PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه بد کار با شبکه تبلیغات صبا ویژن

<?php?>
December 12th, 2017, 11:15
با سلام خدمت دوستان
من برای یکی از مشتریان خودم یک کمپین تبلیغاتی کلیکی گوگل ادورز راه اندازی کرده بودم . بنا به دلایل پشتیبانی ضعیف خواستم کنسل کنم تبلیغات کلیکی گوگل مشتریمو .

در تاریخ 1396/9/12 کمپین خودمو کنسل کردم و درخواست عودت وجه کمپین رو دادم . امروز 21 آذر هست و حدود 9 روزی از کنسل کردن من میگذره . هر بار که با تیم پشتیلانیشون تماس میگیریم میگن مراحل بازگشت وجه گوگل زمان بر هست و تا زمانی که گوگل برای ما پول رو واریز نکنه , نمیتونیم پول رو بهتون برگشت بدیم .

تجربه ای بسیار بد از این شبکه تبلیغاتی دارم واقعیتش . سیستم پشتیبانی بسیار ضعیفی هم دارند و بعید میدونم چندین سال آینده با وجود رقیب های دیگر بتونن دووم بیارن . اما الان پول مشتری ما این وسط مونده و هنوز صبر کرده ایم .

دوستانی که در این زمینه تجربه کافی دارند , ایا این همه زمان برای عودت وجه از طرف گوگل منطقی به نظر میرسه ؟

اگر بخوایم از دست این شرکت شکایت بکنیم از طریق پلیس فتا اقدام کنیم بهتره به نظرتون ؟ ( البته در صورتی که حرفشون منطقی نباشه برای این همه زمانی که تلف شده )

با تشکر از دوستان که راهنمایی میکنن .

mahkoom021
December 12th, 2017, 11:33
من توی وب سایتشون ثبت نام کردم و یکی از وب سایت هامو برای تبلیغات کلیکی ثبت کردم
فکر میکنم دو هفته بعد تازه بهم ایمیل زدن که سایت شما تایید شد
بهشون بابت سرعت در پاسخگویی گفتم خدا قوت و هیچ وقت دیگه توی وب سایتشون نرفتم

AHFgroup
December 12th, 2017, 12:50
اگر سایت شما متوسط هم هست بازم سمت صبا نرید ,فقط سایت های خیلی گنده با درآمد بالا سمت این وب سایت میرن ....

من کار کردم ,برای یک سایت متوسط تغریبا دیر جواب دادن و.. انگار نه انگار اصلامشتری بودم ,برای یک سایت بزرگ(ازنظر هزینه) کلا آنلاین بودن...

NetworkFA
December 12th, 2017, 12:57
من توی وب سایتشون ثبت نام کردم و یکی از وب سایت هامو برای تبلیغات کلیکی ثبت کردم
فکر میکنم دو هفته بعد تازه بهم ایمیل زدن که سایت شما تایید شد
بهشون بابت سرعت در پاسخگویی گفتم خدا قوت و هیچ وقت دیگه توی وب سایتشون نرفتم

واسه یه سایت 3ماهه هنوز جواب ندادن
تبلیغات و ترافیک و کلیک ***ی هم انجام میدن

pardishosting
December 12th, 2017, 13:05
مسئول بازاریابی بسیار بی ادب و گستاخی دارند .. یک مدت هر چند روز زنگ می زد که نمی خواید تبلیغ کنید ؟ ادم یکبار تماس می گیره خودش رو معرفی کنه ، نه هر روز ...
وقتی چیزی با رانت و ... بالا بره بهتر هم نمیشه