PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محل فایل robots.txt

sayan99
November 18th, 2015, 10:46
سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
ادرس فایل robots.txt سایتم رو تو مرورگر سرچ میکنم نمایش داده میشه اما تو هاست سی پنل نمیتونم پیداش کنم.
فایل ها هیدن نیستن.پوشه public_html و www رو هم دیدم نبود همینطور عبارت robots.txt رو هم سرچ کردم اما پیام no records found نمایش داده میشه.
چطور فایل رو پیدا کنم؟

besthosti.com
November 18th, 2015, 11:20
شما وقتی میخواید بخش فایل منیجر رو باز کنید باید گزینه نمایش فایل های مخفی رو تیک بزنید تا روبوت را نشون بده.

iHSG
November 18th, 2015, 11:31
سلام
اگه سایتتون وردپرس هست این موضوع طبیعیه چون به صورت پیش فرض وردپرس اصلاً این فایل رو ایجاد نمیکنه و توسط همون فایل index.php که مدیریت کننده همه درخواست ها در وردپرس است به صورت مجازی نمایش داده میشه.
اگر می خواین این فایل موجودیت فیزیکی داشته باشه اول محتویات فایل فعلی رو یه جا کپی کنید و سپس خودتون یه فایل به نام robots.txt در public_html بسازید با این کار از این پس فایل شما لود میشه نه فایل مجازی وردپرس.
یعنی می تونید هر تغییر دستی هم در این فایل بدید.هر زمان هم خواستید دوباره به حالت فایل مجازی وردپرس برگردید فقط کافیه این فایل رو حذف کنید.

sayan99
November 18th, 2015, 13:40
شما وقتی میخواید بخش فایل منیجر رو باز کنید باید گزینه نمایش فایل های مخفی رو تیک بزنید تا روبوت را نشون بده.

گزینش رو تیک زدم ...

محمد محمدیی
November 18th, 2015, 13:45
بصورت پیشفرض مخفی هست . گزینه نمایش مخفی هارو تیک بزنید بعد دوباره بارگذاری کنید صفحه رو

iHSG
November 18th, 2015, 13:57
دوستان فایل robots.txt جزو فایل های مخفی لینوکس حساب نمیشه فایل های مخفی لینوکس اسمشون با نقطه شروع میشن و اون تیکی که در سی پنل میگید برای فایل هایی است که اول اسمشون نقطه است مثل فایل htaccess.

محمد محمدیی
November 18th, 2015, 14:03
دوستان فایل robots.txt جزو فایل های مخفی لینوکس حساب نمیشه فایل های مخفی لینوکس اسمشون با نقطه شروع میشن و اون تیکی که در سی پنل میگید برای فایل هایی است که اول اسمشون نقطه است مثل فایل htaccess.

بله کاملا موافقم
:53:

- - - Updated - - -

بله کاملا موافقم
:53:

kool
November 18th, 2015, 16:47
معمولا در ایندکس باید باشه و هیدن نیز نیست .
آدرسی که درست باز میشه رو در صورت امکان قرار بدید

CYCLONER
November 18th, 2015, 17:36
سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
ادرس فایل robots.txt سایتم رو تو مرورگر سرچ میکنم نمایش داده میشه اما تو هاست سی پنل نمیتونم پیداش کنم.
فایل ها هیدن نیستن.پوشه public_html و www رو هم دیدم نبود همینطور عبارت robots.txt رو هم سرچ کردم اما پیام no records found نمایش داده میشه.
چطور فایل رو پیدا کنم؟

با سلام

طبق گفته دوستان اگر وردپرس هست اسکریپت نصب شده مجازی اجرا میشه و فایل وجود ندارد

در غیر این صورت یک نگاه به .htaccess هم بکنید شاید از طریق .htaccess ریدایرکت میشه

sayan99
November 18th, 2015, 17:58
با سلام

طبق گفته دوستان اگر وردپرس هست اسکریپت نصب شده مجازی اجرا میشه و فایل وجود ندارد

در غیر این صورت یک نگاه به .htaccess هم بکنید شاید از طریق .htaccess ریدایرکت میشه

خیر در htaccess اشاره بهش نشده...
ممکنه افزونه سئوی یواست باعث ایجادش شده باشه؟
ادرس robots.txt تو مرورگر این رو نشون میده:
User-agent: *
Disallow: /wp-admin/

مطمئن هستید مجازی ایجاد شده؟

kool
November 18th, 2015, 19:04
خیر در htaccess اشاره بهش نشده...
ممکنه افزونه سئوی یواست باعث ایجادش شده باشه؟
ادرس robots.txt تو مرورگر این رو نشون میده:
User-agent: *
Disallow: /wp-admin/

مطمئن هستید مجازی ایجاد شده؟

بله باید از سمت وردپرس باشه: wp-admin

حال مشکل چی هست؟ اگه نیاز دارید خودتون میتونید یکی در ایندکس ایجاد کرده و کد های مورد نظر خود را درونش اضافه کنید

sayan99
November 18th, 2015, 19:13
بله باید از سمت وردپرس باشه: wp-admin

حال مشکل چی هست؟ اگه نیاز دارید خودتون میتونید یکی در ایندکس ایجاد کرده و کد های مورد نظر خود را درونش اضافه کنید

قصد ویرایشش رو داشتم...

alimoein
December 31st, 2015, 12:23
از public_html وارد نشوید
وارد گزینه home directory شوید تمامی فایلهایی که در روت هاست شما قابل مشاهده نیستند در آنجا یافت میشوند
موفق باشید