نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

اگه پست رو اینجا می زارم دلیل اش اینه که جای بهتری پیدا نکردم ببخشید اگر بد جایی هست.

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها رو بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

برخی از دوستان که می اید و می گویند کار هاستینگ بده، سود نداره، تا نصف شب باید بیدار بمونی و... سوالم از این عزیزان این هست که ایا برای سرمایه 500 هزار تومان کار بهتری سراغ دارید؟ اگر دارید بفرمایید تا ما هم برویم اون کار.

2 سوال هم دارم: 1. whmcs لایسنس دار استفاده کنم یا نال شده؟بیشتر همکاران از چی استفاده می کنند؟
    2. برخی می گویند که مستر ریسلر مشکل داره سوالم اینه که مستر ریسلری که با کدوم افزونه ساخته شده باشه مشکل داره؟ اخه فکر کنم با دو تا افزونه میشه که اسمشون الان خاطرم نیست...

با احترام.
    ویرایش توسط pouyajabbarisani : February 27th, 2014 در ساعت 18:19

2. تعداد تشکر ها از pouyajabbarisani به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)