PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام جازی ساز ، کدام فروشنده ؟(برای خرید وی پی اس)

mohandes_fs
February 24th, 2012, 22:26
سلام

کسی میدونه کدوم مجازی ساز از کارت صدا حمایت (ساپورت) میکنه؟

برای رادیو می خوام

اگه بحث قبلی رو می خواید پیگری کنید ایجا رو ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f56/29288/index2.html

PartWeb
February 24th, 2012, 22:32
درایور های کارت صدا در مجازی ساز Xen و VMWare ( و احتمالا Hyper-V ) قابل نصب و راه اندازی هستند. [ توجه کنید گفتم درایورهای کارت صدا وجود دارن و قابل راه اندازی هستن ، تجربه شخصی ندارم در این ضمینه. ]

چون در مورد فروش هم پرسیده بودین لینک میدم ،

پارت وب | سرورهای مجازی لینوکس و ویندوز VPS (http://part-web.com/vps)

از 2 دیتاسنتر میتونیم در خدمتتون باشیم.

اگر خواستین میتونم VPS در اختیارتون قرار بدم که ابتدا مطمئن شین کاری که میخواین انجام بدین شدنی هست و بعد خرید انجام بدین

با احترام
بابایی

Mehdi92
February 24th, 2012, 23:02
سلام،
والا فکر نمیکنم به مجازی ساز ربطی داشته باشه!؟
یه سری تنظیمات هستش که تو خود سرور مجازی انجام میدی که من فقط با ویندوز رو تست کردم و جواب گرفتم ...

aminhacker
February 24th, 2012, 23:16
به مجازی سازی مربوط میشه. فکر نکنم تو xen بشه حالا دوستان واردترن

mohandes_fs
February 26th, 2012, 08:20
یعنی کسی از فروشنده ها از مجازی ساز دیگه ای استفاده نمیکنه؟

taghi.karimi
February 26th, 2012, 10:08
دورد در esxi و esx به خوبی جواب میدهد!

DATAFARM.IR
February 26th, 2012, 10:35
در xen روی ویندوز قابل نصب است...

mohandes_fs
February 26th, 2012, 21:18
هر کس که کار کرد کارت صدا و درست اجرا شدن مجازی ساز کارت صدا(virtual sound card)رو تنضمین کنه خریدارم
این نرم افزار باید مثل کامپیوتر های خودمون میکروفون و اسپیکر مجازی رو بتونه تو اسکایپ نشون بده تا کار پخش لایو راه بیوفته

m_dg_farari
February 26th, 2012, 21:55
برای این کار کافیست این مراحل را به ترتیب انجام دهید : از Start به منوی Administrative tools بروید و روی گزینه Terminal Services Configuration کلیک کنید تا پنجره ی مورد نظر باز شود. سپس روی RDP-TCP راست کلیک کرده وارد Properties شوید و بعد در تنظیمات Client Settings قسمت پایین تیک Audio mapping را بردارید و در آخر OK. سرور خود را یک بار ریبوت کنید.

mohandes_fs
February 26th, 2012, 22:26
به صورت پیشفرض تیک نداشت

تیک دارش کردم ، ریبوت کردم ولی تاثیر نذاشت

behrooz
February 26th, 2012, 22:28
وی ام ور ای ایکس عالیه واسه کارت