PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه اينترنت به كاربران خانگي تا دومگابيت بر ثانيه

0060
August 27th, 2011, 13:58
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، افزايش سرعت اينترنت خانگي را منوط به موافقت نهادهاي فرهنگي تصميم‌گير در كشور دانست و گفت: در صورت موافقت، سرعت اينترنت كابران عادي به دومگابيت برثانيه نيز قابل افزايش است.

'رضا تقي‌پور' در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا، با بيان اينكه افزايش سرعت اينترنت خانگي در سال جاري با بهره‌برداري فاز نخست شبكه ملي اطلاعات كشور آغاز خواهد شد، افزود: پيش‌بيني ما اين است كه در صورت موافقت نهادهاي فرهنگي كشور، اين افزايش سرعت اينترنت تا دومگا بيت بر ثانيه به كاربردان عادي و خانگي ارائه شود.
سياست‌هاي كلي در خصوص اعمال مسئوليت در زمينه اينترنت، از سوي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و كميته تعيين مصاديق محتواي مجرمانه تعيين و ابلاغ مي‌شود.

Amir.Mansoury
August 27th, 2011, 19:22
وقتی اینترنت را روی کاربر ببندند 2 مگابایت که هیچ 2 گیگابایت هم 2زار ارزش نداره

goldcom
August 27th, 2011, 19:32
وقتی اینترنت را روی کاربر ببندند 2 مگابایت که هیچ 2 گیگابایت هم 2زار ارزش نداره

كجاش بستس ؟! :دي
يه وي پي ان حلال مشكلات هست !
فقط سرعت بره بالا ...
اما خودمونيما ، تا بالا سر بعضيا زور نباشه ، درست كار نميكنن . تقي پور تا ديد ، وضعيتش به استيضاح كشيده ، سرعت رو بالا برد :دي:65:

قزوین هاست
August 27th, 2011, 20:07
ابیت جان مگر اینترنت ملی رو راه بندازند باز وی پی ان کار می کنه؟فکر نکنم اینگونه باشه.احتمالا کلا هر چی خودشون بخوان بالا میاد!

fesenjoon
August 27th, 2011, 20:16
دوست عزیز در اون صورت از open *** یا سرویس های مشابهی که روی پرت 80 ران مشن استفاده میکنیم . من با اون دوستمون که میگن سرعت بره بالا موافقم .

megfa
August 27th, 2011, 20:17
ابیت جان مگر اینترنت ملی رو راه بندازند باز وی پی ان کار می کنه؟فکر نکنم اینگونه باشه.احتمالا کلا هر چی خودشون بخوان بالا میاد!

متاسفانه دسترسی به سایت های خارجی و حتی گوگل و یاهو با اینترنت ملی غیر ممکن می شه!!

اما راهکار هایی وجود داره....

amirlord
August 27th, 2011, 20:20
مگه همین الانش دو مگ به خانگی نمیدن ؟! یه نامه بردارید ببرید حله ! من الان یک مگ دارم هرچقدر بخوام میتونم بگیرم .

megfa
August 27th, 2011, 20:23
مگه همین الانش دو مگ به خانگی نمیدن ؟! یه نامه بردارید ببرید حله ! من الان یک مگ دارم هرچقدر بخوام میتونم بگیرم .

بله الان براحتی 2 مگ رو می دن با محدودیت حجم

اما این دومگی که دوستمون گفتن برای زمانی هست که اینترنت ملی می شه و بدرد نمی خوره باید برید نوحه دانلود کنید بجای موزیک!!d:

amirlord
August 27th, 2011, 20:28
بله الان براحتی 2 مگ رو می دن با محدودیت حجم

اما این دومگی که دوستمون گفتن برای زمانی هست که اینترنت ملی می شه و بدرد نمی خوره باید برید نوحه دانلود کنید بجای موزیک!!d:
دوست عزیز چند ماه پیش دو مگ نامحدود داشتم که چون سرویس دهنده دیگه نامحدود نمیداد مجبور شدم محدود بگیرم . نوحه هم بد نیستا ! :76:

Maya
August 27th, 2011, 20:29
منبع این خبر را لطف میکنید ؟

megfa
August 27th, 2011, 20:32
دوست عزیز چند ماه پیش دو مگ نامحدود داشتم که چون سرویس دهنده دیگه نامحدود نمیداد مجبور شدم محدود بگیرم . نوحه هم بد نیستا ! :76:

نامحدود اسمش نامحدود هست، شما چند تا دانلود حجم بالا داشته باشید بهتون تذکر می دن مثلا پارس آنلان،همین وایمکس ایرانسل،...
ما هم upto 2mb/sec استفاده می کنیم اما....

amirlord
August 27th, 2011, 20:39
نامحدود اسمش نامحدود هست، شما چند تا دانلود حجم بالا داشته باشید بهتون تذکر می دن مثلا پارس آنلان،همین وایمکس ایرانسل،...
ما هم upto 2mb/sec استفاده می کنیم اما....
سرعت دانلود بین 250 - 300 بود . اخطاری هم بهمون ندادن ! حجم دانلود بالا بود !!!

goldcom
August 27th, 2011, 20:47
مثل اينكه دوستان اشتباه متوجه شدن
اينترانت ملي نيست
اين خبر مربوط به اينترنت هست
لينك خبر :
پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (http://www.cra.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&ID=4de0f201-747e-48ac-807f-6e9616d24805&WebPartID=3f210037-707e-451c-bfd7-5ac582dd5a03&CategoryID=95fd93fb-2ee6-493a-829a-dd6b96e46ec7)
قيمت ها را ببينيد . . .

asrehosting
August 27th, 2011, 21:53
اینجا تو منطقه ما 2 مگابیت ماهیانه 800 هزار تومانه . حالا بدن هم کسی نمی خره که !!!

goldcom
August 27th, 2011, 22:02
براي من كه خيلي بهتر ميشه
من از شاتل 512 نامحدود دارم
ماهيانه 93 تومان دارم ميدم ، سرعت دانلودم به زور به 100 ميرسه
اگه اونطوري بشه خيلي بهتره...

X2Maxer
August 27th, 2011, 22:05
سرویس من 2 مگ هستش ولی امروز متوجه شدم چون از این سرعت استفاده می کردم کل اطلاعاتم رو در اکانتیگ حذف کردن !!!!:106:

httpserver
August 27th, 2011, 22:22
من تا ۵ روز پیش لینکم رو ۱۰۲۴ تنظیم شده بود اما الان چند روزی هست که لینکم شده ۴۰۹۶ یعنی‌ سرعتم شده ۴ برابر. قبلا که دانلود می‌کردم با 120kb/s دانلود میکرد ولی‌ الان با 420kb/s دانلود می‌کنه. خیلی‌ توپه دمشون گرم. در ضمن اینترنت ملی‌ هم فعلا خبری ازش نیست اصلا نگران نباشید. تو اخبار گفتن که فعلا از این چیزا خبری نیست.

قزوین هاست
August 28th, 2011, 00:36
بله به خانگی هم میدن ولی کاغذ بازی داره و دردسر.من الان 1مگ دارم

0060
August 28th, 2011, 01:10
منبع این خبر را لطف میکنید ؟

http://www.tct.ir/home/fa/search.php?idnews=18568&s=

art
August 28th, 2011, 01:34
من تا ۵ روز پیش لینکم رو ۱۰۲۴ تنظیم شده بود اما الان چند روزی هست که لینکم شده ۴۰۹۶ یعنی‌ سرعتم شده ۴ برابر. قبلا که دانلود می‌کردم با 120kb/s دانلود میکرد ولی‌ الان با 420kb/s دانلود می‌کنه. خیلی‌ توپه دمشون گرم. در ضمن اینترنت ملی‌ هم فعلا خبری ازش نیست اصلا نگران نباشید. تو اخبار گفتن که فعلا از این چیزا خبری نیست.

سلام دوست عزیز
جسارت نباشه ولی میشه یه عکس از داون استریمتون و یه عکسم هم از سرعت دانلودتون بزارید؟

Ahoora_SS
August 28th, 2011, 02:12
دوستان باور کنین کاربرای ایرانی اصلا جنبه ی اینترنت با سرعت بالا رو ندارن اگر این عملی بشه اونم با قیمت کم روی کل سرعت اینترنت ایران تاثیر میذاره ( با این پورت هایی که میبینیم )

mahkoom021
August 28th, 2011, 02:45
یعنی‌ سرعتم شده ۴ برابر. قبلا که دانلود می‌کردم با 120kb/s دانلود میکرد ولی‌ الان با 420kb/s دانلود می‌کنه.

دادا چجوری ؟
من اینجوریشو دیگه ندیده بودم کدوم isp ؟
میشه یه عکس بزاری جدا اگه الکی نباشه منم میام از اونجا نت میگیرم

morgan
August 28th, 2011, 03:02
اينترنت به كاربران خانگي تا دومگابيت بر ثانيه :-o

فکر کنم امیدم به دیدن نبیره و ندیدم بیشتر باشه تا استفاده از اینترنت2 مگابیت :-<

tehvps
August 28th, 2011, 03:20
با توجه به اخبار موثقی که من دارم تا چند روز دیگه فاز اول اینترنت ملی استارت خواهد خورد و تا 90 روز آینده پروژه کامل اجرا خواهد شد،بعد از اون یه سری از isp ها فقط اینترنت ملی میدن مثل پارس آنلاین و شاتل،البته شاتل فقط پلن سرویس‌های اقتصادی ECO-Office ملی میشه،به مرور هم شرکت های دولتی مجبور به استفاده از اینترنت ملی خواهند شد،کاربران خانگی هم میتونن استفاده کنن با قیمت خیلی پایین تر از اینی که الان داریم میدیم و با سرعت خیلی بالاتر تا کاربرا تشویق بشن برای استفاده از اینترنت ملی،این که دوستان میگن یاهو و گوگل باز نمیشه واقعیت نداره،فرق اصلیش همونیه که بالا گفتم و این که کنترلش خیلی راحت تر میشه،خیلی خیلی راحت تر

0060
August 28th, 2011, 04:00
ایرانـی هرگــــــز زانو نخواهـد زد حتـی اگـر آسمان کـوتــــاه تر از قامتـش باشـد. (کوروش بزرگ)

ولی ما زانو زدیم :-|

nasa_de
August 28th, 2011, 05:32
با توجه به اخبار موثقی که من دارم تا چند روز دیگه فاز اول اینترنت ملی استارت خواهد خورد و تا 90 روز آینده پروژه کامل اجرا خواهد شد،بعد از اون یه سری از isp ها فقط اینترنت ملی میدن مثل پارس آنلاین و شاتل،البته شاتل فقط پلن سرویس‌های اقتصادی ECO-Office ملی میشه،به مرور هم شرکت های دولتی مجبور به استفاده از اینترنت ملی خواهند شد،کاربران خانگی هم میتونن استفاده کنن با قیمت خیلی پایین تر از اینی که الان داریم میدیم و با سرعت خیلی بالاتر تا کاربرا تشویق بشن برای استفاده از اینترنت ملی،این که دوستان میگن یاهو و گوگل باز نمیشه واقعیت نداره،فرق اصلیش همونیه که بالا گفتم و این که کنترلش خیلی راحت تر میشه،خیلی خیلی راحت تر

میشه بیشتر توضیح بدید, یعنی با اینترانت ملی هم به سایت های خارج از کشور دسترسی خواهیم داشت, یکم بعید نیست؟
ایا در اینترانت ملی با چیز بی آن میشه سایت های خارجی رو باز کرد؟

info_dlsong
August 28th, 2011, 11:57
میشه بیشتر توضیح بدید, یعنی با اینترانت ملی هم به سایت های خارج از کشور دسترسی خواهیم داشت, یکم بعید نیست؟
ایا در اینترانت ملی با چیز بی آن میشه سایت های خارجی رو باز کرد؟
خود دولت نمیفهمه داره چیکار میکنه ... پس توضیحاتی که بقیه بدند بی اساس هست دوست من
در صورتی که امکان برقراری کوچکترین Connectivity با یک سرور خارج از ایران وجود داشته باشد , امکان حذف محدودیت ها نیز وجود خواهد داشت !!!

خود شما هم میدونید که مردم رو باید کنترل کرد...
سیاست کشور های متمدن مثل آمریکا برای این کار مانیتورینگ هست, یعنی بدون گذاشتن محدودیت , مانیتور کنند ببینن کی داره چیکار میکنه

B.Z
August 28th, 2011, 12:42
سلام به خدا هر روز میاییم هی میگن اینترنت ملی بیاد دیگه دسترسی بسته میشه دیگه نت نداریم یک سوال پس تکلیف این همه ای اس پی چی میشه همه میان اینترانت ارائه بدن ؟دوستانی که میگنم بسته میشه از کجا میدونین ؟خبری تائید شده ای چیزی هست؟

alitalebi
August 28th, 2011, 12:58
ای بابا

saeed25
August 28th, 2011, 14:09
خود دولت نمیفهمه داره چیکار میکنه ... پس توضیحاتی که بقیه بدند بی اساس هست دوست من
در صورتی که امکان برقراری کوچکترین Connectivity با یک سرور خارج از ایران وجود داشته باشد , امکان حذف محدودیت ها نیز وجود خواهد داشت !!!

خود شما هم میدونید که مردم رو باید کنترل کرد...
سیاست کشور های متمدن مثل آمریکا برای این کار مانیتورینگ هست, یعنی بدون گذاشتن محدودیت , مانیتور کنند ببینن کی داره چیکار میکنه
با دروود و احترام
اما اگر دیدبانی(monitoring) هم در کشوری مانند آمریکا انجام می شود،بیشتر برای امنیت جانی مردم کشور است و نه برای از رده بیرون مردن مخالفان!!!
اما اگر در کشور ما اینکار انجام شود،بی تردید باید زندایان س ی ا س ی ر ا به کشورهای دیگر صادر کنند تا آنجا زندانی شوند!!!

Arashdn
August 28th, 2011, 14:43
الان با این قیمت که تو سایت ارتتباطاات رادیویی دادن
باید 1 مگابیت رو با 30 ترا پهنای باند بگیریم 38 تومن
کجا میده من با کله برم بگیرم
یه دونه هم نه 10 تا میگیرم ....

saeed25
August 28th, 2011, 17:31
البته نباید فراموش کرد،بک خط 1مگابیت به اشتراک گزاری شده بین 10 نفر!

ARYACLUB
August 28th, 2011, 23:28
سرعت 1 به ده هست
بالایی یکساله یرای خانگی تا 1024 فروخته میشود
الان یک رنج هم بهش اضافه کردند