PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفحات فیشینگ روی هاست(کمک فوری)

mehrdad_menay
November 4th, 2010, 00:02
سلام
من چند روز پیش سایتم دیفیس شد چند بار و بعد از اون فایل های مشکوک رو پاک کردم
ولی الان همش یه یه سری صفحات میاد توی دایرکتوری ها ، پرمیژن دایرکتوری ها 755 هست و صفحات حمله های فیشینگ هست که مرتبا بهم میل میاد و اخطار میده.
لطفا کمک کنید ، سپاس

Rezash
November 4th, 2010, 00:19
سلام
من چند روز پیش سایتم دیفیس شد چند بار و بعد از اون فایل های مشکوک رو پاک کردم
ولی الان همش یه یه سری صفحات میاد توی دایرکتوری ها ، پرمیژن دایرکتوری ها 755 هست و صفحات حمله های فیشینگ هست که مرتبا بهم میل میاد و اخطار میده.
لطفا کمک کنید ، سپاس

1. نمونه اي از صفحات رو بذاريد
2.از مدير سرور درخواست كمك كنيد چرا كه اختيارات شما روي هاست اشتراكي محدود است.

mehrdad_menay
November 4th, 2010, 00:39
نمونه صفحات رو الان پاک کردم ، بیشتر صفحات تقلبی بود که مشخصات پی پال رو می گرفت

این یک نمونه از ایمیل ها :

It appears that your website http://www.***.ir has been hacked by a fraudster. It is now hosting a phishing attack against Citibank.
Please remove the fraudulent folders/files as soon as possible and secure your website as it has been compromised.
Please note that it is possible that the fraudulent content is embedded in your website ' s legitimate files.

هاستم خارجیه ، چه چیزی بهشون بگم ؟ چون باید انگلیسی بگم یه خورده سخته

rozdata
November 4th, 2010, 00:45
طبعا اون کارایی که شما میتونین روی سرور اختصاصی انجام بدین روی هاست های اشتراکی به کندی و یا به هیچ وجه نمیتونین انجام بدین چرا ! چونکه اختیارات محدوده

به ادمین سرور بگید احتمالا کمکتون میکنه

Rezash
November 4th, 2010, 01:10
نمونه صفحات رو الان پاک کردم ، بیشتر صفحات تقلبی بود که مشخصات پی پال رو می گرفت

این یک نمونه از ایمیل ها :

It appears that your website http://www.***.ir has been hacked by a fraudster. It is now hosting a phishing attack against Citibank.
Please remove the fraudulent folders/files as soon as possible and secure your website as it has been compromised.
Please note that it is possible that the fraudulent content is embedded in your website ' s legitimate files.

هاستم خارجیه ، چه چیزی بهشون بگم ؟ چون باید انگلیسی بگم یه خورده سخته

نيازي نيست خيلي پيچيده صحبت بشه ، يك متن ساده رو تايپ كردم :

Hi,
Recently I have received the following mail from <from>:

Please note that it is possible that the fraudulent content is embedded in your website ' s legitimate files
I have Removed all requested files but the problem is already exists
I would be grateful if you check it.

alisc
November 4th, 2010, 16:48
نيازي نيست خيلي پيچيده صحبت بشه ، يك متن ساده رو تايپ كردم :

Hi,
Recently I have received the following mail from <from>:

I have Removed all requested files but the problem is already exists
I would be grateful if you check it.

مرسی مترجم آنلاین ( hello ) !

میدونم این پست به این تاپیک ربطی نداره ، اما یک سوال :
من چند ماه است میخوام تو سایت cpanel.net ثبت نام کنم . اما این سوالات امنیتی ( ضد اسپم ) که میپرسه خیلی سخت هست !!!! ( سوالات کنکوری والا :)) )
هرچی میندازم تو مترجم گوگل ترجمه می کنم ، جوابش رو به فارسی میتونم پیدا کنم ، اما انگلیسی نه !

مثلا میپرسه ، کلمه ای است که آخره آن نام یکی از برندهای تولید ماشین هست !

از کجا میشه جواب همه این کلمه ها رو پیدا کرد ؟
با تشکر فراوان

Rezash
November 4th, 2010, 18:09
مرسی مترجم آنلاین ( hello ) !

میدونم این پست به این تاپیک ربطی نداره ، اما یک سوال :
من چند ماه است میخوام تو سایت cpanel.net ثبت نام کنم . اما این سوالات امنیتی ( ضد اسپم ) که میپرسه خیلی سخت هست !!!! ( سوالات کنکوری والا :)) )
هرچی میندازم تو مترجم گوگل ترجمه می کنم ، جوابش رو به فارسی میتونم پیدا کنم ، اما انگلیسی نه !

مثلا میپرسه ، کلمه ای است که آخره آن نام یکی از برندهای تولید ماشین هست !

از کجا میشه جواب همه این کلمه ها رو پیدا کرد ؟
با تشکر فراوان

اطلاعات عمومي.
لينك ثبت نام رو بديد تا ببينم ميتونم خودم ثبت نام كنم يا نه ! :دي