PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای ویبولتین

vimax
December 21st, 2010, 10:56
دوستان انجمن یکی از دوستانم جدیدا ترنسفر شده
The page isn't redirecting properly
این خطا رو میده..از vbseo هم استفاده نکرده...روی سرور قبلی درست بود اما اینجا این خطا رو میده کسی میدونه چرا؟

vimax
December 21st, 2010, 19:47
بچه ها کمک کنین دیگه :(

VBIran
December 21st, 2010, 19:58
.htaccess توی روت هست یا خیر؟

vimax
December 21st, 2010, 20:00
روی پرتال وردپرس هست اچ تی اکسس داره
اما فوروم که روی ساب دومینه نه نیست
بعد من یه بار اچ تی اکسس رو حذف کردم بازم جواب نداد

vimax
December 22nd, 2010, 00:00
از vPsPersia.COM عزیز متشکرم که مشکل دوستمو سریع حل کرد.
برخلاف دوستانی که اینجا ادعای سایت تخصصی پشتیبانی سیستم ویبولتین رو دارند.باز لا اقل این آقای vbiran یه تاپیک زد یکی دیگه هم که خیلی ادعاست اینجا فقط نیگاه کرد اصلا بلد نبوده
هی.... عجب روزگاری...

lvlehrad
December 22nd, 2010, 00:23
دوست عزیز چرا جوک میگید شما حتی لینک سایت رو هم قرار ندادید بعد تقاضای کمک دارید !!!

این مشکلی هم که فرمودید مربوط به ویبلتین نیست که شما میخواید پشتیبان های ویبلتین براتون حلش کنن

Warez-Host.IR
December 22nd, 2010, 09:47
برخلاف دوستانی که اینجا ادعای سایت تخصصی پشتیبانی سیستم ویبولتین رو دارند.باز لا اقل این آقای vbiran یه تاپیک زد یکی دیگه هم که خیلی ادعاست اینجا فقط نیگاه کرد اصلا بلد نبوده
اول سلام
به قول محمد که میگه روباز بازی کن
شاید اون کسی که شما می فرماید به هر دلیلی دوست نداشته تو این تاپیک پست بده و راهنمای کنه - این دلیل بر ندانستن چیزی نمیشه
این هم مد نظرتون باشه که کمک به دیگران اجباری نیست - من اگر امروز دوست داشتم به شما یا هرکسی کمک و راهنمایی میکنم دوست نداشتم نمی کنم

پیغام خطای شما چی داره میگه :

The page isn't redirecting properly
شما ببینید چرا تغییر مسیر نمی کند
یا برنامه هایی برای ریدایرکت نصب بوده روش یا از پلاگینهاتون زمان انتقال کامل بک آپ گرفته نشده و فایلی جا مونده یا ...
باید بدونیم که چه پلاگین و هک هایی روی سایت ما نصب بوده قبلش که الان به این مشکل برخورد کردید تا رفع کنیم
وقتی شما میاید و یک پیغام خطا را تنها قرار میدید , چطوری دقیق کمک کنیم ؟؟
برای این موارد لینک سایت یا صفحه ای که این خطا ایجاد میشه را قرار دادن بهتر هست

پس بهتره به جای این حرفها و طلبکاری از دوستان و نیش و کنایه بیشتر توضیح می دادید و مورارد بالا را تست می کردید

موفق باشید

vimax
December 22nd, 2010, 10:48
lvlehrad . اخوی اتفاقا این خطا رو شما یه سرچ بزن توی ویبولتین دات کام من اکانت ندارم که بخوام اونجا سئوال بپرسم.
Warez-Host.IR راهنمایی زور نیست شما چرا خودتو اذیت می کنی؟!
دیدی مشکل حل شده تاپیک زدی؟ از شما کسی کمک نخواست
طلبکار بودن یا نبودنم هم به خودم مربوطه

Warez-Host.IR
December 22nd, 2010, 12:52
Warez-Host.IR راهنمایی زور نیست شما چرا خودتو اذیت می کنی؟!
چون شما مستقیم دارید به یکی از دوستان ما توهین میکنید و این برای ما قابل قبول نیست

دیدی مشکل حل شده تاپیک زدی؟ از شما کسی کمک نخواست
تاپیک نزدم - پست دادم
بنده هم نخواستم به شما کمکی کنم - آمدم بگم که به کسی غیر مستقیم حرفی نزنید

طلبکار بودن یا نبودنم هم به خودم مربوطه
این مورد شخصیت هرکس را میرسونه

موفق باشید

VBIran
December 22nd, 2010, 14:05
شما هک هاتون رو غیر فعال کنید ببینید درست میشه یا خیر .
هر هکی که راجع به vbseo یا redirect دارید غیر فعال کنید مثل Add title to external links و ..

vimax
December 22nd, 2010, 22:21
Warez-Host.IR ، شما نمی خواد به من یاد بدی چطوری تو یه انجمن فعالیت کنم به کسی هم توهین نکردم توهینو شما داری میکنی جناب شخصیت! تو چیزی که نمی دونی بهتره نظر ندی و سرت به همون وارز فروختنت گرم باشه
VBIran دستت درد نکنه عزیز ، مشکل دوستم حل شد ، شرمنده وقتتو گرفتم :)