PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار این byet.org چیه؟

Parshosts
November 17th, 2009, 19:23
سلام
یه سوال من موندم این byet.org که هاست و ریسلر رایگان میده و تبلیغات هم نداره جریانش چیه؟
دارامدش پس از چیه؟

rapidgig
November 17th, 2009, 19:27
سلام
سر تا پاش کلاهبرداریه،
byethost از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

از ما به شما تجربه که وقتتون رو توی byet هدر نکنید.

Mostafa
November 17th, 2009, 20:21
با سلام

خیر چنین نیست!
Byet.org ریسلر رایگان می دهد و کنترل پنل آن ویستاپنل است اما درون کنترل پنل تبلیغات سرویس های Premium بایت هاست نمایش داده می شوند.
اطلاعات بیشتر در اینجا (http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=5110)

Parshosts
November 17th, 2009, 20:25
سلام
سر تا پاش کلاهبرداریه،
byethost از xlhost.com که نمایندگی فروش dedicated server سایت ee.net هست سرور خریداری می‌کنه که به ملت هاست رایگان کم کیفیت با کلی مشکلات ارائه می‌کنه به عبارتی می‌شه گفت یه نوع کلاهبرداری، شما پس از اینکه ازش هاست گرفتی و سایتت رو کامل روش قرار دادی و سایتت یه کمی بزرگ شد مجبور میشی یا ازش هاست بخری یا سایتت رو انتقال بدی که گزینه دوم یعنی انتقال سایت از بایت به نوعی غیرممکن هست، بنده خودم قبلاً یکی از نمایندگی‌های ایشون بودم که با مشاهده این فعالیت‌های همین شرکت سایتم رو داون کردم!

خوب آشغال هم بده باید پول این سرور هاشو بده دیگه دارامدش از کجاست؟

Parshosts
November 17th, 2009, 20:30
با سلام

byethost یک شرکت در انگلستان با نام byet internet group است. ( آدرس لندن :byethost internet ltd. 27 old gloucester street )
شرکت byethost در زمینه ارائه خدمات هاستینگ از سال 2005 شروع به کار نمود و هم اکنون با داشتن بیش از 60 سرور اختصاصی در دیتاسنتر xlhost آمریکا یکی از بزرگترین ارائه دهندگان هاستینگ رایگان،هاست cpanel و whm reseller و نهایتا سرور مجازی vps است.
سایت گیگفا (http://gigfa.com) در آغاز سال 2008 ( دقیقا تاریخ 01/01/2008 ) ثبت گردید و با عنوان یکی از نمایندگان سرویس های رایگان byethost در ایران و همچنین تنها نماینده فروش سرویس ها در ایران فعالیت می کند.
از دلائل رشد سریع این شرکت می توان به ارائه reseller رایگان اشاره نمود که با هدف افزایش فروش سرویس های cpanel خود اقدام به این کار نموده است که اکنون با داشتن بیش از 3000 ریسلر در سراسر دنیا یکی از مایه دار ترین هاستینگ ها می باشد!
پشتیبانی byethost به نوبه خود بی نظیر است.

اون پنلی که رایگانه ویستا پنل هست نه سی پنل
میشه بگید درامدش از کجاست؟

Mostafa
November 17th, 2009, 21:04
اون پنلی که رایگانه ویستا پنل هست نه سی پنل
میشه بگید درامدش از کجاست؟

سرویس های رایگان محدودیت هایی دارند که سایت های نوپا را خوب جواب می دهند ولی وقتی سایت بزرگ شود نیاز به Upgrade اکانت دارد!

سلام
سر تا پاش کلاهبرداریه،

دوست عزیزمون شما انتظار دارید Byet بیاد و همه چیز رو مفت و رایگان در اختیارتون بزاره؟
سرویس های رایگان ByetHost خوب هست ولی Upgrade اکانت پس از یکی دو سال لازم میشه، یعنی سایتتون بزرگ میشه و سرویس های رایگان حوابگو نیست.
قانون نسبیت انیشتین در مورد هاستینگ می گه که هرکی به فکر جیب خودشه!

saeidj
November 18th, 2009, 12:06
byet با اون کنترل پنل مزخرفش ابرو تمام کنترل پنل ها رو برده.... پولش رو هم از تبلیغات که تو پنل میزاره در میاره... کیفیت هاستش صفره.. کلی هم محدودیت داری که اگه نداشته باشی سرورهاشون می ترکه. از نظر امنیت هم میگن خوب نیست.
به درد تست اسکریپت هم نمیخوره.. باز لا اقل fahoster.com هاست رو با سی پنل واقعی میده

Mostafa
November 18th, 2009, 12:21
byet با اون کنترل پنل مزخرفش ابرو تمام کنترل پنل ها رو برده.... پولش رو هم از تبلیغات که تو پنل میزاره در میاره... کیفیت هاستش صفره.. کلی هم محدودیت داری که اگه نداشته باشی سرورهاشون می ترکه. از نظر امنیت هم میگن خوب نیست.
به درد تست اسکریپت هم نمیخوره.. باز لا اقل fahoster.com هاست رو با سی پنل واقعی میده

اگه قرار بود که سرویس های رایگانش خیلی عالی باشند که کسی نمیامد سرویس cPanel از ByetHost بخره.
شما کوچکترین مشکلی در سرویس های Premium یا cPanel بایت هاست نمی بینی چون واقعا کیفیت عالی دارند.
البته بازهم حرص همه هاست فروش ها در اومده چون ریسلرهای ByetHost اونقدر زیاد هستند که توی هر کشوری حداقل 50 ریسلر دارن!
فروش و اعتباری که ByetHost در دنیا داره رو کسی دیگه نداره!
شما ناراحتی برو 10 تا سرور اجاره کن ماهی 500$ بعد لایسنس cPanel بخر ماهی 15$ بعد برو مفت و مجانی بده به ملت حالشو ببرند. تبلیغات هم بزار تا درآمد داشته باشی :))

saeidj
November 18th, 2009, 15:08
پس این فاهاستر چیه؟ fahoster.com قراره تا چند وقت دیگه فضاشو بیشتر از byet کنند:x

تازه متوجه شدم که شما دوست عزیز از گیگفا هستی برا همین اینقدر دفاع می کنی:d

as87
November 18th, 2009, 15:40
اگه قرار بود که سرویس های رایگانش خیلی عالی باشند که کسی نمیامد سرویس cPanel از ByetHost بخره.
شما کوچکترین مشکلی در سرویس های Premium یا cPanel بایت هاست نمی بینی چون واقعا کیفیت عالی دارند.
البته بازهم حرص همه هاست فروش ها در اومده چون ریسلرهای ByetHost اونقدر زیاد هستند که توی هر کشوری حداقل 50 ریسلر دارن!
فروش و اعتباری که ByetHost در دنیا داره رو کسی دیگه نداره!
شما ناراحتی برو 10 تا سرور اجاره کن ماهی 500$ بعد لایسنس cPanel بخر ماهی 15$ بعد برو مفت و مجانی بده به ملت حالشو ببرند. تبلیغات هم بزار تا درآمد داشته باشی :))

اقا ريسلر cpanel نميدى؟:65:

Mostafa
November 18th, 2009, 16:59
من هیچ هم طرفداری نمی کنم.
سایت هایی مثل fahoster.com زیاد دیدم، همین جا قول می دهم به همه که تا چند ماه دیگه هم این fahoster.com جمع می کنه! مثل parsehgig.com که جمع کرد رفت ؟!

4dmin
November 18th, 2009, 20:40
fahoster.com
که دان هست!

HugeServer
November 18th, 2009, 20:54
بله!
دان هست:(
http://www.dedicatedornot.com/sites/fahoster.com
فکر کنم روی سرور اقای ... باشه

Mostafa
November 18th, 2009, 21:04
عرض کردم این جور سایت ها زیاد دوام نمی آورند!
بعد آقا ناراحت هستند که ByetHost خیلی از امکانات را در سرویس های رایگانشون بستند!
اگه این کار رو نمی کردند در روز 200 بار مثل سایت برادرمون می شد.
اون هم ByetHost که سراسر دنیا رو گرفته و همونطور که عرض کردم تو هر کشور 50 تا ریسلر داره! 8-|
امکانات می خواین برین سرویس های cPanel که ByetHost می ده رو بخرید که هم قیمت هاش مناسبه هم کیفیتش نظیر نداره.

4dmin
November 18th, 2009, 21:06
بله!

ghorbani.us

webrang.net

سرور هم گیگاست

HugeServer
November 18th, 2009, 21:13
ghorbani.us

webrang.net

سرور هم گیگاست

نمی گفتید بهتر نبود؟:|

Mostafa
November 18th, 2009, 21:15
بله!

ghorbani.us

webrang.net

سرور هم گیگاست

دوستان لطفا اطلاعی ندارید نظر ندهید.
سایت برادرمون وبرنگ در گیگا است.
Webrang.net : - Bayern - Munich - Giga-hosting.biz Gbr

سایت دوست عزیزمون fahoster.com در caro هست :
North Carolina - Charlotte - Caronet Managed Hosting

سایت هایی نظیر dedicatedornot.com ، whoishostingthis.com و... جوجه بازی هستند.

HugeServer
November 18th, 2009, 21:17
ایپی شون که یکی هست!

Mostafa
November 18th, 2009, 21:26
ایپی شون که یکی هست!

کجا یکی هست؟
webrang.net : 93.104.210.249 : Bayern - Munich - Giga-hosting.biz Gbr
fahoster.com : 74.81.168.164 : North Carolina - Charlotte - Caronet Managed Hosting

HugeServer
November 18th, 2009, 21:28
در حال حاضر هم ساسپند شد!!!!!
چه جالب بیچار کسانی که روش اکانت داشتند...:(

Online24
November 18th, 2009, 21:29
کجا یکی هست؟
webrang.net : 93.104.210.249 : Bayern - Munich - Giga-hosting.biz Gbr
fahoster.com : 74.81.168.164 : North Carolina - Charlotte - Caronet Managed Hosting

برای این کار Ping بگیرید !

این whois ها اطلاعاتشون آپدیت نیست اصلا !

4dmin
November 18th, 2009, 21:43
ولی همه داون بود اون موقع
پ.ن: تایپیک از موضوع خارج نشه

Mostafa
November 18th, 2009, 21:43
برای این کار ping بگیرید !

چه جالب!
گیگا هست دوتاشون :d
اینقدر گیگا گیگا می کردند همین بود؟
حالا از کجا معلوم ساسپند شده باشند؟

باسه جلوگیری از انحراف تاپیک عرض کنم که خلاصه ByetHost سرویس های cPanel شون خیلی با کیفیت هست ولی سرویس های رایگانشون امکانات محدود دارد.

4dmin
November 18th, 2009, 21:46
برای این کار Ping بگیرید !

--- PING fahoster.com (93.104.210.249) 56(84) bytes of data. ---
64 bytes from giga.ghorbani.us (93.104.210.249): icmp_seq=1 ttl=60 time=9.78 ms
64 bytes from giga.ghorbani.us (93.104.210.249): icmp_seq=2 ttl=60 time=10.8 ms
64 bytes from giga.ghorbani.us (93.104.210.249): icmp_seq=3 ttl=60 time=10.0 ms
64 bytes from giga.ghorbani.us (93.104.210.249): icmp_seq=4 ttl=60 time=10.6 ms

HugeServer
November 18th, 2009, 21:47
گیگا چیزی نشده!
براتون متاسفم که فکر میکنید هر دان تایمی از دیتاسنتر هست!!
منم 2 تا سرورم روی گیگاس چرا تاحالا دان نشده؟!

Mostafa
November 18th, 2009, 21:49
گیگا چیزی نشده!
براتون متاسفم که فکر میکنید هر دان تایمی از دیتاسنتر هست!!
منم 2 تا سرورم روی گیگاس چرا تاحالا دان نشده؟!

تو این چند وقت چند بار تا الان دیدم که سایت خودتون هم یا سرعت Load اش خیلی کم بوده یا اصلا Down بوده.

saeidj
November 18th, 2009, 21:50
عزیزم ما رو کارو بودیم(رفتیم المان) الان هم ساسپند کردیم چون داریم سرور انتقال می دیم خواستم کسی نره تو هاست... کاربرا زیاد شدن بالاخره باید سرور قدرتمند تر بشه.

و اقا مصطفی من باتون شرطی که گفتید رو می بندم:d

HugeServer
November 18th, 2009, 21:53
تو این چند وقت چند بار تا الان دیدم که سایت خودتون هم یا سرعت load اش خیلی کم بوده یا اصلا down بوده.

سرور اصلی تا بحال 1 دقیقه هم دان نبوده..
بهتره تاپیکو منحرف نکنیم:)

Mostafa
November 18th, 2009, 21:56
عزیزم ما رو کارو بودیم(رفتیم المان) الان هم ساسپند کردیم چون داریم سرور انتقال می دیم خواستم کسی نره تو هاست... کاربرا زیاد شدن بالاخره باید سرور قدرتمند تر بشه.

و اقا مصطفی من باتون شرطی که گفتید رو می بندم:d

من طبق تجربه گفتم.
ایشالله که سایت شما فرت نشه!