صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 69

موضوع: نمایندگی سامانه ارسال پیام کوتاه + امکانات ویژه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

پیش فرض پاسخ : نمایندگی سامانه ارسال پیام کوتاه + امکانات ویژه

نقل قول نوشته اصلی توسط secure_host نمایش پست ها
    اگه گفتن ابن امکانات رو داره و حالا این امکان فراهم نیست. بهتره بدون هیچ کم و کاستی پول را عودت بدن.
    اگه این جوریه که من هم میگم روی سرور ایران به مشتریان CPanel ارایه میدم. بد که پول از مشتریان گرفتم ، میگم شرمنده cpanel برا ایران تحریمه .
    خوب برای برگشت پول هم باید اون موقع بگم که شرمنده دیگه نمی تونیم پول رو پس بدیم .؟ یا این که بگم شرمنده یکمی باید برای خسارت از هزینه پیش ما می مونه ؟

تو رو خدا آخه این چه سیاسته فروشه ؟

من نمی دونم خسارت چی رو باید بگیرن ؟

باز هم میگم تمام حرفهای من در صورتی است که این کاربر به شما گفته باشد که ارسال با نام تجاری از امکانات پنل می باشد.
    با تشکر
    من عکسها رو پیوست کردم که ببینید
    که کاملا حق با من است.
    سوای تمام این موضوعات الان که سایتشون بالانیست
    ولی اگه لینک بازگشت وجهشونو بخونین
    نوشتن تا 7روز گارانتی بازگشت وجه داریم

و بعد از 7روز اگه مشتری اعلام نارضایتی کنه ما بدون اینکه دلیللشو بدونیم پولشو بازگشت میدیم

2. # ADS

عضو انجمن winsent آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    393
    تشکر تشکر شده 
    269
    تشکر شده در
    229 پست

Lightbulb پاسخ : نمایندگی سامانه ارسال پیام کوتاه + امکانات ویژه

با سلام؛
    لازم دیدم توضیحاتی رو خدمت شما و دیگر دوستان عرض کنم.
    ابتدا این رو در نظر داشته باشید که پول حروم از گلوی من پائین نمیره.
    نمیدونم چرا شما اینطور صحبت های خودتون رو بیان کردید جناب شریف!
    قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
    اما شمایی که میفرمائید 600 کاربر دارید، حتما میدونید که همراه اول این مورد رو بسته.
    من کی به شما گفتم امکانش نیست قربان؟؟؟
    من گفتم بله، الان هم میگم هست. هم به شما هم به دیگر دوستان و حتی کاربرانی که از ما میخوان سرویس بگیرند.
    ما خدمتتون گقتیم که شما مجوزهای ابتدایی و لازم رو از ایرانسل برای اینکار بگیرید تا بقیه امور را ما پیگیری کنیم.
    میشه بپرسم چرا میگید سایت ها داون بودند؟؟؟؟
    مدرک از این بیشتر که سایت اصلی ما آی پی اون 5.61.26.114 هستش و سیستم سامانه پیام کوتاه بر روی آی پی 79.175.161.2 ست شده است...؟؟؟

+

شما فرمودید که گارانتی رضایت وجه در روز 7
    درست هستش، ما در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید!
    اما آیا اینکه شما میفرمائید "ارسال با نام تجاری نیست" ما باید پول شما رو بازگشت بدیم؟؟؟
    ما کی گفتیم امکان ارسال با نام تجاری وجود ندارد؟؟؟
    به شما و همه دوستان اعلام کردیم که هماهنگی های لازم با اپراتور موردنظر رو انجام بدند و بقیه امور رو شرکت انجام خواهد داد.
    کجای این حرف به شما میگه که این امکان وجود نداره؟؟؟؟؟؟

+

آیا به نظر خودتون میشه شرکت/موسسه ای سایت رو خودش درست کنه و قوانین رو خودش در نطر بگیره بعد ندونه که بازگشت وجه در چه شرایطی هستش؟؟؟!!!

دوستان دیگری یا همکارانی که نطر میدند، ابتدا اجازه بدند هر 2 طرف صحبت هاشون رو بکنند بعد اون ها وارد ماجرا بشند و قضاوت کنند.
    با تشکر و سپاس
    ویرایش توسط winsent : February 6th, 2013 در ساعت 19:18 دلیل: افزودن جزئیات
    سرور مجازی و اختصاصی + طراحی حرفه ای وب سایت + نمایندگی هاست لینوکس ایران
    شرکت انفورماتیک پاسارگاد | ارائه خدمات حرفه ای هاستینگ
    www.VIPSERVERZ.com + www.Pasargad-ICTGroup.ir

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط winsent نمایش پست ها
    با سلام؛
    لازم دیدم توضیحاتی رو خدمت شما و دیگر دوستان عرض کنم.
    ابتدا این رو در نظر داشته باشید که پول حروم از گلوی من پائین نمیره.
    نمیدونم چرا شما اینطور صحبت های خودتون رو بیان کردید جناب شریف!
    قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
    اما شمایی که میفرمائید 600 کاربر دارید، حتما میدونید که همراه اول این مورد رو بسته.
    من کی به شما گفتم امکانش نیست قربان؟؟؟
    من گفتم بله، الان هم میگم هست. هم به شما هم به دیگر دوستان و حتی کاربرانی که از ما میخوان سرویس بگیرند.
    ما خدمتتون گقتیم که شما مجوزهای ابتدایی و لازم رو از ایرانسل برای اینکار بگیرید تا بقیه امور را ما پیگیری کنیم.
    مدرک از این بیشتر که سایت اصلی ما آی پی اون 5.61.26.114 هستش و سیستم سامانه پیام کوتاه بر روی آی پی 79.175.161.2 ست شده است...؟؟؟

+

شما فرمودید که گارانتی رضایت وجه در روز 7
    درست هستش، ما در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید!
    اما آیا اینکه شما میفرمائید "ارسال با نام تجاری نیست" ما باید پول شما رو بازگشت بدیم؟؟؟
    ما کی گفتیم امکان ارسال با نام تجاری وجود ندارد؟؟؟
    به شما و همه دوستان اعلام کردیم که هماهنگی های لازم با اپراتور موردنظر رو انجام بدند و بقیه امور رو شرکت انجام خواهد داد.
    کجای این حرف به شما میگه که این امکان وجود نداره؟؟؟؟؟؟

+

آیا به نظر خودتون میشه شرکت/موسسه ای سایت رو خودش درست کنه و قوانین رو خودش در نطر بگیره بعد ندونه که بازگشت وجه در چه شرایطی هستش؟؟؟!!!

دوستان دیگری یا همکارانی که نطر میدند، ابتدا اجازه بدند هر 2 طرف صحبت هاشون رو بکنند بعد اون ها وارد ماجرا بشند و قضاوت کنند.
    با تشکر و سپاس
    قرمودین قبل از سفارش شما فرمودید که آیا امکان ارسال با نام تجاری هست یا نه؟ (اصلا نفرمودید که مد نطرتون کدوم خدمات دهنده هستش)
    واقعا این حرف بنظرتون خنده دار نیست؟
    مثل این میمونه که بگین:
    تو سایتتون نوشتین ارسال پیامک بدون محدودیت روزانه
    بعد بیاین بگین خب مشتریان عزیز همه قبلش بپرسین ممکنه این ارسال بدون محدودیت فقط برا همراه اول باشه پس اگه اینجوریه که باید برا تک تک امکانات ازتون مشتریان بپرسن این برا همراه اول مشکل داره یا نه یا برا ایرانسل مشکل داره یا نه؟؟
    بعدشم شما دیدین من رو این قضیه خیلی حساسم و تاکید دارم ولی اینو مطرح نکردین.حالا اگه من عکس تیکتارو بزارم همه متوجه میشن با اون جوابی که دادین
    وقتی اولین برا اینو هم تو مکالمه خصوصی مطرح کردم و هم تو تیکت.گفتین باشه من بررسی میکنم و خبر میدم.بعد ازیکروز تیکت منو اپدیت کردین که اره همراه اول مسدود کرده
    من 600تا مشتری دارم ولی اگه بخواین همینجا اسم شرکت هایی رو میارم که ارسال با نام تجاری رو برا همراه اولم میدن و دلیلی نمیشه چون 600 تا مشتری دارم ازین قضیه باخبرباشم.
    گقتین:
    سایت امروز دان بود والا من ازون روزی که پنلوگرفتموفهمیدم مشکل داره حتی یکبارم لاگین نکردم
    اگه پول حروم ازگلوتون پایین نمیره من ازروز اول گفتم من پنلوبرا این قضیه میخواستم حالا که این امکان توهمراه اول مسدوده پول منوبدین چون هیچ استفاده ای ازش نکردمونخواهم کرد

خداروشکر که خودتون همینجا تایید میکنید که
    در سایت گفتیم اگر در سرویس ما نقصی وجود داشت یا شما از امکانات سیستم راضی نبودید! بازگشت وجه میدیم
    که لینک دقسقشواینجامیزارم همکاران و دوستان ببینن
    گارانتی رضایت پیامک پاسارگاد | سامانه پیام کوتاه پاسارگاد
    خب خدا خیرتون بده منم میگم دیگه از امکانات سیستم راضی نیستم از روز اولم همینو گفتم خداروشکرکه خودتون اینجا اعلام کردید جلوی دوستان
    من از امکانات راضی نیستم پس طبق قول خودتون باید پول پس داده بشه

5. تعداد تشکر ها از sa_sh41 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    393
    تشکر تشکر شده 
    269
    تشکر شده در
    229 پست

درست میفرمائید قربان
    فرمودم که اگر ناراضی بودید اما نه به هر دلیلی!
    شما فقط و فقط به این دلیل ناراضی هستید که چون امکان ارسال با نام تجاری دردسر داره و حاضر نیستید که دنبال کارها باشید میفرمائید ناراضی هستید
    در صورتی که این امکان وجود داره و پیگیری های اولیه باید توسط خود شما انجام بشه جناب شریف
    +
    بله میدونستم حساس هستید و به خاطر همین حساس بودن بهتون احترام گذاشتم و استعلام کردم و دیدم که آن زمان امکان ارسال با نام تجاری توسط اپراتور همراه اول وجود نداشت (به بنده اینطور دوستان در مخابرات اعلام کردن) و من هم به شما گفتم. حالا الان این امر تحقیق پیدا کرده یا دیگر شرکت ها/موسسات قادر به انجام این عمل هستند گناه ما چیست؟؟؟
    شاید آن ها پارتی/کانال و... به هر دلیلی میتوانند این امر را خودشان و بصورت مستقیم انجام دهند اما ما وقتی یکبار مراجعه کردیم با این پاسخ روبرو شدیم که باید ابتدا این درخواست توسط شخص اصلی (که شما هستید) درخواست داده بشه تا سپس و بعد از انجام مراحل قانونی بقیه امور به شرکت ما واگذار شود تا پیگیری های لازم را انجام دهیم
    +
    خود شما میفرمائید این امکان تو همراه اول مسدود هستش اما توی ایرانسل مشکلی نداره!!!
    عملا خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید...
    ویرایش توسط winsent : February 6th, 2013 در ساعت 23:06 دلیل: افزودن جزئیات

عضو انجمن itsecure آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    197
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    257 پست

دوست عزیز winset
    بنده بعنوان یه وبمستر عرض میکنم
    تعریف گارانتی با بازگشت وجهی که گفتین و منم تو سایتتون خوندم قلبتون برا مشتریاتون میتپه
    خیلی با معنی این حرفتون فرق داره
    اگه باز گشت وجهتون نیاز به دلیل داره پس باید تو سایتتون این اصلاحوانجام بدین که درصورت نارضایتی پول بازگشت داده میشه اما نه به هر دلیلی
    ولی چون موقع خرید این تو سایت نبوده بنظر من حق با یوزر sa_sh هستش
    و بنده به شخصه بودم پول ایشون بازگشت میدادم وفکر میکنم این پول که ایشون از پنل شما استفاده ای ندارن خوردن نداره
    این نظر شخصیمه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

درست میفرمائید قربان
    فرمودم که اگر ناراضی بودید اما نه به هر دلیلی!
    شما فقط و فقط به این دلیل ناراضی هستید که چون امکان ارسال با نام تجاری دردسر داره و حاضر نیستید که دنبال کارها باشید میفرمائید ناراضی هستید
    در صورتی که این امکان وجود داره و پیگیری های اولیه باید توسط خود شما انجام بشه جناب شریف
    +
    بله میدونستم حساس هستید و به خاطر همین حساس بودن بهتون احترام گذاشتم و استعلام کردم و دیدم که آن زمان امکان ارسال با نام تجاری توسط اپراتور همراه اول وجود نداشت (به بنده اینطور دوستان در مخابرات اعلام کردن) و من هم به شما گفتم. حالا الان این امر تحقیق پیدا کرده یا دیگر شرکت ها/موسسات قادر به انجام این عمل هستند گناه ما چیست؟؟؟
    شاید آن ها پارتی/کانال و... به هر دلیلی میتوانند این امر را خودشان و بصورت مستقیم انجام دهند اما ما وقتی یکبار مراجعه کردیم با این پاسخ روبرو شدیم که باید ابتدا این درخواست توسط شخص اصلی (که شما هستید) درخواست داده بشه تا سپس و بعد از انجام مراحل قانونی بقیه امور به شرکت ما واگذار شود تا پیگیری های لازم را انجام دهیم
    +
    خود شما میفرمائید این امکان تو همراه اول مسدود هستش اما توی ایرانسل مشکلی نداره!!!
    عملا خودتون دارید حرف خودتون رو نقض میکنید...
    عزیز من اولا که بقول دوستمون اگه اینجوری بود باید تو سایتتون مینوشتین که بازگشت داریم اما نه به هر دلیلی
    عزیزم الان اینکه همراه اول اینو مسدود کرده و شما گفتین این امکان هست من باید برم دنبالش؟؟؟
    واقعا خنده دار نیست؟تو سایتتون بگین ارسال با نام تجاری هست .بعدازخرید بگین خب اینو همراه اول مسدود کرده.الانم دلتون خوشه به ایرانسل میگین باید برین دنبالش که من از خود مگفا که مدیرکل خط 3000 هست بعد ازین ادعای شما تحقیق کردمو اونها به من گفتین کسیکه این ادعا رو داره این ادعا باطله..یعنی عملا این هم امکانش نیس

9. تعداد تشکر ها از sa_sh41 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    393
    تشکر تشکر شده 
    269
    تشکر شده در
    229 پست

فکر نکنم نیاز به نوشتن باشه که به هر دلیلی!!!
    هر آدم عاقلی میدونه که باید دلیل قانعه ای کننده ای برای عودت وجه باشه وگرنه همه بعد از یه مدت استفاده میان و میگن ما ناراضی بودیم و پولمون رو میخوایم!!!
    بنده به دوست یا آشنایی که فرمودید کاری ندارم جناب شریف
    ما از مخابرات استعلام کردیم و اونها فرمودند ارسال با نام تجاری برای همراه اول امکان پذیر نیست اما برای ایرنسل مشکلی ندارد
    +
    در هر صورت، با اینکه خلاف قوانین شرکت هستش اما بنده میتونم به شما مبلغ 25 هزار تومان (حدودا یک سوم مبلغ) رو به شما بازگشت بدم
    نمیخوام کسی ناراضی باشه یا پول حرام خورده باشم
    این هزینه رو نیز از چیب خودم به شما پرداخت خواهم کرد نه از بودجه شرکت
    موفق و موید باشید...

عضو جدید adib125 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

من هم با توجه به تمام اطلاعاتی که یوزر sa_sh41 و winset دادن و به عنوان کسی که سالها در زمینه های پیامک و هاستینگ فعالیت داشتم حق رو کاملا به یوزر sa_sh41 میدم.
    جناب winset با توجه به شعار زیباتون "گارانتی رضایت یک شعار نیست و......." نباید حق مشتریانی که اینجوری صادقانه با شما قبل از گرفتن پنل نیازهاشونو اعلام کردن رفتار کنین......حتی اگه به نظر شما این یوزر دچار اشتباه شده با توجه به شعارتون که هدفتون رضایت مشتری بایستی پول ایشون رو به طور کامل پس بدین.....اگه واقعا پس ندین کارتون به شدت غیرحرفه ای و حتی غیراخلاقی هستش......و من خودم به عنوان یه مشتری ترجیح میدم که از خدمات شما (حتی اگه رایگان هم بدین) استفاده نکنم....
    با آرزوی موفقیت برای پیامک پاسارگاد و کاربرانش

12. تعداد تشکر ها از adib125 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    315 پست

فکر نکنم نیاز به نوشتن باشه که به هر دلیلی!!!
    هر آدم عاقلی میدونه که باید دلیل قانعه ای کننده ای برای عودت وجه باشه وگرنه همه بعد از یه مدت استفاده میان و میگن ما ناراضی بودیم و پولمون رو میخوایم!!!
    بنده به دوست یا آشنایی که فرمودید کاری ندارم جناب شریف
    ما از مخابرات استعلام کردیم و اونها فرمودند ارسال با نام تجاری برای همراه اول امکان پذیر نیست اما برای ایرنسل مشکلی ندارد
    +
    در هر صورت، با اینکه خلاف قوانین شرکت هستش اما بنده میتونم به شما مبلغ 25 هزار تومان (حدودا یک سوم مبلغ) رو به شما بازگشت بدم
    نمیخوام کسی ناراضی باشه یا پول حرام خورده باشم
    این هزینه رو نیز از چیب خودم به شما پرداخت خواهم کرد نه از بودجه شرکت
    موفق و موید باشید...
    همکار گرامی بنده اولا بعد یه مدت استفاده نیومدم بگم
    بنده از همون لحظه اول گفتم ناراضیم و پولم رو میخوام
    ثانیا بنده هیچ حرفی خارج از قوانین شرکت شما نزدم بنده طبق همون قوانین شرکت شما که گفتین درصورت نارضایتی بازگشت وجه داریم تقاضای عودت وجه دارم
    خدارو شکر که همه همکارا هم که اومدن اینجا مکالمات ماروخوندن حق رو به اینجانب دادن
    بنده بصورت صددرصد ناراضیم.و راضی نیستم حتی یک ریال پول بنده را اینگونه بخورید
    و توصیه میکنم پول حرام وارد کسب و کار و زندگی خود نکنید
    بنظرم این پول اینقد ارزش ندارد که وجهه کسب و کار خود را اینگونه خراب کنید و باعث شوید مشتریان دیگر به کسی اعتماد نکنند و ابروی شرکت خود را ببرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    79
    تشکر شده در
    52 پست

به نظر بنده هم حق با اقای شریف هست . (طبق قوانین خود شرکت سرویس دهنده پول باید پس داده بشه)

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)