PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالای load avarage

davood_71
March 19th, 2016, 20:51
سلام لطفا کمکم کنید بدجوری هنگ کردم
سایتم 2 روز شده به شدت کنده، دیگه بعضی از قسمت های سایت لود نمیشه
روی کلود فلر بودم لود همیشه زیر 1 بود ، امروز از کلود خارج شدم لود همش بالای 1 هست و تا 4 هم رفته
جالبیش اینجاست فقط خودم توی سایت هستم کسی دیگه ای نیست ، فقط یک نفر بازدید کننده داره
قدیم اینجوری نبود وارد سایت میشد سریع میاورد بالا ، ولی الان همیش توی کروم میگه در حال لود هست و از اونوردم لود سرور میره بالانه
چیزی نصب نکردم نه کاریش کردم ، چند روز پیش خوب بود 2 روزه اینجوری شده
نمیدونم مشکل چیه
مشخصات:centos
cpu 1 core
ram 1 gig
مثلا قدیم وارد سایت میشدم توی مانیتور میگفت که سی پی یو رفته روی 98 % مثلا ، ولی تا 1-2 ثانیه بیشتر طول نمیکشید میومد پایین
ولی الان نزدیک به 20 ثانیه روی 60 تا 90 % میمونه ، تا سایت کامل بیاد بالا
چیکار کنم به نظرتون ؟
اگر میگید کانفیگ بد انجام شده ، خب تا چند روز پیش خوب بوده ، و 6 ماه هست مشکلی نداشته تاحالا، دقیقا 2 روزه اینجور شده

- - - Updated - - -

الان تست کردم خیلی عجیبه
با کروم خیلی طول میکشه تا کامل بیاد بالا ، و کروم هی میگه در حال لود و کامل نیومده بالا (همین مساله باعث میشه لود بره تا 2 خودمم تنها هستم بازدید کننده دیگه نیست)
ولی با موزیلا میرم توش مثل فشفشه میاد ، و هیچ مشکلی هم نداره همه چی سریع لود میشه و لود هم کم میشه میاد زیر 50 صدم

مشکل چیه کسی میدونه؟
اون موقع هم که روی کلود فلر بود وقتی واردش میشدم بعضی موقع ها خطای dns resolution می داد

hadiroohi
March 19th, 2016, 21:18
با سلام
با توجه به اینکه منابع پایینی دارید میبایست کانفیگ مناسب برای آپاچی انجام دهید و حتما از nginx استفاده نمایید

davood_71
March 19th, 2016, 21:32
با سلام
با توجه به اینکه منابع پایینی دارید میبایست کانفیگ مناسب برای آپاچی انجام دهید و حتما از nginx استفاده نمایید

قدیم مشکلی نداشت اصلا سریع با همین منابع میومد ، الان هم هیچ فرقی نکرده بازدید کننده همون یه دونه که خودم هستم هست
خیلی تست کردم به یه نتیجه عجیب رسیدم
با موزیلا و اینترنت اکسپلورر وارد که میشم مثل برق میاره ، یعنی انقدر سریعه نمیفهمم کی اومد :d
و لود سرور یه لحظه میره روی 20 صدم و میاد پایین حتی بعضی موقع ها اصلا تکون نمیخوره
--------
ولی با کروم که میارم
سایت کامل بالا نمیاد و خیلی طول میکشه تا بیاد ، و کلوم میگه در حال لود و لودینگش هی میچرخه ، و تا اون زمان که لودینگش داره میچرخه، لودس سرور میره قشنگ تا 2 (اصلا همچین چیزی خیلی غیر عادیه)
نمیدونم مشکل چیه ، احساس میکنم کروم داره کلی درخواست به سرور میفرسته
------
با جی تی مترکیس تست کردم ، میگه سایت با 4 ثانیه بالا میاد
-------
فقط توی کروم من یه دونه بوک مارک ساختم و توی بوک مارک 10 بار آدرس سایت رو زدم که هروقت اون بوک مارک رو زدم همزمان 10 بار سایت روی توی 10 تا تب باز کنه (واسه تست لود)
الان که اونو نمیزنم عادی واردش میشم ولی احساس میکنم باهم ادغام شدن (یعنی ادرس معمولی و بوک مارک ها) و هروقت من آدرس رو میزنم انگاری 10 تا درخواست همزنان به سرور میفرسته
کروم داره شبیه به حملات داس عمل میکنه :d
مشکل چیه؟

nimafire
March 19th, 2016, 21:34
سلام
دوست عزیز اطلاعات سرور را برای بنده ارطال فرمایید تا بررسی انجام شود که آسا نیاز به افزایش سخت افزار دارید یا با بهینه سازی امکان برطرف سازی هست

davood_71
March 19th, 2016, 22:10
سلام
دوست عزیز اطلاعات سرور را برای بنده ارطال فرمایید تا بررسی انجام شود که آسا نیاز به افزایش سخت افزار دارید یا با بهینه سازی امکان برطرف سازی هست
مطمئن هستم منابع کافی هستن به دو دلیل اساسی :
1- قدیم خوب بود و مشکلی نداشت ، الان دو روزه همچین شده و باز دید کننده هیچی اضافه نشده و هیچ افزونه ای یا چیز دیگه نصب نشده
2- این مشکل فقط با کروم هست ، با موزیلا یا اینترنت اکسپلورر وارد میشم سریع میاره و خیلی نا چیز لود بالا میره

واقعا خودمم توش موندم

- - - Updated - - -

با یه سیستم دیگه هم تست کردم
کلا جدیدا با کروم مشکل پیدا کرده
آیا واسه کروم باید توی سرور تنظیمات خاصی اعمال شه؟ یا فایروال csf?

p2m
March 19th, 2016, 23:08
دسترسی روت بفرستید براتون رفع کنیم

davood_71
March 19th, 2016, 23:36
دسترسی روت بفرستید براتون رفع کنیم

شرمنده نمیشهبگید مشکل از چی میتونه باشه که من خودم درست کنم؟ میخوام خودم یاد بگیرم

hadiroohi
March 20th, 2016, 01:04
قدیم مشکلی نداشت اصلا سریع با همین منابع میومد ، الان هم هیچ فرقی نکرده بازدید کننده همون یه دونه که خودم هستم هست
با موزیلا و اینترنت اکسپلورر وارد که میشم مثل برق میاره ، یعنی انقدر سریعه نمیفهمم کی اومد :d
و لود سرور یه لحظه میره روی 20 صدم و میاد پایین حتی بعضی موقع ها اصلا تکون نمیخوره
--------
ولی با کروم که میارم
سایت کامل بالا نمیاد و خیلی طول میکشه تا بیاد ، و کلوم میگه در حال لود و لودینگش هی میچرخه ، و تا اون زمان که لودینگش داره میچرخه، لودس سرور میره قشنگ تا 2 (اصلا همچین چیزی خیلی غیر عادیه)
------
-------
فقط توی کروم من یه دونه بوک مارک ساختم و توی بوک مارک 10 بار آدرس سایت رو زدم که هروقت اون بوک مارک رو زدم همزمان 10 بار سایت روی توی 10 تا تب باز کنه (واسه تست لود)
الان که اونو نمیزنم عادی واردش میشم ولی احساس میکنم باهم ادغام شدن (یعنی ادرس معمولی و بوک مارک ها) و هروقت من آدرس رو میزنم انگاری 10 تا درخواست همزنان به سرور میفرسته
مشکل چیه؟

در صورت امکان دسترسی ارسال کنید تا بررسی گردد

- - - Updated - - -

--------
ولی با کروم که میارم
------
-------
مشکل چیه؟

در صورت امکان دسترسی ارسال کنید تا بررسی گردد

davood_71
March 20th, 2016, 11:55
لطفا اگر میشه بگید من چیکار کنم ، دسترسی نمیتونم بدم چون سایت فقط مال خودم نیست ، از اونرم میخوام خودم یاد بگیرم
کل مشکل اینه :
با مرور گر های safari, internet explorer , mozila و مرور گر های داخلی خود گوشی ، هیچ مشکلی نداره و به سرعت برق وارد سایت میشه و کامل در عرض 2 ثانیه لود میشه و هیچ فشاری به سرور نمیاد
امابا مروگر گوگل کروم داخل کامپیوتر وقتی وارش میشم ، صفحه لود میشه ولی هی میزنه در حال لود شدن ، و همین امر باعث میشه فشار رو سرو خیلی بره بالا و لود رو ببره تا مرزه 1.5 یا 2 (با سی پی یو 1 هسته ای)

وب سرور آپاچی هست

php1_mode:Suphpو اینکه با همین کروم هم قدیم مشکلی نداشت نمیدونم چرا 2 روزه همچین شده
ولی در کال اگر مشکلی واقعا باید از طرف سرور باشه باید با همه مرورگر ها مشکل داشته باشه حتی با جی تی متریکس هم خیلی سریع لود میشه و میگه 3 ثانیه هست

اساتید به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

persian.developer
March 20th, 2016, 12:54
سلام
فقط یک سایت بر روی سرور میزبانی میشود؟
آدرس سایت رو بفرستید که بررسی کنم
میزبان کانکشن ها رو بررسی کنید و... مشکل شما بسیار کلی هست بهمین دلیل نمیشه جواب قطعی داد و باید همه موارد رو چک کنید یا دسترسی بفرستید که بررسی کنیم و پاسخ دهیم

davood_71
March 20th, 2016, 13:10
سلام
فقط یک سایت بر روی سرور میزبانی میشود؟
آدرس سایت رو بفرستید که بررسی کنم
میزبان کانکشن ها رو بررسی کنید و... مشکل شما بسیار کلی هست بهمین دلیل نمیشه جواب قطعی داد و باید همه موارد رو چک کنید یا دسترسی بفرستید که بررسی کنیم و پاسخ دهیم

میشه لطفا کنید بیگید با چه دستوری میشه کانشکن هارو برسی کرد؟
آدرس سایت رو براتون پیام کردم
بله یک سایت روی سرور هست

iServerco
March 20th, 2016, 13:23
سلام

لطفا ادرس سایت رو ارسال کنید تا بررسی شود...

موفق باشید

davood_71
March 20th, 2016, 13:28
سلام

لطفا ادرس سایت رو ارسال کنید تا بررسی شود...

موفق باشید

آینم آدرس سایت : www.panjdari.com (http://www.panjdari.com)
ولی خب تا واردش نشی با یوزر پسورد که مشخص نمیشه
صفحه اولش رو سریع میاره

اینم بگم :
فقط مشکل با کروم هست ، با بقیه مرور گر ها چه کامیپوتر چه گوشی سریع بالا میره ولی کروم فشار میاره به سرور
2 روز هم هست اینجوری شده ، قدیم با کروم مشکلی نداشت

jamal
March 20th, 2016, 14:12
فقط مشکل با کروم هست ، با بقیه مرور گر ها چه کامیپوتر چه گوشی سریع بالا میره ولی کروم فشار میاره به سرور

بنده الان با کروم هم وارد سایت شما شدم مشکلی نداشت!

persian.developer
March 20th, 2016, 14:23
میشه لطفا کنید بیگید با چه دستوری میشه کانشکن هارو برسی کرد؟
آدرس سایت رو براتون پیام کردم
بله یک سایت روی سرور هست

از چه سیستم عامل و نسخه ای استفاده میکنید؟

davood_71
March 20th, 2016, 14:38
از چه سیستم عامل و نسخه ای استفاده میکنید؟

سیستم عامل سرور cento os ورژن 6.5
شما با کروم وارد شدین سرعتش خوب بود؟ سریع قسمتی که باید پست بزارید رو آورد؟ دیگه هی لود نمیشد لودینگ تموم شد؟

persian.developer
March 20th, 2016, 16:50
سیستم عامل سرور cento os ورژن 6.5
شما با کروم وارد شدین سرعتش خوب بود؟ سریع قسمتی که باید پست بزارید رو آورد؟ دیگه هی لود نمیشد لودینگ تموم شد؟

دفعه اول با هر دو مرورگر مشکل داشت اما بعد از چند دقیقه که دوباره تست کردم سرعت لود قابل قبول بودهمانطور که در پیام خصوصی گفتم این بخاطر نوسان شدید پینگ شما هست

برای چک کردن تعداد کانکشن ها از آموزش زیر میتوانید استفاده کنید
http://safesrv.net/server-slow-check-whos-connecting-and-how-many-connections-they-have/

ourweb
March 20th, 2016, 19:04
عزیز میتونه از میزبان باشه که شاید الان اورسل کرده باشه یا میتونه از اپاچی باشه بلخره باید دسترسی ارسال کنید تا چک بشه و ببینم مشکل از کجاست

- - - Updated - - -

سیستم شما phpfox هست؟ اگر این هست که این سیستم منایع زیاد مصرف داره و کانفیگ درست میخواد برای این کار .

davood_71
March 20th, 2016, 20:52
عزیز میتونه از میزبان باشه که شاید الان اورسل کرده باشه یا میتونه از اپاچی باشه بلخره باید دسترسی ارسال کنید تا چک بشه و ببینم مشکل از کجاست

- - - Updated - - -

سیستم شما phpfox هست؟ اگر این هست که این سیستم منایع زیاد مصرف داره و کانفیگ درست میخواد برای این کار .

خیر phpfox نیست
آورسل شده یعنی چی؟
امکان داره از کانفیگ csf باشه؟
خیلی جالبه توی سیستم من فقط با کروم مشکل داره و کروم هست که خیلی فشار به سرور میاره
خودتون حساب کنید
با هر مرورگری واردش میشم لود مثلا از 0.2 میاد روی 0.3 (فوق فوقش)
ولی با کروم وارد میشم از 0.2 میاد روی 1.5 یا 2.0 (حتی یه بار هم تا 4 رفت)
اگر مشکل از وب سرور هست باید واسه مرورگر های دیگه هم همچین شه
اگر مشکل از شبکه هست یا هرچی چرا با مرور گر های دیگه مثل موزیلا و صفری راحت میاره
من واقعا توش موندم