ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام ميشه راهنماييم كنيد؟

azita
January 26th, 2011, 16:37
سلام دوستان ن تازه وارد هستم تو سايت ؛ راستش سايت رو استادم بهم معرفي كرد

خيلي خلاصه توضيح ميدم من و يكي از دوستام تصميم گرفيتم يه سايت موسيقي بزنيم اطلاعات زيادي هم تو

اين زمينه نداريم چند تا سوال برام پيش اومده كه اگه اجازه بدين مطرح كنم

1: اگه سايت بشه ميشه ساب دامين زد درسته؟ خوب تا چند تا ميشه زد؟ اين كه مي گن كل دامين فيل تر ميشه

يعني چي؟

2. فرض بگريم كه سايت فيلتر ميشه حالا تكليف سايت من چي ميشه؟ چه طوري بايد منتقلش كنم تو دامين

جديد؟ تكليف هاست من چي ميشه؟

akbari
January 26th, 2011, 16:49
سلام

: اگه سايت بشه ميشه ساب دامين زد درسته؟ خوب تا چند تا ميشه زد؟ اين كه مي گن كل دامين فيل تر ميشه
تعداد ساب دامنه به سرویس دهنده شما دارد که معمولا همه نامحدود میدن
اگه میخوای ***** نشی بهترینش استفاده از ssl هست

. فرض بگريم كه سايت فيلتر ميشه حالا تكليف سايت من چي ميشه؟ چه طوري بايد منتقلش كنم تو دامين

جديد؟ تكليف هاست من چي ميشه
سایت شما فقط با V P N باز میشود در داخل کشور در صورت چیز شدن . دامنه جدید را روی هاست پارک میکنید . هاست شما هم سره جاش میمونه نگران نباش :d

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

سلام

: اگه سايت بشه ميشه ساب دامين زد درسته؟ خوب تا چند تا ميشه زد؟ اين كه مي گن كل دامين فيل تر ميشه
تعداد ساب دامنه به سرویس دهنده شما دارد که معمولا همه نامحدود میدن
اگه میخوای ***** نشی بهترینش استفاده از ssl هست

. فرض بگريم كه سايت فيلتر ميشه حالا تكليف سايت من چي ميشه؟ چه طوري بايد منتقلش كنم تو دامين

جديد؟ تكليف هاست من چي ميشه
سایت شما فقط با V P N باز میشود در داخل کشور در صورت چیز شدن . دامنه جدید را روی هاست پارک میکنید . هاست شما هم سره جاش میمونه نگران نباش :d

mmiladd
January 27th, 2011, 00:54
اين ssl چيه؟

azita
January 27th, 2011, 01:00
ممنون و تشكر

ولي ميشه يكم بيشتر توضيح بدين

بذارين من بهتر بگم

نگاه كنيد به طور مثال اين يه لينك از دانلود من تو سايت

www.music.comalbum/track3.mp3

حالا فرض كه سايت فيل تر بشه من هم و نميشه ساب دامين زد و كلا فيل تر شده

من هم بايد يه دامين جديد بزنم تكليف اين اهنگ من كه روي اين لينك من كه تو سايت فيل تر شده است چي ميشه

در حالي كه دامين جديد من شده music1.com

مي خوام بدونم بعد از زدن دامين جديد بايد مثلا چه طوري اهنگ هايي كه قبل از فيل تر شدن تو سايت

بوده رو به دامين جديد معرفي كرد

اميد وارم منظورمو رسونده باشم:-s:-s:-s:-s:-s

arix
January 27th, 2011, 02:08
سلام ، وقتتون بخیر

وقتی دامنه پارک کنید لینک دانلود جدید می شود

www.music1.comalbum/track3.mp3 (http://www.music.comalbum/track3.mp3)

یعنی همه چیز از music به music1 تغییر می کند
شما این تاپیک را هم مطالعه بفرمایید فکر کنم مفید باشد

http://www.webhostingtalk.ir/f22/19792/

در ضمن شما هوش ف یلتر کنندگان را با این سوال به سخره گرفته اید:دی.یعنی فکر می کنید این همه سایتی که ف یلتر شده اند ، بلد نبودند دامنه پارک کنند یا از ssl استفاده کنند؟!

یک بار دوبار دامنه پارک کنید ممکنه جواب بده ، بعد میان سراغتون.اون موقع باید جای دامنه ماشینتون رو جلو پاسگاه پارک کنید و برید برای جریمه ی نقدی:)

باز هم تکرار شه که دیگه ....:59::114:

شاد باشید:53:

پی نوشت : ssl یک ارتباط امن برای جلوگیری از دز دیده شدن اطلاعات توسط اشخاص ثالث است.برای مثال شما به جای فرستادن اطلاعاتتان به زبان فارسی که همه می توانند فارسی را بفهمند از زبان سانسکریت استفاده می کنید.این گونه اگر کسی در بین مسیر ارتباط به صحبت هایتان گوش دهد ، باز هم چیزی نمی فهمد!

مورد استفاده اش برای پرداخت پول و درگاههای بانک ها و یا صفحه ی اول وبمیل هاست که امنیت برقرار شود.وقتی جایی ssl استفاده کند یک قفل طلایی رنگ در نوار مرورگر شما دیده می شود که نشانه ی ارتباط امن است

حالا ربط ssl به ف یلترینگ : بخشی از سیستم ف یلترینگ مثل یک دیوار آتشین در ورودی های اینترنت به کشور عزیز ما یعنی ایران قرار دارد که به صورت خودکار و هوشمند سایت های با محتوای مجرمانه را شناسایی کرده و بن می کند.این بخش فقط از نرم افزار تشکیل شده است و شخصی در عملکرد آن دخالت ندارد.خب حالا ما اگر اطلاعات را به صورت رمزنگاری شده و ناخوانا از طریق ssl بفرستیم ربات های این سیستم که به عنوان یک شخص ثالث شناخته می شوند توانایی خواندن و تحلیل مطالب را نداشته و به ناچار باید به آن ها اجازه ی ورود دهند.
نکته اینجاست که این فقط بخشی از سیستم ف یلترینگ است.شما شاید توسط ssl بتوانید این ربات را دور بزنید ولی اون همه آدمی که در بخش ف یلترینگ کار می کنند هویج نیستند که!بالاخره دیر یا زود پیدایتان خواهند کرد.حالا بگذریم که آن ها کاملا از این ضعف دیوار آتشینشان آگاه اند و رسیدگی به سایت هایی که از ssl استفاده می کنند را در صدر امور خود قرار داده اند.

برای مطالعه ی بیشتر به اینجا مراجعه فرمایید

Pouyasazan IT Solutions & Services , (http://pouyasazan.org/ssl.asp)

azita
January 27th, 2011, 13:42
ممنون اون تاپيكي كه معرفي كردن خيلي خوب بود و كمك بزرگي بهم كرد

حالا يه چند تا شوال برا پيش اومده من كجا مي تونم همه قالب هاي موزيك رو نگاه كنم و يكي رو انتخاب كنم؟

و اين كه بعد از اين كه غالب رو دانلود كردم بايد چي كار كنم؟ با كپي كنم تو پوشه www ?

كردم و بعد لوكال هاست خودم رو اجرا كردم ولي چيزي نشد

ممنون مي شم كمكم كنيد

AmirHosein
January 27th, 2011, 13:58

حالا يه چند تا شوال برا پيش اومده من كجا مي تونم همه قالب هاي موزيك رو نگاه كنم و يكي رو انتخاب كنم؟

و اين كه بعد از اين كه غالب رو دانلود كردم بايد چي كار كنم؟ با كپي كنم تو پوشه www ?

ممنون مي شم كمكم كنيد
مگه تو تاریکی هم میشه سایت زد!؟
در مورد قالب موزیک کلی تو وب سایت ها ریخته باید سیستم مدیریت محتوا رو انتخاب کنی!
اگر نظر من رو میخوای خیلی آکبند و تازه کاری برو سراغ نیوک خیلی راحت هست ولی اگر نه کمی آبدیده شدی میتونی از وردپرس استفاده کنی!
در ضمن سوال آخرت من رو بفکر فرو برد یه لحظه هرچی یاد گرفته بودم از یادم رفت قالب رو باید بسته به نوع سیستم مدیریت محتوات نصب کنی!
پینوشت: کارت با این تاپیک راه نمی افته باید وقت یکی رو 24 ساعته بگیری تا ذهنت رو نسبت به این موضوع باز کنه!
موفق باشید

azita
January 27th, 2011, 14:10
من كه چيزي نگفتم..

من الان wamp رو نصب كردم از اين به بعد بايد چي كار كنم؟ از كجا قالب دانلود كنم ؟ بعد از اين كه دانلود

كردم چيكار كنم؟ چه طوري تو سرور محلي خودم نگاش كنم؟ چه طوري بايد نصب كنم؟ اينا همه سوال هاي منه

khudeman
January 27th, 2011, 14:21

ممنون مي شم كمكم كنيد

پیشنهاد من اینه که با این مقدار اطلاعات اصلا طرف راه اندازی سایت نروید. بسپرید به یک وبمستر تا به مرور مسلط شوید.
در مورد فییییلتر شدن هیچ راه جامعی وجود نداره. باید مثل بقیه باهاش کنار بیایین. همینه که هست

mr.bahram
January 27th, 2011, 14:24
من كه چيزي نگفتم..

من الان wamp رو نصب كردم از اين به بعد بايد چي كار كنم؟ از كجا قالب دانلود كنم ؟ بعد از اين كه دانلود

كردم چيكار كنم؟ چه طوري تو سرور محلي خودم نگاش كنم؟ چه طوري بايد نصب كنم؟ اينا همه سوال هاي منه

کار من مشاوره دادن به افراد تازه کار هم هست در خصوص راه اندازی سایت
میزبانی هاست و دامنه هم ندارم که بخوایم بگیم چیزی می خوام بفروشم
روزانه خیلی از افراد باهام صحبت یا مکاتبه می کنن
اگر تمایل داشتید می تونید تماس یا ایمیل بزنید تا باهاتون مشاوره داشته باشم
با این جور تاپیک ها به اون چیزی که می خواید نمی رسید چون نظر ها متفاوت هست و ذهن شما بیشتر پراکنده میشه

AmirHosein
January 27th, 2011, 14:46
من كه چيزي نگفتم..

نمایش مشخصات: mr.bahram - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/1152/)
کمکتون میکنن اطلاعا بالایی توی این زمینه داره، وقتشون هم همیشه خالی هست!

mmiladd
January 27th, 2011, 15:01
ميشه دوستان راهنمايي كنند ؛ سوال منم هست

azita
January 27th, 2011, 15:03
براي ساد گرفتن خوب بايد از يه جا شروع كرد! من الان همه چيم درسته فقط نمي دونم كه چطوري بايد

ناك رو نصب كنم همين:-s

AmirHosein
January 27th, 2011, 15:38
براي ساد گرفتن خوب بايد از يه جا شروع كرد! من الان همه چيم درسته فقط نمي دونم كه چطوري بايد

ناك رو نصب كنم همين:-s
روی wamp میخواید نصب کنید:
PHP-Nuke (http://www.phpnuke.ir/)
از اینجا دانلود کنید
اینم آموزش نصب:
PHPNUKE 8.2 (http://www.phpnuke.ir/Help/install.html)

mr.bahram
January 27th, 2011, 18:05
نمایش مشخصات: mr.bahram - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/1152/)
کمکتون میکنن اطلاعا بالایی توی این زمینه داره، وقتشون هم همیشه خالی هست!
امیر چرا شایعه درست می کنی ، من دنبال یه زمان خالی واسه خودم می گردم توی هفته که با رفقا بریم گردش و تفریم :71:
FB من رو یه نگاه بنداز از دیشب یه خاطره درش قرار دادیم lol

arix
January 28th, 2011, 13:15
ای بابا

بنده خداها یک سوال ساده پرسیدند ها.چقدر پز اطلاعاتتون رو می دید.جوابش یک خطه:60:

ببینید قالب تنها فایده ندارد.شما ابتدا باید نیوک را نصب نمایید.بعدا قالب را روی نیوک نصب نمایید.برای راهنمایی نصب نیوک به لینک زیر بروید

به نظر سخت میاد ولی بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشد

نصب نیوک روی wamp با هاست اصلی هیچ تفاوتی نمی کند.همان است.آموزش wamp در آن تاپیکی که معرفی کردم وجود دارد.برای یافتن تمام قالب های موزیک هم می توانید در گوگل سرچ نمایید "قالب موسیقی برای نیوک".همه را می آورد.

بعد از نصب نیوک یک صفحه ی مدیریت برای شما باز می شود.در آنجا یک قسمت انتخاب یا تعویض قالب دارد.در آن قسمت وارد شده و قالب دلخواهتان را به سیستم معرفی می کنید.خودش براتون نصب می کند

موفق باشید:53:

AmirHosein
January 28th, 2011, 14:06
ای بابا

بنده خداها یک سوال ساده پرسیدند ها.چقدر پز اطلاعاتتون رو می دید.جوابش یک خطه:60:

ببینید قالب تنها فایده ندارد.شما ابتدا باید نیوک را نصب نمایید.بعدا قالب را روی نیوک نصب نمایید.برای راهنمایی نصب نیوک به لینک زیر بروید

به نظر سخت میاد ولی بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشد

نصب نیوک روی wamp با هاست اصلی هیچ تفاوتی نمی کند.همان است.آموزش wamp در آن تاپیکی که معرفی کردم وجود دارد.برای یافتن تمام قالب های موزیک هم می توانید در گوگل سرچ نمایید "قالب موسیقی برای نیوک".همه را می آورد.

بعد از نصب نیوک یک صفحه ی مدیریت برای شما باز می شود.در آنجا یک قسمت انتخاب یا تعویض قالب دارد.در آن قسمت وارد شده و قالب دلخواهتان را به سیستم معرفی می کنید.خودش براتون نصب می کند

موفق باشید:53:
به پستی که دادم مراجعه کن!
http://www.webhostingtalk.ir/f22/20189/index2.html#post196736
در مورد صنعت پخت نان که نگفتم!