نقل قول نوشته اصلی توسط vatanmusic نمایش پست ها
به نظر من اگر مشکل برنامه نویسی در سایت وجود نداشته باشه این مشکلات حل شدنی است
هر ارگانی با یک بستر محدود فعالیت میکنه
بانک ملت و به ئرداخت هم با این روال ( کسی مجبور به استفاده نیست )!!!!!!!

در مورد گزارش و نظارت بیشتر من توصیه میکنم شما هم همین کار را برای سیستم زرین پال اعمال بفرمایید چون مقدار موارد نام برده برای فروش***** در زرین پال را بنده بیشتر از بانک ملت میبینم

چند نمونه خواستید بدون درج اسم سایت و با عکس تقدیمتون میکنم
چون دوست ندارم کسی با ریپورت بنده مشکلی براش پیش بیاد
مشکل به خاطر برنامه نويسی نيست.
پياده سازی يک نسخه iso که تا الان دو تا revision براش اومده و براردرا پياده سازی نکردند. (همه جواب های درست با 0 برميگرده که اصلا صحيح نيست و عددی بجز 0 باشه.)
تسويه آنی که با ساختار بانکی کشور مشکل داره. (چون حساب بايد در بازه های زمانی مختلف بسته بشه و روش عمليات محاسبه ای انجام بشه. در اين زمان هر تراکنشی بخواد بياد برگشت ميخوره.)

تو اين تاپيک هم بحث شده و نماينده به پرداخت بعد از اينکه نتونست پاسخ ارائه بده در رفت: توضيح خواستن از به پرداخت در مورد تراکنش هایی که بی نتيجه مونده

تاپيک های ديگه ای هم هستش. مثلا تو اين تاپيک اپراتور به پرداخت شروع به فحاشی به مشتری ميکنه: نهایت بی ادبی کارمند شرکت بهپرداخت (بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت)

فکر ميکنم هر ماه يک تاپيک در مورد اين شرکت هم اينجا باز ميشه. قطعا اگر کارشون درست بود اينهمه شاکی نداشتن. اما با اين وضعيتی که پيش رفتند باعث شدند اعتماد همه کاربران فعال در اينترنت ازشون صلب بشه.

به هر حال انشالا رويه خودشون رو درست کنند. من درجريانم که يکی دو شرکت به طور جد از طريق مراجع قضائی پيگير شکايت از اين شرکت هستند.