PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد abuse

soheilsan
October 14th, 2011, 15:06
سلام
دوستان امروز سرورم off شد. بعد مدیر گفته abuse اومده سرور 48 ساعت خاموش میشه. حل سوالم اینه که این شیوه درسته؟ چون شنیدم که در صورتی که زیر 24 ساعت پاسخ بدید مشکل حل میشه. لطفا یه توضیحاتی در این مورد بدید که من چیکار باید بکنم تا سرور روشن شه؟

CmanDesign
October 14th, 2011, 15:57
از کدوم دیتاسنتر سرور دارین ؟

TukaNet
October 14th, 2011, 16:19
قانون و شرایط برخورد متفاوت هست

مثلا در شرایطی یک فایل کپی رایت دار روی سرور باشه اول اخطار و زمانی برای بررسی داده میشه

اگر بررسی شد که ابیوز بسته میشه در غیر این صورت برخورد متفاوت هست و بستگی به دستاسنتر داره

معمولا دیتاسنترهای اروپایی آی پی رو نال روت می کنند و دیتاسنترهای آمریکایی هم سرور رو خاموش میکنند !

حالت هایی هم هست که سرور شما کل شبکه رو دچار اختلال میکنه ، مثلا داری دیداس میشه یا دیداس میکنه

در این شرایط هم معمولا زمان کمی داده میشه که بررسی کنید ولی ممکن هم هست که این زمان رو هم ندهند

در کل نحوه برخورد با ابیوز جزء قوانین هر شرکت هست و روال استانداردی نداره

از این رو توصیه میشه قبل از خرید از هر جایی قوانین رو مطالعه کنید و کاملا آگاه باشید

soheilsan
October 14th, 2011, 18:37
دیتا سنترم snel هلنده. راستش من همیشه از امریکا می گیرم و معمولا phonix nap و soft layer . هیچ وقتم هم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. نه افت سرعت داشتم نه قطعی...هیچی. گفتم واسه امتحان هلند و سویس رو چک کنم که هنوز 15 روز نشده دو باره قطعی داشتم. الان هم که abuse.
اگه امکان داره بفرمایید در مورد snel شرایط چطوریه؟ چون من خودم مستقیم نگرفتم و از کس دیگه گرفتم.

mgp.co.ir
October 14th, 2011, 19:18
با سلام

لینک قوانین دیتاسنتر اسنل سرور هلند

https://www.snelserver.com/#content/2/Terms_and_Conditions

موفق باشید

alis2004
February 7th, 2013, 16:09
با سلام
دوستان من یه پیشنهاد دارم
یه تاپیک بزنیم در مورد abuse برا هر دیتاسنتر جدا جدا
هر کسی از dc های مختلف و بستن پورتشون تجربه داره بگه
البته با اجازه ادمین

ezat1
February 7th, 2013, 17:15
با سلام
دوستان من یه پیشنهاد دارم
یه تاپیک بزنیم در مورد abuse برا هر دیتاسنتر جدا جدا
هر کسی از dc های مختلف و بستن پورتشون تجربه داره بگه
البته با اجازه ادمین
یعنی میرزه این همه بگردی تو فروم و زیر خاکی در بیاری ؟ به وقت خودت اهمیت نمیدی به وقت دیگران اهمیت بده ! میایم ببینیم قضیه چیه میبینیم دوست عزیز مون فسیل یابه ؟ =d>

Saati
February 7th, 2013, 17:25
یعنی میرزه این همه بگردی تو فروم و زیر خاکی در بیاری ؟ به وقت خودت اهمیت نمیدی به وقت دیگران اهمیت بده ! میایم ببینیم قضیه چیه میبینیم دوست عزیز مون فسیل یابه ؟ =d>
اتفاقا بد هم نگفت!
اگه یک تاپیک جامع در رابطه با ایبوزهایی که بیشتر برای افرادی که سرور دارند ارسال میشه و توضیح و ارائه راه حل اون ها هم ایجاد باشه میتونه از ایجاد تاپیک های تکراری جلوگیری بشه.

ezat1
February 7th, 2013, 18:23
اتفاقا بد هم نگفت!
اگه یک تاپیک جامع در رابطه با ایبوزهایی که بیشتر برای افرادی که سرور دارند ارسال میشه و توضیح و ارائه راه حل اون ها هم ایجاد باشه میتونه از ایجاد تاپیک های تکراری جلوگیری بشه.

آخه این حرف من قصه داره