صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 34567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 104

موضوع: درگاه پرداخت برای یک سایت می خوام

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : درگاه پرداخت برای یک سایت می خوام

سلام.
    من فکر میکنم آخرین باری که از زرین پال استفاده کردم حدود 3 سال پیش باشه (خاطرم نیست دقیق)
    اون موقع راضی بودم. هم پشتیبانی مناسب بود و هم تسویه ها...
    اما دیگه استفاده نکردم. دلیلش هم این بود که به کار من نمیومد و درگاه مستقیم هم گرفتم...
    نظارت فوق العاده بالا ، پشتیبانی منظم و .. چیزی بود که من از زرین پال دیدم (عرض میکنم 3 سال پیش!)
    و بعد از اون هم تجربه کاری با این سیستم رو نداشتم. پس نمیتونم نظری بدم در این باره... (و همینطور نمیتونم نقل قول کنم از کس دیگه چون اعتبارش مشخص نیست)
    در مورد گزارش کردن هم با اینکه کار غیر اخلاقی هست (به نظر من!) اما ، غیر قانونی نیست و اتفاقا به عنوان یک شهروندی که داره در این کشور زندگی میکنه نوعی وظیفه اجتماعی حساب میشه که تخلف رو گزارش کنه! پس به عقیده خیلی ها این کار نه تنها غیر اخلاقی نیست بلکه کاری هست لازم و ضروری
    و قطعا کسی که خلاف قوانین رفتار کرده ، باهاش برخورد میشه.. و نباید بگه (چرا فلانی منو گزارش کرده!!!) مثل این میمونه که شما سرقتی رو مشاهده کنید ، بعد اطلاع بدید. سارق بیاد بگه چرا اطلاع دادی!؟

اما اینکه زرین پال در چندین زمان مختلف دچار هیچ مشکلی نشد اما بقیه دچار مشکل شدن برای من سواله!
    اینکه بگید بقیه داشتن به سایت های غیر قانونی سرویس میدادن و شما نمیدادید اصلا که خوب غیر منطقی هست!
    قطعا سرویس دهنده ای مثل جهان پی به وی پی ان فروش درگاه نمیده و اینم ذکر کرده تو سایتش! به غمار خونه درگاه نمیده و ذکر کرده تو سایتش.
    مطمئن باشید اگر هم استفاده ای بوده ، تا جایی که ممکن بوده مانیتور شده توسط کارکنان اما مابقی دور زدن!
    مطمئن باشید روی زرین پال هم هستن سایت های اینچنینی

مسئله ای که هست اینه که:
    1- چرا نزدیکای عید سال پیش حساب همه بسته شد جز زرین پال؟
    2- چرا همه ***** شدن جز زرین پال؟

اینکه بگیم "اگه ما آشنا داشتیم به وی پی ان فروش ها درگاه میدادیم" فکر میکنم صرفا جهت توجیه کودکان زیر 12 سال کاربرد داشته باشه....

مگه فلان سازمان که بزرگترین وارد کننده فلان جنس ...... هست و همه هم میدونن و خیلی ها هم به چشم دیدن ، میاد تو سایت رسمیش اطلاعیه فروش مواد مخدر بزنه مثلا!؟

من به عنوان یه کاربر عادی قانع نشدم... و سوالات بالا در ذهنمه!

2. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    الگوريتم ها هر چقدر هم پيچيده باشن باز هم قابل دور زدن هست.
    رويه ای که در زرين پال دنبال ميشه شناسائی انسانی هست. يعنی همون روشی که در سرويس اشتراک گذاری ويدئو (برای مثال آپارات) در حال انجام هست.
    اول الگوريتمی که از حدودا 100 روش برای شناسائی پولشوئی استفاده ميکنه.
    بعد ازون بخش پيگيری و نظارت تراکنش های داخلی شرکت
    و بعد ازون گزارش های تخلف دريافتی از کاربران

به همين سادگی. نه اينکه تو سايت similarweb بريم ببينيم بيشترين ترافيک ورودی سايتمون از سايت قمار و شرط بندی و فروش *** و **** و مواد ممنوعه هست.

ا

اگر سايتی باشه که فعال باشه و فروش واقعی روی اون انجام بشه قطعا شناسائی طی اولين فروش ها شناسائی ميشه.
    اگر شما سايتی بزنيد و خودتون 5 بار ازش خريد کنيد امروز شناسائی نميشه و شناسائی اون منوط به شروع فعاليت يآ گذشت زمان هست.
    ضمن اينکه قوانين سختگيرانه در زرين پال باعث ميشه به طور کلی افرادی که قصد فروش اين قبيل موارد رو دارن سمت زرين پال نرن و برن سمت سايت هایی که تابلو تابلو دارن اين اجازه رو ميدن.

چشم. ما اعتماد به سقف داريم. شما خلاف اين رو ثابت کنيد. اگر نميتونيد ثابت کنيد معنيش اين هست که شما اعتماد به نفس داريد

البته که گزارشی توسط ما ارسال نشده.
    فعاليت غير مجاز بعضی از سايت ها بسيار آشکار بوده. يک سر به سايت alexa و similarweb بزنيد و وضعيت سايت هایی که ميگيد رو ببينيد.
    اون يکی دو مورد هم باعث ميشه کسی که بخواد کار خلاف کنه يا مورد غير مجاز بفروشه بره سراغشون و سمت زرين پال نياد.

اگر با دليل بگيد قطعا در مورد اون تامل ميکنيم.
    ولی وقتی داريد توهين ميکنيد و فحش ميديد و وقتی ازتون دليل ميخوايم ميگيد وقت نداريم قطعا حرفتون اشتباه هست.
    بنابر نتيجه آخرين جشنواره وب و موبايل ايران که در بهمن ماه سال 94 برگزار شده زرين پال تونسته عنوان برترين رو در اين حوزه کسب کنه.
    بنابراين اين ادعا نيست. واقعيتی هست که در حال حاضر وجود داره.
    کافی هست در مورد عناوين کسب شده زرين پال در سال های گذشته در اينترنت جستجو کنيد.
    یه سوالی ذهن منو درگیر کرده
    شما در تمامی تاپیک های مرتبط با *****ینگ درگاه ها چه در این فروم و چه در شاپ کیپر به راحتی اعلام کردید که چون به سایت های ممنوعه درگاه ندادین ***** نشدنید و مابقی سایت ها به همین دلیل ***** شدن.

دقیقا میشه بفرمایید شما از کجا مطمئن هستید اون سایت ها به همین دلیل ***** شدند؟!! شما پرونده این سایت ها رو از نزدیک مشاهده کردید؟!! یا اینکه چون خودتون پرونده سازی کردید اینقدر مطمئن هستید؟!!

نگید که این حدس و گمانتون بوده و هست که دقیقا در همه جا این مورد رو ذکر کردید

5. تعداد تشکر ها ازDeLtAvPs به دلیل پست مفید

عضو جدید shahabhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    138
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiancoder نمایش پست ها
    بحث چی میکنید آحه؟ بین درگاه های معتبر و اسم و رسم دار الآن فقط همین زرین پال رو داریم.
    گرچه منم هم بعد از سه سال استفاده از زرین پال از 89 تا 91 رفتم سمت جهان پی و تا همین اواخر که مسدود شد هم روی جهان پی بودم.
    اما الآن درگاه واسط معتبری جز زرین پال نداریم و خدا رو شکر که حداقل این مورد مسدود نشده فعلا ...

بحث سر رقابت سالم هست دوست عزیز که این سرویس دهنده هیچ گاه توان نواوری مهم در مقایسه با سایر رقبا رو نداشته

ببینید من زمانی که شروع کردم از درگاه زرین پال استفاده کردم و بعد از چند وقت متوجه شدم که پارسپال تاسیس شده و پشتیبانی بهتری از زرین پال داشت البته سیاست هایشان در اکثر موارد یکی بود
    بعد از ان به سراغ پی لاین رفتم که بسیار پشتیبانی قوی تر و واریز های منظفی داشت پشتیبانی که ایشان داشتند رو در سرویس دهنده ی دیگری ندیدم و 15 میلیون تراکنش حدودا در این سرویس دهنده داشتم بدون هیچ مشکلی
    حتی یادم هست یک بار سایت پی لاین توسط ای اس پی ایرانسل باز نمیشد تیکت که زدیم بسیار پیگیر بودن تا مشکل حل شود
    درگاه اختصاصی سامان را ارائه دادن و یادم هست که قرعه کشی انلاین داشتن و جوایز خوبی هم داشت اما رویه بدی که پی لاین در پیش گرفت کارمزد درگاه اختصاصی را بسیار بالا برد.
    از جهان پی استفاده ای نداشتم و فقط عضویت داشتم اما از پشتیبانی این سایت رضایت نداشتم در پاسخگویی به تیکت ها البته این نظر بنده است و اکئر نمایندگان بنده از این سرویس دهنده استفاده میکنن
    اما خوب سیباپال نو اوری جدید داشت و توانست با ارائه درگاه اختصاصی علاوه بر سامان از ملی و پارسیان و ارائه تسویه انی در سیستم خود کاربران خود را جذب کند

پی لاین و سیبال و جهان پی سعی کردن با نواوری نسبت به جذب کاربر اقدام کردن و با رقبا به صورت سالم رقابت کردند

اما زرین پال به صورت ناجوانمردانه اقدام به گزارش سایت های ممنوعه سایت های فوق کرد و سعی کردن با کم کردن کارمزد عدم خلاقیت خود در نواوری را جبران کنند!

گر چه که گزارش کردن رقبا غیر قانونی نبود!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    سلام.
    من فکر میکنم آخرین باری که از زرین پال استفاده کردم حدود 3 سال پیش باشه (خاطرم نیست دقیق)
    اون موقع راضی بودم. هم پشتیبانی مناسب بود و هم تسویه ها...
    اما دیگه استفاده نکردم. دلیلش هم این بود که به کار من نمیومد و درگاه مستقیم هم گرفتم...
    نظارت فوق العاده بالا ، پشتیبانی منظم و .. چیزی بود که من از زرین پال دیدم (عرض میکنم 3 سال پیش!)
    و بعد از اون هم تجربه کاری با این سیستم رو نداشتم. پس نمیتونم نظری بدم در این باره... (و همینطور نمیتونم نقل قول کنم از کس دیگه چون اعتبارش مشخص نیست)
    در مورد گزارش کردن هم با اینکه کار غیر اخلاقی هست (به نظر من!) اما ، غیر قانونی نیست و اتفاقا به عنوان یک شهروندی که داره در این کشور زندگی میکنه نوعی وظیفه اجتماعی حساب میشه که تخلف رو گزارش کنه! پس به عقیده خیلی ها این کار نه تنها غیر اخلاقی نیست بلکه کاری هست لازم و ضروری
    و قطعا کسی که خلاف قوانین رفتار کرده ، باهاش برخورد میشه.. و نباید بگه (چرا فلانی منو گزارش کرده!!!) مثل این میمونه که شما سرقتی رو مشاهده کنید ، بعد اطلاع بدید. سارق بیاد بگه چرا اطلاع دادی!؟

اما اینکه زرین پال در چندین زمان مختلف دچار هیچ مشکلی نشد اما بقیه دچار مشکل شدن برای من سواله!
    اینکه بگید بقیه داشتن به سایت های غیر قانونی سرویس میدادن و شما نمیدادید اصلا که خوب غیر منطقی هست!
    قطعا سرویس دهنده ای مثل جهان پی به وی پی ان فروش درگاه نمیده و اینم ذکر کرده تو سایتش! به غمار خونه درگاه نمیده و ذکر کرده تو سایتش.
    مطمئن باشید اگر هم استفاده ای بوده ، تا جایی که ممکن بوده مانیتور شده توسط کارکنان اما مابقی دور زدن!
    مطمئن باشید روی زرین پال هم هستن سایت های اینچنینی

مسئله ای که هست اینه که:
    1- چرا نزدیکای عید سال پیش حساب همه بسته شد جز زرین پال؟
    2- چرا همه ***** شدن جز زرین پال؟

اینکه بگیم "اگه ما آشنا داشتیم به وی پی ان فروش ها درگاه میدادیم" فکر میکنم صرفا جهت توجیه کودکان زیر 12 سال کاربرد داشته باشه....

مگه فلان سازمان که بزرگترین وارد کننده فلان جنس ...... هست و همه هم میدونن و خیلی ها هم به چشم دیدن ، میاد تو سایت رسمیش اطلاعیه فروش مواد مخدر بزنه مثلا!؟

من به عنوان یه کاربر عادی قانع نشدم... و سوالات بالا در ذهنمه!
    درسته که گزارش کردن اون ها غیر قانونی نیست ولی زرین پالی که ادعای دلسوزی برای تجارت الکترونیک رو داره ایا به جای گزارش کردن به *****ینگ نمیتوانست به مدیران سایت های ارائه دهنده درگاه گزارش دهد تا فروشندگان ممنوعه خود را غیر فعال کنند؟

سوالی که ما هم داریم چطور این هست که زرین پال و پارسپال که سیاست یکسانی داشته اند حتی در مراحل عضویت پارسپال کمی سختگیر تر است تا زرین پال
    اما زرین پال مشکلی نداشته و 40 هزار کاربر پارسپال به مشکل میخورند!

7. تعداد تشکر ها ازshahabhost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

همونطور که پيش تر اعلام شده گزارشی توسط زرين پال ارسال نشده.
    عملکرد بعضی از سايت های مذکور انقدر مشخص و به اصطلاح تابلو بود که اساسا لازم نبود کسی گزارشی بده.
    کافی بود يک سرو به سايت های similarweb و alexa ميزديد و وضعيت سايت های پذيرنده دوستان رو مشاهده ميکرديد.
    ویرایش توسط samansystems : March 28th, 2016 در ساعت 00:11

9. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

سیباپال و پارسیان پال همین دوتا فقط

11. تعداد تشکر ها ازtaha0_0 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    همونطور که پيش تر اعلام شده گزارشی توسط زرين پال ارسال نشده.
    عملکرد سايت های مذکور انقدر مشخص و به اصطلاح تابلو بود که اساسا لازم نبود کسی گزارشی بده.
    کافی بود يک سرو به سايت های similarweb و alexa ميزديد و وضعيت سايت های پذيرنده دوستان رو مشاهده ميکرديد.
    پس این استدلال شخصی شماست!
    بهتره با استدلال شخصیتون فضای نت رو متشنج نکنید! چون هنوز فکر نمیکنم مدیران این سایت ها هم دلیل چیلتر شدنشون رو بدونند!
    وقتی معلوم نیست که چرا چیلتر شدند بهتر هست شما هم اظهار نظر نکنید.

پی نوشت : پیشنهاد میکنم به جای مانیتور کردن سایت های غیر مجاز از اینکه ببینید از کجا درگاه دارند و گزارش اون ها و همچنین نگاه کردن و مانیتور سایت های رقیب جهت اینکه از کجا ورودی دارند و ... بهتره به سرویس دهی خودتون مشغول باشید و سرویس دهیتون رو قوی تر کنید.

13. تعداد تشکر ها ازDeLtAvPs به دلیل پست مفید

عضو انجمن taksis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,152
    تشکر شده در
    549 پست

چکار به گل و بلبل بودن پنل سایت دارید؟؟یه درگاه میخواید که داره میده دیگه تو سایتش که نمیخواید زندگی کنید میگید زشته و قشنگه !!!
    چون هنوز فکر نمیکنم مدیران این سایت ها هم دلیل چیلتر شدنشون رو بدونند!
    وقتی معلوم نیست که چرا چیلتر شدند بهتر هست شما هم اظهار نظر نکنید
    بعد از یکماه نفهمیده باشن چرا ***** شدن خیلی حرفه والا !!!
    منم خیلی علاقه داشتم بدونم چرا
    اما ظاهرا اصلا نمیرن برای پیگیری

15. تعداد تشکر ها از taksis به دلیل پست مفید

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
    چکار به گل و بلبل بودن پنل سایت دارید؟؟یه درگاه میخواید که داره میده دیگه تو سایتش که نمیخواید زندگی کنید میگید زشته و قشنگه !!!

پیرو صحبت های دوستمون
    جناب Sibapal الآن در حال مشاهده تاپیک هستند
    آیا شما پیگیری کردید علت رو؟
    جوابی بهتون ندادند؟
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

درود خدمت شما
    سیباپال عالی هست
    هم تسویه و هم پشتیبانی

18. تعداد تشکر ها ازfarssub به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    464
    تشکر تشکر شده 
    663
    تشکر شده در
    375 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها

26 اسفند تاریخ چیلتر ! امروز که هیچ دیروز 8 فروردین ( 12 روز )
    پس 1 ماه نیست
    از 12 روز چهارشنبه و پنج شنبه اخر سال رو همه میدونیم هیچ ارگانی کار نمیکنه پس بهتره بگیم تعطیل !
    28 29 1 2 3 4 5 6 تعطیل
    میمونه 7 فروردین و 8 فروردین
    توی دو روز که انتظار ندارید بشه این مورد رو متوجه و پیگیری کرد!

در ضمن رفع *****ینگ سایت ایرانی فقط توسط مدیر وب سایت و از سامانه اینترنت دات ای از امکان پذیر هست و مراجعه حضوری هم نداره

همه ما توی ایران زندگی میکنیم و حتما به ارگان دولتی یک بار هم که شده سر زدیم.انتظار نباید داشته باشید توی دو روز و شاید بهتر بگم دو هفته این مشکل حل بشه

20. تعداد تشکر ها ازDeLtAvPs به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 34567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)