PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد ادامه ی کار سایت دانلودم راهنمایی میخواستم

Ashkankamangar.ir
January 4th, 2011, 22:23
حل شد

hannah
January 4th, 2011, 22:39
خوب اولا سایت دانلود میتونی از جای دیگه بگیری ولی نمیشه dl.domain asli site .com بشه باید یک دامنه دیگه بگیری
وی پی اس یک سرور مجازی هست که همه چیزش دست خودته یعنی اگر بخری میتونی هاست هم بفروشی البته سرور مجازی لینوکس
وی پی اس واسه دانلود باید رم و سی پی یو بالایی داشته باشه و خرج بالا ولی معمولا هاردش زیاده پیشنهاد میکنم هاست دانلود بگیرید فعلا
این هکرم که گفتی به اصطلاح جوجه هکر هستن چند روز پیش روی سرور من از طریق یکی از کاربرا یک شل r57 آپلود کرده بودند که ما پاک کردیم به مدیر سرور بگو دنبال شل بگرده تو هاست
ایندکس سایتتو جایگزین کن درست میشه
موفق باشی

P30Tools
January 4th, 2011, 22:48
از میهن وب هاست - ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه و ميزباني حرفه ای وب (http://mihanwebhost.com/) خرید کردید؟!
وقتی طرف آپلودره بعد میشه مدیر سرور اوضاع از این بهتر نمیشه!

Ashkankamangar.ir
January 4th, 2011, 22:55
حل شد

hannah
January 4th, 2011, 23:08
خب چیزی که ارزونه مشکلاتی هم داره دیگه
به قیمت نیست به میزان اهمیتی که به مشتری میده اگر کارش درست بود 2 دقیقه هم نمیزاشت هک بمونه

pardishosting
January 4th, 2011, 23:14
خوب اولا سایت دانلود میتونی از جای دیگه بگیری ولی نمیشه dl.domain asli site .com بشه باید یک دامنه دیگه بگیری
وی پی اس یک سرور مجازی هست که همه چیزش دست خودته یعنی اگر بخری میتونی هاست هم بفروشی البته سرور مجازی لینوکس
وی پی اس واسه دانلود باید رم و سی پی یو بالایی داشته باشه و خرج بالا ولی معمولا هاردش زیاده پیشنهاد میکنم هاست دانلود بگیرید فعلا
این هکرم که گفتی به اصطلاح جوجه هکر هستن چند روز پیش روی سرور من از طریق یکی از کاربرا یک شل r57 آپلود کرده بودند که ما پاک کردیم به مدیر سرور بگو دنبال شل بگرده تو هاست
ایندکس سایتتو جایگزین کن درست میشه
موفق باشی

وقتی با یک شل کل سرور هک می شه ، یعنی امنیت سرور ضعیفه.

Ashkankamangar.ir
January 4th, 2011, 23:27
حل شد

AriyaDownload
January 4th, 2011, 23:39
یعنی چطوری با یه دامین باشه؟؟؟؟
الان این چیزی که من گفتم
آدرس سایتتون می شه www.downloadpersian.net (http://www.downloadpersian.net%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3)

آدرس هاست دانلود هم می شه dl.downloadpersian.net

البته به جایه اون dl هرچی دلتون خواست می تونید بذارین
اگه بخوایین هم آدرس سایت و هم هاست دانلودتون به این صورت باشه www.downloadpersian.net (http://www.downloadpersian.net%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF) باید وی پی اس بگیرین
که فکر نکنم زیاد جالب بشه
دقیقا نمی دونم (اگه می خوایی مثل مورد دوم بشه صبر کن تا دوستان حرفه ای تر بیان جواب بدن ;;))

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

اولی هم سابقه هک داشته ، هم دان تایم طولانی و هم اورلود زیاد.
دومی به مراتب بهتره.
اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ
واقعا؟؟
خوب شد گفتی
ممنون که اطلاع دادی :53::53:

root
January 5th, 2011, 00:18
سلام
جتاب pardishosting که افتخار آشنایی با شما را ندارم
خوب نیست بدون اطلاعات و تنها مبتنی بر یک مشت شایعه که هاستینگ های همچون شما می سازند ، هاستینگ های دیگر را تخریب کنیم.
ما دان تایم های زیاد ، اور لود و هک شدیم ؟
ما هیچ ادعای نداریم و بارها گفته ایم شاگرد تمامی اساتید هستیم دوستان همیشه به ما لطف داشتند اما اجازه نمی دهیم کسی به ما بی حرمتی کند
از مدیران استدعا دارم با تخریب دوستان برخورد کنند.
امبدوارم از گفته های من ناراحت نشوید ما با شما دوست هستیم نه دشمن
مخلصیم

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 00:26
کیفیتش چه طوره؟

AriyaDownload
January 5th, 2011, 00:27
root (http://www.webhostingtalk.ir/member/76/)
بیا داداشم
اینم پشتیبانی آنلاین parsdev.ir
دیگه خوب بید
حالا سوالاتت رو بپرس :111:

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 00:28
حل شد

delta
January 5th, 2011, 00:41
یعنی چطوری با یه دامین باشه؟؟؟؟
الان این چیزی که من گفتم
آدرس سایتتون می شه www.downloadpersian.net (http://www.downloadpersian.net%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3)

آدرس هاست دانلود هم می شه dl.downloadpersian.net

البته به جایه اون dl هرچی دلتون خواست می تونید بذارین
اگه بخوایین هم آدرس سایت و هم هاست دانلودتون به این صورت باشه www.downloadpersian.net (http://www.downloadpersian.net%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF) باید وی پی اس بگیرین
که فکر نکنم زیاد جالب بشه
دقیقا نمی دونم (اگه می خوایی مثل مورد دوم بشه صبر کن تا دوستان حرفه ای تر بیان جواب بدن ;;))

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ اِ
واقعا؟؟
خوب شد گفتی
ممنون که اطلاع دادی :53::53:

آره خوب شد گفت.یکبار هک شده دیگه فایده نداره! اصلا به دردی دیگه نمیخوره سرورهاش!! آخه برادر من این چه طرز فکری هست که شما دارید؟اگر به هک هست بزرگترین سرورها دنیا رو هم تو عمرشون یکبار هک شدند! هاست دل با ان عظمتش هک شد.بقیه رو نمیگم چون فعال هستند ولی 99 درصد بزرگترینهای ایرانم هک شدند! نگاه روشن پارس مورد تایید همگان هستند..الکی نیست این همه سایت رو سرورهاشون هست.سرعت و قدرت هم بسته به هاستینگ نیست.پول بیشتر بده سرعت بالاتر بخر! همه جا همینه.شما ازش سرور اختصاصی بگیر ببین سرعت و امنیت چی هست! هیچ شرکتی رو هاست اشتراکی نمیتونه ادعای امنیت کامل کنه و برای همین همیشه تمام کسانی که امنیت بالا میخوان یا سرور خصوصی میگیرند یا مجازی..
اما در مورد سایتتون.. چون خودم سایت دانلود دارم یکبار راهنماییتون میکنم.. شما دو تا دومین میخری. یکی برای سایت اصلیت. یکی برای دانلود.. بهتره نام دومین هاست دانلودت رو مرتبط با نام اصلی سایتت بزاری.. مثلا اگر اصلی .com هست دومین دانلودت رو .net بزار یا همچین چیزایی.. سایت اصلیت چون همیشه باید آپ و آنلاین باشه بدون قطعی یک هاست خوب و استاندارد و درست و آپتایم بالا میخری براش میزاری روش!
برای دومین دانلودت هم یک هاست دانلود میخری یا سرور مجازی ان رو هم وصل میکنی به آنیکی هاستت..

AriyaDownload
January 5th, 2011, 00:51
آره خوب شد گفت.یکبار هک شده دیگه فایده نداره! اصلا به دردی دیگه نمیخوره سرورهاش!! آخه برادر من این چه طرز فکری هست که شما دارید؟اگر به هک هست بزرگترین سرورها دنیا رو هم تو عمرشون یکبار هک شدند! هاست دل با ان عظمتش هک شد.بقیه رو نمیگم چون فعال هستند ولی 99 درصد بزرگترینهای ایرانم هک شدند! نگاه روشن پارس مورد تایید همگان هستند..الکی نیست این همه سایت رو سرورهاشون هست.سرعت و قدرت هم بسته به هاستینگ نیست.پول بیشتر بده سرعت بالاتر بخر! همه جا همینه.شما ازش سرور اختصاصی بگیر ببین سرعت و امنیت چی هست! هیچ شرکتی رو هاست اشتراکی نمیتونه ادعای امنیت کامل کنه و برای همین همیشه تمام کسانی که امنیت بالا میخوان یا سرور خصوصی میگیرند یا مجازی..

حالا چرا می زنی داداش :-s:-s
من که گفتم تعریف زیادی شنیدم
بعدش خود آقای root هم توضیح دادن
من اطلاع نداشتم :-<
به خاطر زود قضاوت کردن عذرخواهی می کنم :53:

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 00:58
در کل دست همگی درد نکنه
منم فکر کنم همون حدسم درست بود کمیاب آنلاین بی دلیل نمیره رو سرور
parsdev.net

P30Tools
January 5th, 2011, 01:00
فقط هاست ایران!
هاست ویژه دانلود | هاست ایران (http://www.hostiran.net/services/hosting/download)

pardishosting
January 5th, 2011, 01:11
سلام
من از دیگران بپرسم که ما دان تایم زیاد داریم یا نه !
بین 100 سرور و بالای 300 سرور مجازی اور لود هم پیدا می شود
ما نمی گویم نه دان تایم داریم نه اور لود اما اینطور که شما می فرمایید نیست
تمام تلاش خود را می کنیم شبانه روزی که بتوانیم خدمتگزاران خوبی باشیم
من دیگر صحبتی ندارم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم
ارادتمند

خوب خدا رو شکر ...
اول که ما به شایعه پراکنی و ... متهم شدیم ... حالا می بینم تلویحا قبول دارید که این موارد وجود داره.
از فردا هم ان شاالله دیداس و هک و ... سرور های ما شروع می شه .

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 13:30
حل شد

vPsPersia.COM
January 5th, 2011, 13:41
به نظر من بهترین کار اینه

یک سرور مجازی بگیرید و فقط سایت های خودتان رو روش قرار بدید

این طوری تا حدودی از شر شل و .. راحت می شوید ، یک هزینه هم بزارید کنار برای کانفیگ صحیح و امنیت

مشکلات حل میشه

P30Tools
January 5th, 2011, 13:48
بابا بي خيالش
مشتري عقل داره ميدونه كجا بهتره اين حرفام فقط بحثه
من نظر آخرم به عنوان يه مشتري هاست ايرانه
قيمت خوب:هاست دانلود ۱۰ گيگ ماهي ۱۰ تومن
پشتيباني قوي:ساعت ۳ صبح مكاتبه داشتيم
محيط خود سايت:خب بسيار كاربر پسند بود خود سايت آدم جذب ميشد
مشتري هاش:از سايت وزارت ارشاد و صدا سيما گرفته تا پي سي دانلود و آي آر تي سي آي روش بود
مشخصات سرور:خيلي قدرتمند و شفاف بود يعني همه چيرو كامل توضيح داده بود
در مورد مشكل خودم هم بهم چنين پاسخ دادن كه كافيه يه ساب دامين بسازم و اونو رو هاست دانلود قرار بدم
البته هاستينگي كه الان دارم جواب نميده بهم سايتمم كه روو هواست اما معلومه در حال فعاليت هستند
رتبه آلكسام ۱۰۰ تا تو ايران افت كرد اما خب منتظر ميمونم
آقا تو خرید از هاست ایران شک نکن!
من چندین ساله هاست اشتراکی رو از اونجا تهیه می کنم! تو زمینه هاست اشتراکی فوق العاده ان!
سرور های مجازیش و سرورهاش رو هم به دلیل قیمت بسیار بالا! حتی امتحان هم نکردم!

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 14:05
حل شد

Warez-Host.IR
January 5th, 2011, 14:09
يعني استفاده از هاست دانلود اونم از هاست ايران خوب نيست؟
اگه سايت و فايلها همه رو يه سرور باشه جوابگو نيست
آمار بازديدم روزانه ۸۰۰۰ نفره و خيلي وقتها به دليل دانلود فايل توسط مثلا ۵۰۰ كاربر نفر ۵۰۱ با ارور روبرو ميشه
ميخوام مثل دانلودها ابتدا سايتم كامل لود بشه بعد تمام تصاوير و فايلها اجرا شه و دانلود فايل توسط كاربران روي باز كردن صفحه توسط كاربري ديگر تاثيير نداشته باشه
سايتم هك نميشه به طور كامل امنيتش رعايت شده الانم سرورم هك شده وگرنه مشكلي با هك ندارم
با سلام
من از ابتدای تاپیک نخوندم ولی بهتر هست
فایل های که برای دانلود قرار میدید را روی سرور مخصوص دانلود قرار بدید و سایت اصلی را روی سرور میزبانی شرکتها تا مشکلی برای سایتتون پیش نیاد و افت سرعت و مشکل در لود شدن نداشته باشید

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 14:20
حل شد

Warez-Host.IR
January 5th, 2011, 14:29
اما حالا دنبال ميزباني وب خوب و ارزونم ۲يا۱ گيگ باشه چون تالار گفتمان هم دارم پهناي باند بالا هم ميخوام در حد ۱۰۰ گيگ به بالا
قيمتشم حداكثر سالي ۳۰ تومن ۱ گيگش
خواستید در خدمتیم
تو بخش آموزشی نمیشه آفر و قیمت داد

موفق باشید

shervin114
January 5th, 2011, 16:25
به قیمت نیست به میزان اهمیتی که به مشتری میده اگر کارش درست بود 2 دقیقه هم نمیزاشت هک بمونه

ایشون همون ملت هاست سایق هستند که مشتری ها رو هول هولکی واگذار کردند و الان هم با نامی جدید در حال ... هستند .

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2011, 20:29
حل شد