PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفات های سئو کار خوب و سئو کار بد (مقاله تخصصی از محمدرضا یوسفی)

limanweb
October 19th, 2013, 19:40
سلام دوستان عزیز، امروز یکی از مقالات خوبی رو که ترجمه کردم و در سایت شخصی خودم منتشر کردم براتون قرار می دم تا مطالعه کنید

متن این مقاله به این شکل هستش:

بعد از مدت 3 سال فعالیت در زمینه تخصصی بهینه سازی سایت یا در اصطلاح سئو - SEO می خواهم به مواردی اشاره کنم تا شاید بتواند را**اری کلی برای شناسایی شرکت ها و افراد غیر مجرب از متخصصین و شرکت های مجرب را در اختیار هموطنان و دوستانم ارائه کنم. البته بخشی از این موارد را همه می دانید و تعدادی را هم تجربه کرده اید! اما خالی از لطف نیست که به راه های تشخیص سئو کار خوب و سئو کار بد در قالب یک اینفوگرافیک اشاره ای کنیم.

خوب در ابتدا به معرفی دوستان خوبمان می پردازیم:

7 راه برای شناسایی سئو کار خوب

صحبت از سود و درآمد شما نه فقط رنک و رتبه
صحبت از اهداف تجارت شما و همسو کردن آنها با سئو سایت
تمایل به ایجاد لینک های کم ولی با کیفیت بالا به جای لینک های فراوان اما بی کیفیت
صحبت از رتبه صفحه (پیج رنک) و داشتن یک نقشه راه برای رسیدن به آن
صحبت از شاخصه های بیشتر از پیج رنک، همانند Page Authority و Domain Authority
صحبت از افزایش فروش شما و همچنین افزایش میانگین سفارشات
ایجاد بک لینک هایی با کیفیت بالا به طوری که شما تمایل دارید با افتخار از آنها نام ببرید

خوب موارد زیادی را باید از عزیزان گروه بد ذکر کنیم که شامل:

14 راه شناسایی سئو کار بد

بهره گیری از لینک های بسیار ضعیف از صفحات با اهمیت پایین
فروش لینک هایی با فراوانی بالا اما با قیمت های بسیار پایین
فخر ورزیدن نسبت به نتایجی که ادعای رسیدن به آنها را دارند
ارائه تخفیف های بسیار پایین و داشتن دوره های رایگان سئو برای شما
صحبت از پیج رنک به عنوان هدف
هرگونه پیج رنکی را کم تلقی میکنند و ادعای ارتقاء آن را دارند
عدم ارائه گزارش در مورد وضعیت سئوی سایت شما
عدم پاسخگویی در رابطه با سوال های فنی و تخصصی در مورد سئو
صحبت از افزایش میزان ترافیک به جای افزایش سود و درآمدزایی
ادعای حفظ رتبه و رنک شما در نتایج در بازه زمانی بلند مدت و طولانی
استفاده از کلمه “حجم” یا “توده” در معرفی سرویس های خود
قول رسیدن به نتایج سرع و کوتاه مدت، معمولا یک ماهه
ادعای همکاری با شرکت GOOGLE
تمرکز بر روی تنها یک یا دو کلمه

اینفوگرافیک

16272

در نقل قول از کپی رایت استفاده کنید http://www.forum.persianadmins.ir/images/smilies/icon_wink.gif

منبع : http://www.mryousefi.com/articles/16...%8C%D8%AA.htm (http://www.mryousefi.com/articles/16-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%AF-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA.html)

master00
October 19th, 2013, 20:18
ببینم تو همون خپله نیستی ؟ :d وزنت چقدر هست ؟ . بجای ارائه ی نکات تخصصی سئو یکم رژیم بگیر برای سلامیت خوبه . فردا پس فردا داماد میشی کت و شلوار اندازت نمیشه باید بدی برات 90 ایکس لارج بدوزند یکم به فکر اینا باش از سئو چیزی گیرت نمیاد . اینایی که گفتی مثل خوندن یاسین تو گوش خر بود کسی توجه نمیکنه که:65: . در کل موفق باشیL-)

parmenides
October 20th, 2013, 01:22
مطلب خوبی‌ بود با سپاس از شما که به اشتراک گذاشتین.

limanweb
October 20th, 2013, 23:12
ببینم تو همون خپله نیستی ؟ :d وزنت چقدر هست ؟ . بجای ارائه ی نکات تخصصی سئو یکم رژیم بگیر برای سلامیت خوبه . فردا پس فردا داماد میشی کت و شلوار اندازت نمیشه باید بدی برات 90 ایکس لارج بدوزند یکم به فکر اینا باش از سئو چیزی گیرت نمیاد . اینایی که گفتی مثل خوندن یاسین تو گوش خر بود کسی توجه نمیکنه که:65: . در کل موفق باشیL-)

هر چند پاسخ بی ربط با مطلب دادی ولی احساس میکنم لحن و متن طنزت خیلی برام آشناست

bmi
October 20th, 2013, 23:20
بد نبود...

rezashirazi
October 21st, 2013, 18:12
جز محدود مطالب جالبی بود که در این زمینه دیدم. ممنون