PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد برخی از ویژگی های درگاه های پرداخت ...

ldda company
July 10th, 2016, 13:16
به نام خداوند بخشنده مهربان

با سلام خدمت دوستان عزیز . این پست رو ایجاد کردم تا اگر موردی نیاز به شفاف سازی داره ، انجامش بدیم با کمک همدیگه ( اینجا بخش سوالات متداول درگاه های پرداخت نیست ، تنها با کمک دوستان اگر موردی نیاز به شفاف سازی داشته باشه ، شفافش میکنیم :d )

اول از همه هم خودم شروع میکنم :
دوستان همونطور که میدونید آرین پال سرویس جدیدی هست که ظهور کرده . ظاهرا هم به جای پارس پال به میدان اومده . حالا یه سوال دارم . توی سایتشون در قسمت امکانات ویژه و درگاه اختصاصی ، درج شده که با درخواست کارت بانکی مخصوص آرین پال ، تراکنش های آنی برای شما انجام میشه . حالا میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که استفاده کرده باشه از این درگاه و مخصوصا این ویژگیشون رو ؟ مثل زرین کارت هست این کارت های بانکی مخصوص آرین پال یا کلا چجوریاست ؟
طبق ادعای خودشون تا الان بیش از 1450 تا سایت ازشون درگاه دارن . میخواستم بدونم کسی از امکانات ویژه این درگاه استفاده کرده ؟ ظاهرا باید مبلغی رو واریز کرد تا سطح کاربری ارتقا پیدا کنه ...

سوال دوم :
در مورد سرویس دهنده پردانو هست . کسی از دوستان هست که ازش قابلیت فروشگاه ساز این درگاه پرداخت و درگاه اختصاصیشون استفاده کرده باشه ؟ ممنون میشم یه توضیحی بدن چجوری هست عملکرد این قابلیت در این سرویس دهنده ...

( ضمنا دوستان عزیزم ، بخش سوالات متداول این دو درگاهی که گفتم رو کامل مطالعه کردم اما به پاسخی نرسیدم )
ممنون ...

ldda company
July 10th, 2016, 18:46
Up ...

ldda company
July 14th, 2016, 16:48
خب دوستان ، چند روزی گذشت و این پست هم همچنان بی پاسخ مونده . به همین دلیل پست رو آوردم بالا ...

از دوستانی که اطلاعات دارن خواهش میکنم شرکت کنن توی پست . ممنون ...

dr18
July 15th, 2016, 00:35
تیکت بزنین از پشتیبانشون بپرسین بهتره :106:

Reza G
July 15th, 2016, 03:06
اون قدیمیاش که اونطوری شدند. این جدیدها رو با احتیاط استفاده کنید. بهتره از سرویس دهنده های شناخته شده تر یا حداقل خوش سابقه استفاده کنید.

ldda company
July 15th, 2016, 03:25
به نظرم اگه قرار بود کسی پاسخ بده تو این چند روز میدادن خب .. لطفا تاپیک برا سوالای آبکی ایجاد نکنین

اسپم شما گزارش شد ...

ضمن تشکر از دوستانی که در تاپیک شرکت به عمل آوردن . در حال حاضر آرین پال ظاهرا همون پارس پال قدیم هست که کلا با یک سیستم و سیاست کاری جدید متولد شده . اگر توجه کنید ، حق امتیاز و صاحب امتیازش هم همون شرکت صاحب امتیاز پارس پال هست ...

x11416
July 15th, 2016, 06:03
آرین پال

از نظر عملکرد و قوانین شبیه زرین پال هست

باید حداقل 48 ساعت بگذره تا کل مبلغ رو واریز کنن

مثل اکثر درگاه های واسط یکراست به صفحه بانک وصل نمیشه و به صورت دیفالت رو درگاه غیر مستقیم هست و نمیشه به درگاه مستقیم تغییر داد

مگر اینکه درخواست درگاه مستقیم کنی که اون هم کارمزدش میشه 1.5 و باید قرارداد امضاء کنی و ......