نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: وقتی شرکت فروشنده دامنه شما از کار میفته، برای حفظ دامنه های خریداری شده چیکار میتونید بکنید؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

پیش فرض پاسخ : وقتی شرکت فروشنده دامنه شما از کار میفته، برای حفظ دامنه های خریداری شده چیکار میتونید بکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asp.Net نمایش پست ها
    این سایت خیلی قدیمی هست و سال هاست دامنه ثبت میکنه
    اسمشون رو توی انجمن یه سرچ کنید

عضو جدید Asp.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    38 پست

پیش فرض پاسخ : وقتی شرکت فروشنده دامنه شما از کار میفته، برای حفظ دامنه های خریداری شده چیکار میتونید بکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    اسمشون رو توی انجمن یه سرچ کنید
    خیلی از شرکت های معتبر اینجا فعالیت نمیکنند این شرکت هم سالها هست کار میکنند نزدیک 10 سال هست من این شرکت رو میشناسم.. شما رو نمیدونم تازه کارید نمیدونید فکر میکند هر چی اینجا نباشه دیگه ....

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Asp.Net نمایش پست ها
    خیلی از شرکت های معتبر اینجا فعالیت نمیکنند این شرکت هم سالها هست کار میکنند نزدیک 10 سال هست من این شرکت رو میشناسم.. شما رو نمیدونم تازه کارید نمیدونید فکر میکند هر چی اینجا نباشه دیگه ....

من نمیدونم بحث و کل کل شمارو به کجا میرسونه ، از دید بالا صحبت کردن چه جلوه ای به شما میده
    لطفا یکم دوستانه تر رفتار کنید
    اگر تایید بودن و معتبر بودن از نظر شما به تعداد سال فعالیته بنده هم 7 ساله تو این حوزه هستم (اینترنتی) ، 3 سال هم قبلش تو نمایندگی HP طبقه ی زیر زمین پاساژ ایران که الان اومده طبقه ی اول بغل نمایندگی ایسوز و گیگابایت شریک بودم با آقای محمد رضا عسگری که ، سرور 300 دلاری رو از ماهانه 223.000 تومان رنت کردم الان هم داریم 1.080.000 رنت میکنم ، آقای ایزدی با یوزرmhiizadiرو تایید میکنم و میگم تازه کار نیستند

دوستانه رفتار کردن خیلی بهتره
    شما نظرتون رو گفتید ، نظر شخص دیگری اینه که این سایت معتبر نیست ، از معتبر بودن یا نبودن اون سایت چیزی به نفع شما نمیشه.
    عذر میخوام این رو برای تمامی پست هاتون گفتم نه این پست فقط....
    روز بخیر
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Towhidn نمایش پست ها
    مشکل من با دامنه های IR نیست، بلکه با دامنه های com. است. آیا کسی تجربه ای برای مکاتبه با ارائه دهنده های سطح بالاتر داره تا در صورتی که مشکل این شرکت حل نشه بشه دامنه ها رو پس گرفت؟
    خوب پس تیکتی که به نیک زدید چی بود دیگه؟!

اگر دامنه ها در پنل شما و به اسم شما ثبت شده باشند هیچ مشکلی نیست

اگر شرایط سطر بالا رو دارید به بخش پشتیبانی رجیسترار تیکت بزنید و بگید که نماینده پاسخگو نیست و حتما به نتیجه خواهید رسید

در غیر این صورت اصلا قادر نخواهید بود ثابت کنید که دامنه ها مطعلق به شما هستند و باید تا حذف کامل دامنه ها (delete) صبر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    من نمیدونم بحث و کل کل شمارو به کجا میرسونه ، از دید بالا صحبت کردن چه جلوه ای به شما میده
    اگر تایید بودن و معتبر بودن از نظر شما به تعداد سال فعالیته بنده هم 7 ساله تو این حوزه هستم (اینترنتی) ، 3 سال هم قبلش تو نمایندگی HP طبقه ی زیر زمین پاساژ ایران که الان اومده طبقه ی اول بغل نمایندگی ایسوز و گیگابایت شریک بودم با آقای محمد رضا عسگری که ، سرور 300 دلاری رو از ماهانه 223.000 تومان رنت کردم الان هم داریم 1.080.000 رنت میکنم ، آقای ایزدی با یوزرmhiizadiرو تایید میکنم و میگم تازه کار نیستند

شما نظرتون رو گفتید ، نظر شخص دیگری اینه که این سایت معتبر نیست ، از معتبر بودن یا نبودن اون سایت چیزی به نفع شما نمیشه.
    روز بخیر
    متاسفانه مشکل جو انجمن هست ...

5. تعداد تشکر ها از TukaNet به دلیل پست مفید

عضو جدید Asp.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها

روز بخیر
    دوست عزیز من فقط خواستم یه کاربر تازه کار رو که هنوز نمیدونه کی معتبر هست یا نیست رو روشن بکنم، بقیه پست ها هم بخاطر همین موضوع هست که هر کس در یکماه 2000 تا پست میگذاره و همه جا نظرات بی ربط میده ،این کاربر هم که شما گفتید من نمیشناسم ولی حرفه ای بود نظرات بی پایه ارسال نمیکرد. تایید کردن و معتبر بودن هم به تعداد سال ها نیست خیلی از کاربرهای 2008 هنوز نمیدونن کنترل پنل چیه برادر.
    ویرایش توسط Asp.Net : May 3rd, 2015 در ساعت 12:04

عضو انجمن starting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    612
    تشکر تشکر شده 
    371
    تشکر شده در
    245 پست

میشه بفرمائید اعتبار یعنی چی؟ پس فردا رفتین تو کوما مشکلی پیش اومد شما هم بی اعتبارید؟

- - - Updated - - -

در مورد پارسی نیک فقط و فقط خودشون میتونند مشکل رو حل کنند
    بنظر من بجای ایمیل های زیادی که میزنید چندتا از از سایت دارهای بزرگ که دامنشون رو از دست دادن به نمایندگی از بقیه باهاشون در ارتباط باشند و حتی شده حمایت مالی کنید شک نکنید دور و زود داره اما 100% میتونن دامنه ها رو برگردونن تنها و تنها اگر بزارید آرامش داشته + حمایت روحی و در صورت نیاز مالی از اون شرکت انجام بدین شک نکنید حال اونا از شما بدتره 12 سال سابقه دود شد رفت هوا(البته 90% این مشکل بخاطر بی حالی و طمع مدیرانش بوده وگرنه میتونستند خیلی پیش ها از این فاجعه جلوگیری کنند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)