PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال همکار برای فروش وی پی اس و ارائه خدمات لطفا مدیران سرور و افرادی که سرور اختصاصی دارند

msmhost.net
April 14th, 2013, 03:22
با سلام جهت همکاری دنبال فردی هستم که دارای سرور اختصاصی با مشخصات خوب باشد نمی خواهم سرور اختصاصی خریداری کنم
شرایط کاری به این شکل است که فردی که دارای سرور اختصاصی هست به ما دسترسی می دهد و ما وی پی اس های خودمون را می سازیم و هر وی پی اس ساخته شده را پرداخت را بعد از دو روز انجام می دهیم به دلیل نداشتن درگاه مستقیم و قوانین شرایط نماد اعتماد البته این شرایط برای مدت چند روز است چون قرارداد های لازم با بانک پاسارگاد در حال تکمیل می باشد و سایت ام اس ام هاست دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. و دنبال سود نیستیم درضمن پشتیبانی کاربران و نصب و کانفیگ کاربر ها هم توسط خودمان صورت می گیرد
و نام وی پی اس های ساخته شده دارای فرمتی به شکل زیر می باشد کاملا مشخص msmhost-#ip-shomarehmoshtari دوستان و همکاران عزیز که تمایل دارند با این نمونه با من فعالیت کنند لطفا با پیام با من در ارتباط باشند اگر هم پیشنهادات زیاد بود بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنیم برای تکمیل گفته های خودم به دلیل محدود بودن وقت و همچنین تعداد کاربر سرور توسط خودم شخصا خریداری نمی شود و هدف تنها ارائه بهترین خدمات به کاربران می باشد و فعالیت .درضمن فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد در صورتی که پرداخت انجام نشود به راحتی می توانید وی پی اس ساخته شده را خاموش یا پاک کنید.با سپاس پیروز و موفق باشید

مدیریت ام اس ام هاست
داودبادپیما.

www.msmhost.net

کرمان هاست
April 14th, 2013, 12:14
کسی هست توی فروم میتونه کمکتون کنه ولی اکسس فکر نکنم بده روی سرورهاششششششش بهتون حالا جویا شید ازش روش کاریشو
نمایش مشخصات: hadi_am - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/27424/)

msmhost.net
April 14th, 2013, 12:25
با سلام تشکر از شما
کرمان هاست (http://www.webhostingtalk.ir/member/77078/) نه ما دسترسی ساخت را می خواهیم اگر دقت کرده باشید چون پشتیبانی کاربران با خودمان هست باید این دسترسی را داشته باشیم یا زمانی که می خواهیم سفارش را نحویل دهیم باید به سرعت انجام شود تا کاربر دچار مشکل نشود برای مثال سفارش در سایت ساعت 4 صبح انجام می شود و پشتیبان ما 4 صبح می تواند سرویس دهد اما به دلیل عدم دسترسی نمی تواند ارائه سرویس دهد.

majidisaloo1
April 14th, 2013, 12:42
شما میتوانید نمایندگی سرور مجازی که تا چند روز دیگر ازش پرده برداری میکنیم استفاده کنید بدین صورت که دسترسی به وی ام ویر میدهیم با یک مقدار سی پی یو و رم خاص با تعدادی آی پی که قابل ارتقا هستند و شما میتوانید توی پنل خودتان انجام بدهید

با تشکر
عیسی لو

besthosti.com
April 14th, 2013, 12:59
با سلام اگر مایل باشید می توانیم با هم همکاری کنیم .

msmhost.net
April 14th, 2013, 13:00
majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/) با تشکر نه دوست عزیز همانطور که عرض کردم فقط همکاری نه نمایندگی یا بازاریابی و دیگر مسائل لطفا دوستانی که با شرایط گفته شده می توانند با من همکاری کنند پیام بدند با تشکر

majidisaloo1
April 14th, 2013, 13:10
خوب جیگرم شما اونطور که طوی این مدت من به شخصه دیدم اطلاعاتتون کم بوده است نمیدونم چطوری میتوانند همکاران ما اعماد کنند و اطلاعات کل کاربران رو به دست شما بدهند تا شما با چند کلیک ساده به باد بدهید
این کار اصلا عاقلانه نیست و همچنین سرور هایی که توسط ما یا سایر شرکت ها فروخته شده برای کار بران مختلف هست که اطلاعا مهمی دارند که شما میتوانید خیلی راحت اطلاعاتش رو بردارید که اصلا هر مدیر عاقل و بالغی بدونه این اطلاعات رو همچین کاری نخواهد کرد مگر اینکه فقط سود خودش رو مد نظر گرفته باشد
امید وارم از حرف های بنده نا راحت نشده باشید

با سپاس
عیسی لو

ToooPDL
April 14th, 2013, 13:11
با سلام جهت همکاری دنبال فردی هستم که دارای سرور اختصاصی با مشخصات خوب باشد نمی خواهم سرور اختصاصی خریداری کنم
شرایط کاری به این شکل است که فردی که دارای سرور اختصاصی هست به ما دسترسی می دهد و ما وی پی اس های خودمون را می سازیم و هر وی پی اس ساخته شده را پرداخت را بعد از دو روز انجام می دهیم به دلیل نداشتن درگاه مستقیم و قوانین شرایط نماد اعتماد البته این شرایط برای مدت چند روز است چون قرارداد های لازم با بانک پاسارگاد در حال تکمیل می باشد و سایت ام اس ام هاست دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. و دنبال سود نیستیم درضمن پشتیبانی کاربران و نصب و کانفیگ کاربر ها هم توسط خودمان صورت می گیرد
و نام وی پی اس های ساخته شده دارای فرمتی به شکل زیر می باشد کاملا مشخص msmhost-#ip-shomarehmoshtari دوستان و همکاران عزیز که تمایل دارند با این نمونه با من فعالیت کنند لطفا با پیام با من در ارتباط باشند اگر هم پیشنهادات زیاد بود بهترین پیشنهاد را انتخاب می کنیم برای تکمیل گفته های خودم به دلیل محدود بودن وقت و همچنین تعداد کاربر سرور توسط خودم شخصا خریداری نمی شود و هدف تنها ارائه بهترین خدمات به کاربران می باشد و فعالیت .درضمن فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد در صورتی که پرداخت انجام نشود به راحتی می توانید وی پی اس ساخته شده را خاموش یا پاک کنید.با سپاس پیروز و موفق باشید

مدیریت ام اس ام هاست
داودبادپیما.

www.msmhost.net

سلام
من سرور ندارم و قصد هم ندارم سرور بگیرم .

اما
ببخشید اینطوری میگم ؛
با این توضیحات و شرایطی که شما میخوای و گفتی ، مگه همون صاحب سرور اختصاصی رو خر گاز گرفته که خودش نفروشه و بیاد بده به شما !؟!؟ :-/

msmhost.net
April 14th, 2013, 13:15
ToooPDL (http://www.webhostingtalk.ir/member/18835/) سلام عزیزم من که دوست عزیز نگفتم فقط خودم وی پی اس بسازم اگر اون مشتری داره بسازه اگر سرور هم پر شد دید کار خوبه سرور دیگه سفارش می دهد در هر صورت ممنون هستم از شما.و من هم نخواستم اطلاعات کل کاربران را در اختیار من بزارند در هر صورت اینجا انجمن هست و من به هر نظری احترام می زارم مشکلی نیست دوستانی که دوست دارند و اعتماد دارند کار کنند همیشه می توان به دید مثبت نگاه کرد هم به دید منفی

majidisaloo1
April 14th, 2013, 13:23
اونها نمیخواهند بگذارند اما وقتی به شما دسترسی ادین داده میشه یعنی یتوانید تام سرور ها رو داشته باشید و هر بلایی که بخواهین میتوانید سرش بیارین

msmhost.net
April 14th, 2013, 13:27
majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/) از نظرتون ممنون هستم

msmhost.net
April 14th, 2013, 13:30
majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/) از نظر شما ممنون هستم . و حرفی برای گفتن ندارم چون دوست ندارم در اینجا بحث کنیم شرایط من کاملا درست مطرح شده دوستانی که تمایل دارند کار کنند لطفا درخواست می کنم خواهش می کنم ارسال نظر کنند ممنون می شوم با سپاس

mariean
April 14th, 2013, 14:23
با سلام

تعداد مشتری که میتوانید ارائه دهید در هفته چه تعداد هست ؟

شما 10 گیگ رم
10 ایپی گرفتین

قیمت فروش شما رو یک مثلا 25 هزار تومان = مثال
ما باید بیشتر بدهیم یا کمتر ؟

10 رو و 10 ایپی 250تومان

چقدر گیر صاحب اصلی میاد ؟ شما نوشتین سود نمیخواهین ؟ و این کار چیه که می کنید ؟

پاین تر از ما بدهید با کیفیت ما که ب ضرر کسی از ما نمیخره بیشتر بدهی کسی از شما نمیخره ؟ به این فکر کردید /

msmhost.net
April 14th, 2013, 15:24
با سلام همکار گرامی فروش هفتگی و روزانه که مشخص نیست در مورد محاسبه هزینه هم با توجه به قیمت ارائه شده از سوی شما اقدام می کنیم برای مثال شما وی پی اس با رم 256 را 23 هزار می دید ما هم در سایتمون مبلغ را 23 هزار می زاریم و به کاربر می دهیم تفاوت در اینجا هست که پشتیباتی کاربر نصب سیستم عامل و هم چنین کانفیگ و ارائه خدمات از سوی ماست و باز هم عذر خواهی می کنم به دلیل تاخیر در پاسخ mariean (http://www.webhostingtalk.ir/member/28761/)

msmhost.net
April 14th, 2013, 15:31
با سلام همکار گرامی فروش هفتگی و روزانه که مشخص نیست در مورد محاسبه هزینه هم با توجه به قیمت ارائه شده از سوی شما اقدام می کنیم برای مثال شما وی پی اس با رم 256 را 23 هزار می دید ما هم در سایتمون مبلغ را 23 هزار می زاریم و به کاربر می دهیم تفاوت در اینجا هست که پشتیباتی کاربر نصب سیستم عامل و هم چنین کانفیگ و ارائه خدمات از سوی ماست و باز هم عذر خواهی می کنم به دلیل تاخیر در پاسخ mariean (http://www.webhostingtalk.ir/member/28761/)

برای تکمیل تر کردن گفته هام در مورد سود هم اشاره کردید هدف ارائه خدمات می باشد سرور اختصاصی را خریداری نمی کنم خودم به دلیل این که کار اصلی من میزبانی و ارائه سرور مجازی نیست و دوم به دلیل محدودیت وقت و شروع کار به تازگی شروع کار به تازگی یعنی این که در یک سایت مستقل این در صورتی است که در پست معرفی ام اس ام هاست اشاره کرده ام حدود 3 سال پشتیبان فنی و ارائه دهنده سرور مجازی و کانفیگ سرور و غیره بودم

mariean
April 14th, 2013, 15:48
ممنون

در صورت امکان 5 روز دیگر سرور جیدی خریداری میشود با من در تماس باشید
و همکاری را شروع خواهیم کرد برای 80%

حسینی
با تشکر

msmhost.net
April 14th, 2013, 16:00
mariean (http://www.webhostingtalk.ir/member/28761/) از لطف شما ممنون هستم دوستانی دیگر هم به غیر از شما آمادگی را برای فعالیت خودشون اعلام کردند بررسی می کنم بهترین گزینه را انتخاب می کنم درضمن اگر به دلیل من هست که می خواهید سرور جدید خریداری کنید من دوست ندارم شما ضرر کنید و تعداد کاربران ما مشخص نیست.با تشکر

کرمان هاست
April 14th, 2013, 23:22
با سلام تشکر از شما کرمان هاست (http://www.webhostingtalk.ir/member/77078/) نه ما دسترسی ساخت را می خواهیم اگر دقت کرده باشید چون پشتیبانی کاربران با خودمان هست باید این دسترسی را داشته باشیم یا زمانی که می خواهیم سفارش را نحویل دهیم باید به سرعت انجام شود تا کاربر دچار مشکل نشود برای مثال سفارش در سایت ساعت 4 صبح انجام می شود و پشتیبان ما 4 صبح می تواند سرویس دهد اما به دلیل عدم دسترسی نمی تواند ارائه سرویس دهد.فکر نکنم کسی دسترسی روت و ادمین به سرور بدهولی میتونه دسترسی معمولی بده فکر کنم باهاش در تماس باش به میزان مشتری ها که داریبعدشم شاید اصلا خودشون بتونن سرور رو ساعت 4 صبحم تحویل بدن

msmhost.net
April 14th, 2013, 23:26
کرمان هاست (http://www.webhostingtalk.ir/member/77078/) ممنون از پست شما .لطفا دوستان که تمایل دارند اعلام آمادگی کنند تا باهاشون در ارتباط باشم بهترین گزینه را انتخاب کنم چند نفر از دسوتان آمادگی خودشون را اعلام کردند منتظر دیگر پیشنهادات هستم با سپاس

msmhost.net
April 16th, 2013, 21:29
از همکاران عزیز کسی نیست که بخواهد با شرایط گفته شده فعالیت کند درگاه پرداخت بانک پارسارگاد هم به سایت ارائه شد و برای پرداخت با تاخیر هم دیگر با مشکلی مواجه نیستیم همکارانی که تمایل دارند با هم فعالیت کنیم لطفا در این پست اعلام آمادگی کنند تا با آن ها در تماس باشم با سپاس

madvps
April 16th, 2013, 22:05
عزیز خوب ببینید من باهاتون صحبت کردم این خوبه که مشکل پرداخت با تاخیر حل شده ولی قبول کنید طرف بدون شناخت نمیتونه دسترسی به کسی بده قصد جسارت ندارم ولی درک کنید که در قبال مشتری و وی پی اس ها مسئول هستیم

msmhost.net
April 16th, 2013, 22:12
madvps (http://www.webhostingtalk.ir/member/52000/) حرفه شما کاملا صحیح هست انشااللله madvps (http://www.webhostingtalk.ir/member/52000/) جان کسی پیدا بشه اعتماد کنه ؟ من نمیگم حرف شما درست نیست اما اگه کسی هست که می تونه اعتماد کنه لطفا امادگی خودش را اعلام کنه تا فعالیت را شروع کنیم

کرمان هاست
April 17th, 2013, 01:28
واقعا فرقی نداره کی ماشین مجازی بسازه ها و شما کارت با یک دسترسی readonlyهم راه می افته چرا اینقد بیخودی معطل میکنی از یکی از همینا بگیر:)اگر میخوای پول تو جیبت باشه و مطمئن باشی از پورسانت خودتت خوب کافیه یک قرارداد بنویسین باهام که ماهانه پورسانتت رو میده تا مشتری هست روی سرور بصورت ماهانه

msmhost.net
April 17th, 2013, 02:52
واقعا فرقی نداره کی ماشین مجازی بسازه ها و شما کارت با یک دسترسی readonlyهم راه می افته چرا اینقد بیخودی معطل میکنی از یکی از همینا بگیر:)اگر میخوای پول تو جیبت باشه و مطمئن باشی از پورسانت خودتت خوب کافیه یک قرارداد بنویسین باهام که ماهانه پورسانتت رو میده تا مشتری هست روی سرور بصورت ماهانه

با توجه به پشتیبانی و نصب و کانفیگ سیستم عامل ها باید دسترسی های لازم را داشته باشیم گروه ام اس ام هاست هم مانند تمامی همکاران نسبت به کاربران خود مسولیت هایی دارد که برای ارائه خدمات بهتر باید دسترسی های لازم را داشته باشیم منتظر پیشنهادات دوستان هستم هم چنان

کرمان هاست
April 17th, 2013, 02:58
فکر نمیکنم کسی دسترسی مدیر رو بده! شما برای کانفیگ سیستم عامل یا بقیه کانفیگ ها دسترسی به مدیر مجازی ساز نیاز نداری پس حرف ی که میزنی به نظر من غیرمنطقی است
انششششششششششششششاللله کسی پیدا بشه باهات کنار بیاد اگر نه هم خودت مجبور میشی پول بزاری سرور بگیری شروع کنی
باشد موفق باشی

msmhost.net
April 17th, 2013, 14:28
فکر نمیکنم کسی دسترسی مدیر رو بده! شما برای کانفیگ سیستم عامل یا بقیه کانفیگ ها دسترسی به مدیر مجازی ساز نیاز نداری پس حرف ی که میزنی به نظر من غیرمنطقی است
انششششششششششششششاللله کسی پیدا بشه باهات کنار بیاد اگر نه هم خودت مجبور میشی پول بزاری سرور بگیری شروع کنی
باشد موفق باشی
با سلام دوست عزیز من 4 سال فعالیت داشتم و سرور اختصاصی هم داشتم پشتیبان و کارشناس فنی هم بودم برای کانفیگ و نصب و پشتیبانی سایت ها من مدیریت نخواستم من خواستم سطح دسترسی بدهند در
vmwar که بتونیم سرور مجازی بسازیم و رسیدگی کنیم پس از نظر شما بسیار ممنون هستم و دوستانی که تمایل دارند همکاری کنند لطفا و خواهشا پیام بدند لطف کنید از دادن نظر در مورد این که کی نمی تواند یا نمی کند خوداری کنید با سپاس فراوان

msmhost.net
April 22nd, 2013, 00:09
با سلام خوشبختانه با توجه به گفته های قبلی با انک پاسارگاد قرارداد بسته شد جهت درگاه پرداخت آنلاین دوستان مشکل واریز با تاخیر برطرف شد دوستانی که تمایل به همکاری دارند لطفا اعلام کنند هم چنان منتظر هستم با سپاس

ezat1
April 23rd, 2013, 01:25
سلام من هر جوره فکر کردم دیدم اصلا منطقی نیست !؟ به هیچ وجه در نهایت به این ضربالمثل مزخرف اما به همون اندازه معنی دار رسید !>
ببخشید از همه اما من شنیدم آدم زن ش........یک داشته باشه مال شریک نداشته باشه !؟
کسی هم که توانایی پرداخت سرور اختصاصی روداره قطعا توانایی پرداختشو داره نیازی به شریک نداره !؟

mailgenral
April 23rd, 2013, 02:13
سلام من هر جوره فکر کردم دیدم اصلا منطقی نیست !؟ به هیچ وجه در نهایت به این ضربالمثل مزخرف اما به همون اندازه معنی دار رسید !>
ببخشید از همه اما من شنیدم آدم زن ش........یک داشته باشه مال شریک نداشته باشه !؟
کسی هم که توانایی پرداخت سرور اختصاصی روداره قطعا توانایی پرداختشو داره نیازی به شریک نداره !؟

به نکته ای بس ظریف اشاره کردیا=))

msmhost.net
April 23rd, 2013, 13:03
[QUOTE=mailgenral;737109]به نکته ای بس ظریف اشاره کردیا=))][/QUOTE

================================================== ==============
در پاسخ به شما باید بگم که از ضرب المثل شیرین شما بسیار ممنون هستم به هر حال همه جوره شنیدیم شما هم گل گفتید اما در ادامه اگه کامل پست ها را میخوندید چنین مثالی را نمیزدید یک خرید سرور اختصای به صورت شخصی انجام نمی شود به دو دلیل یک کار اصلی ما میزبانی و سرور اختصاصی نیست دو تعداد کاربر ما مشخص نیست که خریداری کنیم درضمن مبلغ یک سرور نسبتا خوب نهایتا 400 هزار است که تنها پول برای ما مهم نبوده که شما تنا توجه به پول کردید خدا را شکر تا الان موفق بودیم و دنبال یک شرکت یا همکار هستیم که بتوانیم با شرایط ذکر شده همکاری داشته باشیم طی گفته های قبلی هم قرارداد ما با بانک پاسارگاد بسته شد و مشکل تاخیر پرداخت هم برطرف شده است. در هر صورت منتظر پیشنهادات برای همکاری هستم نه انتقاد البته در صورتی که برای پیشرفت کاری باشد مشکلی نیست

mailgenral
April 23rd, 2013, 13:44
[QUOTE=mailgenral;737109]به نکته ای بس ظریف اشاره کردیا=))][/QUOTE

================================================== ==============
در پاسخ به شما باید بگم که از ضرب المثل شیرین شما بسیار ممنون هستم به هر حال همه جوره شنیدیم شما هم گل گفتید اما در ادامه اگه کامل پست ها را میخوندید چنین مثالی را نمیزدید یک خرید سرور اختصای به صورت شخصی انجام نمی شود به دو دلیل یک کار اصلی ما میزبانی و سرور اختصاصی نیست دو تعداد کاربر ما مشخص نیست که خریداری کنیم درضمن مبلغ یک سرور نسبتا خوب نهایتا 400 هزار است که تنها پول برای ما مهم نبوده که شما تنا توجه به پول کردید خدا را شکر تا الان موفق بودیم و دنبال یک شرکت یا همکار هستیم که بتوانیم با شرایط ذکر شده همکاری داشته باشیم طی گفته های قبلی هم قرارداد ما با بانک پاسارگاد بسته شد و مشکل تاخیر پرداخت هم برطرف شده است. در هر صورت منتظر پیشنهادات برای همکاری هستم نه انتقاد البته در صورتی که برای پیشرفت کاری باشد مشکلی نیست

دوست من خنده من واسه عوض کردن جو بود وگرنه شرایط شما قابل درک هست البته جلب اعتماد دیگران با این شرایط سخت است...:(

msmhost.net
April 23rd, 2013, 21:39
mailgenral (http://www.webhostingtalk.ir/member/67214/) جان از لطف شما بسیار ممنون هستم نه دوست عزیز اشتباه از من بود من می خواستم پست زیاد نزنم دو پست را یکی کردم و جواب را دادم شما اقا هستی داداش من در مورد اعتماد من می خوام کار کنم نمی خوام برای همکارم یا کسی که می خواهم کار کنم مشکلی درست کنم چون خودم هم دارم ارائه سرویس می کنم و نمی خواهم فقط یک ماه با هم همکاری کنیم در ضمن فکر کنم نماد اعتماد با توجه به شرایطی که داره نسبتا خیلی از شرایط برای اعتماد را فراهم کرده باشه اخه برای ارائه نماد تمامی مدارک مورد نیاز و مهم را دارند و قابل نمایش است پس امیدوارم شرکت مناسبی یا فردی که قابلیت اعتماد به ما را با توجه به سیاست کاری خودش را داره پیدا کنیم و همکاری کنیم با سپاس از لطف تمامی دوستان

msmhost.net
May 3rd, 2013, 12:42
با تشکر از دوستان و محبت همه دوستان برای اینکه آن دسته از افرادی که لطف کردند و پست دادند و حتی اس ام اس یا تماس تلفنی با من داشتند باید عرض کنم که سروری از کشور انگلیس به 32 گیگ رم خریداری شد که به امید خدا در هفته اول فروش خوبی داشتیم و سرور تکمیل شد البته دیگه خبری از یوزر نیست نمی دونم چرا شاید چون قیمت ها را تغییر دادیم در هر صورت می خواستم از همه دوستان تشکر کنم امیدوارم همیشه موفق باشید