نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: پشتیبانی 24 ساعته (لطفا خود را معرفی کنند)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن 98M!zban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    1,132
    تشکر شده در
    610 پست

پیش فرض پاسخ : پشتیبانی 24 ساعته (لطفا خود را معرفی کنند)

سلام

در 98 ميزبان به اين صورت بوده که 24 ساعته مي توانند با شماره ما تماس برقرار کنند به صورت تلفني

اما بحث پشتيباني موردي هست که بايد به شرايط و وضعيت سرويس شما هم مرتبط باشه . ببينيد هزينه هاي هاست چنان اين روزا رقابتي و پايين هست که خوب تقريبا انرژي پشتيباني رو از دست ميدن همکاران . و در اين بين هاستينگ هاي نوپا با سياست هاي اشتباه و تصميم هاي نادرست از روي مديريت توسط افراد کم سن سال که قالبا فاقد دانش فني قوي در زمينه مديريت هاستينگ هستند وضعيت رو بدتر کرده .

وقتي مشتري سرمايه هر هاستينگ شناخته نشه قطعا پشتيباني نتيجه خوبي نداره . اگر مشکل مشتري را مشکل خود بدانيم . اگر درک کنيم که استرس مشتري فقط براي مشکل در سرويسش هست . اگر از تماس کاربر خوشحال باشيم و موارد ديگه که همه و همه در بحث مشتري مداري مطرح ميشه مي تونيم بگيم باعث ميشن شما از پشتيباني راضي باشيد

در حال حاضر 3/4 فعالين اين انجمن اصلا با استرس ها و مسئوليت ها و تعهد ها و وظيفه هاي يک هاستينگ آشنا نيستند همين موارد باعث شد من فعاليت در اين انجمن رو کمتر کنيم . فکر مي کنند هاستينگ فقط لازمش داشتن يک سرور ديتاسنتر هتزنر و نصب سي پنل جهت ارائه هاست و کسب درآمد هست . ولي باور کنيد تجربه تمام اين سال ها به من ميگه هاستينگ دقيقا از لحظه فروش شروع ميشه و هيچوقت تمام نميشه . شما بعد از فروش تازه پر از مسئوليت هستيد براي تعهد به اعتماد کاربر . تمام مشکلات کاربران مشکلات اصلي شماست . اگر سايت مشتري بارگذاري نميشه شما دو برابر مشتري بايد غصه و دغدغه داشته باشيد چون قبل از مشتري شما مسئول اين سايت هستيد . اگر کاربر نياز به پشتيباني داره هر چند ساعت که زمان ببره شما موظف هستيد کاربر را راهنمايي به جا و درست کنيد و در آخر تا مطمئن نشدين مشکلات کاربر رفع نشده کاربر رو رها نکنيد . کاربر وقتي به هر دليلي از مجموعه شما رفت با تماس با کاربر دليليش رو بپرسيد و به صورت دوره اي کاربر را دعوت کنيد به مجموعه شما بازگردن و سرويس هاي جديد را تست کنند

اعتماد به قيمت ها و خدمات و کيفيت سرويس دهنده از سمت سرويس گيرنده بايد صورت بگيره و پشتيباني به موقع و خوب و مسئوليت پذيري بالا و ارائه سرويس آپتايم هم از سمت سرويس دهنده

من اصلا نه براي جنبه تبليغاتي فقط براي يک الگو براي همکاران جديد اينو ميگم که از ابتداي فعاليتم توي اين حرفه هميشه براي مشتري دغدغه داشتم . شب هاي زيادي را مجبور ماندم بيدار بمونم با اينکه نميشد کاري بکنم اما از جوش و غصه اينکه نکنه کاربر ضرري ببينه نشد استراحت هم بکنم .

در قسمت نظرات 98 ميزبان هم بيشترين تاکيد مشتريان ما روي بحث پشتيباني ما بوده

البته بزرگترين تلاش من هميشه اين بوده که اصلا کاربر نياز به پشتيباني پيدا نکنه و خوشحالم فعاليت دو سال اخير ما اينو نشون ميده که تعداد تيکت هاي کم باعث شده بار پشتيباني ما کمتر بشه و اين دليلش فقط کيفيت هست

https://www.98mizban.com/index.php?m=v_testimonial

بايد اين مورد درک بشه که حرفه هاستينگ حرفه پر از مسئوليت هست . يعني يک فرد اول بايد مسئوليت پذيري رو ياد داشته باشه تا بتونه يک مدير موفق هاستينگ باشه . اگر ما نسبت به مشتري خود بي مسئوليت باشيم مشتري چيزي رو از دست نمي دهد اين ما هستيم که يک مشتري خوب را با دستان خودمان تقديم رقبا و همکاران کرديم

توي سال 2017 دان تايم حتي يک ثانيه يک مورد کاملا غير منطقي هست . ( قطعي هايي از سمت ديتاسنتر و يا مشکل شبکه اي قطعا هاستينگ را نبايد مقصر کامل دانست )

به شما پيشنهاد مي کنم به دنبال هاستينگي باشيد که شما را جزو خانواده خودش بداند بر روي اين هاستينگ شما حتي با وجود هر 6 ماه يک بار قطعي باز هم بزرگترين سرمايه محسوب ميشيد که کارمندان يا مسئولين اون هاستينگ حاضرند همه چيزهاي خوبشان را از دست بدن اما شما رو نه

موفق باشيد و اگر کمکي نياز بود در خدمت شما و باقي دوستان هستم
    ویرایش توسط 98M!zban : October 26th, 2017 در ساعت 09:06
    ارائه هاست با هارد فول SSD و وب سرور لایت اسپید و کانفیگ فوق سرعتی و امنیتی
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    تلفن : 05135010908 - پشتیبانی تلگرام : mizban98_support

2. تعداد تشکر ها از98M!zban به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)