نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: راهنمایی در مورد شکایت از سایت poshtiban.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

Exclamation راهنمایی در مورد شکایت از سایت poshtiban.com

من از این سایت poshtiban.com پشتیبان یک سرویس حرفه ای گرفتم برای استفاده از افزونه وردپرس و اپلود فایل
    بعد یک مدت دیدم اپلود یک عکس 100 کیلوبایتی 10 بار خطا میده و اپلود نمیشه .حتی اگه کلی صبر کنم
    حالا سرور خریدم و میخام منتقل کنم
    7 روز منتظرم فایل هام زیپ بشه ولی نشده . تماس گرفتم گفتن نمیتونیم زیپ کنیم این حجم (70 گیگ و 200 هزار عکس که با هاست اشتراکی نیم ساعته فایل زیپ تحویل گرفتم )
    یا باید بری دونه دونه و تعداد کم زیپ کنی منتقل کنی یا شرمندتیم
    آخر سر هم فرمودند که با این هزینه ک کردی همینقدر میتونی پشتیبانی و سرویس بگیری و بیشتر نمیتونی

الان من 7 روز موندم با 2 تا سرویس لنگ در هوا که داره کنتور میندازه ( سرور مجازی و یک اختصاصی ) و چندتا نیرو ک حقوق میگیرن ولی کاری ندارن برای انجام دادن

حالا میخاستم برای مشکل پیش اومده و کاری ک مطمعنم هرگز قرار نیست انجام بشه چطوری و کجا باید شکایت و پیگیری قانونی کنم ؟

سایت poshtiban.com . بهتون ب شدت پیشنهاد میکنم اگه فایل هاتون براتون مهمه اشتباه منو نکنید ....

دروغ دروغ میاره دورغ زیاد هم بی اعتمادی

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد شکایت از سایت poshtiban.com

سرویس ات اگر api داره، میتونی. یک اسکریپت بنویسی و همه عکس هات رو روی سرورت دانلود کنی.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط firebox نمایش پست ها
    سرویس ات اگر api داره، میتونی. یک اسکریپت بنویسی و همه عکس هات رو روی سرورت دانلود کنی.
    سلام ممنونم بابت پاسخ . این مورد تخصص ندارم
    ولی از کلی افزونه انتقال و انتقال از ftp و.. و راهکارهای دیگه استفاده کردم ولی نشد
    الان نشستم دارم پوشه ب پوشه ماه ب ماه زیپ میکنم باز هم بیشترش روی processing میمونه ومیره برای سال دیگه همین موقع

بیشتر موضوع بحث من زمانی هست ک از دست دادم و جوابی که ایشون بهم داده ( اینجا فقط میزبان فایل شماس .فشرده سازی و مشکلاتش به ما مربوط نیست . من نمیتونم فلان کاربر مچل شما کنم ک فایهاتون فشرده بشه .و با توجه به مبلغی که شما هزینه کردی همینقدر میشه سرویس داد و موارد مشابه دیگه ) که میخام قانونی پیگیری کنم . حتی 1 پوشه من گیر کنته و منتقل نشه ب نظرتون چندتا مطلب باید برم بگردم پیدا کنم و درستشون کنم ؟
    اونم پوشه ای که خیلی فایل داره خطا میده

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    334 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapj نمایش پست ها
    من از این سایت poshtiban.com پشتیبان یک سرویس حرفه ای گرفتم برای استفاده از افزونه وردپرس و اپلود فایل
    بعد یک مدت دیدم اپلود یک عکس 100 کیلوبایتی 10 بار خطا میده و اپلود نمیشه .حتی اگه کلی صبر کنم
    حالا سرور خریدم و میخام منتقل کنم
    7 روز منتظرم فایل هام زیپ بشه ولی نشده . تماس گرفتم گفتن نمیتونیم زیپ کنیم این حجم (70 گیگ و 200 هزار عکس که با هاست اشتراکی نیم ساعته فایل زیپ تحویل گرفتم )
    یا باید بری دونه دونه و تعداد کم زیپ کنی منتقل کنی یا شرمندتیم
    آخر سر هم فرمودند که با این هزینه ک کردی همینقدر میتونی پشتیبانی و سرویس بگیری و بیشتر نمیتونی

الان من 7 روز موندم با 2 تا سرویس لنگ در هوا که داره کنتور میندازه ( سرور مجازی و یک اختصاصی ) و چندتا نیرو ک حقوق میگیرن ولی کاری ندارن برای انجام دادن

حالا میخاستم برای مشکل پیش اومده و کاری ک مطمعنم هرگز قرار نیست انجام بشه چطوری و کجا باید شکایت و پیگیری قانونی کنم ؟

سایت poshtiban.com . بهتون ب شدت پیشنهاد میکنم اگه فایل هاتون براتون مهمه اشتباه منو نکنید ....

دوست عزیز، سرویس های شرکت پشتیبان، به شدت حرفه ای هستن و برای استفاده ی درست از سرویسشون باید تخصص استفاده از سرویس های aws رو داشته باشین.
    من فکر میکنم مشکل شما این هست که تخصص استفاده از سرویسشون رو ندارین. این سرویس ذخیره سازی که دارن ارایه میدن، همون aws s3 هستش و شما حتما و حتما باید، دانش فنی استفاده از این سرویس رو داشته باشین.
    در صورتی که اصراردارین تا از سرویس حرفه ای s3 استفاده کنین، باید قبلش دانش استفاده اش رو داشته باشین یا اینکه یک برنامه نویس مسلط به اس دی کی های این سرویس رو داخل شرکتتون، داشته باشین.
    شرکت پشتیبان، در بحث راهکار های ذخیره سازی اطلاعات، مشکلات زیادی رو برای کسب و کارایی که هم داده های به شدت زیادی دارن حل کرده وهمم برای نرم افزارایی که به شکل میکروسرویس، دارن توسعه پیدا میکنن، سیستم ذخیره سازی شرکت پشتیبان، خیلی کار رو راحت کرده براشون.
    منم که دارن این تیکت رو مینویسم، بخاطر اینه که پشتیبان، تونسته یه کار تخصصی و حرفه ای رو، برای برنامه نویس ها انجام بده و واقعا مشکلات مارو تونسته به شدت حل کنه. نه کارمندشون هستم نه اینکه یوزری هستم که تازه ثبت نام کرده باشم و بخام دفاع کنم.
    من فقط دارم میگم اگه یه جایی، یه کسب و کار کاملا حرفه ایی وجود داره، که داره خدمات میده به برنامه نویس ها، حتما باید قبلش دانش استفاده از سرویس هاش رو داشته باشین.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    251
    تشکر شده در
    159 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوست عزیز، سرویس های شرکت پشتیبان، به شدت حرفه ای هستن و برای استفاده ی درست از سرویسشون باید تخصص استفاده از سرویس های aws رو داشته باشین.
    من فکر میکنم مشکل شما این هست که تخصص استفاده از سرویسشون رو ندارین. این سرویس ذخیره سازی که دارن ارایه میدن، همون aws s3 هستش و شما حتما و حتما باید، دانش فنی استفاده از این سرویس رو داشته باشین.
    در صورتی که اصراردارین تا از سرویس حرفه ای s3 استفاده کنین، باید قبلش دانش استفاده اش رو داشته باشین یا اینکه یک برنامه نویس مسلط به اس دی کی های این سرویس رو داخل شرکتتون، داشته باشین.
    شرکت پشتیبان، در بحث راهکار های ذخیره سازی اطلاعات، مشکلات زیادی رو برای کسب و کارایی که هم داده های به شدت زیادی دارن حل کرده وهمم برای نرم افزارایی که به شکل میکروسرویس، دارن توسعه پیدا میکنن، سیستم ذخیره سازی شرکت پشتیبان، خیلی کار رو راحت کرده براشون.
    منم که دارن این تیکت رو مینویسم، بخاطر اینه که پشتیبان، تونسته یه کار تخصصی و حرفه ای رو، برای برنامه نویس ها انجام بده و واقعا مشکلات مارو تونسته به شدت حل کنه. نه کارمندشون هستم نه اینکه یوزری هستم که تازه ثبت نام کرده باشم و بخام دفاع کنم.
    من فقط دارم میگم اگه یه جایی، یه کسب و کار کاملا حرفه ایی وجود داره، که داره خدمات میده به برنامه نویس ها، حتما باید قبلش دانش استفاده از سرویس هاش رو داشته باشین.
    کاربر بالایی از سرویس حرفه ای اشون استفاده میکنه، سرویس حرفه ای شون دسترسی به s3 api رو نداره. این شرکت به شدت حرفه ای تون باید وقتی سرویس شون مشکل یا محدودیت داره قبلش به کاربر اطلاع بدن، یا حداقل راهنمایی اش کنن.
    شرکت های ایرانی وقتی یک مشتری میخواهد سرویس اش رو منتقل کنه، دیگه اون کاربر براشون مهم نیست، دیگه تفم روش نمیکنن، تازه اگر هم خوش شانس باشی و چوب لای چرخ ات نزارن.

7. تعداد تشکر ها ازfirebox به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها

اولا ممنون بایت جواب . و اینکه من سرویس مثلا حرفه ایشون خرید کردم ک تست کنم ( اونم فققققققققط برای اینکه افزونه وردپرس دارن و من نیاز دارم که عکسها داخل هاست دانلود و قسمت رسانه اپلود بشه ) دوما اگه شرکت حرفه ای که ذکر میکنید این مشکلات رو سرویس s3 داشت که دیگه نور علی نور بود
    شما میگید تخصص استفاده .مگه من میخاستم چیکار کنم ؟
    یک وردپرس + افزونه خودشون ( حالا هر سرویسی ) یک اپلود عکس نهایتا 1 مگ با یک فایل زیپ نهایتا 10 مگ
    حالا بماند که اصلا اپلود نداشتم و یکماه کمتری که مهمونشون بودم عملا نتونستم سایت بروز کنم
    یک عکس 100 کیلوبایتی 20 بار خطا میداد 20 بار میزدم اپلود نمیشد ( مشکلات افزونه هم ک اگ یک عکس خطا بده مجدد باید بری اسمش عوض کنی تا اپلود بشه . بین اسم نباید فاصله باشه یا علامت دییگ وگرن ادرس 404 و از یک عکس یا یک فایل 10 بار اپلود میکنه و اسم فایلت میشه _copy _copy_copy )
    و درنهایت من اول ک اومدم رو سرویس یک آنزیپ 4 روز طول کشید .تازه با اینکه کلی منت سرم گذاشتن که فقط 50-60 گیگ فایل ؟ یا اینکه این سرویس معمولی واسه فلان چیز سرویس s3 بگیرین
    خب وقتی من از منابع همینم نمتونم استفاده کنم چرا ؟
    حالا هم ک توی زیپ کردن موندم .به ازا هر حرکتی یک اونت ساخته میشه اونت فشرده سازی من الان 7 روزشه .خیلیهاش fail کردن
    الباقیش یا هنوز روی starting یا processing مونده

توضیحات کامل دادم ک در جریان باشید
    الان من موندم و 2تا سرویس الکی فعال و هیچ فایلی ک دستم نمیرسه
    حتی پوشه پوشه هم زیپ کردم آخرم یک دوتا پوشه اصلی رو پروسس مونده از دیروز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط firebox نمایش پست ها
    کاربر بالایی از سرویس حرفه ای اشون استفاده میکنه، سرویس حرفه ای شون دسترسی به s3 api رو نداره. این شرکت به شدت حرفه ای تون باید وقتی سرویس شون مشکل یا محدودیت داره قبلش به کاربر اطلاع بدن، یا حداقل راهنمایی اش کنن.
    شرکت های ایرانی وقتی یک مشتری میخواهد سرویس اش رو منتقل کنه، دیگه اون کاربر براشون مهم نیست، دیگه تفم روش نمیکنن، تازه اگر هم خوش شانس باشی و چوب لای چرخ ات نزارن.
    دقیقا همینطوره هم گفتم میخام منتقل کنم
    گفت بما ربطی نداره زیپ کرددن .سرویس ما فقط یک سرور ذخیره سازیه
    خودتون مشکلتون حل کنید و هرجا میخاید برید :/

قیافه من قیافه فایل هام

نت افراز عالی ترین سرویس ک تا الان دیدم .سرور نمیدن هی مجبورم برم از اینو اون خرید کنم :/ شاید پیروز باشم تو انتخاب

تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    334 پست

اها. به هرحال شما هر سرویسی هم که گرفته باشی، اینا استوریجن. سرورمجازی نیستن بخایی کمپرس کنی. یا از قبل کمپرس کردی استور کردی یا نخاستی کمپرس کنی و استور کردی.
    کلا استوریج، کار پردازشی انجام نمیده. فقط هرچیزی بهش بدی برات آبجکت شدشو ذخیره میکنه. نمیتونه متوجه بشه که این فایله از چه نوعیه. ایا کمپرس شدست. یا کمپرس نشدست و یا کلا چیه.
    به هرحال شما نمیتونی فایلاتو بریزی رو استوریج، بعد ازونجا بخایی زیپ کنی.
    برای همین هم بهت گفتن که سرویسشتون فقط یه سرور ذخیره سازیه و ربطی به زیپ کردن نداره. اونا دارن درست میگن. حالا من اولش فکر کردم شما اس تری شونو گرفتی. ولی خب بازم فرقی نمیکنه. استوریجه.

البته شما با هاست دانلود اشتباش هم نباید بگیری. کلا فرق دارن. هاست دانلود که کلا یه چیز چرتیه. اصلا نمیدونم چرا هنوز داره ازینجور سیستما استفاده میشه. یعنی فقط بخاطر وردپرس و اینا فعلا این فضاها کاربرد داره. وگرنه اصلا لزومی نداره همه چیز بره روی یه هاستی از یه سروری که نه رپلیکیته، نه توزیع شدست. فقط یه هارده. نه ورژنینگ داره برا ریکاوری نه هیچی. استوریجی که تهیه کردی، دقیقا این چیزارو بهت میده. نه یه سی پنل هاست دانلود که بخایی فایلاتو تیک بزنی، زیپ کنی.

الآن حتی تو سرویسای آمازونم، یه حالتی برای ذخیره سازی هست که تو فایلاتو ذخیره میکنی، اصلا نمیتونی هرموقع دلت بخاد، دانلودش کنی. یه آرشیوی میشه میره تو یه لوکیشنی، بخایی اگه اون آرشیوت که بکاپ یا هرچیزی هست رو دوباره دانلود کنی، یه ای دی داری باید بری براش یه جاب بسازی، بعداز پنج ساعت، اون فایله رو برات تو یه فضای موقتی میذاره، بعد میتونی بری دانلودش کنی.
    حالا دیگه این باخودته که آرشیواتو داری فشرده میکنی یا فشرده نمیکنی یا چی.

اینم یه مثالی بود که بدونی ذخیره سازی باز یه حالتشم این شکلیه. ولی همه ی اینا فقط ذخیره سازی ان. همین. چیزی مثل هاست نیست. یا فایل منیجر از یه هارد. هر پردازشی داری یا باید قبل از ذخیره کردن روش انجام بدی یا بعد از بازیابی کردن از استوریج. تا وقتی روی استوریجه، یه آبجکته. چه یه دونه چه هزار تا، همه شون آبجکتن. نه مشخصا عکسا نه هرچیزی.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

خدا خیرت بده همه حرفات درست . الان مساله همینه که اولین حرفی که به من قبل خرید دادن تضمین ماندگاری فایل و پشتیبانی از فایل ها و... بود
    قسمت اصلی هم همین بخشه
    ، یه ای دی داری باید بری براش یه جاب بسازی، بعداز پنج ساعت، اون فایله رو برات تو یه فضای موقتی میذاره، بعد میتونی بری دانلودش کنی.

من الان همینو میخام که 9 روزه اونت در حال پردازشه :/
    احتمالا سرویسمم بزودی بسته میشه و من میمونم یک سایت بدون فایل :/

و اینم بگم من قبل خرید کل مشکلاتم و نیاز هامو گفتم و همرو تایید کردن و گفتن دقیقا همینه و صدبرابر بهتر از یک هاست دانلوده
    و سرویسشون نمیگم بده .میگم نیاز منو به هر دلیلی براورده نکرده و من فقط یک پشتیبانی از فایلهام خاستم ک منتقل کنم ( به هر دلیلی .اصلا مشکل از خود من حتی )
    ولی خبری از فایلهای من نیست .

حالا من سایت بدون فایل چیکار کنم ؟ باید قانونی افدام کنم وقتی با درخواست تیکت و تلفنی انجام نمیشه .راه دیگه ای باشه انجام میدم
    فقط فایل هام میخام . این همه روز ضرر و زیان مهم نیست .

تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    334 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapj نمایش پست ها
    خدا خیرت بده همه حرفات درست . الان مساله همینه که اولین حرفی که به من قبل خرید دادن تضمین ماندگاری فایل و پشتیبانی از فایل ها و... بود
    قسمت اصلی هم همین بخشه

من الان همینو میخام که 9 روزه اونت در حال پردازشه :/
    احتمالا سرویسمم بزودی بسته میشه و من میمونم یک سایت بدون فایل :/

و اینم بگم من قبل خرید کل مشکلاتم و نیاز هامو گفتم و همرو تایید کردن و گفتن دقیقا همینه و صدبرابر بهتر از یک هاست دانلوده
    و سرویسشون نمیگم بده .میگم نیاز منو به هر دلیلی براورده نکرده و من فقط یک پشتیبانی از فایلهام خاستم ک منتقل کنم ( به هر دلیلی .اصلا مشکل از خود من حتی )
    ولی خبری از فایلهای من نیست .

حالا من سایت بدون فایل چیکار کنم ؟ باید قانونی افدام کنم وقتی با درخواست تیکت و تلفنی انجام نمیشه .راه دیگه ای باشه انجام میدم
    فقط فایل هام میخام . این همه روز ضرر و زیان مهم نیست . [/b]

شما، یه شماره تلفن توی خصوصی برای من بفرست، بهت زنگ میزنم کاری که میخاییو انجام میدیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)