PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک از شرکتهای هاستینگ و اساتید اهل فن ( مشکل انتقال دامنه )

ali0000
August 31st, 2013, 15:27
با سلام و آرزوی توفیق روزافزون برای یکایک شما
مدت 5 سالی میشه نا چاراً با شرکت رسالت ( پرشین وب ) PersianWeb.com : سرویس دهنده میزبانی وب - ثبت دامنه (http://www.persianweb.com) کار میکنم ، ناچاراً که گفتم این هاستینگ از روز اول که فعالیتشو آغاز کرده بود تمامیه دامینهای مشتریان رو به نام خودش و در پنل خودش در onlinenic.com ثبت میکرد و عملاً دامین روی هاست رو به مشتری تحویل میداد ، بگذریم که تو این 5 سال بارها دفتر شرکت رو عوض کردن ، تلفن ها و حتی پرسنل رو تغییر دادن تا چند مدت پیش که در سرورهای هاستینگشون مشکل بوجود آمد و بیشتر از 1 ماه کلیه سرویس ها Down بودن خوب توجه نمایید 1 ماه!
حالا ما تو این 1 هفته هر چی زنگ میزنیم چه به شرکت چه به مدیر هاستینگ ( آقای محمدی تلفن ..091218873 ) درخواست کد انتقال دامین و تایید انتقال در ایمیل شرکت ( چون دامین به نام شرکت ثبت شده ) همش جواب سر بالا و بقول خودمون میپیچونن و حتی وسط مکالمه قطع میکنن که کار بسیار زشت و نا پسندیه !!!
خلاصه کلام سرویس من در حال حاضر 2 ماه time داره و با احتساب اینکه هیچکاری نتونم انجام بدم و منتظر expire شدن دامین و ثبت دوباره در هاستینگ جدیدی کنم باید حداقل 4 ماه صبر کنم من یه قرارداد در سال اول از این شرکت دارم و فیش های بانکی که برای هر سال به حساب مدیرعامل شرکت واریز میکردم . اگه دوستی بتونه کمک کنه ممنونش میشم شاید شمایی که داری این متنو الان میخونی بشناسیشون حتی همکار باشین یا فکری به ذهنتون میرسه لطفا راهنمایی بفرمایید ( هدف من تحت هر شرایطی انتقال دامین و کلاً خروج از این شرکته بی مسئولیته )/:)

hrv
August 31st, 2013, 15:35
دوست عزیز اینکه صبر کنید تا منقضی شه و جای دیگه ای ثبت کنید راه درستی نیست! اگر ایشون تمدید کنن چی؟
سه تا خط ثابت دارن یعنی الکیه؟
پرداخت آنلاین بانکی دارند!
نمیتونند جوابگو نباشند!

ali0000
August 31st, 2013, 15:54
دوست عزیز اینکه صبر کنید تا منقضی شه و جای دیگه ای ثبت کنید راه درستی نیست! اگر ایشون تمدید کنن چی؟
نمیتونند جوابگو نباشند!
متاسفانه میتونید بررسی کنید تمام شماره ها دایورت شدن به 1 شماره ، آدرس دفتر رو به هیچ عنوان پاسخ دهنده تلفن به شما نمیده و فقط شما رو پاس میده به شماره همراه که بالا عنوان کردم طرفم اصلاً یا جواب نمیده یا میگه انجام میدم کلاً رو پیچوندنن هر فکری کنی انجام دادم از درخواست های پشتیبانی تا تماس با تمام شماره ها تا ارسال sms باور بفرمایید خیلی ها گول همین شماره ها و ثبت شرکت و ادعاهای خدمات و سوابق رو خوردیم البته بحث من مربوط میشه به 5 تا 6 سال پیش که تجربه امروز رو نداشتم و بخاطر همین وضعه که ناچاراً سالها بخاطر دامین این روند رو ادامه دادم الانم نه بحث بک آپه نه اعتبار مانده هاست فقط دامینم رو تحویلم نمیدن ! مسئله اینه تا حرف انتقال دامین میشه میگن / چشم / بای

ali0000
August 31st, 2013, 16:49
موضوع جالبتر شد دقایقی پیش با کلی سماجت که شماره رو پشت سر هم میگرفتم ؛ طرف گوشی رو برداشته میگم تکلیف دامین ما چی شد میگه با کی کار داری میگم مگه اونجا هاستینگ نیست میگه رفتن از اینجا :-o
کم کم دارم به این نتیجه میرسم سوابق و دارا بودن شرکت و کلی تبلیغات و اسم و رسم هم دلیل بر تایید طرف نیست!/:)

ali0000
September 1st, 2013, 00:22
همچنان منتظر راهکار و راهنمایی دوستان هستم

saman-00
September 1st, 2013, 00:37
سلام مثل آب خوردن برو پلیس فتا شکایت کنید حالشون رو بیارن سر جاش

ali0000
September 1st, 2013, 00:40
سلام مثل آب خوردن برو پلیس فتا شکایت کنید حالشون رو بیارن سر جاش
ممنون از راهنمایتون اما گزینه شکایت به فتا رو گذاشتم آخرین گزینه ، اینجا فروشندگان و افراد بنامی وجود دارند و بارها دیدم از طریق روابط و همکاری خیلی از مشکلات رو حل کردن بیشتر به این امید تاپیک رو ایجاد کردم

fanous_m
September 1st, 2013, 01:05
تا دیر نشده اقدام کنید

HyperServer
September 1st, 2013, 01:15
شماره های وب سایت براتون یکم عجیب نیست ؟!

مرکز مفتح 22899398

مرکز حکمت شعار 77454545

مركز مخابرات شهيد مطهري 88723501

ali0000
September 1st, 2013, 01:22
شماره های وب سایت براتون یکم عجیب نیست ؟!

مرکز مفتح 22899398

مرکز حکمت شعار 77454545

مركز مخابرات شهيد مطهري 88723501
بله بارها و بارها محل دفتر رو عوض کردن و خطوطی که اشاره فرمودین الان دایورته به محل جدید آدرسهای قبلی رو داشتم اما به هر منبعی زدم آدرس جدید رو پیدا نکردم و هر بار با شماره های گوناگون تماس گرفتم شخصی که گوشی رو بر میداره در این مورد میگه به ما گفتن آدرس ندیم !!! و میگه من مترجمم و خبر ندارمو و ... و در نهایت ارجاء میده به خود محمدی همون شماره موبایله
نمیخوام ماجرا رو پلیسی کنم هدفم ترک این هاستینگ و انتقال دامینمه ، بازدید روزانه که 0 شد با 1 ماه down بودن و قیمتهای عجیبی که جدیداً اعلام کردن بنده یه سرور مجازی بگیرم از هاست بی کیفیت اینا بهتره ، یه لحظه تصور کن برای یه هاست 2 گیگ معمولی و تمدید دامین بت بگن 600 بریز بحساب شرکت .../:)

hrv
September 1st, 2013, 09:28
بله بارها و بارها محل دفتر رو عوض کردن و خطوطی که اشاره فرمودین الان دایورته به محل جدید آدرسهای قبلی رو داشتم اما به هر منبعی زدم آدرس جدید رو پیدا نکردم و هر بار با شماره های گوناگون تماس گرفتم شخصی که گوشی رو بر میداره در این مورد میگه به ما گفتن آدرس ندیم !!! و میگه من مترجمم و خبر ندارمو و ... و در نهایت ارجاء میده به خود محمدی همون شماره موبایله
نمیخوام ماجرا رو پلیسی کنم هدفم ترک این هاستینگ و انتقال دامینمه ، بازدید روزانه که 0 شد با 1 ماه down بودن و قیمتهای عجیبی که جدیداً اعلام کردن بنده یه سرور مجازی بگیرم از هاست بی کیفیت اینا بهتره ، یه لحظه تصور کن برای یه هاست 2 گیگ معمولی و تمدید دامین بت بگن 600 بریز بحساب شرکت .../:)
داداش اقدام کن! نزار آخر ، زنگ بزن بگو من دیگه پر شدم دارم میرم دادگاه! با یه شکایت ساده درگاه رو میگیرن دیگه نتونه کارکنه میافته به التماس! بعد شماره حسابداره تلفن رو رو هوانمیدن که! کدملی طرف درمیاد و تموم! مدارک داری اقدام کن!

ali0000
September 2nd, 2013, 18:53
چند باری sms ارسال کردم بازم شیوه پیچوندن فرم پر کن و نمیدونم بالای قراردادت بنویس تعهد بده عواقب انتقال دامنه بر عهده خودته کلاً شیوه قبلی رو ادامه دادن ،بدتر اینکه 25000 تومن هم باید واریز کنم /:) در نهایت به این نتیجه رسیدم برم اداره پلیس فتا شکایت کنم طبق قرارداد و این همه مدتی که سایت من از دسترس خارج بود و بازدید حداقل روزانه 2000 نفر به 0 رسیده حالا به نظرتون دقیقاً از کی و چی شکایت کنم ؟
اینا دامین منو به نام خودشون ثبت کردن و بیشتر از 2 ماهه منو سر کار گذاشتن ، چیزایی که من دارم یه برگ قرار داد با شرکت پرشین وب که تحقیق کردم نام تجاری و ثبت شده این شرکت رسالت رایانه جهان بوده که با اسم پرشین وب PersianWeb.com : سرویس دهنده میزبانی وب - ثبت دامنه (http://www.persianweb.com) فعالیت میکنن و تمام فیش های واریزی به حساب مالک شرکت ، شخصی با نام اسماعیل جواهریان ، و در نهایت یه تعداد ایمیل و SMS که رد و بدل شده و ضبط صدای کسی که تلفن شرکت رو پاسخ میده و جواب سر بالا میده و فقط میگه با شماره موبایل تماس بگیرید و من نمیتونم آدرس بدم چون گفتن نگیم و ... یکی از دوستان در پیام خصوصی گفت فتا خیلی سریع تماس میگیره و میخواد در اداره پلیس حاضر شن ، من مطمئنم اینا حاضر بشو نیستن و جوابی ندارن بدن تکلیف سایت و دامین من چی میشه این وسط ؟
به نظرتون فردا کارای شکایت رو کامل انجام بدم چقدر طول میکشه موضوع به نتیجه برسه ؟
دیگه سایت و دامین مهم نیست میخوام کاری کنم اساسی تو دردسر بیفتن چون خیلی سر کارم گذاشتن و خدا میدونه چقدر به ریش امثاله من خندیدن !

ali0000
September 2nd, 2013, 22:11
دوستان عزیز کسی تا بحال برای مشکل اینچنینی به فتا مراجعه کرده ؟
اگه مدارک خاصی یا مراحل کاری داره اعلام بفرمایید که با دست پر اونجا باشم

ali0000
September 3rd, 2013, 00:42
بحث خطری میشه هیچکس نظری نداره :-w

haftsepehr
September 3rd, 2013, 00:56
دوستان عزیز کسی تا بحال برای مشکل اینچنینی به فتا مراجعه کرده ؟
اگه مدارک خاصی یا مراحل کاری داره اعلام بفرمایید که با دست پر اونجا باشم
بنده دقیقا دیدم بخاطر همین موضوع شکایت کردند و به نتیجه هم رسیدند.
تمام مدارک و به همراه کپی همراه خود ببرید موضوع رو شرح بدید پیگیری خواهد شد و صد در صد به نتیجه خواهید رسید.

ali0000
September 3rd, 2013, 12:24
سلام به همه دوستان الان که دارم این مطلب رو مینویسم تازه به محل کارم رسیدم و از صبح حدوداً 8.45 تا 11.30 اداره پلیس فتا بودم ، اول که وارد شدم جمعیت قابل توجهی رو دیدم هر کس یه مشکلی داشت مستقیم رفتم اطلاعات و مشکل رو گفتم ، اشاره کرد به طبقه بالا و گفت بخش کلاهبرداری های اینترنتی از پله ها که بالا رفتم دیدم بیشتر از جمعیت موجود در پایین در طبقه بالا وجود داره وارد اتاقی شدم و سلام کردم 3 تا میز در اتاق موجود بود و حسابی مدارک و پرونده روی میزا آقایی گفت بفرمایید ، مشکلم رو توضیح دادم یکم فکر کرد و گفت برو اتاق 116 فرم جرائم ، کلاهبرداری رو بگیر پر کن کامل توضیح بده و مدارک رو ضمیمه کن یه پوشه هم بگیر بیار همینجا خلاصه 1 ساعتی کپی گرفتن از مدارک پر کردن فرم و خرید پوشه طول کشید پایین با خانومی برخورد کردم از یه وب سایت فروش مسکن شاکی بود ، موضوع این بوده عکس و مشخصات خونه رو نشونش دادن این تماس گرفته و گفته میخوام خونه رو ببینم اینام عکس و کروکی و مشخصات ملک رو بش دادن رفته دیده و اومده همون آزانس املاکه ازش بیعانه گرفتن قولنامه نوشتن معلوم شده ملک اصلاً اونی نیست که این دیده !!! گفتم خانون چرا اتحادیه املاک نرفتی ، جوابش جالب بود : گفت اتحادیه گفته چون از طریق اینترنت سفارش و آشنایی بوده باید بری اداره پلیس فتا !
خلاصه هر چی به ذهنم رسید و شماره تلفن های خودم و اون شرکت و آدرس های قبلی و همه رو ضمیمه کردم حتی از پنل کاربری در سایت و فیش های و صورتحسابهای موجود در سایت PersianWeb.com (http://www.persianweb.com) پرینت گرفته بودم برای محکم کاری ، خدا کنه واقعاً پیگیری کنن ، گوشیمو درآوردم گفتم اینام sms هاییکه رد و بدل شده با مدیران و مسئولین هاستینگ طرف گفت sms در مورد شهادت نداری برامون send کنی :65: منتظرم ببینم کار بکجا میرسه موقع خارج شدن از اتاق گفت لازم باشه با شما تماس میگیریم .

ali0000
September 3rd, 2013, 20:26
در ادامه موضوع به تمام دارندگان سایت هشدار میدم اگر دامینتون پنل نداره اگه اطلاعات دامینتون مربوط به شما و با مشخصات شما ثبت نشده سریعاً از همین حالا خرخره هاستینگ رو بفشارید اجازه کلاهبرداری های مشابه رو ندید هر کدومتون دامین دارید پنلشو تحت هر شرایطی بگیرید اصلا به هاستینگ اعتماد نکنید این پرشین وب کهنه کاره شرکت ثبت شده داره و هزاران چیزه دیگه اوضای بازار خراب شده و تو این آشفته بازار خیلی ها دنبال اخاذی و کاسبی هستن

fausjus
September 3rd, 2013, 20:59
نمیتونند جوابگو نباشند!

بله دقیقا

ali0000
September 4th, 2013, 00:56
قبول دارید تضمین ، امنیت خدمات و محصولات صرفاً مربوط به ثبت شرکت یا سابقه یا تبلیغات نیست ؟

ali0000
October 1st, 2013, 16:00
خب دوستان با این همه پیگیری و حدود 45 تومن کرایه و هزینه های جانبی نتنها به نتیجه نرسیدم بلکه بدهکارم شدیم
طرف هاستینگ زده persianweb.com قبلش با نام رسالت کار میکرده کلی شاکی و مشکلات تو این مدت داره اکثر آدرسها و تلفنهایی که داده یا جعلیه یا دایورت کرده به نقطه نا معلومی با توجه به شکایت رسمی من و پیگیری پلیس فتا با کمال خونسردی میگن چون اطلاعات دامین به نام شما یا آدرس ایمیل شما نیست شکایتتون قابل پیگیری نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما که بازدیدمون 0 شد و 5 سال زحمت دود شد رفت هوا امیدوارم شمایی که این مطالب رو خوندی همین الان تصمیم بگیری هر دامینی که تهیه کردی اول چیزی که از هاستینگ طلب کنی پنل اختصاصی و مدیریت دامین باشه و حتما دامین به نام و مشخصات ایمیل خودت ثبت بشه ، پرشین وب هم شرکت ثبت شده بود هم سالها سابقه داشت هم معتبر بود ، این شد آخر تعهدش به یه مشتری ، فقط میتونم بگم متاسفم ... /:)
این عکس هم ببینید (http://novinserv.com/up/uploads/763bca8159f21.jpg) من که دو ، دل شدم شاید بعد از Expire شدن دامین اصلا دیگه تمدیدش نکنم ، چون اینطوری که تحقیق کردم یه 60 روزی دامین غیر قابل ثبته بعدشم که ...

ali0000
October 1st, 2013, 16:31
کلاهبردارترین هاستینگ ایرانی پرشین وب (http://persianweb.com/)

mosi_sh
October 1st, 2013, 20:34
غم آخرت باشه ایشالا تجربه خوبی شده :63:

d3m0n3y3z
October 1st, 2013, 21:11
به نظر من با صاحب امتیاز TLD مربوط به دامینتون تماس بگیرید و مدارک رو برای اونا ارسال کنید، شاید اونا بتونن توی Transfer دامنه بهتون کمکی بکنن.

ali0000
November 2nd, 2013, 20:29
به نظر من با صاحب امتیاز TLD مربوط به دامینتون تماس بگیرید و مدارک رو برای اونا ارسال کنید، شاید اونا بتونن توی Transfer دامنه بهتون کمکی بکنن.
دوست خوبم واقعاً از راهنماییت ممنونم در نهایت طبق پیشنهاد شما مستقیماً با onlinenic وارد مذاکره شدم کمی طول کشید و حدوداً 2 روز میشه دامین و پنل رو بصورت کامل و در پنل سایت خودشون در اختیارم گذاشتن البته لازم به ذکره حدود 30 دلار هزینه داشت اما بازم ارزشش رو داشت برای اطلاع سایر دوستان شرکت از من اسکن رنگی پاسپورت و کلیه فاکتورهای تمدید و قرارداد با نماینده ایرانی رو طلب کرد و بعد از تحویل همه مدارک و پیگیری ها بعد از 2 هفته به نتیجه رسیدم ، از d3m0n3y3z (http://www.webhostingtalk.ir/member/83922/) عزیز تشکر میکنم و لازم به ذکره قبل از این مورد حضوری به اداره پلیس فتا و ثبت شکایت و حتی از طریق Enamad اقدام کردم و تشکیل پرونده دادم ، دریغ از 1 مورد پیگیری یا حتی تماس با هاستینگ!

d3m0n3y3z
March 10th, 2014, 19:53
دوست خوبم واقعاً از راهنماییت ممنونم در نهایت طبق پیشنهاد شما مستقیماً با onlinenic وارد مذاکره شدم کمی طول کشید و حدوداً 2 روز میشه دامین و پنل رو بصورت کامل و در پنل سایت خودشون در اختیارم گذاشتن البته لازم به ذکره حدود 30 دلار هزینه داشت اما بازم ارزشش رو داشت برای اطلاع سایر دوستان شرکت از من اسکن رنگی پاسپورت و کلیه فاکتورهای تمدید و قرارداد با نماینده ایرانی رو طلب کرد و بعد از تحویل همه مدارک و پیگیری ها بعد از 2 هفته به نتیجه رسیدم ، از d3m0n3y3z (http://www.webhostingtalk.ir/member/83922/) عزیز تشکر میکنم و لازم به ذکره قبل از این مورد حضوری به اداره پلیس فتا و ثبت شکایت و حتی از طریق Enamad اقدام کردم و تشکیل پرونده دادم ، دریغ از 1 مورد پیگیری یا حتی تماس با هاستینگ!

از این که میشنوم مشکلتون حل شد بسیار خوشحالم.

pc-narmak
March 10th, 2014, 21:23
اتفاقا" شخصی که نیت کلاه برداری داشته باشه میره شرکت ثبت میکنه دفتر اجاره میکنه میگه خوب کلاه برداری میکنم هزینه اینا همه در میاد البته تعداد خیلی کمی اینجورین ولی خوب هست ولی مطمعن باشید شخصی که دفتر نداره ولی مشتری های راضی داره این داره سعی میکنه تا یکم اعتبار پیدا کرد دفتر بزنه وب سایت هم مثل خونه دوم ادم میمونه به نظر من چه طوریه میخواین خونه اجاره یا بخرید خوب میرید از محل و صاحاب ملک تحقیق میکنید هاستینگ هم نقش صاحاب ملک داره اگر خدایی نکرده باهاش نتونید به نتیجه برسید یا در اخر بیخیال وب سایتتون میشید یا باید هرروز تو مراجع قانونی به امید حل مشکلتون باشید پس پیشگیری بهتر از درمانه

قبول دارید تضمین ، امنیت خدمات و محصولات صرفاً مربوط به ثبت شرکت یا سابقه یا تبلیغات نیست ؟

fattahi
April 2nd, 2014, 06:32
شکایت کن پدرش رو در بیار..:-|