PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی : آیا از اینترنت مخابرات رضایت دارید ؟

shahab-f
September 20th, 2013, 18:05
دوستان آیا از اینترنت مخابرات رضایت دارید ؟

بنده خودم خیلی ناراضی هستم .

ای پی های سرور های کشور آمریکا به شدت لیمیت شدند و سایت هایی که بر روی سرور های آمریکا قرار دارند بسیار کند باز می شوند

bmi
September 20th, 2013, 18:08
سرویس های اینترنت مخابرات در حد متوسط هستند
ما از شرکت هایی نظریر ( maxnet.ir ، shatel.ir ، hamarasystem.net ) خریداری میکنیم و مشکلی نداریم
در کل مخابرات قیمت های خوبی ارایه میدهند نسبت به دیگر شرکت ها

shahab-f
September 20th, 2013, 18:15
سرویس های اینترنت مخابرات در حد متوسط هستند
ما از شرکت هایی نظریر ( maxnet.ir ، shatel.ir ، hamarasystem.net ) خریداری میکنیم و مشکلی نداریم
در کل مخابرات قیمت های خوبی ارایه میدهند نسبت به دیگر شرکت ها

قیمتشون بخوره تو سرشون .
حتی کیفیتی که ارائه میدن اندازه قیمتی که میگیرن نیست

paradiseserver
September 20th, 2013, 18:24
سلام
قبلا استفاده میکردم مشکلی نبود کیفیت هم خوب بود
الان ماشالله پشتیبان ها خواب هستند زنگ که میزنی همه خوابن :d

InterServer.ir
September 20th, 2013, 18:30
پشتیبانی بسیار عالیی داره طوری که بعد زنگ زدن به پشتیبانی از کرده ی خودت پشیمون میشی!

همین چند روز پیش زنگ زدم چرا نمی تونم به سرور هام رو کانادا متصل شم از رو سرور ایران متصل میشه و اینترنت خودم چرا دسترسی نداره به آیپی های کانادا!
که گفتند دی ان استون مشکل داره در صورتی که هیچ مشکلی نداشت و بعد باز خط رو بررسی کردند گفتند مودم رو روشن خاموش کنید همه چی درست میشه
این کار رو کردم سرعت دانلودم از 90 به 55 کاهش پیدا کرد و بازم مشکلم حل نشد! زنگ زدم گفتم چرا اینطور شد در جوابی بسیار روشن گفتند هروقت سرعت
دانلودتون زیر 30 بود زنگ بزنید همین الانم زیادی مصرف می کنید (سرعت 512 مخابرات) !

حالا شما خودتون رو جای من بگذارین ببنید وقتی عصبانی هستی از کیفیت و زنگ میزنی مشکل که حل نمیشه هیچ و بدتر خراب می کنن و با کمال احترام میگن
همینی که هست چطور میشه آدم :دی خدا رو شکر یه آشنا پیدا کردیم مشکل رو حل کرد و نتم رو درست کرد ! بخوام مشکلات عجیب غریبی که مخابرات داره بگم
تقریبا چند صفحه ای میشه! کاری هم کردن هیچ شرکت خصوصی ای نتونه منطقه ما اینترنت بده فقط از خودشون بگیریم!

shahab-f
September 20th, 2013, 18:41
پشتیبانی بسیار عالیی داره طوری که بعد زنگ زدن به پشتیبانی از کرده ی خودت پشیمون میشی!

همین چند روز پیش زنگ زدم چرا نمی تونم به سرور هام رو کانادا متصل شم از رو سرور ایران متصل میشه و اینترنت خودم چرا دسترسی نداره به آیپی های کانادا!
که گفتند دی ان استون مشکل داره در صورتی که هیچ مشکلی نداشت و بعد باز خط رو بررسی کردند گفتند مودم رو روشن خاموش کنید همه چی درست میشه
این کار رو کردم سرعت دانلودم از 90 به 55 کاهش پیدا کرد و بازم مشکلم حل نشد! زنگ زدم گفتم چرا اینطور شد در جوابی بسیار روشن گفتند هروقت سرعت
دانلودتون زیر 30 بود زنگ بزنید همین الانم زیادی مصرف می کنید (سرعت 512 مخابرات) !

حالا شما خودتون رو جای من بگذارین ببنید وقتی عصبانی هستی از کیفیت و زنگ میزنی مشکل که حل نمیشه هیچ و بدتر خراب می کنن و با کمال احترام میگن
همینی که هست چطور میشه آدم :دی خدا رو شکر یه آشنا پیدا کردیم مشکل رو حل کرد و نتم رو درست کرد ! بخوام مشکلات عجیب غریبی که مخابرات داره بگم
تقریبا چند صفحه ای میشه! کاری هم کردن هیچ شرکت خصوصی ای نتونه منطقه ما اینترنت بده فقط از خودشون بگیریم!

هیچی کاری بلند نیستند و هیچی نمیدونند
هر مشکلی داشته باشید فقط بلدند بگند از ***** شکن استفاده نمیکنید ؟ یا مودموتونو ریست کنید. دقیقا مثل یه ربات.

ruhy
September 20th, 2013, 18:44
بنده 512 دارم اما سرعت دانلودم 256 میزنه اپلود هم 64 تا میزنه کاملا راضی هستم سرعتش واسه من عالیه فوق عالی اندازه 2 مگ دارم ازش میکشم

shahab-f
September 20th, 2013, 18:50
بنده 512 دارم اما سرعت دانلودم 256 میزنه اپلود هم 64 تا میزنه کاملا راضی هستم سرعتش واسه من عالیه فوق عالی اندازه 2 مگ دارم ازش میکشم

از کدام استان هستید ؟

مینا-صیفی
September 20th, 2013, 18:53
بندا داشتم وقتی خوبه خیلی خوبه و وقتی بده به شدت بده:دی

medianet
September 20th, 2013, 18:57
سلام بن
بنده هم از مخابرات دارم
اما خداوکیلی اینقدر قطعی داره عجیب 1 دقیقه وصله 20 دقیقه قطعه

shahab-f
September 20th, 2013, 19:12
سلام بن
بنده هم از مخابرات دارم
اما خداوکیلی اینقدر قطعی داره عجیب 1 دقیقه وصله 20 دقیقه قطعه

بله .

timeout هم فوق العاده بالاست
بنده واقعا پشیمون شدم

saneei
September 20th, 2013, 22:23
برای یک اینترنت دم دستی بد نیست

shahab-f
September 20th, 2013, 23:57
برای یک اینترنت دم دستی بد نیست برای اینترنت دم دستی همون دایل آپ بهتره کم خرج ترم هست

persiasina
September 21st, 2013, 00:18
من اینترنت مخابرات دارم چون مجبورم که داشته باشم خط تلفن pcm هست ، قطعی مخابرات زیاد ، دانلود شبانه 2 تا 7 هست که عملا نمیشه استفاده کرد سرویس نامحدود ندارن و قیمت حجم هر گیگ 4 ت هست که برای من خیلی گران درمیاد چون زیاد انلاین هستم .

ebiram1
September 21st, 2013, 05:56
منم مخابرات دارم نامحدود

بدک نیست

البته پیشگامان هم داریم که خیلی گرونه و گیگی 7 ت هست

spark3r
September 21st, 2013, 08:00
سلام
من اینترنت مخابرات دارم یک مگ نامحدود منطقه تهران - آزادی
راضی هستم بد نیست. چند وقت پیش مشکل داشت این بود که داشتن روی Route ها کار می کردن و دسترسی به 8.8.8.8 امکان پذیر نبود.
اما بعدش درست شد و مشکل حادی تا الان نداشتم.
البته یک دونه وایمکس ایرانسل هم دارم که زمانی که مخابرات قطع میشه سوییچ کنم روی وایمکس .
در کل قیمت و پهنای باند نامحدود که ما مصرفمون هم بالاست خوبه.
البته اینترنت مخابرات بستگی به منطقه هم داره. ممکنه منطقه به منطقه فرق کنه.

shahab-f
September 21st, 2013, 13:49
سلام
من اینترنت مخابرات دارم یک مگ نامحدود منطقه تهران - آزادی
راضی هستم بد نیست. چند وقت پیش مشکل داشت این بود که داشتن روی Route ها کار می کردن و دسترسی به 8.8.8.8 امکان پذیر نبود.
اما بعدش درست شد و مشکل حادی تا الان نداشتم.
البته یک دونه وایمکس ایرانسل هم دارم که زمانی که مخابرات قطع میشه سوییچ کنم روی وایمکس .
در کل قیمت و پهنای باند نامحدود که ما مصرفمون هم بالاست خوبه.
البته اینترنت مخابرات بستگی به منطقه هم داره. ممکنه منطقه به منطقه فرق کنه.

با سرعت 1 مگ بله مطمئنا از سرعت راضی هستید هرچقدر هم لیمیت داشته باشید دیگخ به اندازه ی 256 ای که ما داریم نیست :(

master00
September 21st, 2013, 17:07
ت-خ-م-ی ترین نت واسه مخابرات هست جدیدا از ساعت 2 شب به بعد دسترسی به سایت هایی که سرورشون واسه خارج از ایران هست قطع میشه و فقط اونایی که ایران هستند باز میشند .

unforgiven747
September 21st, 2013, 18:36
سلام
من هم از مخابرات 256 گرفتم بد نیست .
جالبه که وقتی به ساعت های 12 تا 2 بعد از ظهر نزدیک میشیم سرعت فوق العاده کند میشه .
پشتیبانی هم در حد صفر و بوق اشغال و البته کم سواد
هر چند وقت یکبار هم نمیشه وارد اکانتت بشی برای مشاهده میزان مصرف مخصوصا آخر های ماه

mizbancity
September 21st, 2013, 18:43
من که از اینترنت مخابرات رضایت دارم. سرعتش که خوبه. تا کامپیوتر داریم بصورت شبکه استفاده می کنیم و افت سرعتی هم نداریم.

shahab-f
September 23rd, 2013, 20:54
ت-خ-م-ی ترین نت واسه مخابرات هست جدیدا از ساعت 2 شب به بعد دسترسی به سایت هایی که سرورشون واسه خارج از ایران هست قطع میشه و فقط اونایی که ایران هستند باز میشند .
بله برای بنده در روز بارها به این شکل میشه

shahab-f
September 27th, 2013, 01:22
72 درصد ناراضی.
واقعا جای تاسف داره

mh1376
September 27th, 2013, 11:33
اسیاتک بگیر حالشو ببر

من پارس انلاین ۱ مگ داشتم سرعت دانلود روی ۳۰۰ بود الانم اسیاتک ۴ مگ دارم . داره ۷۹۰ دانلود میده :103:

shahab-f
March 21st, 2014, 12:39
اسیاتک بگیر حالشو ببر

من پارس انلاین ۱ مگ داشتم سرعت دانلود روی ۳۰۰ بود الانم اسیاتک ۴ مگ دارم . داره ۷۹۰ دانلود میده :103:

تخلیه خط کار زمان بری است

فعلا به 2 مگ مخابرات ارتقا دادیم کمی وضعیت بهتر شده است

سرزمین
March 21st, 2014, 12:44
با سلام

عید بر همگی مبارک

اینترنت مخابرات به طوری است که میشه گفت نامحدود واقعی فکر نمی کنم هیچ کدوم از شرکت هایی که نامحدود ارائه میدن به این شکل باشن به خاطر اینکه مخابرات سرعتی رو که ارائه میده تقسیم بر 8 میکنه دیگه کاری نداره مشترک استفاده میکنه یا 24 ساعته داره استفاده می کنه ولی شرکتی ها اگر زیاد مصرف کنی سرعت رو لیمیت میکنن به خاطر اینکه اونا اولش تقسیم بر 8 نمی کنن ولی در کل شاتل اینترنت خوبی رو ارائه میده

xaep
March 21st, 2014, 13:03
لعنت به مخابرات.

رفتم کلا سرویس رو قطع کنم میگن اگه قطع کنی یعنی فسخ قرارداد 6 ماهه باید 130 تومن جریمه بدی.

خواهشا ازشون نگیرید بدبختتون میکنند.

hostfire
March 21st, 2014, 13:05
سلام بنده 6 ماه پیش از مخابرات اینترنت گرفتم 4 مگ نامحدود ماهی 140 تومن.
یک هفته بعد زنگ زدن وصل شده یوزرنیم پسوورد رو بزنید کانکت میشید!
اقا چشمت روز بد نبینه ما هر کار میکردیم کانکت نمیشد
زنگ زدم 2020 ! میگم اقا داستان اینه چه جوابی به من داده؟

میگه : آقا بغله ساعت نگاه کنن ببین اون کامپیوتره ، همون که کوچولوئه روش ضربدری مثلثی چیزی نیست؟ :-|
رسما همونجا پشت تلفن درخواست جمعاوریش رو دادم :-|

Farzinn
March 21st, 2014, 14:35
سلام و خسته نباشید
بنده یک مگ دارم از اینترنت مخابرات و واقعا راضی هستم و دانلود تا 250 و 300 میره در هر لحظه از شبانه روز
رضایت دارم ولی فقط الان از دیروزه مدام قطع و وصل میشه و اعصاب خراب کرده
مشکلی هم با پشتیبانی اش ندارم الحمدالله . . .

wikiphp
March 21st, 2014, 14:45
درود،من 512 دارم بیشتر موقع ها خوبه راضی ام از نظر قطعی هم اصلا مشکل نداره ولی گاه گداری(خیلی کم) سرعتش افت میکنه !مبین نت و آسیا تک دارم سرعتشون خوبه اما خیلی پرهزینه و مصرف هستند !!!!! پارس آنلاین هم داشتم قبل از اینکه اسیا تک بگیرم اما اصلا راضی نبودم از هیچ نظری...

ToooPDL
March 21st, 2014, 14:52
این ربطی به موضوع نداره. ولی جالبه یخورده

من های وب داشتم، خط تلفنمو برادرم برد خونه خودش. برا اینکه با خط تلفن دیگمون از های وب سفارش بدم، برادرمو فرستادم مخابرات که تلفن رو وصل کنه برای رانژه و کارهاش..
هیچی اونجا رئیس مخابرات بهش گفته سرعت ما الان با های وب برابری میکنه بیا از مخابرات بگیر براش 1ساله 240تومن با یه مودم رایگان.
برادرم زنگ زد به من گفت همچین چیزی گفته. گفتم نه همون ماهانه ی های وب رو میخوام بگیرم! باز رئیس مخابرات پیله کرده که بیا خودم 100 تومنشو میدم بقیش هم بعداز عید هرموقع دوست داشت بیاد بده :d

یعنی دارن له له میزنن برا مشتری.. :))

سرزمین
March 21st, 2014, 15:20
این ربطی به موضوع نداره. ولی جالبه یخورده

من های وب داشتم، خط تلفنمو برادرم برد خونه خودش. برا اینکه با خط تلفن دیگمون از های وب سفارش بدم، برادرمو فرستادم مخابرات که تلفن رو وصل کنه برای رانژه و کارهاش..
هیچی اونجا رئیس مخابرات بهش گفته سرعت ما الان با های وب برابری میکنه بیا از مخابرات بگیر براش 1ساله 240تومن با یه مودم رایگان.
برادرم زنگ زد به من گفت همچین چیزی گفته. گفتم نه همون ماهانه ی های وب رو میخوام بگیرم! باز رئیس مخابرات پیله کرده که بیا خودم 100 تومنشو میدم بقیش هم بعداز عید هرموقع دوست داشت بیاد بده :d

یعنی دارن له له میزنن برا مشتری.. :))

نه اون طوریام نیست اونی که شما میگی رئیس مخابرات یه مرکزی بوده ممکنه اون مرکز تعداد تقاضا برای adsl کم داشته برای همین وگرنه مخابرات بیشترین تعداد مشتری adsl رو داره من توی یه مرکز دیگه رفتم تقاضا دادم گفتن برو رفتی تو لیست انتظار (این قدر تقاضا بالا بود)

سرزمین
March 21st, 2014, 15:22
سلام و خسته نباشید
بنده یک مگ دارم از اینترنت مخابرات و واقعا راضی هستم و دانلود تا 250 و 300 میره در هر لحظه از شبانه روز
رضایت دارم ولی فقط الان از دیروزه مدام قطع و وصل میشه و اعصاب خراب کرده
مشکلی هم با پشتیبانی اش ندارم الحمدالله . . .

مطمئنی تا 300 تا میره من 2 مگ داشتم 250 - 270 تا بیشتر نمی رفت

technopardaz
March 21st, 2014, 16:57
با سلام

دوست عزیز سرعت اینترنت با توجه به منطقه مخابراتی و ایام هفته بد نمی باشد اخر هفته سرعت پایینی دارد وسط هفته قابل قبول می باشد.

shahab-f
March 22nd, 2014, 02:31
مطمئنی تا 300 تا میره من 2 مگ داشتم 250 - 270 تا بیشتر نمی رفت

سرعت دانلود همیشه خوب هست اما page خیر نوسان و افت زیادی داره