PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی شرکت فروشنده دامنه شما از کار میفته، برای حفظ دامنه های خریداری شده چیکار میتونید بکنید؟

Towhidn
April 28th, 2015, 10:45
من در طول چند سال گذشته تعدادی دامنه رو از سایت شرکت پارسی نیک(parsinic.ir) گرفتم. حالا سایت این شرکت اجازه لوگین به من نمیده، موقع ایجاد اکانت جدید رمز عبور رو نمیفرسته، و امکان تماس با پشتیبانی به کلی موجود نیست. حتی سایت شرکت مادر این سرویس دهنده به کل کار نمیکنه.
خدمت دوستانی که میفرمایند باید از شرکت معتبر خریداری میکردن: حرف شما درسته، ولی این شرکت بیشتر از یک دهه سابقه کار داره و خودم برای بیشتر از 5 سال مشتریش بودم و زمانی که مشتریش شدم یکی از مطرح ترین شرکت های هاستینگ ایران بود.

من دامنه های Com. ای دارم که توسط این شرکت ثبت شدند(در whois به اسم من ثبت شدند) و در صورتی که نتونم اونها رو تمدید کنم سایت های مهمی از دسترس خارج میشند و ممکنه حتی بعد از رفع سوسپند نتونم اونها رو تمدید کنم.

دوستان پیشنهاد یا راهنمایی ای میتونید ارائه بدید؟

mhiizadi
April 28th, 2015, 10:50
من در طول چند سال گذشته تعدادی دامنه رو از سایت شرکت پارسی نیک(parsinic.ir) گرفتم. حالا سایت این شرکت اجازه لوگین به من نمیده، موقع ایجاد اکانت جدید رمز عبور رو نمیفرسته، و امکان تماس با پشتیبانی به کلی موجود نیست. حتی سایت شرکت مادر این سرویس دهنده به کل کار نمیکنه.

من دامنه های Com. ای دارم که توسط این شرکت ثبت شدند(در whois به اسم من ثبت شدند) و در صورتی که نتونم اونها رو تمدید کنم سایت های مهمی از دسترس خارج میشند و ممکنه حتی بعد از رفع سوسپند نتونم اونها رو تمدید کنم.

تا شما باشید از سایت های غیر معتبر دامنه ( مثلا با قیمت مفت در زمان ثبت ) ثبت نکنید .

mizban97
April 28th, 2015, 10:56

سلام
کدانتقال دامنه ها رو بگیرید میتونی به سرویس دهنده دیگه ای منتقل کنید

TukaNet
April 28th, 2015, 10:57
دامنه پایه و اساس یک وب سایت هست، پیشنهاد میکنم از این پس کمی دقت کنید و گول قیمت های پایین رو نخورید!

به رجیسترار (فکر کنم ریسلو باشه) ایمیل بزنید و شرایط رو توضیح بدید ... حتما پاسخ شما رو خواهند داد

k-h
April 28th, 2015, 11:00
درود
این شماره های تماس هست
تماس بگیرید انشا.. مشکلتون برطرف میشه
http://www.parsinic.ir/AboutUS.htm

Asp.Net
April 28th, 2015, 11:59
تا شما باشید از سایت های غیر معتبر دامنه ( مثلا با قیمت مفت در زمان ثبت ) ثبت نکنید .

این سایت خیلی قدیمی هست و سال هاست دامنه ثبت میکنه :)

Kian
April 28th, 2015, 12:40
نمیدونم چه مشکلی برای این شرکت پیش اومده ولی سال 86 از این طریق شرکت دامنه ثبت میکردم و یا هاست هایی که میخریدم از طریق همین شرکت بود، اون وقت برخی دوستان به این سایت میگن بی اعتبار !

Towhidn
April 28th, 2015, 12:58
درود
این شماره های تماس هست
تماس بگیرید انشا.. مشکلتون برطرف میشه
http://www.parsinic.ir/AboutUS.htm

ممنون، قبلاً دنبال این شماره ها میگشتم و فکر کنم تازه به سایت اضافه کردند.
با پشتیبانی nic.ir هم تماس گرفتم و گفتند که شرکت داره سعی میکنه مشکل رو حل کنه، همینطور چند شماره و ایمیل از شرکت فرستادند:

سلام
با این شرکت پیگیری شده و مشکل بوجود آمده چند روز آینده برطرف خواهد شد. می‌توانید جهت درخواستهای خود با شماره های زیر و همچنین ایمیل ذکر شده تماس حاصل فرمایید. در صورتیکه دامنه های شما به نام خودتان ثبت گردیده است می توانید از سایر نمایندگان جهت تمدید استفاده نمایید.
05138455355
05136638486
02196866666
keyanait1@gmail.com (https://mail.google.com/mail/u/0/h/14u434yois839/?&cs=wh&v=b&to=keyanait1@gmail.com)
با احترام
مرکز ثبت دامنه

-
IRNIC

mhiizadi
April 28th, 2015, 13:00
این سایت خیلی قدیمی هست و سال هاست دامنه ثبت میکنه :)

اسمشون رو توی انجمن یه سرچ کنید :)

NikMizban.Com
April 28th, 2015, 13:17
ممنون، قبلاً دنبال این شماره ها میگشتم و فکر کنم تازه به سایت اضافه کردند.
با پشتیبانی nic.ir هم تماس گرفتم و گفتند که شرکت داره سعی میکنه مشکل رو حل کنه، همینطور چند شماره و ایمیل از شرکت فرستادند:

دامنه دات آی آر در پنل نیک خود شما ثبت نشده ؟

TukaNet
April 28th, 2015, 13:23
استارتر عزیز در پست اول گفتید .کام بعد به دهز.هق ایمیل زدید؟

اصولا در در حالتی اگر دامنه به اسم خود شما ثبت شده باشد، رجیسترار پاسخگوی شما خواهد بود

برای همین هست که نیک هم تاکید زیادی دارد کاربران دامنه ها را در داخل پنل خودشان نگهداری کنند

Asp.Net
April 28th, 2015, 14:54
اسمشون رو توی انجمن یه سرچ کنید :)

خیلی از شرکت های معتبر اینجا فعالیت نمیکنند این شرکت هم سالها هست کار میکنند نزدیک 10 سال هست من این شرکت رو میشناسم.. شما رو نمیدونم تازه کارید نمیدونید فکر میکند هر چی اینجا نباشه دیگه .... :54:

Towhidn
April 28th, 2015, 17:32
استارتر عزیز در پست اول گفتید .کام بعد به دهز.هق ایمیل زدید؟

اصولا در در حالتی اگر دامنه به اسم خود شما ثبت شده باشد، رجیسترار پاسخگوی شما خواهد بود

برای همین هست که نیک هم تاکید زیادی دارد کاربران دامنه ها را در داخل پنل خودشان نگهداری کنند

مشکل من با دامنه های IR نیست، بلکه با دامنه های com. است. آیا کسی تجربه ای برای مکاتبه با ارائه دهنده های سطح بالاتر داره تا در صورتی که مشکل این شرکت حل نشه بشه دامنه ها رو پس گرفت؟

hostfire
April 28th, 2015, 19:27
خیلی از شرکت های معتبر اینجا فعالیت نمیکنند این شرکت هم سالها هست کار میکنند نزدیک 10 سال هست من این شرکت رو میشناسم.. شما رو نمیدونم تازه کارید نمیدونید فکر میکند هر چی اینجا نباشه دیگه .... :54:

من نمیدونم بحث و کل کل شمارو به کجا میرسونه ، از دید بالا صحبت کردن چه جلوه ای به شما میده
لطفا یکم دوستانه تر رفتار کنید
اگر تایید بودن و معتبر بودن از نظر شما به تعداد سال فعالیته بنده هم 7 ساله تو این حوزه هستم (اینترنتی) ، 3 سال هم قبلش تو نمایندگی HP طبقه ی زیر زمین پاساژ ایران که الان اومده طبقه ی اول بغل نمایندگی ایسوز و گیگابایت شریک بودم با آقای محمد رضا عسگری که ، سرور 300 دلاری رو از ماهانه 223.000 تومان رنت کردم الان هم داریم 1.080.000 رنت میکنم ، آقای ایزدی با یوزرmhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210)رو تایید میکنم و میگم تازه کار نیستند

دوستانه رفتار کردن خیلی بهتره
شما نظرتون رو گفتید ، نظر شخص دیگری اینه که این سایت معتبر نیست ، از معتبر بودن یا نبودن اون سایت چیزی به نفع شما نمیشه.
عذر میخوام این رو برای تمامی پست هاتون گفتم نه این پست فقط....
روز بخیر

TukaNet
April 28th, 2015, 22:46
مشکل من با دامنه های IR نیست، بلکه با دامنه های com. است. آیا کسی تجربه ای برای مکاتبه با ارائه دهنده های سطح بالاتر داره تا در صورتی که مشکل این شرکت حل نشه بشه دامنه ها رو پس گرفت؟
خوب پس تیکتی که به نیک زدید چی بود دیگه؟!

اگر دامنه ها در پنل شما و به اسم شما ثبت شده باشند هیچ مشکلی نیست

اگر شرایط سطر بالا رو دارید به بخش پشتیبانی رجیسترار تیکت بزنید و بگید که نماینده پاسخگو نیست و حتما به نتیجه خواهید رسید

در غیر این صورت اصلا قادر نخواهید بود ثابت کنید که دامنه ها مطعلق به شما هستند و باید تا حذف کامل دامنه ها (delete) صبر کنید

من نمیدونم بحث و کل کل شمارو به کجا میرسونه ، از دید بالا صحبت کردن چه جلوه ای به شما میده
اگر تایید بودن و معتبر بودن از نظر شما به تعداد سال فعالیته بنده هم 7 ساله تو این حوزه هستم (اینترنتی) ، 3 سال هم قبلش تو نمایندگی HP طبقه ی زیر زمین پاساژ ایران که الان اومده طبقه ی اول بغل نمایندگی ایسوز و گیگابایت شریک بودم با آقای محمد رضا عسگری که ، سرور 300 دلاری رو از ماهانه 223.000 تومان رنت کردم الان هم داریم 1.080.000 رنت میکنم ، آقای ایزدی با یوزرmhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210)رو تایید میکنم و میگم تازه کار نیستند

شما نظرتون رو گفتید ، نظر شخص دیگری اینه که این سایت معتبر نیست ، از معتبر بودن یا نبودن اون سایت چیزی به نفع شما نمیشه.
روز بخیر

متاسفانه مشکل جو انجمن هست ...

Asp.Net
April 29th, 2015, 12:22

روز بخیر

دوست عزیز من فقط خواستم یه کاربر تازه کار رو که هنوز نمیدونه کی معتبر هست یا نیست رو روشن بکنم، بقیه پست ها هم بخاطر همین موضوع هست که هر کس در یکماه 2000 تا پست میگذاره و همه جا نظرات بی ربط میده ،این کاربر هم که شما گفتید من نمیشناسم ولی حرفه ای بود نظرات بی پایه ارسال نمیکرد. تایید کردن و معتبر بودن هم به تعداد سال ها نیست خیلی از کاربرهای 2008 هنوز نمیدونن کنترل پنل چیه برادر.

cherokee
July 9th, 2015, 11:12
اینم سایت یکی از دوستان ما هست که رنک 100 ایران بوده!
http://www.alexa.com/siteinfo/flashkhor.com

اما الان یک هفته بیشتر هست که قطع شده!

دامینش کار نمیکنه! مشکل هاست و سرور نداره!

طبیعی هست که قطعی دامین اینقدر طول بکشه؟

همین شرکت http://parsinic.ir/ دامینشو ثبت کرده! حالا بهش گفتن اصلا معلوم نیست کی درست شه...

http://whois.sc/flashkhor.com

poriyanet
July 9th, 2015, 23:05
سلام ، بهترین و با اطمینان تر راه کار این هست که دومین در پنل خودتون ثبت بشه و فقط شرکت مربوطه فقط رابط مالی و پرداخت هزینه باشند که در صورت غیر فعال بودن شرکت مربوطه از نماینده دیگری جهت تمدید دومین استفاده گردد

starting
July 9th, 2015, 23:47
میشه بفرمائید اعتبار یعنی چی؟ پس فردا رفتین تو کوما مشکلی پیش اومد شما هم بی اعتبارید؟

- - - Updated - - -

در مورد پارسی نیک فقط و فقط خودشون میتونند مشکل رو حل کنند
بنظر من بجای ایمیل های زیادی که میزنید چندتا از از سایت دارهای بزرگ که دامنشون رو از دست دادن به نمایندگی از بقیه باهاشون در ارتباط باشند و حتی شده حمایت مالی کنید شک نکنید دور و زود داره اما 100% میتونن دامنه ها رو برگردونن تنها و تنها اگر بزارید آرامش داشته + حمایت روحی و در صورت نیاز مالی از اون شرکت انجام بدین شک نکنید حال اونا از شما بدتره 12 سال سابقه دود شد رفت هوا(البته 90% این مشکل بخاطر بی حالی و طمع مدیرانش بوده وگرنه میتونستند خیلی پیش ها از این فاجعه جلوگیری کنند