PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Huge Server Review

amirlord
September 13th, 2011, 18:28
با سلام خدمت کاربران عزیز :70:
خوب گفتم تجربه ای که در زمان دوماه که از هیوج سرور سرویس داشتم رو بنویسم تا دوستان بهتر بتونن تصمیم بگیرن . خوب شروع میکنیم . توی این فروم سامان جان از هیوج سرور فعالیت میکنن و بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق هستند و شما رو به بهترین شکل راهنمایی میکنن . توی مشکلات صورتحساب ها که خیلی خیلی به من کمک کردن و از همینجا ازشون تشکر میکنم . میریم بعد از خرید . بعد از خرید سرور رو در عرض حدود 20 دقیقه به من تحویل دادند و مشکلات فنی که داشتم رو حل کردند . زمان گذشت و در زمانی که در شهر خودمون نبودم و با اینترنت با پینگ 700 به اینترنت متصل بودم نیاز فوری شد که از طریق ریموت یکی از سرور هارو یه تغییر کوچولو بدم توش و بخاطر همین از محمد جان خواهش کردم که به جای من این کار رو انجام بده ( ازش خواهش کردم !) ولی ایشون گفتن برای این کار باید هزینه منیج اولیه 80 دلار بدید تا براتون انجام بدم . با این که این وظیفه شون نبود ولی از این نحوه برخورد اصلا خوشم نیومد ! چند بار هم از طریق پشتیبانی آنلاین با محمد جان در ارتباط بودم که حتی یک کلمه هم راهنمایی نکرد ! ممنون! ;) خوب میریم سراغ کیفیت سرور ها . سخت افزار بسیار عالی بسته شده و همچنین پایداری شبکه توی اون دوماهی که من بودم 100% بود . همچنین پورت نسبتا خوب بود اما اون چیزی که من میخواستم نبود ، یعنی به سرور های دور سرعت دانلود مناسب نمیداد . همچنین پنل سروری هم که میدن بسیار خوب و با امکانات هست . البته بگم که دوماه پیش میگفتن سرور هامون رو کولو کردیم ، ماه پیش گفتن رک اختصاصی ، این ماه میگن فضای اختصاصی . پیشرفت رو عشقه ! :d
حالا بگذریم . در زمان ثبت نام حتما اطلاعات fake بدین ! چون هر لحظه ممکنه اطلاعات کاربری تون لو بره ! در کل من از سرویس دهی راضی بودم ولی ای کاش اخلاق محمد جان نیز مثل سامان جان بود !!! یه پشتیبانی هم دارن به نام آنتونی ، بچه باحالیه :d:d
اگر میتونید اخلاق تند رو تحمل کنید هیوج سرور انتخاب خوبی برای خرید سرور هست . :)
با تشکر

Amir.Mansoury
September 13th, 2011, 18:35
من باهاشون کار نکردم ولی با شناختی که شخصا دارم میتونم بگم بچه های خوبی هستند و توی کارشون حرفه ای.
امیدوارم هرروز موفقتر از دیروز باشند.

ارادتمند
امیر منصوری

HyperServer
September 13th, 2011, 18:45
خوب گفتم تجربه ای که در زمان دوماه که از هیوج سرور سرویس داشتم رو بنویسم تا دوستان بهتر بتونن تصمیم بگیرن . خوب شروع میکنیم . توی این فروم سامان جان از هیوج سرور فعالیت میکنن و بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق هستند و شما رو به بهترین شکل راهنمایی میکنن . توی مشکلات صورتحساب ها که خیلی خیلی به من کمک کردن و از همینجا ازشون تشکر میکنم . میریم بعد از خرید . بعد از خرید سرور رو در عرض حدود 20 دقیقه به من تحویل دادند و مشکلات فنی که داشتم رو حل کردند . زمان گذشت و در زمانی که در شهر خودمون نبودم و با اینترنت با پینگ 700 به اینترنت متصل بودم نیاز فوری شد که از طریق ریموت یکی از سرور هارو یه تغییر کوچولو بدم توش و بخاطر همین از محمد جان خواهش کردم که به جای من این کار رو انجام بده ( ازش خواهش کردم !) ولی ایشون گفتن برای این کار باید هزینه منیج اولیه 80 دلار بدید تا براتون انجام بدم . با این که این وظیفه شون نبود ولی از این نحوه برخورد اصلا خوشم نیومد ! چند بار هم از طریق پشتیبانی آنلاین با محمد جان در ارتباط بودم که حتی یک کلمه هم راهنمایی نکرد ! ممنون! ;) خوب میریم سراغ کیفیت سرور ها . سخت افزار بسیار عالی بسته شده و همچنین پایداری شبکه توی اون دوماهی که من بودم 100% بود . همچنین پورت نسبتا خوب بود اما اون چیزی که من میخواستم نبود ، یعنی به سرور های دور سرعت دانلود مناسب نمیداد . همچنین پنل سروری هم که میدن بسیار خوب و با امکانات هست . البته بگم که دوماه پیش میگفتن سرور هامون رو کولو کردیم ، ماه پیش گفتن رک اختصاصی ، این ماه میگن فضای اختصاصی . پیشرفت رو عشقه ! :d
حالا بگذریم . در زمان ثبت نام حتما اطلاعات fake بدین ! چون هر لحظه ممکنه اطلاعات کاربری تون لو بره ! در کل من از سرویس دهی راضی بودم ولی ای کاش اخلاق محمد جان نیز مثل سامان جان بود !!! یه پشتیبانی هم دارن به نام آنتونی ، بچه باحالیه :d:d
اگر میتونید اخلاق تند رو تحمل کنید هیوج سرور انتخاب خوبی برای خرید سرور هست . :)
با تشکر

منم لازم میبینم که تجربه خودم رو بگم....
اما قبلش یه نکته ای رو به شما بگم.
خوش حسابی پیش فروشنده اعتبار خریدار هستش.
من هیچ تفاوتی بین رفتار سامان و محمد ندیدم.
تنها جایی هستند که سرور با پورت 1 گیگ اختصاصی میدن. روی 3 تا هارد تا 980 مگابیت بوست کردیم و دانلود داد بهمون

در کل اگر قوانین رو زیر پا نزارین و انتظار بیجا نداشته باشید یکی از بهترین فروشنده های سرور در ایران هستند.
خیلی مواقع هم شده که موردی رو مانند آی پی یا لایسنس در خواست داشتیم که به دلیل اینکه ایران آخر هفته بود و شبکه ساتنا واریز نداشته و ما از طریق ساتنا واریز داشتیم قبل از پرداخت سرویس اکتیو شده و منتظر پرداخت نشده اند
مهمترین نکته اینه که سابقه هر شخص تعیین کننده رفتار با وی هست

موفق باشد.

HugeServer
September 13th, 2011, 19:03
با تشکر

با سلام.

در ابتدا از وقتی که برای این پست گذاشتید صمیمانه از شما تشکر می کنم.
شما مشکلات نرم افزاری زیادی داشتید که برایتون به رایگان حل کردیم,
شماره ticket رو هم قرار میدم که بررسی کنید :
و ....

پشتیبانی آنلاین فقط برای فروش میباشد و هیچ سوال فنی پاسخ داده نمیشود.
شما زمانی که سرویس خود را کنسل کرده بودید از ایشون در livechat درخواست کردید که به سوال فنی شما درباره vmware پاسخ ندادند و شما از این مورد ناراحت شدید.

درباره شبکه نیز بنده ticket درباره ی مشکل شما برای سرعت مشاهده نکردم.

تمامی مشخصات اشخاص بررسی شده و در صورت مشکل برخورد میشود.

درباره ی لو رفتن اطلاعات هم مدارک رو به بنده ارسال کنید بنده در اینجا پاسخگو خواهم بود.

درباره ی جناب محمد هم بنده جایی ندیدم که ایشون با شما تند برخورد کنند,
اگر بنده اشتباه میکنم بفرمایید تا دوباره تیکت های مربوط رو بررسی کنم. (اگر شناسه تیکت رو هم دارید ممنون میشم!)

درباره جناب Antonie هم خوشحال هستیم که شما از ایشون رضایت دارید.

باتشکر.

s.w.a.t
September 13th, 2011, 19:08
خاطر نشان میشه هرگونه توهین به افراد یا شرکت خاصی یا تهمت بدون ارائه مدارک برخورد میشه!
موفق باشید

Talahost.Com
September 13th, 2011, 19:48
ولی ایشون گفتن برای این کار باید هزینه منیج اولیه 80 دلار بدید تا براتون انجام بدم . با این که این وظیفه شون نبود ولی از این نحوه برخورد اصلا خوشم نیومد ! چند بار هم از طریق پشتیبانی آنلاین با محمد جان در ارتباط بودم که حتی یک کلمه هم راهنمایی نکرد !
سلام
قبل از هر چیز : من با ایشان کار نکردم شما را هم نمی شناسم.
شما نباید ناراحت بشید. مشکلات نرم افزاری یا مشکلات شخصی به فروشنده ی سرور یا به دیتاسنتر مربوط نمی شه. شما فرض کنید این آقایون مثلا 100 تا مشتری داشته باشند. روزی که 5 نفر از مشتری ها مشکل نرم افزاری نداشته باشند وجود نداره! حالا اگه قرار باشه هر روز مشتری را راهنمایی کنند که نمی تونند زندگی کنند!!

AfaghData
September 13th, 2011, 20:35
دوست عزیز شما جواب منو نمیدی بعد میای تاپیک جدید میزنی ؟ تکلیف پول من چی شد؟ بهتر نیست اول کسانی که الاف کردیو کارشونو راه بندازی بعد از کسی انتقاد کنی؟

amirlord
September 13th, 2011, 23:12
سلام
قبل از هر چیز : من با ایشان کار نکردم شما را هم نمی شناسم.
شما نباید ناراحت بشید. مشکلات نرم افزاری یا مشکلات شخصی به فروشنده ی سرور یا به دیتاسنتر مربوط نمی شه. شما فرض کنید این آقایون مثلا 100 تا مشتری داشته باشند. روزی که 5 نفر از مشتری ها مشکل نرم افزاری نداشته باشند وجود نداره! حالا اگه قرار باشه هر روز مشتری را راهنمایی کنند که نمی تونند زندگی کنند!!
دوست عزیز لطفا جمله رو دقیق بخون . من ناراحت نشدم ولی از نحوه برخورد خوشم نیومد ! منم عرض کردم که اصلا وظیفه ایشون نبود و نیست . توی چت به سامان هم گفتم ولی همین تند جواب دادن باعث ناخوشی میشه ! ایشون جور دیگه میتونستن منو توجیه کنن ! به هر حال من از سرویس دهی راضی بودم . با سامان هم گفتگویی داشتیم و یه سری سوتفاهم ها بوجود اومده بود که خدا رو شکر حل شد . بازم از همگی ممنون

mrbusy
September 16th, 2011, 22:10
من هم از سرویس راضی هستم و هم از سامان عزیز ...
واللا سامان عزیز خیلی محترمانه و سریع مشکل سوالات من رو جواب می دهند از ساپورت هم راضی هستم ...
به نظم من مشکلی ندارند همین که 2تا هم زیان داریم تو یک دیتاسنتر خوب به نظر من از چندین دیتاسنتر معتبر معتبر تر می تونه باشه !
چون اینطوری ارتباط راحت تر هستش .

از همینچا اعلام می کنم من چند روز پیش یک مشکل تو سوئیچ نتورک سرور داشتم که با مکاتبات با سامان عزیز مشکل را سامان عزیز در تیکت جل نمودند قابل ذکر هست قبل از حل مشکل من برای رفع مشکل از طریق چت آنلاین از سامان تقاضا کردم که به من گفتند از طریق تیکت پیگیری شود و الجق کامل مشکل را بررسی و رفع نمودند .

موفق باشید

ایمیل اینجانب : ehsan_afshar@ymail.com