PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن سرور ax41-nvme اساتید راهنمایی کنن

pixco
January 27th, 2020, 02:26
با سلام
مدت 6 روز است سروری رو از هتزنر گرفتم ax41-nvme (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=213170)

متاسفانه هر یکروز و نیم یا یک روز یکبار سرور خاموش میشه به هتزنر نامه زدیم میگه یه کلیدی باعث این اتفاق و واکنش میشه. خلاصه بهمون ورودی kvm دادن شبکه لن ارتباط برقرار نمیکرد. گفتیم قطعات رو عوض کنید عوض کردن فقط هارد موند باز مشکل همچنان بود و بعد از این مشکل مجبور شدم هر بار ریبوت کنم تا سرور و سایتا بالا بیاد خلاصه سری بعدم دادیم هارد رو عوض کردن و دوباره از نو سیتم عامل سنتوس 7 و لینوکس و دایرکت ادمین مجددا نصب شدند و باز بعد از 16 ساعت مجددا سیستم و سایتا قطع شدن و دوباره مجبور شدم ریبوت کنم تا سایتا بالا بیادوهر روز خلاصه داره این اتفاق میفته

مدیر قبلی که از دوستان خوب و دلسوز هستن و بابت این مشکل حق الانصاف خیلی وقت گذاشتن میکه احتمالش هست از دایرکت ادمین باشه سی پنل نصب کنیم. میگن سرور روشنه وقتی اینطور میشه لن ارتباط نمیده به بیرون
گفتن شایدم از بایوس باشه بهشون تیکت کردم چک کنن
دیشب هم ئدادیم یکی برامون کانفیگ کردن کل سیستمو از نو از صقفر دوباره کار شد. میگن احتمالا بار زیاد رو سرور میاد

توضیحات تکمیلی: منابعی که سایتها دارن مصرف میکنن کلا 5تا سایت در حد بازدید کم هستن کل سایتها در رروز شاید 20هزار تا بازدید هم نشن.رو سرور قبلی با مشخصات نصف این این مشکل رو نداشتیم اصلا سرور قبلیم 1246 زنون بود با 32 گیگ رم و سرور حدید هم که اونایی که اینکاره هستن متوجه هستن که سرور قوی تری هست

لطفا راهنمایی کنید

amirizadi
January 27th, 2020, 05:17
سلام
دقیقا مشکل در ارتباط با لن را بنده نیز بر روی سروری دیگر البته نه این مدل داشتم و با چندین بار تعویض hardware مشکل رفع نشد
البته از مجازی ساز در ان سرور استفاده میکردم

NetworkFA
January 27th, 2020, 09:20
لاگ سرور را بررسی کنید که علت ریبوت چی بوده؟
مورد داشتیم توی سرور های مارکتی به دیتاسنتر اعلام کردم کل سرور رو عوض کردن بجز هارد و مشکل حل شد.

pixco
January 27th, 2020, 09:54
لاگ سرور را بررسی کنید که علت ریبوت چی بوده؟
مورد داشتیم توی سرور های مارکتی به دیتاسنتر اعلام کردم کل سرور رو عوض کردن بجز هارد و مشکل حل شد.
یک بار کل سرور رو عوض کزدیم بغیر از هارد باز مشکل بود مجددا فرداش گفتیم هارد رو هم عوض کنید هارد رو هم برداشتن یکی دیگه گذاشتن. از نو مجددا سنتوس و لینوکس و ... همه از صفر انجام شد بازم امشب همینطوری شد. مدیر سرور گفتن بهشون بگید بایوس رو آپدیت کنن امشب ساعت 3و نیم صبح طبق تیکتی که مدام داشتم بایوس هم آپدیت کردن الان منتظرم اگر ببینم باز همینطور بشه مجبورم سرور رو کنسل کنم مدل های دیگه از زنون بردارم

- - - Updated - - -

سلام
دقیقا مشکل در ارتباط با لن را بنده نیز بر روی سروری دیگر البته نه این مدل داشتم و با چندین بار تعویض hardware مشکل رفع نشد
البته از مجازی ساز در ان سرور استفاده میکردم
من رو سرور هیچ مجازی سازی نصب نکردم شخصی هست این. 5-6تا سایت روش هست. سنتوس 7 و لینوکس و دایرکت ادمین هم که آپاچی و ان جین ایکس. عین همین نرم افزارها با همین مشخصات رو سرور قبلی که از خود هتزنر گرفته بودم نصب بود گفتم ارتقاش بدم اینو گرفتم .دیشب با پیشنهاد مدیر سرور گفتم بایوس رو ارتقا بدن ببینم مشکل رفع میشه یا نه

amirizadi
January 27th, 2020, 12:09
با سلام
بله دیده شده که با اپدیت بایوس هم این مورد رفع شده

dade2.net
January 27th, 2020, 22:05
روی ریسکیو هم تست کردید ؟

pixco
January 30th, 2020, 11:03
بعد از نظر جناب ایزدی دوست خوبم از وب داده به هتزنر تیکت کردم که بایوس رو اپدیت کنن. از زمانی که بایوس رو آپدیت کردم دیگه این مشکل پیش نیومده تا الان .در حال حاضر الان دو سه روزه مشکلی ایجاد نشده باید صبر کنم باز مطمین بشم اگر مشکل رفع شد اعلام میکنم.مشکل در کل این بود که سرور روشن بود ولی ارتباط لن قطع میشد به گفته دوستمون بنظر میرسید درایور لن ناشناخته میشد و باعث این مشکل میشد که با اپدیت بایوس بنظر حل شده

pixco
January 31st, 2020, 21:59
متاسفانه امروز سرور باز همون مشکل رو ایجاد کرد.تصمیم گرفتم سرور رو بهشون مرجوع کنم امیدوارم پول ستاپرو نگیرن ازم.از 14 روزش گذشته متاسفانه

mohsen1771
February 1st, 2020, 00:56
مشکل از رم هست دیتاسنتر قبول نمیکنه رم عوض کنه ، حتی درخواست تست سخت افزار هم بدید
تهدید کنید دیتاسنتر رو مطمئن باشید جواب میگیرید

pixco
February 2nd, 2020, 10:26
من تا حالا هتزنر رو انقدر پدرسوخته ندیده بودم بهشون میگم الان 19 روز گذشته سرور رو ستاپ رو نباید ازم بگیرید یهو دیدم برام قفاکتور صادر کردن یعنی از 10 روز قبل موعدم فاکتور زدن!!همیشه یک روز بعد از اتمام وقت برام فاکتور میکردن امروز دیدم فاکتور زدن هم ستاپ رو محاسبه کردن هم هزینه سرور رو از حساب شارژم هم کم کردن! خلاصه یه سرور دیگه گرفتم در حال کانفیگش هستیم به محض تموم شدن اینو کنسل میکنم میره.
مدیر سرور میگه احتمالش هست عدم مچ شدن سی پی یو amd با دایرکت ادمین است دقیقا دو تا سرور گرفتن برامون اون یکی اون مشکل رو نداره (سی پنل است اون یکی) میگن احتمالا ایجاد باگ تو دایرکت ادمین است

dade2.net
February 2nd, 2020, 10:53
شما روی ریسکیو تست کردید بالاخره ؟

mhiizadi
February 2nd, 2020, 16:15
من تا حالا هتزنر رو انقدر پدرسوخته ندیده بودم بهشون میگم الان 19 روز گذشته سرور رو ستاپ رو نباید ازم بگیرید یهو دیدم برام قفاکتور صادر کردن یعنی از 10 روز قبل موعدم فاکتور زدن!!همیشه یک روز بعد از اتمام وقت برام فاکتور میکردن امروز دیدم فاکتور زدن هم ستاپ رو محاسبه کردن هم هزینه سرور رو از حساب شارژم هم کم کردن! خلاصه یه سرور دیگه گرفتم در حال کانفیگش هستیم به محض تموم شدن اینو کنسل میکنم میره.
مدیر سرور میگه احتمالش هست عدم مچ شدن سی پی یو amd با دایرکت ادمین است دقیقا دو تا سرور گرفتن برامون اون یکی اون مشکل رو نداره (سی پنل است اون یکی) میگن احتمالا ایجاد باگ تو دایرکت ادمین است

اشتباه شما انتخاب مجدد هتزنر هست :)
با وجود اینکه داره پول و حقتون رو میخوره ، بازم روش موندین :|