PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین ارائه کننده هاست ایران

iraniam2000
May 1st, 2018, 21:26
سلام دوستان
بنده سایتی دارم که هزینه زیادی برای اون شده و در حال حاضر در پلن الماس نت افراز میزبانی میشه
واقعیتش در چند روز گذشته دهها مشکل داشتیم ، اول که به درگاهها وصل نمیشد و امروز هم هفت هشت ساعت ip سرور فقط با فیل/ترشکن باز میشد و تمام سایت های میزبانی شده هاست پربازدید نت افراز در حقیقت در دسترس نبودن
با توجه به هزینه وئ اینکه تو این مملکت خراب شده هیچ وقت از مسئولان اون خیری به من ایرانی نرسیده برای اینکه نابود نشیم ناچارا باید سایت را به هاست یا سرور ایران منتقل کنم ولی واقعیتش نمیدانم به هر هاستی میشه اعتماد کرد ؟ با توجه به دسترسی به کدهای سایت جسارت نباشه ولی هر شرکتی را نمیتونم اعتماد داشته باشم ، تنها هاست دی ال را میشناسم که راستش زیاد از نوع برخورد و لحن مدیر اون خوشم نیامد
متاسفانه خود بزرگ بینی و به نوعی بی احترامی در کلام اینها موج میزنه تا اون حدی که حتی درست جواب نمیدن و با فینگلیش پاسخ میدن ، به هر صورت وقتی مدیر یک سایت موزیک غیرمجاز میشه مدیر بزرگ ترین هاست کشور باید هم اینقدر مغرور شده باه
بگذریم ....
میدانم که تو این انجمن اکثرا فروشنده هستن و هر کسی خودش را معتبرترین میدانه و خوب با توجه به شناختی که هر انسان از خودش داره مطمئنا باید همینطور هم باشه ولی دوستانی که تجربه داشتن بفرمایند بنده کدام شرکت را که در حد نت افراز باشه و هاست حرفه ای ایران ارائه میکنه را انتخاب کنم ؟
برای بنده پنل اینکه سی پنل یا دایرکت آدمین باشه مهم نیست بلکه مهم اعتبار و گذشته اون شرکت هستش
خواهش میکنم اگر شرکت معتبری که بتونه در حد نت افراز یا سی پنل اعتبار و قدرت داشته باشه را میشناسید به بنده معرفی کنید
:53::53::53::53::53::53::53::53:

joomla2
May 1st, 2018, 21:55
سلام و احترام
ما چندین سال هست با شرکت ایران وب کار میکنیم خداوکیلی عالی هستند
www.iranweb.org

OMIDTU5
May 1st, 2018, 22:01
شرکت پردیس هاستینگ هم شرکت خوبیه من قبلا از سرویسشون استفاده کردم .

Z.eus
May 1st, 2018, 22:42
سلام و عرض ادب

لغت بهترین در این زمینه معنی ندارد و ای بسا هاستینگ های قوی تر از hostdl در ایران فعالیت میکنند. صرفا بدلیل قدیمی بودن یک هاستینگ نمیتوان آن را بهترین خواند.
شما باید ببینید درخواست شما با شرایط کدام یک از هاستینگ ها همخوانی دارد تا یک سرویس میزبانی حرفه ای دریافت کنید.

با تشکر.

ColdWorld
May 1st, 2018, 23:58
سلام
دوست عزیز در حد نت افراز بخوایید میتونم parspack رو پیشنهاد بدم پشتیبانیشون خوبه من مدتی روی هاست هم ایران بود هم خارج سرویساشون بد نبود (البته نت افراز سرعت لودش برام بهتر بوده) ولی پشتیبانیش خوبه و مشکلات رو تا حد خوبی رفع میکنه. قیمتاش هم بد نیست.
البته قطعی امروز مربوط به کل کشور بود سر بستن تلگرام...

iraniam2000
May 2nd, 2018, 00:08
سلام
دوست عزیز در حد نت افراز بخوایید میتونم parspack رو پیشنهاد بدم پشتیبانیشون خوبه من مدتی روی هاست هم ایران بود هم خارج سرویساشون بد نبود (البته نت افراز سرعت لودش برام بهتر بوده) ولی پشتیبانیش خوبه و مشکلات رو تا حد خوبی رفع میکنه. قیمتاش هم بد نیست.
البته قطعی امروز مربوط به کل کشور بود سر بستن تلگرام...

من از نت افراز خیلی هم راضی هستم ولی خوب مشکل من هاست خارج هست و تو عنوان تاپیک هم نوشتم
چند روز قبل درگاهمون دچار مشکل شد چون با هاست خارج مشکل داشت ، امروز سایت قطع شده بود چون حاج آقا ریش دراز پته خودش و دخترش تو تلگرام رو آب ریخته بود
خلاصه ناچار هستم انتقال بدم هاست ایرن از این بدبختی نجات پیدا کنم
parspack را هم نگاه کردم امروز ولی راستش سر درنیاوردم چه خبره
اصلا ندانستم هاست ایران دقیقا کدام قسمتش فروخته میشه و کدام هاست بهتر هست اونجا

ColdWorld
May 2nd, 2018, 02:55
من از نت افراز خیلی هم راضی هستم ولی خوب مشکل من هاست خارج هست و تو عنوان تاپیک هم نوشتم
چند روز قبل درگاهمون دچار مشکل شد چون با هاست خارج مشکل داشت ، امروز سایت قطع شده بود چون حاج آقا ریش دراز پته خودش و دخترش تو تلگرام رو آب ریخته بود
خلاصه ناچار هستم انتقال بدم هاست ایرن از این بدبختی نجات پیدا کنم
parspack را هم نگاه کردم امروز ولی راستش سر درنیاوردم چه خبره
اصلا ندانستم هاست ایران دقیقا کدام قسمتش فروخته میشه و کدام هاست بهتر هست اونجا
اول داخلش ثبت نام باید کنید بعدش لاگین کنید وارد صفخه خرید هاست باید بشید بعد پلن مورد نیاز رو بسازید (حین ساختن منابع و کشور و ... میشه مشخص کرد) و ساخت فاکتور بزنید و ....