PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال حیاتی از یک کد کوچک php

irmec
May 24th, 2016, 01:23
ما یک اسکریپت دانلود وی آی پی داریم که موقع ثبت نام یک سری مشخصات رو میگیره و به درگاه پرداخت وصل میشه و خرید انجام میشه.
منتها یک مشکلی پیش اومده یکی دو روزه اونم اینکه وقتی مشخصاتو وارد میکنیم یک خطایی میده:
ساخت کاربر با مشکل روبرو شد ! لطفا دوباره تلاش کنید

من این خطارو سرچ کردم به این قسمت برخوردم.
این کد رو میذارم لطفا دوستان اشنا به کد لطف کنین بگن این کد چی میگه.ظاهرا میگه وقتی یه سری شرایط پیش اومد این کارو بکن.
البته این کد طولانیه ولی من این تیکشو که خطا هم داخلشه رو میذارم براتون.
دوستانی که مطلعن مارو راهنمایی کنن.اگرم تونستن بگن ما چیکار کنیم این مشکل رفع شه.

else{
$user_send = mysql_query("INSERT INTO `users` (`name`,`email`,`tell`,`user`,`pass`,`time`,`endti me`,`cat`,`cat_bw`,`active`,`ip`,`bw` ) VALUES ('$name','$email','$tell','$username','".md_55($password)."','".time()."','','$service','$bw','0','".$_SERVER['REMOTE_ADDR']."','')");
if(!$user_send)
$out= "ساخت کاربر با مشکل روبرو شد ! لطفا دوباره تلاش کنید";
else{
$my_time=jgetgmdate(time());

iHSG
May 24th, 2016, 10:44
سلام
طبق این کد مشکل اینه که کوئری INSERT در دیتابیس حالا به هر دلیلی انجام نمیشه.
به بعد از اون خط که اخطار ساخت کاربر مشکل خورد رو نوشته کد زیر رو اضافه کنید تا اخطار اصلی انگلیسی اش رو نشون بده:

$out = mysql_error();

ضمناً کاش به برنامه نویستون میگفتید به جای توابع mysql از توابع جدید تره mysqli استفاده میکردن.

irmec
May 24th, 2016, 11:10
سلام
طبق این کد مشکل اینه که کوئری INSERT در دیتابیس حالا به هر دلیلی انجام نمیشه.
به بعد از اون خط که اخطار ساخت کاربر مشکل خورد رو نوشته کد زیر رو اضافه کنید تا اخطار اصلی انگلیسی اش رو نشون بده:

$out = mysql_error();

ضمناً کاش به برنامه نویستون میگفتید به جای توابع mysql از توابع جدید تره mysqli استفاده میکردن.

ممنون از پاسختون دوست من
راستش ما این اسکریپت رو دو سه سال پیش خردیم الانم پشتیبانی دیگه نیست نه ایمیلی نه شماره ای هیچی موندیم همینطوری دیگه دست به دامن دوستان شدیم
من اون کد رو قرار دادم این رو نشون داد

Incorrect integer value: '' for column 'cat_bw' at row 1

T.Toosi
May 24th, 2016, 11:25
ممنون از پاسختون دوست من
راستش ما این اسکریپت رو دو سه سال پیش خردیم الانم پشتیبانی دیگه نیست نه ایمیلی نه شماره ای هیچی موندیم همینطوری دیگه دست به دامن دوستان شدیم
من اون کد رو قرار دادم این رو نشون داد

Incorrect integer value: '' for column 'cat_bw' at row 1

مشکل از متغییر $bw هست باید عدد صحیح باشد، کد زیرا جایگزین کنید نباید دیگه ارور داشته باشید اما بازم باید اسکریپت اصلاح شود.

<?php
else{
$bw = (int) $bw;
$user_send = mysql_query("INSERT INTO `users` (`name`,`email`,`tell`,`user`,`pass`,`time`,`endti me`,`cat`,`cat_bw`,`active`,`ip`,`bw` ) VALUES ('$name','$email','$tell','$username','".md_55($password)."','".time()."','','$service','$bw','0','".$_SERVER['REMOTE_ADDR']."','')");
if(!$user_send)
else{

irmec
May 24th, 2016, 11:30
مشکل از متغییر $bw هست باید عدد صحیح باشد، کد زیرا جایگزین کنید نباید دیگه ارور داشته باشید اما بازم باید اسکریپت اصلاح شود.

<?php
else{
$bw = (int) $bw;
if(!$user_send)
else{

اوه خدا خیرت بده دوست من
مشکل حل شد
انشالله اگر بتونیم این اسکریپتیارو پیدا کنیم میدیم اصلا کنن
بازم خیلی ممنون و ممنون از دوستانی که توجه کردن و راهنمایی کردن مارو