صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: کلاه برداری امید آران کلاندرق با آی دی omid1991

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : کلاه برداری امید آران کلاندرق با آی دی omid1991

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوستان من فکر میکنم، همه متوجه اهمیت ارتباطات تجاری شده باشن.

لطفا جناب آقای امیدآران، برادر عزیز شما فیتیله رو بکشید پایین و بیشتر از این، ادامه ندید. شما واقعا برنامه‌نویس هستید و حقیقتا کلاه‌بردار نیستید. بالاخره همکار هستیم، در روند کار ممکنه بالاخره تو یکسری جاها به بن‌بست بخوریم و کارفرما همراهی نکنه و همه ی این مشکلات رو داریم. لطفا مراتب رو به شکل تماس تلفنی، باهمدیگه پیگیری کنید، به هرحال الآن شما اگر مبلغ دریافتی رو بعنوان حق‌الزحمه هم درنظر بگیرید، به قول بازاری های قدیم، نون و نمکی خوردید. به احترام این نون و نمک، دیگه این جریان رو اجازه ندید جلوتر بره.

جناب کارفرمای عزیز، شماهم خودتون رو بگذارید جای برنامه‌نویس. شما از همین فضای وب‌هاستینگ استفاده کردید، و به ایشون سفارش کار دادید. به هر علتی، درفرآیند کار شما، ممکنه به بن‌بست خورده باشه. آیا این درسته که شما کاری کنید که ایشون بعنوان کلاه‌بردار شناخته بشن و دیگه نتونن توی این فضا، کسب‌درآمد کنن؟ این مصداق بریدن نان نیست؟ بنظرم شما هم متوجه شدید که نباید نون کسی رو برید و بهش گفت کلاهبردار. به هرحال ایشون هم از این فضا ارتزاق میکنن.

یک ارتباط تلفنی باهم برقرار کنید. از گوگل‌میت استفاده کنید. مواردی که انجام شده رو به اشتراک بگذارید. مشکلات و موانع کار رو شناسایی کنید و این موضوع رو به شیوه ی فنی و برنامه‌نویسی حل کنید.

جناب آقای آران. اجازه ندید که کار بیشتر از این جلو بره.
    ممنون از درک و شعور بالای شما.
    من با ایشون صحبت کردم و بهشون پیشنهاد دادم که من تو تاپیک از شما بابت بی احترامی که کردم عذرخواهی میکنم و اعلام میکنه که مسئله بین خودمون حل شده و از مدیریت هم میخوام این تاپیک حذف بشه، اما قبول نکردن و میخوان که راه خودشون رو برن.

2. # ADS

عضو انجمن omid1991 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    جناب آقای آران من باتون از طریق شماره تلفن ثبت شده روی سایتتون تماس گرفتم، کسی برنداشت. لطفا خصوصی دوم من رو چک کنید.
    عزیز بعد عید حسابی صحبت میکنیم تا 4 فروردین صبور باشید همگی چون پرونده 4 فرودین قراره بسته بشه

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid1991 نمایش پست ها
    عزیز بعد عید حسابی صحبت میکنیم تا 4 فروردین صبور باشید همگی چون پرونده 4 فرودین قراره بسته بشه
    قطعا این تصمیمی که گرفتید تا پرونده جلوتر نره و بسته بشه، تصمیم حرفه‌ایی هستش و مطمعن باشید که این تصمیم شما و پایین کشیدن این فیتیله، ارزش بیشتری در این انجمن براتون خلق میکنه.

امیدوارم نتیجه ی پروژه و همکاری تون هم، به یک نرم‌افزار موفق ختم بشه. هم شما برنامه‌نویس حرفه‌ایی هستید و هم کارفرمایی پشت این‌نرم‌افزار هستش که ارزش پروژه رو درک کرده و حاضر به هزینه بوده. انشالله نتیجه ی این تیم، موفق هستش.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

5. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

یه جور حرف میزنه انگار شاخ غول میخواد بشکونه یا طرفو اعدام کنه، بچه میترسونی اقا؟ تعهدت رو انجام بده اگه خیلی درست میگی؟ چرا میخوای انقدر سختی بکشی؟ تعهدت که الان بابتش پول گرفتی رو انجام بده. درسته و میفهمم که ممکنه تقصیر طرف مقابلت هم باشه که بکاپ نداشته، ولی بی رحم دیگه نباید باشیم که، من با هرکی کار کردم، سورس پروژه رو پیش خودش داشته برای اینجور وقتا، ولی شما اونم نداشتی، حداقلش اینه با هزینه معقول براش اوکی کنی نه اینکه اینطور طلبکار هم بشید، درک کنید طرف کارش و زندگیش رو زمین بوده و چند مدت شما جوابش رو ندادی و اخر بلاک کردی، این کلاهبردار گفتن به شما از همین رفتار نشعت گرفته قطعا، شما اگه بلاک نمیکردی امکان نداشت طرف از کوره در بره بیاد تاپیک بزنه

به نظر من بهترین کار به کار انداختن بیشتر انصاف و عقله تا مشکل به صورت 2 طرفه و خوب حل شه

7. تعداد تشکر ها ازColdWorld به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    یه جور حرف میزنه انگار شاخ غول میخواد بشکونه یا طرفو اعدام کنه، بچه میترسونی اقا؟ تعهدت رو انجام بده اگه خیلی درست میگی؟ چرا میخوای انقدر سختی بکشی؟ تعهدت که الان بابتش پول گرفتی رو انجام بده. درسته و میفهمم که ممکنه تقصیر طرف مقابلت هم باشه که بکاپ نداشته، ولی بی رحم دیگه نباید باشیم که، من با هرکی کار کردم، سورس پروژه رو پیش خودش داشته برای اینجور وقتا، ولی شما اونم نداشتی، حداقلش اینه با هزینه معقول براش اوکی کنی نه اینکه اینطور طلبکار هم بشید، درک کنید طرف کارش و زندگیش رو زمین بوده و چند مدت شما جوابش رو ندادی و اخر بلاک کردی، این کلاهبردار گفتن به شما از همین رفتار نشعت گرفته قطعا، شما اگه بلاک نمیکردی امکان نداشت طرف از کوره در بره بیاد تاپیک بزنه

به نظر من بهترین کار به کار انداختن بیشتر انصاف و عقله تا مشکل به صورت 2 طرفه و خوب حل شه
    ۱ - انتشار هرگونه چت خصوصی جرم هست
    ۲- همه چت ها رو به نفع خودشون سانسور کردن
    ۳- از لحظه ارسال پست شروع کردن به فحاشی به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کردن

بنابرین قانون ، قاضی و کارشناسان همه موارد رو بررسی و حکم صادر خواهد شد حالا من خطایی انجام داده باشم جریمه مالی خواهم شد ولی ایشون علاوه بر جریمه مالی حکم زندان براشون صادر خواهد شد پس اول شما قوانین رو مطالعه کن بعد بیا گردن کلفت بازی دربیار

تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

۱ - انتشار هرگونه چت خصوصی جرم هست
    ۲- همه چت ها رو به نفع خودشون سانسور کردن
    ۳- از لحظه ارسال پست شروع کردن به فحاشی به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کردن

بنابرین قانون ، قاضی و کارشناسان همه موارد رو بررسی و حکم صادر خواهد شد حالا من خطایی انجام داده باشم جریمه مالی خواهم شد ولی ایشون علاوه بر جریمه مالی حکم زندان براشون صادر خواهد شد پس اول شما قوانین رو مطالعه کن بعد بیا گردن کلفت بازی دربیار
    تحویل ندادن کار و معطل کردن مشتری و خوردن پولش حتما جرم نیست؟ والا شما پستای منو بخون، اون صفتی که بهم نسبت دادی رو توش نمی بینی، ولی توی این تاپیک (اصلا با چت طرف کار ندارم) شما داری گردن کلفتی میکنی برای خودت . کارو با هزینه کم یا منطقی تموم کن بره دیگه، اومدی اینجا تهدید میکنی که چی بشه مثلا؟ طرف بترسه؟ نکنه فکر کردی اینجا کشور قانون داریه و خبریه؟ شما اگه تونستی برای کسی که تو خیابون بهت چاقو میزنه زندان بگیری، خیلی کار کردی، این مشتری که یه تهمتی زده جای خود داره.

من بی طرفانه نظرم رو گفتم و خطای مشتری رو هم اشاره کردم بهش، بدون تعصب و حرص بخون، می بینی که چی بوده نظرم

10. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

تحویل ندادن کار و معطل کردن مشتری و خوردن پولش حتما جرم نیست؟ والا شما پستای منو بخون، اون صفتی که بهم نسبت دادی رو توش نمی بینی، ولی توی این تاپیک (اصلا با چت طرف کار ندارم) شما داری گردن کلفتی میکنی برای خودت . کارو با هزینه کم یا منطقی تموم کن بره دیگه، اومدی اینجا تهدید میکنی که چی بشه مثلا؟ طرف بترسه؟ نکنه فکر کردی اینجا کشور قانون داریه و خبریه؟ شما اگه تونستی برای کسی که تو خیابون بهت چاقو میزنه زندان بگیری، خیلی کار کردی، این مشتری که یه تهمتی زده جای خود داره.

من بی طرفانه نظرم رو گفتم و خطای مشتری رو هم اشاره کردم بهش، بدون تعصب و حرص بخون، می بینی که چی بوده نظرم
    دیگه کار از کار گذشته ۴ فروردین دادستان دستور صادر میکنه یا با شورای حل اختلاف کارمون به آشتی میکشه یا ایشون بعد عید آب خنک نوش جان میکنند

تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

دیگه کار از کار گذشته ۴ فرودین دادستان دتور صادر میکنه یا با شورای حل اختلاف کارمون به آشتی میکشه یا ایشون بعد عید آب خنک نوش جان میکنند
    باشه من گفتم و شما نشنو، از قرار معلوم قضیه لجبازیه نه حل مشکل.

من بعد 4 فروردین پیغام می بدم ببینم چیکار کردی تونستی یه اعدامی چیزی براش بگیری یا نه

ما هم یه زمینی داریم 12 هزار متری، رفته بودیم اب بدیم 4-5 صبح، یهو 4 5 نفر مست اومدن پشت در و شروع کردن به تخریب در، وقتی وارد شدن درگیر شدیم، و زد و خورد پیش اومد و یکی از اون ها از ناحیه پهلو با چوب اسیب دید.

میدونی چی شد؟ 200 میلیون باید دیه بدیم به ***های سر گردنه ی چاقو کش که به ملک ما تجاوز کردن. هنوز که هنوزه پرونده باز و دیه رو ندادیم و سند گرو گذاشتیم.

با این تفاصیل، برو ببینم چه میکنی. منتظر نتیجه هستم من یکی که ببینم چقدر درست میگی
    ویرایش توسط ColdWorld : March 21st, 2023 در ساعت 16:00

13. تعداد تشکر ها ازColdWorld به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    412
    تشکر تشکر شده 
    495
    تشکر شده در
    284 پست

باشه من گفتم و شما نشنو، از قرار معلوم قضیه لجبازیه نه حل مشکل.

من بعد 4 فروردین پیغام می بدم ببینم چیکار کردی تونستی یه اعدامی چیزی براش بگیری یا نه

ما هم یه زمینی داریم 12 هزار متری، رفته بودیم اب بدیم 4-5 صبح، یهو 4 5 نفر مست اومدن پشت در و شروع کردن به تخریب در، وقتی وارد شدن درگیر شدیم، و زد و خورد پیش اومد و یکی از اون ها از ناحیه پهلو با چوب اسیب دید.

میدونی چی شد؟ 200 میلیون باید دیه بدیم به ***های سر گردنه ی چاقو کش که به ملک ما تجاوز کردن. هنوز که هنوزه پرونده باز و دیه رو ندادیم و سند گرو گذاشتیم.

با این تفاصیر، برو ببینم چه میکنی. منتظر نتیجه هستم من یکی که ببینم چقدر درست میگی
    ما مخلص آدمای با تجربه ایم
    ولی ما هم خیلی چیزا دیدم اگه فرصت شد یه پرونده اقدام به قتل دارم اونو نشونت میدم میخواستن منو بکشن
    ولی با رضایت تموم شد سال ۹۸
    ایکاش هیچوقت رضایت نمیدادم چون امسال باز به مشکل خوردیم با اون طرف

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,883
    تشکر شده در
    1,993 پست

دیگه کار از کار گذشته ۴ فروردین دادستان دستور صادر میکنه یا با شورای حل اختلاف کارمون به آشتی میکشه یا ایشون بعد عید آب خنک نوش جان میکنند
    حاجی خیلی تو خوبی من سال 98 داخل خیابون چاقو خوردم یارو میخواست گوشی من رو ب***ه گرفتم یارو رو زدم تحویل پلیس دادم تا الان درگیرش هستیم بعد تو 4 فروردین قاضی میاد برات حکم بزنه دلت خوشه فکر کردی اینجا امریکاست خیلی الکی داری عابروی خودت رو میبری قطعا داخل دادگاه مشکل تو حل نمیشه این دوسمون اگه بخواد میتونه خیلی بیشتر از این عابرو ریزی بکنه و شما تا بخواهی ثابت کنی کلا بی عابرو میشی این رو بهت بگم برو بشین باهاش صحبت کن مشکل رو رفع کن بره این درست نیست سرورش هک شده دست خودش هم نبوده خیلی ها این مشکل رو خوردن اما یکم انصاف خوبه ادم داشته باشه همیشه همه چیز پول نیست
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

16. تعداد تشکر ها ازourweb به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)