صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 91

موضوع: افتتاح حساب Verify شده PayPal به نام شما با هویت خارجی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    61 پست

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب Verify شده PayPal به نام شما با هویت خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink2Pay نمایش پست ها
    من نیازی به تایید یا تکذیب شما ندارم! سال ها هست که در انواع حوزه های it فعال بوده و یک ریال کسی را هم بالا و پایین نکرده ام! بنده اگر پرینت گردش حسابم را در اینجا مندرج نمایم ، شما متوجه خواهید شد که چند عدد از این 90 هزار تومان ها تنها در یک روز به حساب من وارد و خارج میشود!

مراحل سفارش شما نیز تکمیل شده و تنها منتظر آن هستم که ویزا کارت به من تحویل شود تا در حساب شما ثبت نموده و سفارش را به طور کامل تحویل شما نمایم.

ضمناً شماره موبایلتان را نیز برای من ایمیل نمایید.
    با سلام مجدد

خوشبختانه 24 ساعت بعد که گفته بودن اشتباه نبود اما فقط جواب دادن ظرف 24 ساعت و چیزی تحویل نشده

همچنین لازم هست یک موضوعی رو توضیح بدم که شما محتاج یا میلیاردر هیچ فرقی نمیکنه شما موظف هستید که به قرارتون عمل کنید که فعلا نکردید

این دلیل خوبی نیست که شما میفرمایید چون روزانه هزاران 90 هزار تومان به حساب شما واریز میشود بنده برای دریافت خدماتی که هزینش رو پرداخت کردم باید بیش از موعد مقرر صبر کنم صرفا چون شما پولدارید !!!!!

من منتظر تحویل خدمات درخواستی ام هستم

موفق باشید

2. # ADS

عضو جدید Pink2Pay آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zouscript نمایش پست ها
    با سلام مجدد

خوشبختانه 24 ساعت بعد که گفته بودن اشتباه نبود اما فقط جواب دادن ظرف 24 ساعت و چیزی تحویل نشده

همچنین لازم هست یک موضوعی رو توضیح بدم که شما محتاج یا میلیاردر هیچ فرقی نمیکنه شما موظف هستید که به قرارتون عمل کنید که فعلا نکردید

این دلیل خوبی نیست که شما میفرمایید چون روزانه هزاران 90 هزار تومان به حساب شما واریز میشود بنده برای دریافت خدماتی که هزینش رو پرداخت کردم باید بیش از موعد مقرر صبر کنم صرفا چون شما پولدارید !!!!!

من منتظر تحویل خدمات درخواستی ام هستم

موفق باشید
    در مرحله اول باید مد نظر داشته باشید ، من لزومی نمیبینم که لحظه به لحظه آنلاین باشم و شما را از مراحل انجام کار مطلع نمایم! پس از دریافت سفارش ، کلیه موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

من نتوانستم سفارش شما را در 24 ساعت تحویل دهم به این دلیل که شما در هنگام سفارش از طریق چت ، بیش از یک ساعت وقت اینجانب را با سئوال های خارج از بحث تلف کردید! همانطور که در پست آغازین این تاپیک مندرج کرده ام ، این بسته ویژه افرادی است که از ماهیت و نحوه عملکرد سامانه پی پال مطلع هستند و تنها به یک حساب معتبر و Verify شده نیاز دارند. بنده نمیتوانم پاسخگوی سئوالات شما در زمینه کارمزد انتقال وجه از طریق پی پال ، فرد پرداخت کننده کارمزد و ... باشم. این اطلاعات به تفصیل در سایت پی پال مندرج میباشد. پس اگر پاسخ سئوالات شما را داده ام ، کاری بیش از توافقنامه مندرج در پست اول این تاپیک انجام داده ام و به نوعی در حق شما لطف کرده ام.

زندگی اینجانب برنامه ریزی شده است؛ بخشی از زندگی ام را فدای بخش دیگر نمیکنم. در آن زمان به شما اعلام کردم که اگر مایل به سفارش ویزا کارت نیز هستید ، سریعاً سفارش خود را اعلام نمایید چون فردی که ویزا کارت را از ایشان تهیه میکنم آنلاین هستند و میتوانم به سرعت کارت را از ایشان تهیه کرده و حتی در حساب ثبت کنم. اما متاسفانه شما وقت خود را به طرح سئوالات خارج از بحث تلف کردید و من نیز قریب به یک ساعت با شما در حال چت بودم. لذا دیگر لزومی برای تعجیل جهت کار شما نبود. به همین جهت پس از دریافت سفارش شما ، همانطور که پیش تر نیز به شما اعلام کرده بودم ، برای انجام ورزش ، محیط چت با شما را ترک کردم.

در هر صورت سفارش شما پس از تهیه ویزا کارت و انجام مراحل Veirfication به صورت کامل و طبق موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

4. تعداد تشکر ها از Pink2Pay به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    61 پست

در مرحله اول باید مد نظر داشته باشید ، من لزومی نمیبینم که لحظه به لحظه آنلاین باشم و شما را از مراحل انجام کار مطلع نمایم! پس از دریافت سفارش ، کلیه موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

من نتوانستم سفارش شما را در 24 ساعت تحویل دهم به این دلیل که شما در هنگام سفارش از طریق چت ، بیش از یک ساعت وقت اینجانب را با سئوال های خارج از بحث تلف کردید! همانطور که در پست آغازین این تاپیک مندرج کرده ام ، این بسته ویژه افرادی است که از ماهیت و نحوه عملکرد سامانه پی پال مطلع هستند و تنها به یک حساب معتبر و Verify شده نیاز دارند. بنده نمیتوانم پاسخگوی سئوالات شما در زمینه کارمزد انتقال وجه از طریق پی پال ، فرد پرداخت کننده کارمزد و ... باشم. این اطلاعات به تفصیل در سایت پی پال مندرج میباشد. پس اگر پاسخ سئوالات شما را داده ام ، کاری بیش از توافقنامه مندرج در پست اول این تاپیک انجام داده ام و به نوعی در حق شما لطف کرده ام.

زندگی اینجانب برنامه ریزی شده است؛ بخشی از زندگی ام را فدای بخش دیگر نمیکنم. در آن زمان به شما اعلام کردم که اگر مایل به سفارش ویزا کارت نیز هستید ، سریعاً سفارش خود را اعلام نمایید چون فردی که ویزا کارت را از ایشان تهیه میکنم آنلاین هستند و میتوانم به سرعت کارت را از ایشان تهیه کرده و حتی در حساب ثبت کنم. اما متاسفانه شما وقت خود را به طرح سئوالات خارج از بحث تلف کردید و من نیز قریب به یک ساعت با شما در حال چت بودم. لذا دیگر لزومی برای تعجیل جهت کار شما نبود. به همین جهت پس از دریافت سفارش شما ، همانطور که پیش تر نیز به شما اعلام کرده بودم ، برای انجام ورزش ، محیط چت با شما را ترک کردم.

در هر صورت سفارش شما پس از تهیه ویزا کارت و انجام مراحل Veirfication به صورت کامل و طبق موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.
    سلام مجدد

باید بگویم شما هیچ لطفی در حق بنده نکردید بلکه وظیفه تان را انجام دادید هر فروشنده ای موظف به توضیح و پاسخ به پرسش هایی است که نسبت به کالا یا خدماتش از ایشان میشود

فرضا که من 1 ساعت هم نه اصلا 10 ساعت داشتم از شما سوال میپرسیدم شما طبق گفته خودتان در اولین پستتان از زمان سفارش ماکزیمم 24 ساعت خدمات را باید تحویل میدادید که ندادید

اگر اینچنین است که شما میفرمایید پس لطفا پست اولتان را ویرایش کنید و به جای 24 ساعت ماکزیمم بنویسید بین 24 ساعت تا چند روز بسته به شرایط محیطی و آب و هوا و ....

موفق باشید

تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zouscript نمایش پست ها
    سلام مجدد

باید بگویم شما هیچ لطفی در حق بنده نکردید بلکه وظیفه تان را انجام دادید هر فروشنده ای موظف به توضیح و پاسخ به پرسش هایی است که نسبت به کالا یا خدماتش از ایشان میشود

فرضا که من 1 ساعت هم نه اصلا 10 ساعت داشتم از شما سوال میپرسیدم شما طبق گفته خودتان در اولین پستتان از زمان سفارش ماکزیمم 24 ساعت خدمات را باید تحویل میدادید که ندادید

اگر اینچنین است که شما میفرمایید پس لطفا پست اولتان را ویرایش کنید و به جای 24 ساعت ماکزیمم بنویسید بین 24 ساعت تا چند روز بسته به شرایط محیطی و آب و هوا و ....

موفق باشید
    من لطف و عمیقاً اشتباه کردم که به پرسش های شما در زمینه خدمات پی پال و ماهیت آن پاسخ دادم! من تنها باید پاسخگوی خدمات قابل ارائه توسط خودم باشم ، نه نحوه و خدمات قابل ارائه توسط پی پال! من کارمند پی پال یا طرف قرارداد با ایشان نیستم؛ لطفاً متوجه این موضوع باشید!

همانطور که اعلام کردم ، بنده حتی یک ثانیه بیش از مقدار معین شده برای هر فعالیت ، به آن موضوع اختصاص نخواهم داد. علت عدم تحویل به موقع نیز پیش تر به تفصیل بیان شده است.

من بیش از این به این موضوع نخواهم پرداخت. خوانندگان این تاپیک خود قضاوت خواهند کرد.

تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

حساب آقای نامدار زاده (zouscript) مورخ 9 نوامبر 2012 در ساعت 19:55 به وقت تهران به طور کامل و بنا به مندرجات پست اول این تاپیک تحویل ایشان شد. تصویر وضعیت حساب ایشان نیز به پیوست همین پست موجود میباشد.

جای درج چنین موضوعی نبود ، اما به جهت حسن برخورد ایشان ، مجبور به درج این مطلب شدم تا پس از این حرف و حدیثی پشت اینجانب نباشد.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

عضو جدید pay آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ببخشید فکر کنم این رو نگفتین . ویزا کارتی که در حساب وارد می کنید از اندونزی هست؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    61 پست

حساب آقای نامدار زاده (zouscript) مورخ 9 نوامبر 2012 در ساعت 19:55 به وقت تهران به طور کامل و بنا به مندرجات پست اول این تاپیک تحویل ایشان شد. تصویر وضعیت حساب ایشان نیز به پیوست همین پست موجود میباشد.

جای درج چنین موضوعی نبود ، اما به جهت حسن برخورد ایشان ، مجبور به درج این مطلب شدم تا پس از این حرف و حدیثی پشت اینجانب نباشد.

ایشون به هیچ وجه تایید نمیشن

بنده از ایشون حساب گرفتم که طرف 10 روز لیمیت شد و مدرک تایید آدرسی که ایشون ارائه دادند باعث شد پی پال کاملا حساب رو بلوک کنه چون گفتن جعلی هست
    ویرایش توسط zouscript : December 7th, 2012 در ساعت 17:41

10. تعداد تشکر ها از zouscript به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pay نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم این رو نگفتین . ویزا کارتی که در حساب وارد می کنید از اندونزی هست؟
    کارت هایی که تا کنون برای دوستان ثبت کرده ام ، کارت های مجازی 5 دلاری صادره از بلغارستان بوده است. همانطور که در پست آغازین مندرج کرده ام ، منعی در کشور صادر کننده کارت وجود ندارد.

12. تعداد تشکر ها از Pink2Pay به دلیل پست مفید

pay

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

شما حساب وب مانی هم می تونید افتتاخ کنید ؟ اگه می تونید هزینه بگید .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام دوستان
    ایشون واقعا کار منو خیلی سریع راه انداختن. کاملا تایید می شن از طرف من.
    واقعا ممنون.
    اینم مدرکش
    untitled.JPG

15. تعداد تشکر ها از cyberitX به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 10 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)