ک امیدوارم مورد رضایت کاربرا قرار بگیره
    ممنونم از همه دوستانم
    بله من هم موافقم همیشه حق با کاربر هست
    انشالله تجدید نظر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ToooPDL نمایش پست ها
    کاری ندارم که کی پشتیبانی داره و کی پشتیبانی نداره . یا تعریف کاربران و طراحان از پشتیبانی چیه !

اما تنها چیزی که بارها و در 99% شرکتها یا افراد طراح دیده شده اینه که قالب یا اسکریپتی که فروش میره رو برای کاربر نصب و راه اندازی می کنند .

یه مثال میزنم

سلام داداشم
    ببینید معمولا ی طراح میاد و قالب ها و اسکریپت هایی رو نصب میکنه ک دارای دنگ و فنگ هستند
    بعدشم ما دیگه کافر نیسیم کمکی از دستم بر بیاد انجام ندیم ک
    یکم دوستان اغراق کردن
    خدا شاهده تا به حال برای خیلی از کاربران ک درخواست نصب دادند به رایگان و بدون هیچ چشم داشتی نصب کردم
    فقط مشکل اینجاست این کاربران ک شاکی هستند همشون میخوان از یاهو مشکلشون حل بشه ک واقعا یاهو جای پشتیبانی نیست
    امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
    یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط wdo نمایش پست ها
    نوکرم :دی

دیگه حس ویرایش نیست !
    آقایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
    به به از دیشب که ما نبودیم اینجا چه خبره که ما هم خبر نداشتیم !!
    بنده تمامی نظرات رو خوندم و باید بگم که خوده بنده 99 درصد روزم رو با چت کردن هدر میدم!!(همش هم الکی و بحث های بی خود)
    وهاب جان وقت اینکارا رو نداره اگر میخواست که پشتیبانی و حل مشکلات رو از یاهو انجام بده چه لازم بود سیستم تیکت راه بندازه؟ این حرفم واقعیت نیست شما بگید؟
    اکثر کسایی که اینجا هستند هاستینگ دارند شما دوس دارید پشتیبانی از طریق تیکت باشه یا یاهو؟(راستشو بگین خواهشا) درسته کار مردم از یاهو زودتر انجام میشه ولی کیفیت کار از طریق تیکت خیلی بهتر از یاهو هست.
    تا جای که اطلاع دارم ادد لیست یاهو وهاب دیگه پر پر هست(همه شون هم الکی ادد کردن و سوال های بیخود میپرسند)
    با اینکه کسی تیکت ارسال میکنه راحت کارش سریع حل میشه و سعی میکنه درست داخل تیکت توضیح بده ولی وقتی با یاهو پیام میده باید بشینیم سه ساعت حرفاشو بخونیم یکی مثلا توضیح رو به انگلیسی(tozihe) مینویسه یکی یه چیزی دیگه شره خود همین!!
    و همش حرفش رو تکرار میکنه یک دقیقه جواب ندی باز بارون میشی والا!
    من الان خیلی وقته وهاب جان رو میشناسم و به عنوان داداشم قبولش دارم و شده داخل یاهو جواب منو نداده ولی تیکت زدیم سریع جواب داده خیلی هم عالی!
    در ضمن به نظر من ادیت کردن قالب اصلا به دست طراح قالب نیست بنده خودم طراحی میکنم و شده تا حالا که مشتری زیاد اومده و کار ادیت داشتته ولی رد کردیم حتی اگر هزینه هم میداده والا تا بخوای توضیحاتشو بخونی و جوابشو بدی دوسال بعد....

در جواب دوستمون که میگه باید نصب قالب انجام بدن ببینید اون کسایی که اسکریپت میدن و میگن که ما نصب باید کنیم چون اسکریپتشون اختصاصی هست و کسی شاید دیگه نتونه نصب کنه و یه جورایی میشه گفت کسی طرز نصبشو جز طراح بلد نیست.
    و اینکه باید بگم وهاب الان چند وقته درگیر یک سری مسائل هست که اصلا وقت همچین کارای نداره و نمیتونه(اگر داخل انجمن باشید میدونید مشکلاتش چی هست)
    به شخصه دیدم که وهاب سرش خلوت باشه سریع جواب میده و باید بگم وهاب از کسی که buzz میده شدید بدش میاد

دوست عزیز شما وقت خودتون رو سر اینکارا با رفاقت میگذراید ولی وهاب عزیز یک سری مشکلاتی هست که نمیتونه وقتشو بابت این مشکلات بگذرونه

بعد ببینید
    زمانی که صرف فارسی سازی یا طراحی قالب که انجام داده و قیمتی گذاشته واسه فروش خدا شاهده یکی هست؟
    یک قالب شیک برای مثال 20 هزار تومن!!!

حالا دوستان میگیرند کپی رایت رو حذف میکنند این اصلا کار خوبی نیست اصلا و ابدا !! واقعا به شخصه متاسفم واسه همچین دوستانی که اینکارو انجام میدن

وهاب عزیز فقط برای صحبت با دوستانش میاد یاهو (فکر کنم اصلا نیاد هم بهتره اینجوری میگن پشتیبانی از یاهو نیست تیکت بدیم!!!!)

میشه بپرسم کمک کوچیکتون میشه پشتیبانی؟

وهاب عزیز همیشه ادم خوبی بوده و هست و خواهد بود (تنها کسی که دیدم مرامش رو برای مشتری هاش و دوستانش میزاره وهاب بوده)
    واقعا اینجور برخورد کردن برای من جای سوال داره

اطلاعات تماس با من در امضا!!

ارزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دوستان و همکاران
    موفق باشید.
    سنجری
    به سلام داداش یاسین خودم
    بخدا من اگه میخواستم یاهو ساپرت بدم چرا از سیستم whmcs استفاده کردم پس ؟ چرا سیستم تیکت راه انداختم ؟
    به قول یاسین اکثر کاربرهای من همشون هاستینگ هستند
    خداوکیلی وقتی کاربری میاد تو یاهو میگه هاستم فلان فلان چیز نمیشه و... شما تو یاهو راحت ساپرت میدید ؟
    والله من ک هرکی دیدم گفته برید تو تیکت چون واقعا تو تیکت آدم زمان بیشتری برای رسیدگی دارم
    ادد لیستم پر پره و هر دفعه ک ادد جدید دارم مجبورم یا رد کنم یا روی یکی از کاربرهای دیگه ادد کنم و اکثر کسایی هم ک منو ادد میکنن سوالات خیلی ساده ای مپرسند
    مثل وردپرس بهتره یا whmcs؟
    من میخوام هاست بفروشم چکار کنم ؟
    من تازه کارم چطور میتونم دپارتمان ادد کنم ؟
    چرا کاربر تیکت میده نمیبینم ؟
    و....
    و واقعا اگه بخوام جواب بدم تمام وقتم گرفته میشه بخدا
    والله یاسین من ک خیلی وقت ها شرمندت شدم . اکثر وقت ها بین گپ زدنمون کار پیش میاد و میرم و زنگ میزنی کوشی میگم دارم میرم فلان جا و....
    البته تو دوستمی منو میشناسی و چون میشناسی ازم دلگیر نمیشی اما اگه به کاربر تو یاهو پشتیبانی بدم و همچین مشکلی پیش بیاد وابیلا.....
    در مورد ادیت واقعا موافقم . من قالب رو به همون صورتی ک هست تحویل کاربر میدم و ادیت و شخصی سازی قالب پای خود کاربر هست
    مگه این سایت ها بزرگ مثل تم فورست و الگانت برای کاربرانشون نصب میکنند و یا براشون ادیت میکنند ؟
    خدایی این کارها رو انجام میدند ؟ اونا مثل من ی بیسی تحویل کاربر میدن و بقیه کارها با کاربر هست
    حتی به نظر من قالب های من خیلی ساده ترند و کاربر با ی تغییر تو لوگو همه چیز براش تموم میشه در حالی ک تو اون قالب ها خیلی بخش ها باید ادیت شه
    در ممورد نصب یاسین این دوستان خیلی اغراق کردند
    خدا شاهده بپرس ببین تا حالا واسه چند نفر نصب کردم ؟
    این دوستان انتضار دارند تو یاهو پیام میدن . اطلاعات هاست میدن ، whmcs میدن میخوان براشون نصب کنم در حالی ک من همیشه گفتم تو یاهو پشتیبانی نمیدم
    تیکت بدید ببینید آیا انجام میدم یا خیر
    در مورد نیومدن تو یاهو موافقم اما واقعا من دلم برای خیلی ها تنگ میشه تو یاهو و همینکه میام و مسنجرم باز میشه بخدا اصلا کلی دلم وا میشه
    برای من مسنجر ی دنیای دوستانه و پر دوست خوبه ک همیشه کنارمن و باهم کلی میگیم و میخندیم و...

به هر حال ممنونم از همه دوستان عزیز
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    سعی میکنم تجدید نظری بکنم تا رضایت همه دوستان عزیز جلب بشه

اما خدایی به تمام نوشته های این پستم دقت کنید و بخونید خدایی من حق ندارم ؟

یا حق
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

9. تعداد تشکر ها از vahab00 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها

به سلام داداش یاسین خودم
    بخدا من اگه میخواستم یاهو ساپرت بدم چرا از سیستم whmcs استفاده کردم پس ؟ چرا سیستم تیکت راه انداختم ؟
    به قول یاسین اکثر کاربرهای من همشون هاستینگ هستند
    خداوکیلی وقتی کاربری میاد تو یاهو میگه هاستم فلان فلان چیز نمیشه و... شما تو یاهو راحت ساپرت میدید ؟
    والله من ک هرکی دیدم گفته برید تو تیکت چون واقعا تو تیکت آدم زمان بیشتری برای رسیدگی دارم
    ادد لیستم پر پره و هر دفعه ک ادد جدید دارم مجبورم یا رد کنم یا روی یکی از کاربرهای دیگه ادد کنم و اکثر کسایی هم ک منو ادد میکنن سوالات خیلی ساده ای مپرسند
    مثل وردپرس بهتره یا whmcs؟
    من میخوام هاست بفروشم چکار کنم ؟
    من تازه کارم چطور میتونم دپارتمان ادد کنم ؟
    چرا کاربر تیکت میده نمیبینم ؟
    و....
    و واقعا اگه بخوام جواب بدم تمام وقتم گرفته میشه بخدا
    والله یاسین من ک خیلی وقت ها شرمندت شدم . اکثر وقت ها بین گپ زدنمون کار پیش میاد و میرم و زنگ میزنی کوشی میگم دارم میرم فلان جا و....
    البته تو دوستمی منو میشناسی و چون میشناسی ازم دلگیر نمیشی اما اگه به کاربر تو یاهو پشتیبانی بدم و همچین مشکلی پیش بیاد وابیلا.....
    در مورد ادیت واقعا موافقم . من قالب رو به همون صورتی ک هست تحویل کاربر میدم و ادیت و شخصی سازی قالب پای خود کاربر هست
    مگه این سایت ها بزرگ مثل تم فورست و الگانت برای کاربرانشون نصب میکنند و یا براشون ادیت میکنند ؟
    خدایی این کارها رو انجام میدند ؟ اونا مثل من ی بیسی تحویل کاربر میدن و بقیه کارها با کاربر هست
    حتی به نظر من قالب های من خیلی ساده ترند و کاربر با ی تغییر تو لوگو همه چیز براش تموم میشه در حالی ک تو اون قالب ها خیلی بخش ها باید ادیت شه
    در ممورد نصب یاسین این دوستان خیلی اغراق کردند
    خدا شاهده بپرس ببین تا حالا واسه چند نفر نصب کردم ؟
    این دوستان انتضار دارند تو یاهو پیام میدن . اطلاعات هاست میدن ، whmcs میدن میخوان براشون نصب کنم در حالی ک من همیشه گفتم تو یاهو پشتیبانی نمیدم
    تیکت بدید ببینید آیا انجام میدم یا خیر
    در مورد نیومدن تو یاهو موافقم اما واقعا من دلم برای خیلی ها تنگ میشه تو یاهو و همینکه میام و مسنجرم باز میشه بخدا اصلا کلی دلم وا میشه
    برای من مسنجر ی دنیای دوستانه و پر دوست خوبه ک همیشه کنارمن و باهم کلی میگیم و میخندیم و...

به هر حال ممنونم از همه دوستان عزیز
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    سعی میکنم تجدید نظری بکنم تا رضایت همه دوستان عزیز جلب بشه

اما خدایی به تمام نوشته های این پستم دقت کنید و بخونید خدایی من حق ندارم ؟

یا حق
    حق داری عزیزم
    ولی بعضی از دوستان نمیتونند یک whmcs نصب کنند خوب یاهو جای پشتیبانی نیست!
    شما خودت ورژن whmcs رو برای دانلود توی سایت خودت گذاشتی خو برن بردارن.
    بابا اینم اموزش نصب آموزش نصب WHMCS - مرکز آموزش - گسترش دهندگان وب ونون
    بخدا با یک کلمه (اموزش نصب whmcs) داخل گوگل اولین لینک رو باز کنید این میاد بالا یا نه
    سوال در مورد نصب قالب WHMCS
    اینم اموزش نصب قالب whmcs(با سرچ در گوگل)
    آموزش طراحی و تبدیل قالب html به قالب whmcs
    آموزش ادیت قالب و .....

به جای اینکه داخل گوگل سرچ کنند سوال میکنند در یاهو!!!!!!!!!!!!!!!!
    این خیلی مشکل ما ایرانی ها هست که دوس داریم از این و اون سوال کنیم اخه اگر اینجور بود گوگل رو برای چی ساختن ؟ برای نگاه کردن عکس های ...؟؟؟؟
    واقعا متاسفم.
    برای مثال نصب htop
    how to install htop on linux
    بزنید اولین لینک اموزش نصب میاد
    یک ذره سرچ کنید خیلی چیزا یاد میگیرید
    مگر اونایی که بلد هستند از کجا یاد گرفتن خدایش؟

11. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

درود بنده وقت نکردم همه موارد رو بخونم!

اما بنده مشکلی از ایشون ندیم !

دوستان گرامی از نظر من ادیت قالب چیز مشکلی نیست با کمی حوصله خودتون میتونید جزیات رو اوکی کنید ! بنده هم مشکلی بسیار فراوانی با قالب ایشون داشتم که تونستم بر طرف کنم !

اما یک مشکل کوچک مانده که باید ایشون راهنمایی کند !( در پ.خ گفته میشه)

در کل خواستم بگم که ایشون در کارشان کوتاهی نکرده !

اما قالبی که برای فروش میزاره خوب عزیزان معلومه 100 نفر دیگه هم اون قالب رو میخره ! شما سعی کن پولی بابت اون قالب بدی که برای شما اختصاصی داده بشه و دیگر برای فروش نماند!

بنده با کسی تعارفی ندارم

کارشون در حد 80 درصد هست و از نظر بنده هم عالی هست !

امید وارم کسی حرف های بنده رو به دل نگیره
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

13. تعداد تشکر ها از SamaN DL به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
    این خیلی مشکل ما ایرانی ها هست که دوس داریم از این و اون سوال کنیم اخه اگر اینجور بود گوگل رو برای چی ساختن ؟ برای نگاه کردن عکس های ...؟؟؟؟
    برای تست قطعی و وصلی اینترنت !

وهاب جان آقا حق داری اون مواردی که گفتی اصلا به تو چه مربوطه؟
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

15. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها

اما یک مشکل کوچک مانده که باید ایشون راهنمایی کند !( در پ.خ گفته میشه)
    ناراحت نشین اما بفرمایید این یک نمونه بارز است!
    چرا پیام خصوصی؟چرا تیکت نمیدهید؟
    این واسه من شده معزل بزرگ زندگیم
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

17. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

برای تست قطعی و وصلی اینترنت !

وهاب جان آقا حق داری اون مواردی که گفتی اصلا به تو چه مربوطه؟
    مجید جان زدی وسط خال

به وهاب اصلا ربطی نداره ولی بعضیا جوابشون رو ندی پشت سرت حرف درست میکنن برای خودم ثابت شده هست.
    وهاب مرام داره و جواب میده ولی بازم هم دارم میگم اگه میخواین کیفیت کارتون بهتر بشه یاهو رو ول کنید!!
    من که دارم کم کم ترک میکنم (فکر کنم اکثر ماها موتاد شدیم به یاهو)

موفق باشید.

19. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)