PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ایران میخوام ( گیم سرور )

Afsarie
April 17th, 2012, 21:10
با سلام.
یک سرور مجازی ایران با رم 512 یا 1 گیگ با پهنای باند ماهیانه 150-200 گیگ میخوام.
لطفا آفر بدید ..

the_coder
April 17th, 2012, 21:19
سلام
اگر خواستید میتونم با این مشخصات :
CPU : E5620 2 Core
Guaranteed Memory : 1024 MB
Hard Disk Space : 60 GB
Monthly Bandwidth : 150 GB
IP Numbers Included : 1
ماهانه 55000 تومان تقدیم کنم
موفق باشید

Afsarie
April 17th, 2012, 21:26
رم 512 چطور ؟

the_coder
April 17th, 2012, 21:29
رم 512 چطور ؟
سلام .
الان پلن 512 نداریم ولی تا فردا یا پس فردا پنل ها تغییر خواهند کرد و به صورت فروش ویژه ارائه خواهند شد
از طریق همین انجمن بهتون اطلاع رسانی می کنیم
موفق باشید

Afsarie
April 17th, 2012, 21:33
سلام .
الان پلن 512 نداریم ولی تا فردا یا پس فردا پنل ها تغییر خواهند کرد و به صورت فروش ویژه ارائه خواهند شد
از طریق همین انجمن بهتون اطلاع رسانی می کنیم
موفق باشید

قیمتش چطوریه ؟
سرعت دانلود و اپلود چقدر است حدودا ؟
اگر بخوام بازی رو دانلود کنم بریزم روش خودش 7گیگ میگیره خودتون نمیتونید لینک بدیم بریزید ؟

the_coder
April 17th, 2012, 21:42
قیمتش چطوریه ؟
سرعت دانلود و اپلود چقدر است حدودا ؟
اگر بخوام بازی رو دانلود کنم بریزم روش خودش 7گیگ میگیره خودتون نمیتونید لینک بدیم بریزید ؟
اگر اجازه بدید قیمت هاروقتی فروش ویژه شروع شد اعلام می کنیم (الان تصمیم دقیقی گرفته نشده)
سرعت به نسبت موقعیت مکانی و قدرت سرور مقابل متغیر هست . اگر مقصد و لینک خاصی مدنظر دارید . اون رو پ خ کنید تا بهتون اسکرین شات از سرعت بدم
اما دانلود به طور میانگین از سرور cachefly بین 2/5 تا 4 مگ هست و از سرور های داخل کشور و موقعبت های مکانی نزدیک تر حدود 8-9 مگ
مشکلی نیست فایل مورد نظر رو بدید ما دانلود می کنیم براتون
موفق باشید

Afsarie
April 17th, 2012, 21:46
بدلیل وجود افراد سوءاستفاده گر آیا میتونید روی سرور ابزاری رو اجرا کنید که از flood شدن و یا attack خودرن جلوگیری شه ؟

the_coder
April 17th, 2012, 21:49
بدلیل وجود افراد سوءاستفاده گر آیا میتونید روی سرور ابزاری رو اجرا کنید که از flood شدن و یا attack خودرن جلوگیری شه ؟
همینجور که خودتونم میدونید راه حل صد در صد برای جلوگیری وجود نداره و مخصوصا حملات سنگین رو نمیشه جلوگیری کرد ولی تا اونجا که ممکن باشه سعی می کنیم جلوگیری کنیم

Afsarie
April 17th, 2012, 21:56
من به این دلیل تاکید بر ابزاره امنیتی میکنم که چون توی محیط گیم سرور دشمن و افراد زیاد وجود دارند که کارشون flood کردن هست.مثلا یک سرور خارج گرفته و یک flooder ریخته و ای پی رو میده و خلاصه سرور مصرفش از همه نظر میره بالا و تایم اوت میشه.اگر مثلا از نظر این مسائل هم امنیت برقرار بشه ( میدونم صر در صد نیست اما در حد حداکثر ) خیلی عالی میشه.
در ضمن اگر سایتی دارید لینک کنید .. ممنون

the_coder
April 17th, 2012, 21:59
من به این دلیل تاکید بر ابزاره امنیتی میکنم که چون توی محیط گیم سرور دشمن و افراد زیاد وجود دارند که کارشون flood کردن هست.مثلا یک سرور خارج گرفته و یک flooder ریخته و ای پی رو میده و خلاصه سرور مصرفش از همه نظر میره بالا و تایم اوت میشه.اگر مثلا از نظر این مسائل هم امنیت برقرار بشه ( میدونم صر در صد نیست اما در حد حداکثر ) خیلی عالی میشه.
در ضمن اگر سایتی دارید لینک کنید .. ممنون
تا جایی که مقدور باشه سعی می کنیم جلوگیری کنیم
آدرس سایت : سبد خرید - هدف سازان زندگی (http://www.hadafsazan.com/portal/cart.php)
فعلا این سرویس رو برای سفارش غیر فعال کردیم تا 1-2 روز آینده که فروش ویژه آغاز میشه
موفق باشید