PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاخییر ovh در تحویل سرورهای سری جدید

صفحه ها : [1] 2

zigma4000
July 29th, 2013, 17:17
ظاهراً OVH در تحویل سرورهای سری جدید که با کاهش قیمت و سخت افزار بالاتر و پورت های پرسرعت تر همراه شده ، دچار مشکل شده و سرورها رو در موعد مقرر تحویل نداده، همچنین زمان تحویل ها به شدت بالا رفته به خصوص سرورهای KimSufi که تحویلشون بین 1 تا 10 روز بالا رفته .

دوستان کسی از این سرورهای سری جدید سفارش داده و یا به چنین مشکلی برخوردین ؟

قبلاً تحویلشون بسیار سریع و دقیق بود و به چنین موردی برنخورده بودم. پشتیبانی هم هیچ جوابی نمیده ، الان بیشتر از 48 ساعت از درخواست پشتیبانی هم گذشته و بی پاسخ مونده .

smargenius
July 29th, 2013, 17:24
حالا 72 ساعت زیاد عجیب نیست ولی 10 روز جای تامل داره!!

zigma4000
July 29th, 2013, 17:30
حالا 72 ساعت زیاد عجیب نیست ولی 10 روز جای تامل داره!!

درخواست ها تایید شده ، اما تا الن که 5 روز گذشته ارسال نشده !

Ja3er TVHost
July 29th, 2013, 17:39
خدابخیر کنه! من امروز سرور kimsufi سفارش دادم..

zigma4000
July 29th, 2013, 17:45

تحویل kimsufi رو بین 1 تا 10 روز اعلام کردن

zigma4000
July 29th, 2013, 18:16

تحویل kimsufi رو بین 1 تا 10 روز اعلام کردن

mohamad2314
July 29th, 2013, 19:58
ovh چقدر شده؟

zigma4000
July 29th, 2013, 20:00
ovh چقدر شده؟

همه سرورها کاهش قیمت و افزایش سرعت پورت و ارتقاء سخت افزار داشتن

mohamad2314
July 29th, 2013, 20:05
تحویل ovh چند روزه شده؟

zigma4000
July 29th, 2013, 20:08
تحویل ovh چند روزه شده؟

بستگی به سرور و لوکیشن داره . اما مشکل الان اینه که در زمان اعلام شده هم هنوز تحویل ندادن ! سروری که سفارش دادم باید در ماکسیمم 72 ساعت تحویل داده میشد ، الان 5 روز گذشته و خبری نیست !

کیم‌سوفی که بین 1 تا 10 روز شده

mohamad2314
July 29th, 2013, 20:12
از کدوم لوکیشن کدام سرور سفارش دادین؟ بار اول از ovh خرید میکنید؟

zigma4000
July 29th, 2013, 20:17
از کدوم لوکیشن کدام سرور سفارش دادین؟ بار اول از ovh خرید میکنید؟

از فرانسه RBX سرور mSP رو سفارش دادم ، خیر . چند سرور ازشون دارم . ظاهراً دوستان دیگری هم با همین مشکل مواجه شدند و سرورهاشون تحویل داده نشده.

نکته جالب اینه که سرورهای قبلی هم گرون تره و هم مشخصاتش پایین تره ! و هنوز با همون قیمت قدیم تمدید میشه !

ezat1
July 29th, 2013, 20:22
سلام برای ما رو سزیع تحویل دادن فرقی نداشت . در ضمن سرورهای قدیمی رو پورت رو تغیی ردادن و هزینه آی پی ها رو نصف میگیرن

Mihan-Server
July 29th, 2013, 20:27
والا قرار بوده 24 ساعتی تحویل بدن الان حدودا 36 ساعت بیشتر هست که میگذره و همچنان منتظریم ..
:65:

mohamad2314
July 29th, 2013, 20:27
سلام برای ما رو سزیع تحویل دادن فرقی نداشت . در ضمن سرورهای قدیمی رو پورت رو تغیی ردادن و هزینه آی پی ها رو نصف میگیرن

شما کی سفارش دادین؟

zigma4000
July 29th, 2013, 20:29

بله ، پورت رو دیدم ارتقاء دادن. هم گرون تره و هم مشخصات پایین تره

zigma4000
July 29th, 2013, 20:30

کدوم لوکیشن ؟ چون آمریکا و کانادا جداست

fr0nk
July 29th, 2013, 20:38
احتمال حجم کارشون بالا رفته ، معمولا اینجور افر ها وقتی زده میشه به خاطر حجم سفارشات سرعت عمل پایین میاد

zigma4000
July 29th, 2013, 20:57
احتمال حجم کارشون بالا رفته ، معمولا اینجور افر ها وقتی زده میشه به خاطر حجم سفارشات سرعت عمل پایین میاد

مطمئن نیستم ، اما جایی خوندم که ovh متعهد شده اگر زمان تحویل بیشتر از زمان اعلام شده بود، خسارت میده ! حالا اگه دیروز رو هم روز تعطیل فرض کنیم امروز میشه یه روز کامل تاخییر !

Mihan-VPS
July 29th, 2013, 21:31
ما هم بیشتر از 24 ساعت از زمان ثبت سفارشمون از لوکیشن کانادا میگذره ولی هنوز تحویل ندادن

mohamad2314
July 29th, 2013, 22:57
بدون تایید هویت امکان خرید از ovh وجود داره؟

Mihan-VPS
July 29th, 2013, 23:03
خیر در آینده حتما درخواست مدارک برای تایید هویت میدن و باید تایید کنند

websazha
July 29th, 2013, 23:56
تا زمانی که هویت خارج از اروپا شما تایید نشود شما باید vat را پرداخت کنید.
می توان بدون حذف هویت خرید کنید یک فرد مطمئن که در صورت اینکه دیتاسنتر مدارک پرداخت کننده درخواست شد توانایی ارائه داشته باشد اقدام کنید.
ولی خوب جای ریسک هست اگر دیتاسنتر علاقه پیدا کرد با شما بیشتر دوست شود دیگر هیچ.

zigma4000
July 30th, 2013, 00:03
سفارش ما بعد از 5 روز تحویل داده شد

zigma4000
July 30th, 2013, 00:04

خیر ، امکاش وجو نداره و باید تمام مدارک درخواستی رو ارسال کنید تا سفارشتون پیگیری بشه

websazha
July 30th, 2013, 00:11
خیر ، امکاش وجو نداره و باید تمام مدارک درخواستی رو ارسال کنید تا سفارشتون پیگیری بشه
دوست عزیز!
نگید این رو...
یکی از همکاران محترم در همین انجمن بود سرور با vat می فروخت گفتم چرا vat خذف نمی کنید گفتن هویت معتبر ندارم و همین طوری هست روی هوا :)
فقط مدارک پرداخت کننده ارسال شده بوده.

zigma4000
July 30th, 2013, 00:21
دوست عزیز!
نگید این رو...
یکی از همکاران محترم در همین انجمن بود سرور با vat می فروخت گفتم چرا vat خذف نمی کنید گفتن هویت معتبر ندارم و همین طوری هست روی هوا :)
فقط مدارک پرداخت کننده ارسال شده بوده.

والا ما سلام کردیم به ovh یه لیست مدارک دادن گفتن تا ارسال نشه ، سرور رو تحویل نمیدن ! برای یکی دیگه از دوستان هم همینطور شد ، ip و سورس پول همه چیز هم درست و صحیح بود.

دوباره برای حذف vat هم یه سری مدارک دیگه خواستن !

اون دوستتون هم کار خطرناکی کرده و به اون صورت سرور تهیه کرده ، هر لحظه خطر بسته شدن پنلشون وجود داره !

s.w.a.t
July 30th, 2013, 00:25
پرداخت vat فقط برای زمانی میباشد که آدرس صاحب اکانت داخل اروپا باشد. در صورتی که آدرس صاحب اکانت در خارج از اروپا باشد vat لازم نیست پرداخت کنید یا vat register شده باشید در یکی از کشورهای اروپا.

چیزی هم که دوست عزیز websazha میگن با ارسال مدارک vat حذف میشه خیر! مگر اینکه مدارک نشان دهد که شما خارج از اروپا ساکن هستید.

برای اولین سفارش هم OVH تایید میگیره. یعنی حساب رو تایید میکنه. بنده برای کار شخصی سرور سفارش دادم بعد از یک ساعت یکی از OVH تماس گرفت برای تایید سفارش! :)

موفق باشید

7VpS
July 30th, 2013, 00:30
ما هم سفارش دادیم
اما امروز
خدامیدونه کی میخوان بدن
متاسفانه سفارش گرفتیم اما سرور نداریم تحویل بدیم
انشالله که فردا بدن :دی

websazha
July 30th, 2013, 00:32
پرداخت vat فقط برای زمانی میباشد که آدرس صاحب اکانت داخل اروپا باشد. در صورتی که آدرس صاحب اکانت در خارج از اروپا باشد vat لازم نیست پرداخت کنید یا vat register شده باشید در یکی از کشورهای اروپا.

چیزی هم که دوست عزیز websazha میگن با ارسال مدارک vat حذف میشه خیر! مگر اینکه مدارک نشان دهد که شما خارج از اروپا ساکن هستید.

برای اولین سفارش هم ovh تایید میگیره. یعنی حساب رو تایید میکنه. بنده برای کار شخصی سرور سفارش دادم بعد از یک ساعت یکی از ovh تماس گرفت برای تایید سفارش! :)

موفق باشید
طبق چیزی که بوده و هم اکنون هم هست این هست که درسته شما رجیستر کنید آخر خارج از اروپا بزنید در زمان سفارش می بینید که vat آخر فاکتور هست .
و تا زمانی که یک تیکت حاوی یک اطلاعات که نشان دهنده غیر اروپایی بودن شما باشد حذف نمی کنند.این مورد 4 بار برای پنل شرکتی هندی انجام شده هر بار.
و همین چند روز پیش هم باز برای پنل دیگری با اینکه ادرس غیر ایران بود بعد از ارسال یک پاسپورت در تیکت متن حذف vat از حساب دریافت شد.
به این صورت هست امتحانش مجازی هست ثبت نام کنید با آدرس خارج از اروپا برید برای سفارش در آخر انتهای فاکتور نگاه کنند دوستان.
خوش به حال شما که با تلفن حذف کردن تا الان که یک اس ام اس کریسمس مبارک هم به ما ندادند.

zigma4000
July 30th, 2013, 00:34

برای اولین سفارش هم ovh تایید میگیره. یعنی حساب رو تایید میکنه. بنده برای کار شخصی سرور سفارش دادم بعد از یک ساعت یکی از ovh تماس گرفت برای تایید سفارش! :)

موفق باشید

بله ، درسته باید مدارکی بفرستین که ثابت کنید که خارج از اروپا هستین و نکته دیگه اینکه اگر قبل از اون vat پرداخت میکردین بعد از اثبات این موضوع مالیات های پرداخت شده تا به اون روز بازگردانده نمیشه فقط از اون به بعد مالیات نمیگیرند.

zigma4000
July 30th, 2013, 00:36
ما هم سفارش دادیم
اما امروز
خدامیدونه کی میخوان بدن
متاسفانه سفارش گرفتیم اما سرور نداریم تحویل بدیم
انشالله که فردا بدن :دی

انشالله ، مال ما رو که بعد 5 روز تحویل دادن :)

Mihan-Server
July 31st, 2013, 06:02
والا بیش از 72 ساعت از تایم سفارش ما میگذره هنوز تحویل ندادند .
در صورتی که نوشته بودند 24 ساعته تحویل میدهند .

danitfk
July 31st, 2013, 09:38
والا بیش از 72 ساعت از تایم سفارش ما میگذره هنوز تحویل ندادند .
در صورتی که نوشته بودند 24 ساعته تحویل میدهند .
72 ساعت که باز خوبه...

24/07 سفارش ارسال شده ؛ امروز 31/07 هست..

Mihan-Server
July 31st, 2013, 10:40
72 ساعت که باز خوبه...

24/07 سفارش ارسال شده ؛ امروز 31/07 هست..
تجربه قبلی ما با این دیتاسنتر که گفته بودن 1 ساعته تحویل میدهند ، در حدود 26 ساعت (یا بیشتر ) بعد از سفارش تحویل دادند :دی
این سری خدا رحم کنه ..
:-s

_mahdi_
August 1st, 2013, 15:40
بنده از santrex.net سفارش دادم

Registration Date:
15/07/2013

Product/Service:
France unmetered standard servers - Atom France server Pending

IP addresses 1-4 only:
0 x Number of IPS $2.00 USD

Operating system:
FreeBSD 9.1

Recurring Amount:
$20.00 USD

Billing Cycle:
Monthly

الان بالای 15 روز شده تقریبا سرور رو نداده، با پشتیبانی هم مطرح کردم میگه مشکل واسه همه هست و به محض آماده سازی اطلاعات سرور ایمیل میشه!

websazha
August 1st, 2013, 15:47
یک پاسخ زیبا از ساپورت بعد از 6 روز و بعد از تماس:
Your order was well taken into account. Victim of his success, your server Mini-sp will be available for the a little longer deadline.
I invite you to consult: http: // guide.ovh.com

Mihan-Server
August 1st, 2013, 18:31
متاسفانه سفارش ما را هم هنوز تحویل ندادند ..
اشتباه کردیم از این دیتاسنتر خرید کردیم .

zigma4000
August 1st, 2013, 19:12
دوستانی که از کیم‌سوفی سرور میگیرن دقت کنن ، تغییرات و محدودیت های جدیدی اعمال شده

*: Availability subject to validation of your order and within the limits of available stocks.
Usage: Personal Server. Not authorized for resale. Limited to 3 servers per person or entity.
Available only for residents of the European Union.

سرور های فروخته شده فقط برای استفاده شخصیه و مجاز به ریسل یا فروش مجدد نیستید. هر شخص فقط 3 سرور کیم‌سوفی میتونه تهیه کنه که فکر کنم منظور هر پنل هستش.

در حال حاضر فقط به افراد مقیم اتحادیه اروپا فروخته میشه !

در ضمن در حال حاضر به کسی نمایندگی یا ریسلری نمیدن چون در حال اعمال تغییرات برای دادن نمایندگی و یا ریسلری هستن

websazha
August 1st, 2013, 20:21
چقدر این فرانسوی ها روی زیادی دارند واقعا...... وقتی بشون گفتم 8 روزه گذشته خیلی بیش از 72 ساعتی شده که در سایت ذکر شده می کن که :

We hope we can deliver you the access codes of your new server Mini-sp under 72 hours. We make the maximum to shorten your wait.

Mihan-Server
August 1st, 2013, 20:23
چقدر این فرانسوی ها روی زیادی دارند واقعا...... وقتی بشون گفتم 8 روزه گذشته خیلی بیش از 72 ساعتی شده که در سایت ذکر شده می کن که :

We hope we can deliver you the access codes of your new server mini-sp under 72 hours. We make the maximum to shorten your wait.

والا 5 روزه هنوز تحویل ندادند .
مثلا قرار بوده 24 ساعتی تحویل بدهند :دی :^o

ertebat7
August 1st, 2013, 20:25
بدترین ساپورت را ovh داره و واقعا خسته کننده هستند
بهترین ساپورت در دیتاسنترها را من در yesuphost دیدم

zigma4000
August 1st, 2013, 21:20
بدترین ساپورت را ovh داره و واقعا خسته کننده هستند
بهترین ساپورت در دیتاسنترها را من در yesuphost دیدم

سرور مارو بعد 5 روز تحویل دادن ، امروز هم بعد یک هفته به تیکت ما که دو روز قیل دریافت سرور زده بودیم جواب دادن که ارسال شده بابت تاخییر پوزش میطلبیم !

ertebat7
August 1st, 2013, 21:23
سرور مارو بعد 5 روز تحویل دادن ، امروز هم بعد یک هفته به تیکت ما که دو روز قیل دریافت سرور زده بودیم جواب دادن که ارسال شده بابت تاخییر پوزش میطلبیم !

باز این خوبه عزیز یادم هست سال پش برای یکی از سرورهای ما مشکل پیش امده روز جمعه
این اقایان ساپورت روز دوشنبه پاسخ دادند
حالا فکرش را بکن سرور قطع شده مشتری ها مدام زنگ میزنن این اقایان با خیال راحت 72 ساعت بعد مشکل ما را حل کردند

Mihan-Server
August 1st, 2013, 21:32
باز این خوبه عزیز یادم هست سال پش برای یکی از سرورهای ما مشکل پیش امده روز جمعه
این اقایان ساپورت روز دوشنبه پاسخ دادند
حالا فکرش را بکن سرور قطع شده مشتری ها مدام زنگ میزنن این اقایان با خیال راحت 72 ساعت بعد مشکل ما را حل کردند

بله ،
اما رداستیشن آفر گذاشته بود دقیقا سر وقت سرور را تحویل دادند .
فکر کنم مهندسین فرانسوی در حال ساخت سرور ها هستند :-&

hamedmj
August 1st, 2013, 22:10
بله ،
اما رداستیشن آفر گذاشته بود دقیقا سر وقت سرور را تحویل دادند .
فکر کنم مهندسین فرانسوی در حال ساخت سرور ها هستند :-&

اره. رداستیشن خیلی سر وقت هستن. ساعت 2 شب سفارش دادم، ساعت 10 صبح تحویل گرفتم. خیلی سریع هستن
ولی Ovh اولین باری هست که سرور گرفتم.
دیتاشک هم افتضافحه!

Hostdu
August 1st, 2013, 23:08
لوکیشن کانادا رو واسه من دو روزه تحوبل دادند اما فرانسه رو الان 5 روزه که تحویل ندادند ، ظاهرا این مشکل تاخیر دامنگیر همه کاربران شده OVH.com - Waiting 3 Days For Server Setup - No replies - Dedicated Server - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1289742)

MR-Vazin
August 2nd, 2013, 02:18
خدا رو شکر که بعضی از دیتاسنتر ها با ایران مشکل ندارند ...

moosh2011
August 2nd, 2013, 13:28
من یه سرور برای سایت دانلود سفارش دادم از او وی اچ 3-4 روز پیش(البته دوباره فروختمش:d)تحویلش 1 روز طول کشید.یه روزو 5-6 ساعت!

websazha
August 2nd, 2013, 14:46
دوستانی که از کیم‌سوفی سرور میگیرن دقت کنن ، تغییرات و محدودیت های جدیدی اعمال شده

*: Availability subject to validation of your order and within the limits of available stocks.
Usage: Personal Server. Not authorized for resale. Limited to 3 servers per person or entity.
Available only for residents of the European Union.

سرور های فروخته شده فقط برای استفاده شخصیه و مجاز به ریسل یا فروش مجدد نیستید. هر شخص فقط 3 سرور کیم‌سوفی میتونه تهیه کنه که فکر کنم منظور هر پنل هستش.

در حال حاضر فقط به افراد مقیم اتحادیه اروپا فروخته میشه !

در ضمن در حال حاضر به کسی نمایندگی یا ریسلری نمیدن چون در حال اعمال تغییرات برای دادن نمایندگی و یا ریسلری هستن
خیلی هم خوب!
دیتاسنتر پاسخ تیکت رو داد و در پاسخی تیکتی که گفته بودم به تصور من محدودیت برای سرویس های جدید خواهد بود و نه قدیمی و امکان سفارش تا 3 عدد هست گفتن که درست هست محدودیت اعلام کردیم به 3 سرور و....به شما تحویل می دهیم اما سفارش دیگری ثبت نکنید. زمان بیشتری باید منتظر بمانید برای تحویل سرور.

zigma4000
August 2nd, 2013, 17:37
خیلی هم خوب!
دیتاسنتر پاسخ تیکت رو داد و در پاسخی تیکتی که گفته بودم به تصور من محدودیت برای سرویس های جدید خواهد بود و نه قدیمی و امکان سفارش تا 3 عدد هست گفتن که درست هست محدودیت اعلام کردیم به 3 سرور و....به شما تحویل می دهیم اما سفارش دیگری ثبت نکنید. زمان بیشتری باید منتظر بمانید برای تحویل سرور.

متوجه منظورتون نشدم یعنی کسانی که از قبل پنل دارن میتونن از کیم‌سوفی تا 3 تا سرور خرید کنند ؟

zigma4000
August 2nd, 2013, 17:38
من یه سرور برای سایت دانلود سفارش دادم از او وی اچ 3-4 روز پیش(البته دوباره فروختمش:d)تحویلش 1 روز طول کشید.یه روزو 5-6 ساعت!

قبلاً به موقع تحویل میدادن ، اما از وقتی آفرهای جدید گذاشتن زمان تحویل بالا رفته. میتونم بپرسم چرا دوباره فروختینش ؟ راضی نبودین ؟

websazha
August 2nd, 2013, 18:43
متوجه منظورتون نشدم یعنی کسانی که از قبل پنل دارن میتونن از کیم‌سوفی تا 3 تا سرور خرید کنند ؟
خیر/
در پنل های من به دلیل اینکه بیش از 3 سرور کیم سوفی از قبل بوده و در یکی سفارش جدید نیز ارسال کرده بودم سفارش در لیست تحویل بلا فاصله قرار نگرفت و با تیکت به دیتاسنتر و اعلام اینکه با خبر نبودم که محدودیت خرید فقط 3 سرور برای هر کمپانی و یا هر فرد وجود دارد و تصور برای محدودیت خرید های جدید بوده است که گفتند سفارش به شما تحویل می دهیم اما سفارش دیگری برای این پلان ها ارسال نکنید که تحویل داده نخواهد شد.ظاهرا کمی درک دارند که چنین اشتباهاتی می شود.

hamedmj
August 3rd, 2013, 22:03
دوستان کسی جدید سرور تحویل نگرفته از ovh ؟

websazha
August 3rd, 2013, 23:09
دوستان کسی جدید سرور تحویل نگرفته از ovh ؟
سرور های ارزان قیمت هنوز نداده اند اما یک سرور 128 گیگ دیگر سفارش دادم حدود 30 دقیقه ای تحویل گرفتم.

Mihan-Server
August 3rd, 2013, 23:39
من نمیدونم چرا این دیتاسنتر الکی قمپز در میکنه وقتی قدرت ساپورت و تحویل سرور هارو نداره :71:
قوانین ابیوز این دیتاسنتر هم واقعا مسخرست .
از این لحاظ 0 هستند متاسفانه .

hamedmj
August 4th, 2013, 00:00
من نمیدونم چرا این دیتاسنتر الکی قمپز در میکنه وقتی قدرت ساپورت و تحویل سرور هارو نداره :71:
قوانین ابیوز این دیتاسنتر هم واقعا مسخرست .
از این لحاظ 0 هستند متاسفانه .

به قول اون تبلیغاته اره دیگه جدیدا اینطوری شده :d
ولی قبلا خوب بود.

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر ovh همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی و خدمات هاستینگ به مشاور میرود .
شهرت کمپانی فرانسوی ovh بیشتر به دلیل کیفیت خوب در کنار قیمت ارزان بوده است . در تصویر زیر نمایی از دیتاسنتر فرانسوی ovh را مشاهده میکنید .
http://www.blog.p30-web.com/wp-content/uploads/2013/06/ovh3-300x166.jpg
یکی از بزرگترین دیتاسنتر های جهان هاستینگ و دیتاسنتر ovh است.
از جمله خدمات هاست و میزبانی وب ovh فرانسه میتوان به خدمات هاست اشتراکی ، سرور های اختصاصی ، خدمات میزبانی ابری و کلاود اشاره کرد . در گذشته و زمانی که دیتاسنتر ovh فقط در فرانسه فعالیت داشت این دیتاسنتر بزرگ ترین دیتا سنتر اروپا و سومین دیتاسنتر بزرگ جهان محسوب میشد و بیش از ۱۰۰ هزار سرور اختصاصی در دیتاسنتر مدرن خود جای داده بود . ولی این آمار و ارقام با دیتاسنتر جدید و سبز ovh در خاک کانادا و در منطقه فرانسوی زبان کبک کاملا به هم ریخته است . او وی اچ کانادا یک دیتاسنتر فوق مدرن و سبز است که ظرفیت میزبانی ۳۶۰ هزار سرور را دارا است . در تصویر زیر میتوانید نمایی از دیتاسنتر ovh در کبک کانادا با نام ovh-bhs را مشاهده کنید .
http://www.blog.p30-web.com/wp-content/uploads/2013/06/ovh-bhs-datacenter-tower-47-300x199.jpg
دیتاسنتر ovh کانادا با نام bhs
دیتاسنتر جدید ovh چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و ovh را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است . البته هنوز دیتاسنتر های گوگل و مایکروسافت بزرگتر هستند و ظرفیت میزبانی سرور های بیشتری را دارند ولی در بازار فروشندگان سرور اختصاصی ovh ربته نخست را به خود اختصاص داده و بالا تر از بزرگانی چون softlayer و rackspace قرار گرفته است .
خرید سرور اختصاصی ovh از دیتاسنتر ovh-bhs کانادا

از مزیت های خرید از دیتاسنتر کانادایی ovh عدم پرداخت مالیات و tax می باشید . قیمت ها به دلار کانادا محاسبه میشود که نسبت به یورو برای هموطنان ایرانی مقرون به صرفه تر است . از طرفی قوانین دست و پا گیر و تحریم های جهانی تاثیری در روابط ovh با ایرانیان نگذاشته است . کیفیت سرور های او وی اچ کانادا بی نظیر بوده و پورت های سرور های اختصاصی آن به معنای واقعی با کیفیت و اختصاصی هستند . در صورت تمایل به خرید سرور اختصاصی از ovh کانادا کافیست با ما تماس بگیرید . سرور اختصاصی کانادا از دیتاسنتر ovh را در کمترین زمان ممکن با سیستم عامل و کانفیگ دلخواه و با قیمتی مناسب به شما تحویل خواهیم داد .

Reza68
August 4th, 2013, 07:16
بنده 7 روز کامل شد سرور 2*2 ترابایت + 32 گیگ رم فکر کنم مینی اس پی رو سفارش دادم هنوز تحویل نشده واقعا خیلی بی خوده مجبور شدم از جای دیگه بچه های سوئیس و آلمان بگیرم

danitfk
August 4th, 2013, 14:51
بنده 7 روز کامل شد سرور 2*2 ترابایت + 32 گیگ رم فکر کنم مینی اس پی رو سفارش دادم هنوز تحویل نشده واقعا خیلی بی خوده مجبور شدم از جای دیگه بچه های سوئیس و آلمان بگیرم
بنده هم 3 سرور هست تاریخ 24/07/2013 (یعنی 11 روز پیش) سفارش دادم هنوز تحویل ندادند.
متاسفانه اولین بار هم هست از واسطه ایرانی خرید میکنم و شدیدا درگیر هستم که آیا این واسطه پیگیری برای تحویل میکند یا نه !

zigma4000
August 4th, 2013, 15:13
بنده هم 3 سرور هست تاریخ 24/07/2013 (یعنی 11 روز پیش) سفارش دادم هنوز تحویل ندادند.
متاسفانه اولین بار هم هست از واسطه ایرانی خرید میکنم و شدیدا درگیر هستم که آیا این واسطه پیگیری برای تحویل میکند یا نه !

پیگیری هم کنن اونا جواب نمیدن ، تیکت من رو که پرسیده بودم کی سرور رو تحویل میدین بعد 7 روز جواب دادن ! یعنی دو روز بعد اینکه سرورم رو تحویل دادن !

websazha
August 4th, 2013, 21:33
پیگیری هم کنن اونا جواب نمیدن ، تیکت من رو که پرسیده بودم کی سرور رو تحویل میدین بعد 7 روز جواب دادن ! یعنی دو روز بعد اینکه سرورم رو تحویل دادن !
این جوابی هست که بعد از تیکت مجدد ریپلای کردن بعد از 4 روز
اول که بگم سلام نکردن و آخرش هم متن همیشگی اگر سوال دیگری هست و... ندادند.
در واقع میگن ساکت تا سرور بهتون بدیم.

you've got the answer from another colleague on this point.

persianboy
August 4th, 2013, 22:20
سلام

سرور های کیمسوفی هم با تاخیر تحویل داده میشه؟

hamedmj
August 4th, 2013, 22:24
سلام

اونا که بدتر هستن! خودشون گفتن تا 10 روز !:)

websazha
August 4th, 2013, 22:34
سلام

اون رو اصلا حرفش نزنید مانند پروژهای بلند مدت دولت ها... هست ظاهرا.

zigma4000
August 6th, 2013, 05:04
سرور کیم‌سوفی ks 2g سولداوت شد و فعلاً دیگه برای فروش ندارند .

MR-Vazin
August 6th, 2013, 05:26
کسی این آفر 32 گیگ رم رو تحویل گرفته؟

Mihan-Server
August 6th, 2013, 06:54
دوستان بنظر شما سرور ها ovh برای هاستینگ مناسب هست ؟ ( کلی و با ذکر دلیل بگید ، بدون در نظر گرفتن پلن خاصی )

koorosh_kabir
August 7th, 2013, 13:41
ما هم یک سرور گرفتیم از واسطه ایرانی زمان خرید یکشنبه شب بوده هنوز که تحویل ندادن داستان خیلی مسخره هست چون تعهدی گویا ندارند و اصلا جوابگو نیستن البته منظورم دیتاسنتر هست . واسه باره دوم هست طرف این دیتاسنتر میرم و پشیمون دارم میشم اول فرانتورک کلاه بردار بعد هم الان که واقعا ضرر مالی زیادی به ما زدن چون تاریخ اتمام سرور قبلی ما تمام شد و خبری از این سرور نیست که نیست .

alireza9549
August 7th, 2013, 14:35
با سلام به همه دوستان

نزدیک به 10 روز هست 3 سرور سفارش دادیم تحویل نمیدن حتی تیکت هم جواب نمیدن .

پورت سرور ها هم زیاد نکردن و جالب این هست تیکت در مورد مشکل های دیگه جواب میدن ولی به کی سرور تحویل میدن جوابی ندارن

zigma4000
August 7th, 2013, 14:37
کسی این آفر 32 گیگ رم رو تحویل گرفته؟

mSP با رم 32 گیگ رو من 5 روز بعد ارسال سفارش تحویل گرفتم . اما من همون لحظه که سایت آپدیت شد خرید کردم یعنی جز اولین نفرات بودم :دی

zigma4000
August 7th, 2013, 14:40
دوستان بنظر شما سرور ها ovh برای هاستینگ مناسب هست ؟ ( کلی و با ذکر دلیل بگید ، بدون در نظر گرفتن پلن خاصی )

سرعت پورت خوبه ، سخت افزارشون هم خوبه فقط تنها مشکل مسدود کردن یکدفعه سرورها هستش که من رو هم نگران کرده اما اگه بتونید درست مدیریت کنید به صورتی که اصلاً ابیوز نگیرین ، بله مناسبه.

در مورد مسدود شدن سرورها دلایل زیادی وجود داره ، اکثر دوستانی که خرید میکنن تو یه پنل شخصی نه ریسلری تعداد بالایی سرور ثبت میکنن که این خطرناکه چون اگه یکی مدام ابیوز بگیره و پیگیری نکنن همه سرور ها رو میبندن .

تر و خشک با هم میسوزن

zigma4000
August 7th, 2013, 14:43
با سلام به همه دوستان

نزدیک به 10 روز هست 3 سرور سفارش دادیم تحویل نمیدن حتی تیکت هم جواب نمیدن .

پورت سرور ها هم زیاد نکردن و جالب این هست تیکت در مورد مشکل های دیگه جواب میدن ولی به کی سرور تحویل میدن جوابی ندارن

والا پورت سرور های ما همه زیاد شده حتی پورت سرورهایی که از ovh us تهیه شده بود ارتقاء داده شد

mohamad2314
August 7th, 2013, 14:57
کسی جدیدا msp تحویل گرفته؟

SainaServer
August 7th, 2013, 16:27
یک سرور sp bestof سفارش داده شده 8روز از تایم سفارش آن گذشته هر لحظه امکان تحویل از طرف دیتا سنتر هستش
به دلیل مشکلاتِ شخصی و مشکلاتی که برای سایت ما پیش آمده قصد جابه جایی آن را داریم
دوستان هرکس میخواهد این سرور رو خریداری کند 8 روز جولو هستش در واقع اطلاع دهید که جابه جایی انجام بشه

Sada
August 7th, 2013, 16:40
کسی الان توی 10 روز سرور Mini SP زمان تحویل 24 ساعته که زده گرفته ؟ اگر گرفتید با چند روز تاخیر؟ آیا امکان کنسل کردن سرورهایی که از مدت تحویل 10 روز گذشته و سرور را تحویل ندادند وجود دارد ؟ اگر وجود دارد بازگشت پول به چه صورت است ؟ چون این دیتاسنتر خیلی بی نظم و بدون مدیریت تحویل و برخورد میکنه و بیش از 10 صبر کردن ارزش نداره

MR-Vazin
August 7th, 2013, 18:06
mSP با رم 32 گیگ رو من 5 روز بعد ارسال سفارش تحویل گرفتم . اما من همون لحظه که سایت آپدیت شد خرید کردم یعنی جز اولین نفرات بودم :دی

امیدی هست؟

MR-Vazin
August 7th, 2013, 18:08
سرعت پورت خوبه ، سخت افزارشون هم خوبه فقط تنها مشکل مسدود کردن یکدفعه سرورها هستش که من رو هم نگران کرده اما اگه بتونید درست مدیریت کنید به صورتی که اصلاً ابیوز نگیرین ، بله مناسبه.

در مورد مسدود شدن سرورها دلایل زیادی وجود داره ، اکثر دوستانی که خرید میکنن تو یه پنل شخصی نه ریسلری تعداد بالایی سرور ثبت میکنن که این خطرناکه چون اگه یکی مدام ابیوز بگیره و پیگیری نکنن همه سرور ها رو میبندن .

تر و خشک با هم میسوزن
برای رسیلر مشکلی پیش نمیاد؟

CityKala.net
August 7th, 2013, 21:06
ظاهراً ovh در تحویل سرورهای سری جدید که با کاهش قیمت و سخت افزار بالاتر و پورت های پرسرعت تر همراه شده ، دچار مشکل شده و سرورها رو در موعد مقرر تحویل نداده، همچنین زمان تحویل ها به شدت بالا رفته به خصوص سرورهای kimsufi که تحویلشون بین 1 تا 10 روز بالا رفته .

دوستان کسی از این سرورهای سری جدید سفارش داده و یا به چنین مشکلی برخوردین ؟

قبلاً تحویلشون بسیار سریع و دقیق بود و به چنین موردی برنخورده بودم. پشتیبانی هم هیچ جوابی نمیده ، الان بیشتر از 48 ساعت از درخواست پشتیبانی هم گذشته و بی پاسخ مونده .
بد جور!
Ks 2
سفارش داشتیم همرو کنسل کرده جای تحویل
حالا نه پولی دست ماس نه چیزی:دی
پولمونم دود شده تا این ساعت

mohamad2314
August 7th, 2013, 21:42
چندتا ks بوده مگه؟

Mihan-VPS
August 7th, 2013, 22:31
ما هم سفارشی داشتیم ولی از لوکیشن کانادا که کمتر از 48 ساعت تحویلمون دادن و تا این حد تاخیر در تحویل برای ما نبوده!

mohamad2314
August 7th, 2013, 22:33
ما سفارش زدیم الان شده 7 روز هنوز تحویل ندادن

mohamad2314
August 7th, 2013, 22:43
ما هم سفارشی داشتیم ولی از لوکیشن کانادا که کمتر از 48 ساعت تحویلمون دادن و تا این حد تاخیر در تحویل برای ما نبوده!
شما کدام سرور از لوکیشن کانادا سفارش دادین؟

Mihan-VPS
August 7th, 2013, 22:50
شما کدام سرور از لوکیشن کانادا سفارش دادین؟
sp 1

mohamad2314
August 7th, 2013, 22:56
سرعت گارانتی شده 100 زده شده شما تست کردید لطفا نتیجه را اعلام کنید

Mihan-VPS
August 7th, 2013, 23:06
همانطور گفتن 100 اختصاصی بوده که تا 12 مگابایت هم دانلود میداده :)

eneah
August 7th, 2013, 23:56
سلام
امروز یکی سفارش دادم
2013/8/7
خداکنه زود تحویل بدن
بعد از تحویل اطلاع میدم

shdl
August 8th, 2013, 00:00
12 روز گذشته و سرور Mini sp مارو تحویل ندادند! امیدوارم تا جمعه تحویل بدند:62:

hamedmadanchi
August 8th, 2013, 00:10
ماهم ۶روزه منتظر دریافت سفارش های جدید هستیم

۵تا سرور eg4 r سفارش دادیم هنوز خبری نیست

اعضا - وی پی اس فارس (http://www.vpsfars.net)

Mihan-Server
August 8th, 2013, 12:07
12 روز گذشت ..
8-|

Reza68
August 8th, 2013, 12:27
ای بابا ماله منم هستم دقیقا 29 پرداخت داشتم که میشه 11 روز دقیق فول تایم گذشته البته می گم 29 بگو 28 چون ساعت اولیه نیمه شب بود.
شخصا چندتا سرور می خواستم شانس آوردم 1 کی گرفتم. بجاش رفتم رد استیشن سرور گرفتم زیر 12 ساعت تحویل گرفتم . به نظر من بهتره واقعا .

در ضمن دوستان آفر جدید رداستیشن عالی هستش که بنده گرفتم.

هارد 12*4 ترابایت
سی پی یو 5620 دو تا
رم 96 گیگ
پورت 10 گیگ پهنای باند نامحدود گارانتی 1.5 گیگ

من تست کردم تست اسپید واسه لینک پورت 1 گیگ بود سرور تستم 110 مگ رو فول دادش و قیمتشم نسبتا مناسب در میاد حدود 1.700.000 که فکر کنم عالی باشه.
لود و بارگذاری هم در حد طوفان سایت بالا میاد

eneah
August 8th, 2013, 13:03
ای بابا ماله منم هستم دقیقا 29 پرداخت داشتم که میشه 11 روز دقیق فول تایم گذشته البته می گم 29 بگو 28 چون ساعت اولیه نیمه شب بود.
شخصا چندتا سرور می خواستم شانس آوردم 1 کی گرفتم. بجاش رفتم رد استیشن سرور گرفتم زیر 12 ساعت تحویل گرفتم . به نظر من بهتره واقعا .

در ضمن دوستان آفر جدید رداستیشن عالی هستش که بنده گرفتم.

هارد 12*4 ترابایت
سی پی یو 5620 دو تا
رم 96 گیگ
پورت 10 گیگ پهنای باند نامحدود گارانتی 1.5 گیگ

من تست کردم تست اسپید واسه لینک پورت 1 گیگ بود سرور تستم 110 مگ رو فول دادش و قیمتشم نسبتا مناسب در میاد حدود 1.700.000 که فکر کنم عالی باشه.
لود و بارگذاری هم در حد طوفان سایت بالا میاد
سلام
به نظر من اگه عجله تو کار نباشه او وی اچ فرانسه خیلی سرتره !!! ارزش انتظار یک ماه هم داره !
کیفیت پورت او وی اچ قابل مقایسه با رداستیشن نیست !!!
ضمن اینکه او وی اچ هم کیفیت بهتری داره و هم قیمت کمتری داره !

zigma4000
August 8th, 2013, 13:12
سلام
به نظر من اگه عجله تو کار نباشه او وی اچ فرانسه خیلی سرتره !!! ارزش انتظار یک ماه هم داره !

این رو هم باید اضافه کنم که قبل از این آفرهای جدید سرور رو سر موقع اعلام شده تحویل میدادن و پاسخ گویی نسبتاً منطقی داشتن ، ظاهراً با این آفرهای جدید و تقاضاهای بالا این مشکلات پیش اومده

ertebat7
August 8th, 2013, 13:56
سلام

سلام
دوست گرامی کیفیت فقط به اینکه پورت بهتری داره نیست
در مواردی مثل سرور پشتیبانی دیتاسنتر و پاسخگویی هم بسیار مهم هست
این دیتاسنتر کیفیت و پورت بهتری را ارائه میده خب حالا درست ولی سال گذشته یک مشکلی برای ما ایجاد شده بود که تیکت ما را بعد از 4 روز پاسخ دادند و مشکل ما راحل کردند
4روز سرور دان بود!!!!! خب حالا بهترین کیفیت پورت جهان هم ارائه بده ولی وقتی پشتیبانی انقدر ضعیف و به خریدار این طور بی احترامی بکنند به نظر شما بازم میشه تحمل کرد؟جواب خسارت و بی اعتمادی مشتری که به مدیر سرورشده را با پورت بهتر می توان توجیه کرد؟

koorosh_kabir
August 8th, 2013, 14:05
11 روز شده و هنوز خبری از این سرور ها نیست که نیست دوستان تکلیف چیه اصلا تحویل می دن یا نه ؟! الاف نشیم بیش از این ضرر جایز نیست

eneah
August 8th, 2013, 14:08
سلام
خب این دیتاسنتر کیفیت و پورت بهتری را ارائه میده خب حالا درست ولی سال گذشته یک مشکلی برای ما ایجاد شده بود که تیکت ما را بعد از 4 روز پاسخ دادند و مشکل ما راحل کردند
4روز سرور دان بود!!!!! خب حالا بهترین کیفیت پورت جهان هم ارائه بده ولی وقتی پشتیبانی انقدر ضعیف و به خریدار این طور بی احترامی بکنند به نظر شما بازم میشه تحمل کرد؟جواب خسارت و بی اعتمادی مشتری که به مدیر سرورشده را با پورت بهتر می توان توجیه کرد؟
فرمایش شما کاملا صحیح میباشد
اما به نظر شما تا الان برای هیچ یک از مشتریهای هتزنر این مشکل پیش نیومده !!!
نصبت به قیمت ها به نظر من از لحاظ پشتیبانی زیاد فرقی ندارن اگه پشتیبانی لحظه ای نیاز باشه باید بریم سراغ لیزوب!
البته بسته به نوع نیاز کاربر انتخاب دیتاسنتر و برتری دیتاسنتر کاملا متفاوته !

rashed.rafiee
August 8th, 2013, 15:16
بعد از 13 روز برای ما تحویل دادن
با توجه به قیمت و کیفیت به نظر من می ارزه به صبرش

MR-Vazin
August 8th, 2013, 15:24
سلام
این دیتاسنتر کیفیت و پورت بهتری را ارائه میده خب حالا درست ولی سال گذشته یک مشکلی برای ما ایجاد شده بود که تیکت ما را بعد از 4 روز پاسخ دادند و مشکل ما راحل کردند

حرف دوستمون تایید میشه..
ردیستیشن واقعاً پشتیبانی فوق العاده ای داره....

koorosh_kabir
August 8th, 2013, 15:51

شما کدوم سرور را سفارش دادید ؟

shdl
August 8th, 2013, 16:38

کی سفارش دادین؟ چه روزی تحویل گرفتین(شنبه دوشنبه)؟

با تشکر فراوان

websazha
August 8th, 2013, 16:40
حق دارند این بنده خدا ها.
15000 KS-2G in 10 days. Thank you! Deliveries between tonight and 4-5 weeks. For 30k more orders, we wait Intel to confirm the delivery time.

See https://twitter.com/olesovhcom/statu...34044354048000 (https://twitter.com/olesovhcom/status/364434044354048000)

We will keep you updated in this thread.

eneah
August 8th, 2013, 17:04
دوستان بیاین یک بار نیمه پر لیوانو نگاه کنیم
خیلی ها میان ردستیشن و هتزنر و او وی اچ با هم مقایسه میکنن
اکثریت به او وی اچ رای میدن اما میگن که جدیدا دیر تحویل میده و این باعث نارضایتی شده
خوب بنده های خدا بس که سرویساشون خوبه تقاضا زیاد دارن نمیرسن خوب !
خدایی ارزش داره آدم 10 روز صبر کنه اما سرویس درست حسابی بخره !
جناب websazha هم که لطف کردن تیکتشونو نشون دادن !
بهتره که بریم سرویس های کهنه و ضعیف هتزنرو 1 ساعته تحویل بگیریم (البته هتزنر سرور های جدید آورده که خوبه اما خوب هزینه ستاپ داره)

alireza9549
August 9th, 2013, 17:26
با سلام .

بعد 10 روز با تماس های که داشتیم و تیکت ها امروز لطف کردن جواب دادن .

We have received an unprecedented demand for these particular servers recently. Especially the SP. There are being completed on a first come first served basis. You are in the queue and your access information will be emailed to you once the server has been deployed.

If I can be of any further assistance please do not hesitate in contacting us.

Best regards

Jane

OVH team

Sada
August 10th, 2013, 11:35
دوستانی که تو این 3 روز سرور گرفتند چه با واسطه یا بی واسطه لطفا ریپلای بدند و اینکه کدوم نوع سرور (sp,...) و لوکیشن (RBX, SBG..) و زمان سفارش

shdl
August 10th, 2013, 18:03
سلام دوستان
من الان تغریبا 15 روز هست که منتظرم برای سرور Mini sp !
کسی بیشتر از من هم منتظر مونده ؟!! :|
کم کم دارم به رابطم شک می کنم ! :(

SainaServer
August 10th, 2013, 18:35
10روزه سرور SPBest Of از طریق آقای صادقی ، فرد بسیار شریفی هستند.

dan6
August 10th, 2013, 20:18
ما يك سرور از ovh.us سفارش داديم كمتر از يك ساعت پس از پرداخت تحويل دادند. عجيبه مشكل دوستان ...

rashed.rafiee
August 10th, 2013, 20:26
در فرانسه تاخیر داره دوست عزیز

mohamad2314
August 10th, 2013, 20:26
ما هم 9 روز شده هنوز تحویل ندادند کسی sp تحویل گرفته؟

zigma4000
August 10th, 2013, 20:28
ما يك سرور از ovh.us سفارش داديم كمتر از يك ساعت پس از پرداخت تحويل دادند. عجيبه مشكل دوستان ...

بله ovh.us تاخییری در تحویل نداره چون آفرهای ovh.com هنوز روی این سرویس ها اعمال نشده مشکل ما تاخییر در تحویل سرورهای اروپاست :)

mohammad8711
August 10th, 2013, 21:31
SPBest of ، حدود 8 روزه منتظرم ..........

Sada
August 10th, 2013, 22:16
ما هم 11 روزه واسه Mini sp لوکیشن (SBG) منتظریم موقع خرید زده بودند تحویل 24 ساعته!

ameri
August 10th, 2013, 22:40
متاسفانه فقط مشکل تحویل نیست
مشکل مهم تر پشتیبانیه
بخش اروپایی نه تیکت جواب میده نه تلفن
ولی کانادا خیلی خوب از طریق تلفن پشتیانی می کنه

websazha
August 11th, 2013, 16:12
ظاهرا موتور تحویل جون گرفته کمی بهتر شده امروز 2 عدد سرور تحویل دادند.
جای تشکر داره برادران OVh که روز تعطیلی سرور حاضر می کنند.

mohamad2314
August 11th, 2013, 22:44
ظاهرا موتور تحویل جون گرفته کمی بهتر شده امروز 2 عدد سرور تحویل دادند.
جای تشکر داره برادران OVh که روز تعطیلی سرور حاضر می کنند.
کی سفارش داده بودین این دو سرور را؟

MR-Vazin
August 11th, 2013, 23:01
دوستان تحویا بهتر نشده؟!.....

:8-|:

CityKala.net
August 12th, 2013, 00:02
موتور تحویل 1 هفتس سر یک سرور 32 گیگ گیر کرده :دی
فکر میکنم اینا 10 20 30 40 کار میکنن یا واسه هر سرور استخاره میکنن اگر بد اومد کنسل میکنند :دی

CityKala.net
August 12th, 2013, 00:03
یک سوال از همکاران
کسی نشده سرورو تحویل نده کنسل کنه؟
مال ما چند مورد پولمون رو هواس کسی پاسخگو نیست و جوابی هم نگرفتیم
پولیم در کار نیست :دی
یعنی ovh هم ... :دی

Sada
August 12th, 2013, 00:48
توی فروم ovh چند نفر راجب کنسل کردن سوال پرسیدند و گفتند کنسل بزنید و یک تیکت بزنید تا پول به حساب شما واریز بشه! چون دیتاسنتر سرور را در زمان موعد تحویل نداده باید پول کاربر را در صورت کنسل کردن تحویل بدهد. دوستانی که سرور گرفتند لطفا مشخص کنند زمان سفارش کی بوده است!

CityKala.net
August 12th, 2013, 00:51
توی فروم ovh چند نفر راجب کنسل کردن سوال پرسیدند و گفتند کنسل بزنید و یک تیکت بزنید تا پول به حساب شما واریز بشه! چون دیتاسنتر سرور را در زمان موعد تحویل نداده باید پول کاربر را در صورت کنسل کردن تحویل بدهد. دوستانی که سرور گرفتند لطفا مشخص کنند زمان سفارش کی بوده است!
الان میرم فروم کیم سوفی :))
کنسل شده هامون مال کیم سوفی هست
3 تا ks2 بودن
13 تا ks 4
30 تا ks 16
همرو زرت و زرت کنسل کرده :دی
الان همه چی رو هواست
ما هم زرت و زرت پول دادیم :دی

zigma4000
August 12th, 2013, 01:15
یک سوال از همکاران
کسی نشده سرورو تحویل نده کنسل کنه؟
مال ما چند مورد پولمون رو هواس کسی پاسخگو نیست و جوابی هم نگرفتیم
پولیم در کار نیست :دی
یعنی ovh هم ... :دی

من قبلاً به دلایل دیگه ای کنسل کردم و پول هم پس گرفتم باید زیر یک هفته سرور رو پس بدین و در مورد شما که هنوز تحویل نگرفتین هم پول رو کامل پس میدن. فقط کمی ممکنه طول بکشه

zigma4000
August 12th, 2013, 01:16
الان میرم فروم کیم سوفی :))
کنسل شده هامون مال کیم سوفی هست
3 تا ks2 بودن
13 تا ks 4
30 تا ks 16
همرو زرت و زرت کنسل کرده :دی
الان همه چی رو هواست
ما هم زرت و زرت پول دادیم :دی

برای همین تحویل ندادن چون برای کیم سوفی تا چند روز پیش محدودیت تحویل سرور گذاشته بودن . سه سرور برای هر پنل و فقط به افراد مقیم اروپا. البته الان دو روز ظاهراً برداشتن

CityKala.net
August 12th, 2013, 01:18
برای همین تحویل ندادن چون برای کیم سوفی تا چند روز پیش محدودیت تحویل سرور گذاشته بودن . سه سرور برای هر پنل و فقط به افراد مقیم اروپا. البته الان دو روز ظاهراً برداشتن

هست هنوزم
قبل از این که بذارن سفارش دادم
ولی هیچکدوم رو تحویل نگرفتم

zigma4000
August 12th, 2013, 01:23
هست هنوزم
قبل از این که بذارن سفارش دادم
ولی هیچکدوم رو تحویل نگرفتم

از روز اولی که آفرهای جدید رو گذاشتن این قوانین هم بود.

imeg
August 12th, 2013, 08:50
من یه سرور 24 ترابایت به ovh فرانسه سفارش دادم که امروز شد دو هفته که تحویل ندادن ؟

zigma4000
August 12th, 2013, 13:24
من یه سرور 24 ترابایت به ovh فرانسه سفارش دادم که امروز شد دو هفته که تحویل ندادن ؟

از اروپا خریدین ؟ قبلاً خرید کرده بودین ؟ پنلتون وریفای شده ؟

Mihan-Server
August 12th, 2013, 13:37
فکر کنم دیتاسنتر منتظر هست اونایی که قبلا mini sp تهیه کرده بودن ، دیگه تمدید نکنن و بدن به مشتریان جدید =D>

mohammad8711
August 12th, 2013, 14:03
خودشون که گفتند سویچ گیگابیت کم دارند و منتظر سویچ های جدید هستند، سرور ها آماده هستند
در حال حاضر روزانه بین 700 تا 1200 عدد سرور build می کنند
منبع: تویتر یکی از کارکنان ovh

zigma4000
August 12th, 2013, 14:10
من دوباره کیم‌سوفی سفارش دادم ، اما الان بعد یک روز حتی تو لیست سفارش های در دست اقدام توی پنل هم نمیاد ، پرداخت رو تایید کردن فقط !

الان محدودیت های خرید مربوط به کیم‌سوفی رو برداشتن.

Sada
August 12th, 2013, 14:21
خودشون که گفتند سویچ گیگابیت کم دارند و منتظر سویچ های جدید هستند، سرور ها آماده هستند در حال حاضر روزانه بین 700 تا 1200 عدد سرور build می کنند منبع: تویتر یکی از کارکنان ovh من این مطلبو 8 روز پیش خوندم این دیگه واقعا مسخرست واسه یک سرور دو هفته منتظر بمونی دیتاسنتر هم هر دوشنبه یا جمعه یک سرور تحویل بده اینجوری باشه باید 30 روز صبر کرد

CityKala.net
August 12th, 2013, 14:47
الان تکلیف این 32 ِ ما چی میشه؟ :دی بعد از 1 هفته و اندی روز :دی

CityKala.net
August 12th, 2013, 14:53
من این مطلبو 8 روز پیش خوندم این دیگه واقعا مسخرست واسه یک سرور دو هفته منتظر بمونی دیتاسنتر هم هر دوشنبه یا جمعه یک سرور تحویل بده اینجوری باشه باید 30 روز صبر کرد

نمیشه مال مارم بذارن قاطی اینا؟ :دی
یوزر شاکی شده :دی

namesis R
August 12th, 2013, 15:44
13 روزه سرور Mini SP سفارش دادم اما هنوز تحویل ندادنآخرین جوابی که به بنده دادند این بوده :

We have received an unprecedented demand for these particular servers recently. Especially the SP. There are being completed on a first come first served basis. You are in the queue and your access information will be emailed to you once the server has been deployed.

If I can be of any further assistance please do not hesitate in contacting us.

Best regards

Jane

OVH team

Reza68
August 12th, 2013, 16:23
دوستان بری جای دیگه خرید کنید والله وقت شما ارزشش بیشتر از این حرفاست منم که داشتم خیرش رو خوردم رفتم جای دیگه گرفتم الان رد استیشن آفرهای جالبی گذاشته واقعا . بعد که او و یاچ سال دیگه سرورها رو تحویل داد بفروشیدش :دی واقعا شورش که دراوردن هیچ دیگه واقعا اساسی کلاهبرداری هم کردن از نظر من.

فکر کنید این همه پول رو بخوابون یعنی چی میشه ؟ مطمئن باشید مشکل قطعه ندارند چون با پول خرید می کردن یا پول رو عودت می دادن اینا مشکل مالی یا چیزه دیگه ای دارند چون این کار بی سابقه هستش تو 8 سالی که شخصا سرور خرید و فروش و کار می کنم.

Sada
August 12th, 2013, 17:23
دوستانی که از طریق امارات سرور خریدند یک سوالی داشتم لطفا ما را راهنمایی کنید یکی از کاربران راجب کنسل کردن سوال پرسیده بود اینو گفتند : http://103.imagebam.com/download/5Pd1eLvNWjaN_ZmNFillvw/27010/270095221/Capture.PNG ما اگر بخواهیم کنسل کنیم پول ما را کامل برگشت میدند یا کارمزد اینا داره ؟ چند روز طول میکشه ممنون میشم دوستان پاسخ کاملی بدند چون قصد داریم دو سرور را کنسل کنیم

eneah
August 12th, 2013, 22:03
سلام
5 روزه سفارش دادم هنوز تحویل ندادن البته من رو 5-10 روز حساب کردم
خواستم بگم حتی اگه وقتم داشته باشیم او وی اچ فرانسه با این وضع پشتیبانی مفت گرونه
واقعا من پشیمون شدم کاش میرفتم سمت رداستیشن یا هتزنر !

اصلا او وی اچ فرانسه خیلی بی درو پیکر شده، پورت سرور های قبلیش بعضی ها آپگرد شده بود بعضی ها نشده بود سرور من آپگرد نشده بود به همین دلیل کنسل کردم که سرور جدید سفارش بدم
الانم مثل چی پشیمونم
همون سرورو نگه میداشتم بهتر بود این انتقال سرور موقت باعث شد مشتری هامو از دست دادم و اینو از چشم او وی اچ فرانسه میبینم
در کل او وی اچ داغون شده سمتش نرید به فکر این باشین که شاید نیاز فوری به ساپورت داشته باشین 2 روز طول میکشه جواب بدن فکر کنید این دو روز سرور دان شده باشه !!!

ezat1
August 13th, 2013, 04:32
دوستانی که از طریق امارات سرور خریدند یک سوالی داشتم لطفا ما را راهنمایی کنید یکی از کاربران راجب کنسل کردن سوال پرسیده بود اینو گفتند : http://103.imagebam.com/download/5Pd1eLvNWjaN_ZmNFillvw/27010/270095221/Capture.PNG ما اگر بخواهیم کنسل کنیم پول ما را کامل برگشت میدند یا کارمزد اینا داره ؟ چند روز طول میکشه ممنون میشم دوستان پاسخ کاملی بدند چون قصد داریم دو سرور را کنسل کنیم
سلام دوستان قبل از هر چیز به نظر من الکی نگیم مشکل مالی داره پول سرو نداره !!
فاصله بین فاکتور های روزانه 1000 رو رد میکنه !! خب سرشون شلوغه با این وضعیت !
در مورد کنسلی هم میتونید کنسل کنید پول رو برکگشت میزنن اما اگر پی پال باشه 1 ماهی میمونه تا بیاد تو حساب کارت ویزا یا مستر باشه بسته به نوع بانک و حساب از یک هفته به بالا ! کارمزد نداره چون در زمان مقرر تحویل ندادن

Reza68
August 13th, 2013, 04:42
عزیز شما زیادی طرفداری می کنید طوری که انگار از اقوام هستند صاحبانش ؟ کدوم دیتاسنتر 15 روز تاخیر برای تحویل می ذاره وقتی خودتون نیاز واجب داشته باشید انشالله اینطوری باهاتون برخورد کنند دقیقا متوجه میشید تاخیر یعنی چی.

به هیچ عنوان 15 روز تاخیر قابل توجیح نیست یعنی چی فاصله فاکتور دارن برن سرور بخرن یا نفروشن ؟؟؟ غیر از این هستش من الان بیام آفر بزنم وی پی اس رم 6 هارد 500 پورت هر یوزر 100 اختصاصی ماهی 5 دلار بعد 1 میلیون نفر خرید کنند منم برا یهر کدوم چندین هفته تاخیر بیاندازم و بعد بگم چون مشتری بالاست شرمنده باید واستید همینطوری ؟؟؟؟ خودتون قبول می کنید ؟؟؟ آدم اگه هدفش سالم باشه اندازه موجودیش سفارش می گیره نه اندازه نامحدود.

MR-Vazin
August 13th, 2013, 10:21
عزیز شما زیادی طرفداری می کنید طوری که انگار از اقوام هستند صاحبانش ؟ کدوم دیتاسنتر 15 روز تاخیر برای تحویل می ذاره وقتی خودتون نیاز واجب داشته باشید انشالله اینطوری باهاتون برخورد کنند دقیقا متوجه میشید تاخیر یعنی چی.

به هیچ عنوان 15 روز تاخیر قابل توجیح نیست یعنی چی فاصله فاکتور دارن برن سرور بخرن یا نفروشن ؟؟؟ غیر از این هستش من الان بیام آفر بزنم وی پی اس رم 6 هارد 500 پورت هر یوزر 100 اختصاصی ماهی 5 دلار بعد 1 میلیون نفر خرید کنند منم برا یهر کدوم چندین هفته تاخیر بیاندازم و بعد بگم چون مشتری بالاست شرمنده باید واستید همینطوری ؟؟؟؟ خودتون قبول می کنید ؟؟؟ آدم اگه هدفش سالم باشه اندازه موجودیش سفارش می گیره نه اندازه نامحدود.

فقط در بخش اروپایی این تاخیر وجود داره گویا...اونم فرانسه....

تو بخش های دیگه مشکلی نداره اما قیمت بالاتره....

توی همون بخش فرانسوی مشکل و تاخیر بیشتر روی آفر ارزان قیمتشون هست....

Mihan-Server
August 13th, 2013, 12:25
بعد از مدت ها انتظار سرور مارو تحویل دادند . ( جهت اطلاع رسانی )
:79:

MR-Vazin
August 13th, 2013, 12:38
بعد از مدت ها انتظار سرور مارو تحویل دادند . ( جهت اطلاع رسانی ) :79: چند روز پیش سفارش داده بودید؟

bia2znd
August 13th, 2013, 12:41
بعد از مدت ها انتظار سرور مارو تحویل دادند . ( جهت اطلاع رسانی )
:79:

سلام
بعد از چه مدت ؟
از ما رو بعد از 13 روز هنوز تحویل ندادند !!!

Mihan-Server
August 13th, 2013, 13:22
آمارش از دستمون در رفته :106:
فکر کنم یک 14 - 15 روزی شد :دی

موفق باشید
:53:

websazha
August 13th, 2013, 13:28
امروز سرور mini sp دیگری تحویل داند...
دقیقا 13 روزه...

eneah
August 13th, 2013, 16:15
امروز سرور mini sp دیگری تحویل داند...
دقیقا 13 روزه...
اگه امکان داره کیفیت پورت 200 رو تست و اعلام کنید
ممنون

websazha
August 13th, 2013, 18:04
اگه امکان داره کیفیت پورت 200 رو تست و اعلام کنید
ممنون
سرور تحویل مشتری هست و امکان تست فراهم نیست.
ولی یکی از کاربر ها شاکی اومد گفت این چه پورت 1gb هستش نمی خوام! گفتم چی شده؟ میگه :از کش فلای 90mb بیشتر دانود نمی کنه!!!!چی بگم آخه از کش فلای تست می گیرند ناراحت هم هستن!
لینک های فایل های خود دیتاسنتر دادم بشود دیگه احتمالا راضی شدن چیزی نگتن ...

sinadavodi
August 13th, 2013, 20:21
با سلام

سرور پس از 16 روز تحویل گرفته شد.

تست سرعت سرور Mini Sp :

Ookla Speedtest - My Results (http://www.speedtest.net/my-result/2898298850)

سرعت دانلود از سرور ال فیلم: :D

http://upcity.ir/images2/49198203348504238193.jpg

لینکه فایل تست 1 یا 10 گیگابایت کش فلای رو هم بهم بدین یه تست دیگه از دانلود میگیرم براتون.

eneah
August 14th, 2013, 02:46
خداروشکر پورتاشون کیفیتش کم نشده

alireza9549
August 14th, 2013, 12:50
امروز بعد از 12 روز 3 سرور ما را تحویل دادن .

و 2 سرور دیگر داریم که 2.3 روز پیش سفارش داده شده داریم که تحویل ندادن .

pakradm
August 14th, 2013, 14:13
لینک های فایل های خود دیتاسنتر دادم بشود دیگه احتمالا راضی شدن چیزی نگتن ...

دوست عزیز یه سوال
شما وقتی میخواهید سرعت اینترنت خود را مقایسه کنید یک فایل از سرور های موجود در شبکه داخلی را دانلود می کنید و یا یک فایل از خارج شبکه داخلی؟؟؟

متشکرم

zigma4000
August 14th, 2013, 14:21
امروز به من ایمیل زدن که پول سروری رو که مجبور شدم برای تاخییر 6 روزه در تحویل سرور جدید تمدید کنم ، پس نمیدن ! اون سرور رو دقیقاً 3 روز بعد تمدید کنسل کردم ، جالبه یک بار قبلاً اینطوری شده بود بدون سوال پول رو پس دادن ، اما الان گیر دادن !

zigma4000
August 14th, 2013, 16:16
خبر جدیدتر بهتون بدم ، سرور های کیم سوفی سفارش داده شده ظرف 5 هفته آینده تحویل داده میشن ! و سرورهای کیم سوفی 2g از 3-4 هفته آینده دوباره قابل خرید میشن !

eneah
August 14th, 2013, 23:36
سلام
ی سرور فرانسه دارم 7 روزه سفارش دادم امروز فرداست که دستم برسه میفروشمش

E_R_B
August 14th, 2013, 23:38
سلام
ی سرور فرانسه دارم 7 روزه سفارش دادم امروز فرداست که دستم برسه میفروشمش

چه پلنی رو دارید؟!
بی زحمت آی دی تون رو برام ارسال کنید
ممنون

eneah
August 14th, 2013, 23:41
اشتباه کردم از واسته ای کمک گرفتم که ساپورتش در حد 0 هست
4 روزه سایت هامو آن ساسپند نمیکنه !!!
اینکار بیشتر از 10 ثانیه کار داره ؟
تلفن هم به زور جواب میدن میگن الان درست میکنیم بعد میره تا فردا

E_R_B
August 14th, 2013, 23:44

از چه کسی گرفتین؟!

bia2znd
August 14th, 2013, 23:55
با سلام
سرور ما رو هم بعد از 14 روز تحویل دادند
منتظر آی پی هستیم :)

eneah
August 15th, 2013, 00:20
تصمیم عوض شد نمیفروشم

zigma4000
August 15th, 2013, 00:43

دوست عزیز متوجه منظورتون نمیشم . چی ساسپند شده ؟ سرور ؟

کلاً ovh پشتیبانی قوی نداره ، بهتر بگم اصلاً نداره ! آخرین تیکت من رو بعد 11 روز جواب دادن، الان دو روز جوابشون رو دادم هنوز جواب ندادن رفت تا 10-12 روز دیگه فکر کنم !

تقصیر همکاران نیست

zigma4000
August 15th, 2013, 00:48
با سلام
سرور ما رو هم بعد از 14 روز تحویل دادند
منتظر آی پی هستیم :)

ip های من رو که سریع و زیر یک روز تحویل دادن البته شاید تعداد کم بود .

websazha
August 15th, 2013, 03:13
ip های من رو که سریع و زیر یک روز تحویل دادن البته شاید تعداد کم بود .
کلا ای پی ها چیزی نیستند که بخواهند دیر تحویل دهند و بسازند و آماده نداشته باشند.
ای پی ها در بدترین شرایط کمتر 1 ساعت بعد از تایید پرداخت تحویل می شود.

TOOBA IT
August 15th, 2013, 10:51
سرورهای کیم سوفی 2g از 3-4 هفته آینده دوباره قابل خرید میشن !

**: Limit to number of servers per natural or legal person.
منبع این خبری که فرمودید کجاست ؟

zigma4000
August 15th, 2013, 13:24
**: Limit to number of servers per natural or legal person.
منبع این خبری که فرمودید کجاست ؟

منبع این خبر صفحه توییتر شرکت ovh هستش . الان سرور کیم سوفی 2g تموم شده و قابل خرید نیست . از 3-4 هفته دیگه دوباره موجود میشه اما محدودیت های اعمال شده همچنان وجود داره !

p30cloud
August 15th, 2013, 14:20
با سلام
اصلی ترین دلیل تاخیر کمبود سخت افزار هستش
که تا جایی که بنده اطلاع دارم یکی دو هفته ی آینده این مشکل رو حل خواهند کرد

Sada
August 15th, 2013, 15:35
توی این دو روز کسی سرور تحویل گرفته ؟ یکی از سرورهای sbg ما 17 روزه هنوز تحویل ندادند!

yassale
August 15th, 2013, 18:06
23 روز :)

mohamad2314
August 15th, 2013, 18:20
ما تیکت زدیم بعد سه روز جواب دادن تا آخر این هفته تحویل میدن.

ali.sniper66
August 15th, 2013, 18:46
با سلام خدمت همه دوستان ... من یه سرور اختصاصی از ovh (نوع EG - 64 که پورت 500 مگ دارد)، خریداری کردم و {12 روز } از تارخ خرید و ثبت سرویس می گذره ... الان مجبور به انتقال سرویسم به چند تا هاست دانلود شدم و به پولش نیاز دارم ...

مشخصات کامل سرویس:

EG - 64 (پورت 500 مگ ، پهنای باند نامحدود و هارد 2*2 ترا) - این هم لینک مشخصات کاملش از سایت ovh :

EG 64G Reloaded - OVH (http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/eg_64g_reloaded.xml)

قیمت این سرویس 100 یورو می باشد که به امروز تقریبا 490 تومان می شود ولی من تخفیف هم میدم (با این که 2 تا 3 روز دیگه حداکثر سرور رو تحویلتون میدن) ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت خرید به شماره تماس 09359470035 تماس بگیرید ...

eneah
August 15th, 2013, 18:53
دوست عزیز متوجه منظورتون نمیشم . چی ساسپند شده ؟ سرور ؟

کلاً ovh پشتیبانی قوی نداره ، بهتر بگم اصلاً نداره ! آخرین تیکت من رو بعد 11 روز جواب دادن، الان دو روز جوابشون رو دادم هنوز جواب ندادن رفت تا 10-12 روز دیگه فکر کنم !

تقصیر همکاران نیست
نه داستان ساسپند چیزه دیگه ایه من سرورمو کنسل کردم و آفر جدید سفارش دادم تو این مدتم که سرورو تحویل بدن از سرور واستم که سرورو برام سفارش داده استفاده کردم
دامنه های آی آر ساسپند میکردن پشتیبانمم که 2روز یک بار تیکت جواب میداد و کار یک دقیقه ای رو تو 48 ساعت انجام میدادن
بعد قرار شد بریم رو سرور کانادای خودشون که الان 5-6 روز هست میخوان سی پنل به سی پنل 50 مگابایت انتقال بدن !!!!!!!
واقعا به من خسارت زیادی وارد شده بخدا گریم داره در میاد
نه تلفن جواب میدن نه تیکت

eneah
August 15th, 2013, 18:58
23 روز :)
23 روزه تحویل ندادن :102:
مستقیم خرید کردن یا واسته براتون خرید کرده ؟
قصد جسارت به شخص خواصی رو ندارم اما احتمالا اگه واسته دارین داره یکم شیطونی میکنه و شمارو تو اولویت آخر قرار داده !

SniTomb
August 15th, 2013, 19:34
سرور های kimsufi چقدر تغییر قیمیت داشته ؟

Sada
August 15th, 2013, 21:50
23 روزه تحویل ندادن :102: مستقیم خرید کردن یا واسته براتون خرید کرده ؟ قصد جسارت به شخص خواصی رو ندارم اما احتمالا اگه واسته دارین داره یکم شیطونی میکنه و شمارو تو اولویت آخر قرار داده ! هر کس این کارو بکنه کار بسیار زشتیه! لوکیشن شما sbg است یا rbx ? اخرین اطلاعیه ای که زدند اینه ممکنه فردا چند تا سرور بدند! We received 1G switches to deliver 2000-2200 / mSP/SP RBX. So some delay will be made up this week.

yassale
August 15th, 2013, 21:58
23 روزه تحویل ندادن :102:
مستقیم خرید کردن یا واسته براتون خرید کرده ؟
قصد جسارت به شخص خواصی رو ندارم اما احتمالا اگه واسته دارین داره یکم شیطونی میکنه و شمارو تو اولویت آخر قرار داده !

بله مستقيم بوده

eneah
August 15th, 2013, 23:02
بله مستقيم بوده
باید بگم که در حق شما کاملا ظلم شده ایشالاکه به زودی سرورتونو تحویل میگیری
راستی کدوم سرورو سفارش دادین ؟

ali.sniper66
August 15th, 2013, 23:25
با سلام خدمت همه دوستان ... من یه سرور اختصاصی از ovh (نوع EG - 64 که پورت 500 مگ دارد)، خریداری کردم و 12 روز {5/13} از تارخ خرید و ثبت سرویس می گذره ... الان مجبور به انتقال سرویسم به چند تا هاست دانلود شدم و به پولش نیاز دارم و می خوام بفروشمش ... اینم گفته باشم که سرور آماده تحویل هستش و دیگه دردسر های تاخیر کلافه کننده تحویل سرور رو ندارید...

مشخصات کامل سرویس:

EG - 64 (پورت 500 مگ ، پهنای باند نامحدود و هارد 2*2 ترا) - این هم لینک مشخصات کاملش از سایت ovh :

EG 64G Reloaded - OVH (http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/eg_64g_reloaded.xml)

قیمت این سرویس 100 یورو می باشد که به امروز تقریبا 490 تومان می شود، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت خرید به شماره تماس 09111175357 تماس بگیرید ...

yassale
August 15th, 2013, 23:34
باید بگم که در حق شما کاملا ظلم شده ایشالاکه به زودی سرورتونو تحویل میگیری
راستی کدوم سرورو سفارش دادین ؟
چي بگم، بهشونم ميگيم مي گن حجم سفارشامون بالاست :-؟
رو ٦٤ بوده

Sada
August 16th, 2013, 13:40
دوستان امروز کسی سرور تحویل گرفته ؟

zigma4000
August 16th, 2013, 15:53
امروز برای من بعد 6 روز از پرداخت برای سرور کیم‌سوفی 4g ایمیل اومد که نمیتونیم پرداخت شما رو قبول کنیم ! من نزدیک یک سال چندتا سرور دارم و پنل هم وریفای شدست ! عجیبه !

bia2znd
August 16th, 2013, 16:22
سلام
سرور رو که بعد از 14 زوز تحویل دادنذ الانم ای پی دادند
پنل تکنیکال دارم از کجا باید مک ادرسو پیدا کنم

eneah
August 16th, 2013, 16:32
سلام
من 8-9 روزه ای نسرورو سفارش دادم
Fiche serveur dédié Mini SP SSD - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/mini-sp-ssd.xml)
به شرکت آرتینا به آدرس شرکت توسعه ارتباطات آرتینا (http://dca.co.ir/) اما الان فهمیدم کسی که این شرکتو معرفی کرده و خودشو مدیرش جا زده هاست آی تی هست !!!
بعد اینکه پولو واریز کزدم فهمیدم که ای داد بیداد شدم یوزر hostit.ir در صورتی که اگه میدونستم به هیچ وجه خرید نمیکردم چرا که ازشوت تعریف درستی نشنیده بودم !
خلاصه گزشت و من پشیمون شدم از همکاری با ایشون حاضر شدم این 8-9 روز که منتظر موندمو بیخیال بشم و سرور کنسل کنم تا از کسه دیگه ای خرید کنم !
اما ایشون قبول نکردن و گقتن ما باید کنسل کنیم و بعد از اینکه هزینه برگشت دادن ما هم پولو برگردونیم ( این در خالی بود که اصلا سرورو برام سفارش ندادن از اول میخواستن پولو بالا بکشن)
خلاصه من قبول کردم گفتم نهایتا یک هفته بیشتر منتظر میمونم تا من باشم با این دسته آدم ها همکاری نکنم
اما الان ایشون مجدد دپه کردن و میگن نه سرور میدیم و ن پول میدیم هیچ کاری هم نمیتونی بکنی !
منم رفتم شکایت کردم شماره پرونده هم دادم خدمتشون اما ایشون توجه نکردن
خیلی جالب میشه که از شیراز به تهران بیان برای حضور در دادگاه و جلب رضایت من، چون تمام مدارک من قانونی میباشد البته در حال ایجاد تاپیک همراه با مدارم و دلایل و توضیحات کامل هستم
اینجا اطلاع رسانی کردم که بقیه هم بدونن و گرفتار نشن
بعد ازاینکه پستو ایجاد کردم لینکو میزارم تا شماهم قضاوت کنید

zigma4000
August 16th, 2013, 16:36
سلام
سرور رو که بعد از 14 زوز تحویل دادنذ الانم ای پی دادند
پنل تکنیکال دارم از کجا باید مک ادرسو پیدا کنم

باید به managerv5 برین و در قسمت IP ، تعریف کنید و مک آدرس بسازین.

alireza9549
August 16th, 2013, 17:32
سلام
من 8-9 روزه ای نسرورو سفارش دادم
Fiche serveur dédié Mini SP SSD - OVH (http://www.ovh.com/fr/serveurs_dedies/mini-sp-ssd.xml)
به شرکت آرتینا به آدرس شرکت توسعه ارتباطات آرتینا (http://dca.co.ir/) اما الان فهمیدم کسی که این شرکتو معرفی کرده و خودشو مدیرش جا زده هاست آی تی هست !!!
بعد اینکه پولو واریز کزدم فهمیدم که ای داد بیداد شدم یوزر hostit.ir در صورتی که اگه میدونستم به هیچ وجه خرید نمیکردم چرا که ازشوت تعریف درستی نشنیده بودم !
خلاصه گزشت و من پشیمون شدم از همکاری با ایشون حاضر شدم این 8-9 روز که منتظر موندمو بیخیال بشم و سرور کنسل کنم تا از کسه دیگه ای خرید کنم !
اما ایشون قبول نکردن و گقتن ما باید کنسل کنیم و بعد از اینکه هزینه برگشت دادن ما هم پولو برگردونیم ( این در خالی بود که اصلا سرورو برام سفارش ندادن از اول میخواستن پولو بالا بکشن)
خلاصه من قبول کردم گفتم نهایتا یک هفته بیشتر منتظر میمونم تا من باشم با این دسته آدم ها همکاری نکنم
اما الان ایشون مجدد دپه کردن و میگن نه سرور میدیم و ن پول میدیم هیچ کاری هم نمیتونی بکنی !
منم رفتم شکایت کردم شماره پرونده هم دادم خدمتشون اما ایشون توجه نکردن
خیلی جالب میشه که از شیراز به تهران بیان برای حضور در دادگاه و جلب رضایت من، چون تمام مدارک من قانونی میباشد البته در حال ایجاد تاپیک همراه با مدارم و دلایل و توضیحات کامل هستم
اینجا اطلاع رسانی کردم که بقیه هم بدونن و گرفتار نشن
بعد ازاینکه پستو ایجاد کردم لینکو میزارم تا شماهم قضاوت کنید

با سلام .

بیش از 4 سال در حال کار در این زمینه هستیم . تایید ما را دوستان زیادی کردن نیازی به تایید ندیدم .

همه دوستان در این تاپیک از مشکل دیتاسنتر خبر دارن و زمان تحویل سرور ها را میدانند .

ولی لازم دیدم چند نکته در مورد این کاربر که دروغ های در این پوست نوشته است مشخص کنم .

میفرمایند پس از واریز فهمیدم که در هاست ای.تی خرید کردم .

14971

2 ماه است مشتری ما هست و سرور که ماه پیش خرید کرده بود این ماه کنسل کرد و سرور جدید دوباره خرید کردن . عکس از فاکتور ها موجود میباشد و پرداخت آنلاین ها

شماره سفارش را برای دوستان ارسال میکنم که به این کاربر کمک کنند .

Dear Sir / Madam,

Welcome to OVH!

We confirm the receipt of your payment corresponding to
order number 21865137

Your order will be verified promptly by our team.

We would like to thank you for choosing OVH.

Regards,

لطفا در مورد کنسل کردن و پس گرفتن پول هم دوستانی که این کار را انجام دادن این کاربر را راهنمای کنند .

لطف کردن و برای پیگیری مشکل از ما شکایت کردن و برای ما شماره شکایت ارسال کردن

.خدمت ایشان گفته شد که در دادگاه اگر مشکل از ما باشد خسارت های شما را هم میدهیم . و مثل این که مشکل چیز دیگیری است و میخواهند از این راه و در این انجمن هدف دیگیری را دنبال کنند .

hamedmj
August 16th, 2013, 17:48
با سلام خدمت همه دوستان ... من یه سرور اختصاصی از ovh (نوع EG - 64 که پورت 500 مگ دارد)، خریداری کردم و 13 روز از تارخ خرید و ثبت سرویس می گذره ... الان مجبور به انتقال سرویسم به چند تا هاست دانلود شدم و به پولش نیاز دارم و می خوام بفروشمش ... اینم گفته باشم که سرور آماده تحویل هستش و دیگه دردسر های تاخیر کلافه کننده تحویل سرور رو ندارید...

مشخصات کامل سرویس:

قیمت این سرویس 100 یورو می باشد که به امروز تقریبا 490 تومان می شود (تخفیف هم می دهم)، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت خرید به شماره تماس 09111175357 تماس بگیرید ...

عزیز 3 بار این متن رو پست کردی ها ...:)

eneah
August 16th, 2013, 22:21
با سلام .

بیش از 4 سال در حال کار در این زمینه هستیم . تایید ما را دوستان زیادی کردن نیازی به تایید ندیدم .

همه دوستان در این تاپیک از مشکل دیتاسنتر خبر دارن و زمان تحویل سرور ها را میدانند .

ولی لازم دیدم چند نکته در مورد این کاربر که دروغ های در این پوست نوشته است مشخص کنم .

میفرمایند پس از واریز فهمیدم که در هاست ای.تی خرید کردم .

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/14971-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%DB%8C%D8%B1-ovh-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-snapshot_2013-08-16_051815-png

2 ماه است مشتری ما هست و سرور که ماه پیش خرید کرده بود این ماه کنسل کرد و سرور جدید دوباره خرید کردن . عکس از فاکتور ها موجود میباشد و پرداخت آنلاین ها

شماره سفارش را برای دوستان ارسال میکنم که به این کاربر کمک کنند .

Dear Sir / Madam,

Welcome to OVH!

We confirm the receipt of your payment corresponding to
order number 21865137

Your order will be verified promptly by our team.

We would like to thank you for choosing OVH.

Regards,

لطفا در مورد کنسل کردن و پس گرفتن پول هم دوستانی که این کار را انجام دادن این کاربر را راهنمای کنند .

لطف کردن و برای پیگیری مشکل از ما شکایت کردن و برای ما شماره شکایت ارسال کردن

.خدمت ایشان گفته شد که در دادگاه اگر مشکل از ما باشد خسارت های شما را هم میدهیم . و مثل این که مشکل چیز دیگیری است و میخواهند از این راه و در این انجمن هدف دیگیری را دنبال کنند .

ببینید دوست عزیز این عکس هایی که دادین هیچ ربطی نداره من هم پیام های خصوصی شمارو دارم که از شرکت آرتینا بهم پیشنهاد دادین
بعد از اینکه من پست دادم و مدارک و عکس ها رو قرار دادم بهتره دوستان قضاوت کنند
خودم میدونم که دیر تحویل میدن
ضمنا شما سرورو کنسل کن هروقت هزینه رو برای شما برگشت زدند برای من برگست بزنید
اینکه کایت کردم ربطی نداره شما پول منو ندی وظیقه شما هست که سرورو کنسل کنی و پول منو برگردونید مشکل ما و شکایت من سرجاش هست
شما به من خیلی خسارت زدین

eneah
August 16th, 2013, 23:20
دوستان من با آقای اکبری مدیر هاست آی تی صحبت کردم ظاهرا مشکل از سمت من بوده
مشکل اصلی من این بود که ازشون رسیلر تهیه کردم تا زمانی که سرورم تحویل داده بشه بخاطر همین رسیلر که فکر میکردم مشکل از سمت هاست آی تی هست مشکل داشتیم
اما الان فهمیدم که اولا اینکه مشکل آی پی نیم سرور ها بوده
در خصوص سفارش سرور هم بنده خدا سفارش رو 15 دقیقه بعد انجام داده بودند
از لحاظ کیفیت کاری در رابطه با خرید سرور خدایی خوب هستن
بازم شرمنده

hamedmj
August 18th, 2013, 00:55
تا الان 17 روز هست که منتظر این سرور هستیم! Mini sp.
پنج شنبه 2 هفته پیش اوردر دادیم...

alireza9549
August 18th, 2013, 01:57
با 2 سرور دریافت کردیم . در حال حاضر 4 روز هست سفارش ای.پی دادیم . تحویل نمیدن تیکت هم جواب نمیدن .

websazha
August 18th, 2013, 02:03
دوستانی که تعداد شفارشات بالا بوده در یک روز مشکل شابه ما دارند؟
بر فرض ما در تاریخ 30/07/2013 حدود 7 سرور سفارش دادیم فقط در همین 1 روز و تا الان فقط 4 تا از این سرور ها تحویل داده اند و یکی تحویل می دهند و 3-5 روز بعد یکی دیگه!همچین موردی دارید و یا سفارشات یک روزتون رو همه با هم در روز که یکی تحویل می دهند تحویل می شود؟

zigma4000
August 18th, 2013, 02:11
با 2 سرور دریافت کردیم . در حال حاضر 4 روز هست سفارش ای.پی دادیم . تحویل نمیدن تیکت هم جواب نمیدن .

آی پی رو یک ساعته تحویل میدن معمولاً Professional Use رو فعال کردین ؟

irpdf
August 18th, 2013, 02:59
بعد از 15 روز سرور eg 64g رو ovh تحویل داد بهمون!
واقعا جای تاسف داره واسه این دیتاسنتر!

zigma4000
August 18th, 2013, 03:04
بعد از 15 روز سرور eg 64g رو ovh تحویل داد بهمون!
واقعا جای تاسف داره واسه این دیتاسنتر!

در فرومشون نوشته بودن باید روزانه 400 تا سرور تحویل بدن تا همه سفارش ها به موقع تحویل داده بشه . اما در حال حاضر فقط 80 تا 120 سرور روزانه آماده میشه و قول دادن از هفته جاری یعنی دوشنبه سفارشات سریع تر ارسال بشه.

irpdf
August 18th, 2013, 03:06
در فرومشون نوشته بودن باید روزانه 400 تا سرور تحویل بدن تا همه سفارش ها به موقع تحویل داده بشه . اما در حال حاضر فقط 80 تا 120 سرور روزانه آماده میشه و قول دادن از هفته جاری یعنی دوشنبه سفارشات سریع تر ارسال بشه.

خسته نباشن واقعا! وقتی امکانات ندارن چرا فروش سرور رو باز گذاشتن!
کسی که سرور order میده نیاز واجب داره، بعد از 15 روز بهش بدن طرف دیگه میخواد چیکارش کنه؟!

zigma4000
August 18th, 2013, 03:09
خسته نباشن واقعا! وقتی امکانات ندارن چرا فروش سرور رو باز گذاشتن!
کسی که سرور order میده نیاز واجب داره، بعد از 15 روز بهش بدن طرف دیگه میخواد چیکارش کنه؟!

این رو هم اضافه کنم که گفتن 15 او در فرانسه تعطیل رسمی بود و این خودش باعث تاخییر تحویل در این روزها شد . الان هم که تعطیلات آخر هفتست . از دوشنبه فکر کنم منظم تر بشه تحویل ها

irpdf
August 18th, 2013, 10:52
این رو هم اضافه کنم که گفتن 15 او در فرانسه تعطیل رسمی بود و این خودش باعث تاخییر تحویل در این روزها شد . الان هم که تعطیلات آخر هفتست . از دوشنبه فکر کنم منظم تر بشه تحویل ها

15 ام که همین 3 روز پیش هست!
سرور 15 روز پیش سفارش داده بودیم و الان تحویل دادن در صورتی که اعلام کرده بودن 72 ساعت بعد..
72 ساعت بعدشم میشد 6 ام این ماه، شما مثل اینکه حساب کتابت ضعیفه....

zigma4000
August 18th, 2013, 13:13
15 ام که همین 3 روز پیش هست!
سرور 15 روز پیش سفارش داده بودیم و الان تحویل دادن در صورتی که اعلام کرده بودن 72 ساعت بعد..
72 ساعت بعدشم میشد 6 ام این ماه، شما مثل اینکه حساب کتابت ضعیفه....

میدونم 15 ام سه روز پیشه ، اعلام کردن چون در فرانسه تعطیل رسمی بود ، باز هم باعث تاخییر شد . اینا رو در صفحه توییتر ovh میتونین دنبال کنید !

irpdf
August 18th, 2013, 13:29
میدونم 15 ام سه روز پیشه ، اعلام کردن چون در فرانسه تعطیل رسمی بود ، باز هم باعث تاخییر شد . اینا رو در صفحه توییتر ovh میتونین دنبال کنید !

سرور واسه مشتری خرید زدیم اینقدر که طول کشید بنده خدا منصرف شده و الان نصف قیمت میخواد ردش کنه!

mohammad8711
August 18th, 2013, 13:40
سرانجام سرور رو بعد از 15 روز تحویل دادند!

En-Pr
August 18th, 2013, 15:17
سرانجام سرور رو بعد از 15 روز تحویل دادند!

مال ما هنوز 20 روزه ندادند!

hamedmj
August 18th, 2013, 16:30
دوستان کسی هست 17 روز باشه که تحویل نگرفته باشه؟

MR-Vazin
August 18th, 2013, 16:34
دوستان کسی هست 17 روز باشه که تحویل نگرفته باشه؟

پست قبلیتون رو چک کنید.
نوشتند که 20 روز...

اما به کل به زودی شاهد این خواهیم بود که همکاران با هزینه بیشتری سرور به فروش برسانند... (زودتر سفارش میدهند و ذخیره میکنند....!)

به نظر بنده این مورد هم ارزشمند خواهد بود......

hamedmj
August 18th, 2013, 16:58
پست قبلیتون رو چک کنید.
نوشتند که 20 روز...

اما به کل به زودی شاهد این خواهیم بود که همکاران با هزینه بیشتری سرور به فروش برسانند... (زودتر سفارش میدهند و ذخیره میکنند....!)

به نظر بنده این مورد هم ارزشمند خواهد بود......

به غیر از اوشون :d منظورم بود...

En-Pr
August 19th, 2013, 13:50
اقایون امروز کسی سرور تحویل گرفته ؟ لطفا یک ریپلای بدین تا ببینیم وضعیت تحویل ها چطوره ، اگرم امار دقیقی د ارید اعلام کنید تا ببینیم امروز چند تا سرور تحویل دادند

hamedmj
August 19th, 2013, 20:16
من كه سرور رو فروختم و بجاش از رد استيشن گرفتم

zigma4000
August 22nd, 2013, 04:33
سرور سفارشی کیم‌سوفی برای بار دوم و یک هفته بعد از هر پرداخت از سمت ovh کنسل شد !

مشکل دیگه ای که وجود داره و در فروم ovh هم دیدم ، خیلی ها مثل خودم یک هفته قبل از منقضی شدن سرور قبلیشون سرور جدید گرفتن و به دلیل تاخییر در تحویل مجبور شدن سرور قبلی رو تمدید کنن و دو یا سه روز بعد سرور جدید رو گرفتن و قبلی رو کنسل کردن ، ظاهراً ovh بر خلاف گذشته این مورد رو ریفاند نمیکنه !

En-Pr
August 22nd, 2013, 21:34
24 روزه منتظریم کسی اطلاعی داره که این هفته جدید سرور تحویل میدند یا نه ؟ کلا همه کارامون معلق شده....

yassale
August 22nd, 2013, 21:36
منتظر باشید باید تا آخر هفته فکر می کنم تحویل بدن یه سرور مارو دیشب بعد 25 روز تحویل دادن.

besthosti.com
August 22nd, 2013, 23:08
تا حالادليل تاخير را توضيح نداده اند ؟

gar3na
August 23rd, 2013, 01:18
تا حالادليل تاخير را توضيح نداده اند ؟

صحبتی که ما داشتیم همان اول این مشکل تاخیر گفتند به دلیل سفارش بالا و زیاد هست
من چند سرور خرید کردم از فرانسه سرورهای جدید هیچ کدام بیشتر از 3 روز طول نکشیده
البته تماس گرفتیم و سریع تحویل شده امروز یکی دیگه سفارش دادیم حتما اینفو میدم که کی تحویل دادن.

liveserver
August 23rd, 2013, 01:47
دوستان سرور های ovh زیاد به صرفه نیست از لحاظ زمانی
بنده یک سرور سفارش دادم بعد از 15 روز تحویل دادند
بعد آی پی سفارش دادن بعد از 5 روز آی پی هارو تحویل دادند !

wanener
August 23rd, 2013, 02:11
سلام
ما امروز 2 سرور رو تحویل گرفتیم و هفته گذشته هم سرورهای سفارش داده شده از کلاس mg , eg تقریبا 7 سرور 48 ساعته تحویل داده شد

websazha
August 23rd, 2013, 03:45
چند دقیقه پیش یکی از چندین سفارش سرور های 1 آگوست تحویل دادند.

gar3na
August 23rd, 2013, 03:50
چند دقیقه پیش یکی از چندین سفارش سرور های 1 آگوست تحویل دادند.

1 آگوست!
کدام پلن و کدامیکی از دیتاسنتر هاش؟

websazha
August 23rd, 2013, 04:15
1 آگوست!
کدام پلن و کدامیکی از دیتاسنتر هاش؟
بله چون تعداد سفارش ها بالا بوده هر چند روز 1-2 تا تحویل می دادند از رنج SP mini هست از هر 3 دیتاسنتر واقع در فرانسه سفارش ها زده شده بود.
که این سرور تحویل گرفته شده از RBX بوده و SP mini هست و هنوز چند تایی از این تاریخ هست که تحویل ندادند.

m-mehdipoor
August 23rd, 2013, 13:19
به تیکت های من خیلی سریع پاسخ می دن !
ازشون پرسیدم کی می دید، درجا گفتن به محض آماده شدن :دی !!!
گفتم زمان تخمینی ندارید؟! گفتن 2 تا 10 روز حدودا ولی تضمینی نمی کنیم...

mohamad2314
August 23rd, 2013, 19:37
سرور مارو هم امروز تحویل دادند

nima17701
August 23rd, 2013, 23:56
امروز یک سرور ز لوکیشن آمریکا تهیه کردیم ، یک ساعته تحویل دادند .
قبل از خرید تماس گرفتم گفتند لوکیشن فرانسه حداکثر 10 روز لوکیشن آمریکا حداکثر 72 ساعت .

zigma4000
August 24th, 2013, 01:41
دوستان اخیراً کسی سرور کیم‌سوفی تهیه کرده ؟ من در ماه گذشته 2 بار پرداخت کردم که هر بار بعد یک هفته برگشت خورده !

در ضمن جدیداً OVH هیچ وجهی پس نمیده یعنی مثل گذشته refund نداره. من قبلاً سرور رو به دلیل ارتقاء پس داده بودم و ریفوند هم کردن اما این دفعه بهونه میارن و میگن وجه پرداخت شده پس داده نمیشه . البته مجبور شدم سرور رو تمدید کنم چون سرور جدید با تاخییر بسیار تحویل داده شد.

hamedmj
August 24th, 2013, 01:52
دوستان Dc گفته که سرور رو با پورت 100 امروز تحویل میدیم، 10 روز دیگه پورت رو به یک ارتقا میدیم.
میشه بگید سرعت دی ال تو پورت 100 او وی اچ چنده ؟
تو رد استیشن که 60 هست.

ezat1
August 24th, 2013, 01:59
دوستان Dc گفته که سرور رو با پورت 100 امروز تحویل میدیم، 10 روز دیگه پورت رو به یک ارتقا میدیم.
میشه بگید سرعت دی ال تو پورت 100 او وی اچ چنده ؟
تو رد استیشن که 60 هست.
12 تا 15 میگ هست

eneah
August 25th, 2013, 14:19
سلام
18 روز گزشت تحویل ندادن=((

websazha
August 25th, 2013, 15:11
یک مورد عجیب که برخورد کردیم و متوجه شدیم هم اینکه که سرور های که دارای اکانت کاربری حرفه ای هستند تحویل نمی دهند سرور های که دارای کاربری حرفه ای نیستند تحویل می شوند!!
2 سرور که بدون کاربری حرفه بودند و 10 روز بعد از سرورهای که دارای کاربری حرفه ای هستند سفارش داده شده تحویل دادند ولی هنوز سرور های با کاربری حرفه ای که مطمئن هستند کلی آی پی نیاز هست تحویل نمی دهند.

alireza9549
August 25th, 2013, 15:24
دیتاسنتر به هر کسی دوست داشته باشه سرور میده هر کسی دوست نداشته باشه نمیدهد .
میگه روی شماره سفارش اوکی میکنیم ولی اینطور نیست .
در حال حاضر 16 روز هست 2 سروری که با هم سفارش داده بودیم هیچ کدام را ندادند و ای.پی هم بعد 5 روز با تیکت و دردسر تحویل دادن .

mohamad2314
August 25th, 2013, 16:52
سرور ما رو 20 روز طول دادن ولی ip رو 20 دقیقه ایی تحویل دادن

MR-Vazin
August 25th, 2013, 18:11
یه مساله دیگه هم مهمه....

شاید به اروپاییها زودتر بده....؟

HKraToS
August 25th, 2013, 21:49
مال مارو هم بعد از 20 روز دادن و هنوز از آی پی خبری نیست

CityKala.net
August 26th, 2013, 19:19
با سلام،
سرویس های 32 گیگی که تحویل نمیدند جوابشونم اینه !! :
Dear costumer,

We apologize for the delay in response.
Your order is being prepared. After verifying your information your order contains no error.
I want to say that our teams are doing their best to shorten your waiting.
An email will be sent when the availability of your server.
I do not have time to provision your servers, but an email will be sent when the availability of your server.
In addition we will catch up delivery this weekend and running next week some datacenter.

Cordially,
Kévin.D

روتو برم بعد از 1 ماه
حرف از نظم میزنه :دی
که خودش از بی نظم اونورتره
سالی 1 بار گند میزنه او وی اچ اونم الانه!!!
5 تا سرور 32 تحویل نداده
خجالتم نمیکشه :دی

پ.ن: جون بکن

eneah
August 26th, 2013, 23:44
بعد از گذشت 20 روز دقیقا همین جوابو ب ما هم دادن
Unfortunately we are currently experiencing a backlog in our orders. We hope to have these orders filled a soon as possible. This is why you have not yet received your server.

Thank you for your patience.

We apologize for the delay and any inconvenience caused.

If you have any further queries, please do not hesitate to contact me.

Bes Regards,
Jenny
OVH.ie Support Team
1معذرت خواهی ساده کردن و گفتن صبور باشید
خیلی ظلمه

spj
August 27th, 2013, 17:12
من هم سرور های جدید ۶۴ گیگ رم رو ۹روزه تحویل گرفتم و ایپی های سرور رو ۱۰روزه یعنی ۱۰روز سرور بدون استفاده مانده بود!

یک مورد جالب در مورد شبکه دیتاسنتر هست اون هم اینه که مثلا این ایپی هارو هم استفاده میکنه

ایپی ها مثال هست

192.168.1.0
192.168.1.255

این ایپی اصولا نباید استفاده بشه :71:

zigma4000
August 27th, 2013, 19:02
من هم سرور های جدید ۶۴ گیگ رم رو ۹روزه تحویل گرفتم و ایپی های سرور رو ۱۰روزه یعنی ۱۰روز سرور بدون استفاده مانده بود!

یک مورد جالب در مورد شبکه دیتاسنتر هست اون هم اینه که مثلا این ایپی هارو هم استفاده میکنه

ایپی ها مثال هست

192.168.1.0
192.168.1.255

این ایپی اصولا نباید استفاده بشه :71:

دوست عزیز فقط تاخییر در تحویل سرور دارن و IP ها رو نهایتاً یک ساعته تحویل میدن . شما چه رنجی گرفتی ، از کدوم کشور درخواست ip کردی ؟

spj
August 27th, 2013, 19:32
دوست عزیز فقط تاخییر در تحویل سرور دارن و IP ها رو نهایتاً یک ساعته تحویل میدن . شما چه رنجی گرفتی ، از کدوم کشور درخواست ip کردی ؟
برای ما دقیقا ۱۰روز طول کشید

رنج ۴۶ و ۵ هست
از فرانسه!

websazha
August 27th, 2013, 20:24
سلام.
دوستان عزیز یک موضوع کامل روشن کنم بابت آی پی ها.
آی پی چیزی نیست که دیر تحویل شود یا قرار باشد تولید شود یا موجود نباشد منتظر سخت افزارش باشند!
از هر کشوری درخواست کنید هر رنجی به شما تحویل داده می شود خیلی سریع در حد کمتر از 30 دقیقه و بعد از چند ماه لوکیشن تغییر می کند.
پس اصلا به این فکر نکنید که دیتاسنتر ای پی نداده چند روز!!!
نه کسی زیر سوال می برم نه از دیتاسنتر دفاع می کنم.
ولی خوب درست نیست بعضی ها ساده ... همه چیز تاخییر دیتاسنتر ندونند.

spj
August 27th, 2013, 20:42
دوست عزیز دروغ ندارم بهتون بگم

سریعترین زمان تحویل ایپی ها برای ما ۲۴ ساعت بوده

سریع ترین تایم تحویل سرور ۱ساعت بوده

این اخرین بار خرید تاخیر بسیار زیادی داشت سرور ۹روز ایپی ۱۰روز!!!!

websazha
August 27th, 2013, 22:19
کسی چنین حرفه زد ؟
هر کسی تجربه ای دارد به هر صورت.
یکی دیر پرداخت دشون تایید میشه یکی همیشه روی تایید دستی میره.
یکی نه تایید اتوماتیک 30 ثانیه.
کمترین زمان تحویل ای پی 3 دقیقه.
کمترین زمان تحویل سرور 15 دقیقه که این 15 دقیقه هم نصب سیستم عامل بوده :)
انشالله درست میشه به همه سریع سرور میدن این تابیک هم جمع بشه.
موفق و پیروز باشید

eneah
August 28th, 2013, 15:19
21 روز گدشت و هنوز تحویل ندادن!!!!

diges
August 29th, 2013, 03:50
دوستان این پورت 200 گارانتی کردن چقدر سرعت ؟ جدیدا فکر کنم بیشتر از همون 200 نمی ده .

mohammad8711
August 29th, 2013, 12:53
دوستان این پورت 200 گارانتی کردن چقدر سرعت ؟ جدیدا فکر کنم بیشتر از همون 200 نمی ده .
دانلود 1 گیگابیت ، آپلود 200 مگابیت

Mihan-VPS
August 29th, 2013, 14:24
لوکیشن کانادا در تحویل سفارشات و پشتیبانی بهتر عمل میکنه و کسانی که عجله داشتند یا دارند بهتر هست از این لوکیشن تهیه می کردند

MagicVps.Com
August 29th, 2013, 14:54
در مورد تاخیر ایپی باید بگم که سرور ما سفارش دادیم توی سفارش یه استباهی شده بود مدل یکه انتخاب شده بود قبول کردن که هزینش برگشت بزنند و یک مدل دیگه سفارش دادیم حدود 15روز زمان برد تحیول دادن
ول یایپی به محض پرداخت فاکترو کمتر زا 5 مین تحیول دادن ایها را اینکه دوستان بعضیها مشکل دارن دو با تاخیر دارن تحیول میگرند احتمالا از سمت واسطها هستش وقتی اکانت ویرفای نشه حداقل 1 هفته زمان میبره و اینکه مثلا واسطه به طرف الکی میگه پرداخت شده در صورتی که هنوز پرداحخت نکرده بعد قضیه تایید اکانت هم مزید برعلت میشه و اینطوری میشه که ایپیها را بقول بعضیها 10 روزه تحیول میده دیتا سنتر که اصلا همچین چیزی نیست

arc1o0
August 29th, 2013, 15:47
سلام

تاخیر در تحویل سرور ها که سر جاشونه - اما تاخیر در تحویل آی پی بستگی به پرداخت ها داره که از چه متدی استفاده بشه!

چون تایید پرداخت ها در این دیتا سنتر به شکل دسته بندی شده انجام میشه! و سخت گیری هاش در حد پی پاله!

بهترین راه کردیت کردن هست که البته خود همین مورد رو هم به زور تایید می کنند! و در صورت پرداخت بار اول حتما مدارک خواسته میشه!

CityKala.net
August 29th, 2013, 17:08
پس از 28 روز
mSP را دادند :دی

eneah
August 30th, 2013, 13:43
24 روز شد تحویل ندادن :(

eneah
September 2nd, 2013, 23:32
چرا کسی دیگه پست نمیده ؟ یعنی همه دوستان سرورهاشونو تحویل گرفتن ؟
برای من شد 27 روز اما هنوز خبری نیست !:(

p30cloud
September 2nd, 2013, 23:39
چرا کسی دیگه پست نمیده ؟ یعنی همه دوستان سرورهاشونو تحویل گرفتن ؟
برای من شد 27 روز اما هنوز خبری نیست !:(

تا جایی که بنده اطلاع دارم تا 1 ماه هم گاها طول کشیده تحویل
پس کمی دیگر هم منتظر بمانید

Mihan-Server
September 2nd, 2013, 23:45
برای ما را حدود 15 روز تحویل دادند .

دوستان تحویل یک بلاک آیپی چقدر زمان میبرد ؟

p30cloud
September 3rd, 2013, 00:04

معمولا چند ساعت

websazha
September 3rd, 2013, 00:34

1-5 دقیقه.

alireza9549
September 3rd, 2013, 00:35
جالب هست . 1 سرور ما داریم 7 aug سفارش دادیم بعد از چندین تیکت و پیگیری امروز دوباره میگن شماره سفارش بدید .

شماره سفارش دادیم . و توضیحات کامل دادیم که امروز 2 Sep هست 25.6 روز شده . جواب دادن

Unfortunately we are currently experiencing a backlog in our orders.
Therefore this is hwy you have not yet received your order ********.
We hope to have these orders filled a soon as possible.

websazha
September 3rd, 2013, 00:39
خیلی ناجور شد این تخفیف ها و ... هاشون حالا یا بودجه نداشتن پول گرفتن با پول ملت باقی کار دیتاسنتر کردند با پول ملت سرور خریدند چه کار کردن معلوم نیست بد بختی پول سرور ماهیانه پول رم ها هم نیست حتی :)
جدیدن هم در تمام پنل ها هر تیکتی در باب تحویل سرور ارسال می کنم پاسخی ثابت ارائه می کنند!!!
اول خوب میگند که ساپورت نمی تونه برای تحویل کاری کنه و مسئول تحویل نیست و از این حرفها ( متن ثابت )
بعدش هم لینک می دهند.
http://forum.ovh.co.uk/showthread.php?t=7183

alireza9549
September 3rd, 2013, 00:57
نه سیاست اشتباهی اجرا کردن حالا نمیتوانند اجرا کنند . و سرور تحویل بدن .

کسی که این پیشنهاد را داده باید تیم داشته باشد که روز های تعطیل هم کار کنند و سرور بدن ولی روز های تعطیل حتی کسی به تلفن هم جواب نمیدهد در این دیتاسنتر .

دیتاسنتر آمریکا قیمت بالاتر است ولی سریعتر از یک ساعت تحویل داره میده .

پشتیبانی سریع و خوب . 24 ساعت

اینجا دیگه واقعا داره بد میشه . سرور ما به مشکل خورده در روز جمعه قطع شده 2 شنبه جواب تیکت دادن !!!!!!!!!!!

yassale
September 3rd, 2013, 01:02
این دیتاسنتر واقعا افتضاح شده هر 72 ساعت یه دان تایم رو شاخشه
تیکت هم هفته ای یه بار جواب میدن جدیداً :d

eneah
September 3rd, 2013, 01:06
فقط اومیدوارم رکورد تاخیر در تحویل سرورو نشکونم