PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از دوستان هاستینگی ؟

mansour207
January 13th, 2011, 23:49
سلام

من با یکی از هاستینگهای بسیار حرفه ای ، جدیدا صحبت کردم و برای نمایندگی درصدی با هم صحبت کردیم و قرار شد که نمایندگی درصدی به همراه دی ان اس اختصاصی به ما بدهند ... و من هم یک دامین
ir برای این کار تهیه کردم ... و یک گیگ هاست از سرور ایران ، این شرکت معتبر خریداری کردم ... و پس از واریز
وجه هاست .. گفتند که دی ان اس اختصاصی روی دامین ir امکانپذیر نیست ... در حالی که من همان اول
نام دامین ir رو خدمت این هاستینگ معتبر داده بودم ... به هر حال من یک دامین .com ثبت کردم ... و دی ان اس را به من گفتند که روی دامین دات کام به همراه آی پی تعریف کنم و روی دامین ir و .com ست کنم ... حالا سوال من اینجاست که برای دی ان اس اختصاصی همین کار کافیست و یا اینکه دی ان اس های اختصاصی باید روی سرور هم ست شوند ... ؟

ممنونم اگر به این سوال من پاسخ دهید ... ؟

و من و مدیر این سرور بسیار معتبر با هم قرار گذاشتیم که اینجا مطرح بشه ...

و اگر حق با مدیر این سرور معتبر باشه ... من از خیر پول هاستم و کلا کار نمایندگی هاست بیرون بروم و وارد این کار نشوم ...

و اگر حق با من باشه ... این شرکت معتبر را همین جا معرفی می کنم ... تا معتبر تر بشه ...

؟؟؟ آیا برای دادن دی ان اس اختصاصی ست کردن دی ان اس ها فقط روی دامین و یا روی سرور هم کاری لازم به انجام هست ... ؟

چون سایت من با دی ان اسی که روی دامین به همراه آی پی تعریف و ست شده ... الان یک هفته هست که بالا نمیآد و من هر چی به مدیر سرور می گم که باید روی سرور هم تعریف بشن ... میگه نه .. لازم نیست ... ؟؟؟

ممنونم اگر پاسخ دهید ...

با تشکر ...

RezaFH
January 14th, 2011, 00:06
1- برای تعریف دی ان اس اختصاصی فرقی نمیکنه چه دامینی داشته باشید.
2- برای داشتن دی ان اس اختصاصی ، هم باید دامین ست بشه و هم روی سرور اون دی ان اس ها تعریف بشن
3- دامین اصلیتون رو توی سایت intodns.com چک کنید ، اگر شما درست ست کرده باشید ، مشکل از سرور هست

موفق باشید

mr.he3am
January 14th, 2011, 00:09
1- برای تعریف دی ان اس اختصاصی فرقی نمیکنه چه دامینی داشته باشید.
2- برای داشتن دی ان اس اختصاصی ، هم باید دامین ست بشه و هم روی سرور اون دی ان اس ها تعریف بشن
3- دامین اصلیتون رو توی سایت intodns.com چک کنید ، اگر شما درست ست کرده باشید ، مشکل از سرور هست

موفق باشید
ایشون از بنده خرید کرده
1 - من بهشون گفتم پیشنهاد نمیشه نه که اصلا نمیشه
2 و 3 intoDNS: mizbanserver.com - check DNS server and mail server health (http://www.intodns.com/mizbanserver.com)

reza115
January 14th, 2011, 00:15
سلام

من با یکی از هاستینگهای بسیار حرفه ای ، جدیدا صحبت کردم و برای نمایندگی درصدی با هم صحبت کردیم و قرار شد که نمایندگی درصدی به همراه دی ان اس اختصاصی به ما بدهند ... و من هم یک دامین
ir برای این کار تهیه کردم ... و یک گیگ هاست از سرور ایران ، این شرکت معتبر خریداری کردم ... و پس از واریز
وجه هاست .. گفتند که دی ان اس اختصاصی روی دامین ir امکانپذیر نیست ... در حالی که من همان اول
نام دامین ir رو خدمت این هاستینگ معتبر داده بودم ... به هر حال من یک دامین .com ثبت کردم ... و دی ان اس را به من گفتند که روی دامین دات کام به همراه آی پی تعریف کنم و روی دامین ir و .com ست کنم ... حالا سوال من اینجاست که برای دی ان اس اختصاصی همین کار کافیست و یا اینکه دی ان اس های اختصاصی باید روی سرور هم ست شوند ... ؟

ممنونم اگر به این سوال من پاسخ دهید ... ؟

و من و مدیر این سرور بسیار معتبر با هم قرار گذاشتیم که اینجا مطرح بشه ...

و اگر حق با مدیر این سرور معتبر باشه ... من از خیر پول هاستم و کلا کار نمایندگی هاست بیرون بروم و وارد این کار نشوم ...

و اگر حق با من باشه ... این شرکت معتبر را همین جا معرفی می کنم ... تا معتبر تر بشه ...

؟؟؟ آیا برای دادن دی ان اس اختصاصی ست کردن دی ان اس ها فقط روی دامین و یا روی سرور هم کاری لازم به انجام هست ... ؟

چون سایت من با دی ان اسی که روی دامین به همراه آی پی تعریف و ست شده ... الان یک هفته هست که بالا نمیآد و من هر چی به مدیر سرور می گم که باید روی سرور هم تعریف بشن ... میگه نه .. لازم نیست ... ؟؟؟

ممنونم اگر پاسخ دهید ...

با تشکر ...
ما که تو کار هاستینگ نیستیم ولی 100% باید روی سرور هم تعریف بشه ...

mr.he3am
January 14th, 2011, 00:16
ما که تو کار هاستینگ نیستیم ولی 100% باید روی سرور هم تعریف بشه ...
فقط باید dns zone ادیت بشه ! چیز خاصی نباید ادد بشه تمامی کار ها از داخل پنل دامنه انجام میشه

mansour207
January 14th, 2011, 00:19
ایشون از بنده خرید کرده
1 - من بهشون گفتم پیشنهاد نمیشه نه که اصلا نمیشه
2 و 3 intoDNS: mizbanserver.com - check DNS server and mail server health (http://www.intodns.com/mizbanserver.com)

دوست عزیز ... من اسمی از شما نبردم ... و می خواستم ببینم که مشکل از کجا هست ...

حالا لطفا دوستان راه حل این مشکل رو هم بفرمایید ... ؟

با تشکر ...

mr.he3am
January 14th, 2011, 00:21
دوست عزیز ... من اسمی از شما نبردم ... و می خواستم ببینم که مشکل از کجا هست ...

حالا لطفا دوستان راه حل این مشکل رو هم بفرمایید ... ؟

با تشکر ...
ولی ما اسم خودمون اعلام کردیم چون به خودمون شک نداریم ;)
مشکلی نیست که بخواد حل بشه لینکی که گذاشتم نگاه کنید میبینید

reza115
January 14th, 2011, 00:24
فقط باید dns zone ادیت بشه ! چیز خاصی نباید ادد بشه تمامی کار ها از داخل پنل دامنه انجام میشه
این مشتری شما یه جوری گفتن که شما هیچ کاری انجام ندادی !

mansour207
January 14th, 2011, 00:35
این مشتری شما یه جوری گفتن که شما هیچ کاری انجام ندادی !

دوستان من با ایشان که صحبت کردم ... ایشان طوری پاسخ می دادند که گویا کاری روی سرور انجام نشده ...

و شاید هم حالا این کار را انجام داده باشن ...

و اینکه اگر تمام کارها درست باشه ... چرا سایت الان یکی دو هفته ای هست که بالا نمیآد ... ؟

و یک سوال دیگه داشتم ... آیا برای دامینی که با دی ان اس اختصاصی ست شده ....

وقتی از دامین مورد نظر whois گرفته میشود .. تنها همین دامین دارای دی ان اس اختصاصی مشاهده میشود .. و یا اینکه کل دامین های روی سرور قابل مشاهده هستند ... ؟

چون این سوال من رو ایشون جواب ندادن ... ؟ محض افزایش اطلاعات خودم هست ... ؟

با تشکر ...

maroofi
January 14th, 2011, 00:43
من هم چندسال پیش همین مشکل رو با دامنه های ir داشتم
دامین رو از یه جا گرفته بودم و هاست رو از یکی دیگه
ولی سایت بالا نمیومد
با دوستانی که دامین رو ثبت کرده بودند تماس گرفتند گفتند مشکل از هاست شماست
رفتم dns ها رو نگاه کردم دید که بعله... .
سایت یه جا بالا میومد
یه جایی بالا نمیومد

و وقتی که رجوع کردم متوجه شدم از هر 5 نفر یک نفر میتونست سایت رو باز کنه.
حالا چرا اینجوریه خدا می دونه.

mansour207
January 14th, 2011, 00:57
من هم چندسال پیش همین مشکل رو با دامنه های ir داشتم
دامین رو از یه جا گرفته بودم و هاست رو از یکی دیگه
ولی سایت بالا نمیومد
با دوستانی که دامین رو ثبت کرده بودند تماس گرفتند گفتند مشکل از هاست شماست
رفتم dns ها رو نگاه کردم دید که بعله... .
سایت یه جا بالا میومد
یه جایی بالا نمیومد

و وقتی که رجوع کردم متوجه شدم از هر 5 نفر یک نفر میتونست سایت رو باز کنه.
حالا چرا اینجوریه خدا می دونه.

دوست عزیز کاش من هم همین مشکل شما را داشتم ...

مشکل اینه که سایت من برای هیچ کسی باز نمیشه ...

RezaFH
January 14th, 2011, 01:09
پیشنهاد : برای اینکه مشکل شما حل بشه ، پنل دامین رو بدید حسام خودش دی ان اس هارو ست کنه
در مورد پست اول باز کننده تاپیک : مثل اینکه همه چیز اونطور که شما نوشته بودید نیست

- دامین آی آر برای هاستینگ پیشنهاد نمیشه !
چرا ؟ چون برای تغییر آی پی و دی ان اس حداقل نصف روز علاف هستی.
احتمالا حسام هم منظورش همین بوده و نه اینکه "دی ان اس اختصاصی روی دامین ir امکانپذیر نیست"

@ دو طرف : چک کنید یکیتون دامین آی آر و یکی دامین .com رو جدا جدا ست نکرده باشید !
یک بار دیگه سرور و دامین رو چک کنید (دامین اصلا پینگ نداره)

موفق باشید

mansour207
January 14th, 2011, 01:25
سلام

دوستان بالاخره به لطف این تاپیک سایت بالا اومد ... :-o

نمی خوام بدبین باشم ... ولی مطمئن هستم که مشکل از جانب ما و دامین نبوده ... :-w

به هر حال از دوستان ممنونم ... که بانی خیر شدن و سایت ما خود به خود باز شد ... :39::-s

شب خوش ...