PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برای سایت دانلود

nokafpxm
January 1st, 2011, 09:53
دوستان سلام خسته نباشین
من سایتی دارم که فعلا بازدید روزانه از صفحاتش 1500 تا است و فعلا به فضایی در حدود 100 گیگ نیاز هست. 2-فایل هایی که میخوام برای دانلود بزارم، احتیاج به هاست وارز دارن.
3- روزانه چیزی حدود 700 تا 1000 مگابایت بهش فایل اضافه می کنم.
4- فکر می کنم تا چدماه آینده احتیاج به فضایی حول و حوش 200 گیگ داشته باشم.
5- متاسفانه نمیتونم تخمین بزنم که چه پهنای باندی لازم میشه واسه همین ممنون میشم راهنماییم کنین البته خودم ترجیح میدم که پهنا نامحدود باشه.
آدرس سایت (www.p30learning.com)
6- با گشت و گذاری که توی نت داشتم متوجه شدم که هزینه نسبتا زیادی باید بپردازم و به همین دلیل قصد دارم برای تامین هزینه، مبلغ ناچیزی رو از کاربران سایتم بگیرم تا هزینه نهایی سبک تر بشه. حالا با توجه به اینکه میخوام امکان دانلود مستقیم رو به کاربران ویژه بدم، دو مورد پیش میان که باید حتما بهشون توجه کرد. یکی اینکه چون قراره کاربر بابت دانلود مستقیم، هزینه ای رو بپردازه پس طبیعتا باید سرعت بالا و خوبی رو در اختیارش بذاریم. دوم اینکه از طرفی چون فقط اعضای ویژه سایت قراره از امکان دانلود بهرهمند بشن، میشه نتیجه گرفت که فشاری که روی سرور میاد پایین خواهد بود چرا که تعداد افرادی که از سرور دانلود میکنن محدود هستن و مثل سایت میهن دانلود نیست که از کل ایران بهش حمله کنن:d

حالا با این اوصاف و مشاهده سایت که آدرسش رو چند خط پیش نوشتم، شما استفاده از چه روشی رو پیشنهاد میکنین؟ هاست دانلود؟ سرور اختصاصی؟ وی پی اس؟ و یا هر چیز دیگه ای که فکر می کنین مناسب تره.
یه مسئله دیگه هم برام مبهمه اونم اینکه خیلی ها میگن خودت از شرکت ها خارجی سرویس بگیری بهتره و بعضی ها هم میگن از شرکت های واسطه ایرانی بگیرم. در این مورد هم ممنون میشم اگه کاملا صادقانه راهنماییم کنین!;;)

با تشکر

lvlehrad
January 1st, 2011, 10:04
شما بخواید وی پی اس یا سرور اختصاصی بگیرید یه هزینه ای هم برای مدیریت سرور و ... باید بدید

به نظر من هاست دانلود بگیرید بهتر هست

irlogo
January 1st, 2011, 10:38
هاست دانلود مدیریت شده

itjavani
January 1st, 2011, 11:06
هاست دانلود مدیریت شده خوبه!

ولی اگر از پس هزینه های سروراختصاصی و هزینه های مدیریت و منیج و کانفیگ اون بر میاید سروراختصاصی هم میتونه گزینه خوبی باشه براتون!

Warez-Host.IR
January 1st, 2011, 12:37
با سلام
همانطوری که دوستان فرمودند تا حد امکان همان هزینه ای که میخواید برای هاست دانلود داشته باشید را برای سرور اختصاصی یا حداقل سرور مجازی با کیفت بالا انجام بدید
تنها به دلیل اینکه میخواید از کاربرانتون هزینه دریافت کنید و سرعت و کیفیت شرط اول خدمات شماست بهتر هست سمت هاست دانلود نرید , چون هر چند هم خوب باشه ولی شاید , شاید , شاید مقداری افت داشته باشه
تهیه یک سرور مجازی قدرتمند یا یک سرور اختصاصی متناسب با هزینه ای که مدنظر شماست بهترن گزینه است - البته با کانفیگ صحیح

موفق باشید

HyperServer
January 1st, 2011, 12:45
پیشنهاد من هم هاست دانلود هستش....فقط قبل از خرید طی کنید که اگر مصرف منابع رفت بالا ساس نکن
وقتی بازدید بره بالا ...هزینه هات هم در بیاد ...میتونی به vds یا dedicate مهاجرت کنی

vPsPersia.COM
January 1st, 2011, 13:54
سرور مجازی و یا سرور اختصاصی مدیریت شده هم بسیار مناسب هست

GOD
January 1st, 2011, 14:12
گزینه اول هاست دانلود هست
گزینه دوم اگه از نظر مالی مشکلی ندارید سرور مجازی و اختصاصی
ولی الان اکثر سایت ها دارند رایگان این کار رو انجام میدند دیگه فکر نکنم کسی بیاد واسه دانلود مستقیم پول بده؟!!!

nokafpxm
January 2nd, 2011, 09:19
ممنون از همه دوستان. لطفا پیشنهادات و سرویس های خودتون رو هم بگین! از لحاظ قیمت هم شما سرویسی که بدرد شروع کارم میخوره رو با قیمتش بگین تا بتونم بهتر تصمیم گیری کنم.
با تشکر:)

nokafpxm
January 7th, 2011, 19:53
دوستان چرا کسی سرویس هاشو پیشنهاد نمیده؟!!!

irlogo
January 7th, 2011, 19:57
شما نهایتا چه نوع پیشنهاد سرویسی می خواهید؟

Warez-Host.IR
January 7th, 2011, 19:59
بفرمايد اگر هاست براي دانلود ميخوايد :
DL 4
HDD = 100GB
BW = Unlimited
pop3 - subdomain - ftp - parked domain - addon domain = Unlimited
پرداخت ماهیانه = 75.000
هزینه سالیانه = 750.000

اگر فضا بيشتر نياز داريد در آدرس زير مشاهده كنيد :

http://www.webhostingtalk.ir/f20/16866/

اگر هم سرور مجازي نياز داريد :
VDS3 مناسب است براي شما
شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir (http://www.warez-host.ir/?cat=main&item=vpspackage)

itjavani
January 7th, 2011, 21:40
میزان فضا مورد نیاز و همینطور هزینه ای که میخواید بکنید رو بفرمایید تا آفر داده بشه!

vPsPersia.COM
January 7th, 2011, 23:34
http://www.webhostingtalk.ir/f15/15780/