سلام
استارت کار گیم سازان از مرداد ماه ۹۳ شروع شد. از ابتدای کار قصد جذب یک شرکت معتبر رو داشتم و شروع کردم به آموزشهایی که یک شرکت معتبر رو جذب کنه.
وقتی دیدم آسیاتک از بازیهایی مثل csgo حمایت میکنه ۱ هفته وقت گذاشتم و از سایتهای روسی و انگلیسی زبان کمک گرفتم و آموزشهای csgo رو تا جایی که ممکن بود برای اولین بار وارد عرصه گیم سازان ایران کردم
همچنین آموزشی های Counter strike source V34 هم برای اولین بار آموزش داده شد
اما هیچ کدوم از این آموزشها به اندازه کانتر استرایک ۱.۶ مخاطب جذب نمیکنه و من اینو بعنوان ادمین در فرومهای قبل از گیم سازان ایران تجربه کرده بودم بخاطر همین این آموزشها رو آپدیت کردم و گسترش دادم پلاگینهای بیشتری رو قرار دادم و بخاطر راحتی کاربرا خیلی از پلاگینایی که در سایت اصلیش روش کار نشده بود کار کردم بهش مدل اضافه کردم یا اسکریپتهای پیشنهادی کاربران خارجی رو کامپایل کردم و بصورت رایگان در فروم قرار دادم.
افراد زیادی جذب فروم شدن اما از سوی هیچ شرکت معتبری پیشنهاد ارائه نشد
کسایی که مراجعه میکردن هدفشون بدست آوردن مودهای آماده بازی بصورت رایگان بود بخاطر همین با وجود مخالفت خیلیها از فعالیت در فروم دست کشیدم تا اینکه بعدا فهمیدم چه گنجی رو از دست دادم. این بود که دوباره فعالیت خودمو از سر گرفتم تا جایی که بعد از ۲ ماه بازدید فروم مثل قبل شد و کاربرای ما دوباره برگشتن به خونه
من هیچ وقت فکر نمیکردم که میشه از این فروم درامد زایی کرد و تمام تلاشم جذب یک شرکت معتبر مثل آسیاتک بود اما الان که فکر میکنم میبینم درامد واقعی از این فروم در ماه میتونه حدود 1.000.000 از اسکریپت نویسی سفارشی . VIP . lgsl . تبلیغات بنری و سایر موارد باشه
در حال حاظر توانایی ارائه آموزشهایی رو دارم که در زمینه لینوکس و ویندوز میتونه کاربران زیادی رو جذب فروم کنه اما نیاز به یک سرور مجازی با کیفیت داره ( در حال حاظر فروم در یک سرور مجازی OVH قرار گرفته اما با ارائه آموزشهای جدید کانفیگ این سرور با رم ۴ و سی پیو ۴ جوابگوی فروم نیست بخاطر همین این آموزشها رو ارائه نخواهم داد تا هزینه ها افزایش پیدا نکنه )

کاربران ما بیشتر بدنبال خرید سرور مجازی با کیفیت از یک دیتاسنتر معتبر هستن و نیاز دارن که تبلیغات به اونها ارائه بشه

خوشحال میشم نظر خودتونو اعلام کنید.

ممنونم که وقت با ارزشتونو برای خوندن این تاپیک صرف کردید

http://www.forum.gamesazan.ir