PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه شکایت و دادخواست از یک شرکت هاستینگ

navid
April 18th, 2015, 11:30
سلام دوستان

اگه تو مباحث خدمات با یک شرکت هاستینگ به مشکل بر بخوریم چطوری میشه از اون شرکت شکایت کرد؟
چه مرجعی برا یاین کار وجود داره؟

ممنون

smhnw
April 18th, 2015, 11:39
سلام دوست عزیز

اگه نماد داره از سایت ای نماد اقدام کنید

اگرنماد نداره

میرید دادسرای شهرتون یه شکایت تنظیم میکنیم ، اونا هم ارجاع میدن پلیس فتا ، بعد پلیس فتا براتون پیگیری میکنه ...

company_hosting
April 18th, 2015, 11:40
سلام

جمع اوری اطلاعات = صاحب دامنه / مشخصات اینماد /ادرس و .... و متن های ارسالی و مورد نظر برای صحت صحبت شما و همکاری شما با سایت مورد نظر

2 دادگاه مورد نظر برای شکایات سایبری ....
3 نوشتن متن و ... ارسال درخواست به قاضی و تایید توسط ایشان

این دو مورد 2-4 ساعت زمان میبرد

و بردن برگه تایید قاضی و مراجعه به پلیس فتا و ....

موفق باشید

navid
April 18th, 2015, 11:59
نه، فکر میکنم نداره
ehost.ir

مشکلم بر سر این موضوع هست
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=139913

الان هم منابع برای انتقال دستیم محدود شده و نم یتونم بهخوبی فایل ها را فشرده کنم تا انتقال دستی بدم.

mshoja
April 18th, 2015, 12:03
نه، فکر میکنم نداره
ehost.ir

مشکلم بر سر این موضوع هست

الان هم منابع برای انتقال دستیم محدود شده و نم یتونم بهخوبی فایل ها را فشرده کنم تا انتقال دستی بدم.

دوست عزیز قوانین شون راجب مشکل شما چی هس؟
به قوانین دقت کنید چون ممکنه توی قوانین ذکر کرده باشه این مسله بکاپ و تمدید
اگه تو قوانین ذکر کرده باشن بعید میدونم شکایت ب جایی برسه

se7en-host
April 18th, 2015, 12:05
اره نماد ندارد
از پلیس فتا پیگیری کنید

navid
April 18th, 2015, 12:41
دوست عزیز قوانین شون راجب مشکل شما چی هس؟
به قوانین دقت کنید چون ممکنه توی قوانین ذکر کرده باشه این مسله بکاپ و تمدید
اگه تو قوانین ذکر کرده باشن بعید میدونم شکایت ب جایی برسه

بله قوانین بک آپ را خوندم اما اولا هیچ جا نوشته نشده بک آپ بسته هست برای کاربر
http://www.ehost.ir/mizbanpaytakht/tos
علاوه بر این نوشته که:
" 9) نسخه پشتیبان

میزبان پایتخت تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید. مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای میزبان پایتخت توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه میزبان پایتخت نخواهد بود. میزبان پایتخت به هیچ وجه مسئولیت خرابی و آسیب دیدگی فایلهای کاربران، وب سایت کاربران و یا هر نوع خرابی و یا آسیب دیدگی دیگر که در اثر بی دقتی و یا اشتباه کاربر به وجود آمده باشد را نمیپذیرد. میزبان پایتخت موظف به تهیه بک آپ از کلیه ی فایلها و اطلاعات کاربر نظیر (و نه محدود به) وب سایت ها، دیتابیس ها، فایلهای وب، ایمیل ها و فایلها و اطلاعات دیگر کاربر نمیباشد. میزبان پایتخت ضمانت نمیکند که فایلها و وب سایت های کاربران به هیچ وجه حذف و یا خراب نمیشوند و همچنین ضمانت نمیکند که نسخه ی پشتیبان از سایتهای کاربران همیشه موجود باشد. کاربران موظف هستند که همیشه از فایلها و وبسایتهای خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنند و بر روی رایانه ی شخصی خود نگهداری نمایند. همچنین میزبان پایتخت مؤکدا توصیه میکند یک نسخه ی پشتیبان اضافی (بر روی CD، رایانه دیگر و ...) برای جلوگیری از از دست دادن فایلها و و داده های خود تهیه و نگهداری نمایند. سرویس گیرنده وظیفه ی تهیه ی نسخه ی پشتیبان از وب سایت و اطلاعات خود را دارد. اما برروی سرویس های این شرکت این خدمات موجود می باشد و کاربر (مشتری) می تواند از طریق پرتال کاربران آخرین نسخه پشتیبان خود را بارگزاری نماید که هزینه هر بار بارگزاری برابر 5000 تومان می باشد. این نسخه پشتیبان توسط شرکت میزبان پایتخت تهیه شده است.پ
این امکان تنها در سیستم میزبان پایتخت وجود دارد که نسخه پشتیبان شما به اکانت گوگل درایو شما منتقل گردد و هزینه هر بار انتقال با گوگل درایو برابر 9000 تومان می باشد. این عملیات تنها از طریق پرتال کاربران انجام می گیرد و کاربر می بایست در حساب کاربری خود مبلغ 9000 تومان اعتبار داشته باشد. هزینه ذکر شده بسته به نوع و شرایط اکانت متفاوت است و در پرتال کاربران هر اکانت ذکر شده است.
عملیات بک آپ گیری و ایجاد نسخه پشتیبان برای سرویس های فعال تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد و با لغو یا عدم تمدید سرویس این عملیات متوقف می شود. "

اگه بک ااپ بسته باشه چطوری بک اپ بگیریم از:
- ایمیل ها
فایل ها
دیتا بیس ها
تنظیمات ساب دامین
تنظیمان ادآن ها
تنظیمات پارک دامین ها
کلیه تنظیمات دیگه
و...

برای این کار نیاز به فول بک آپ هست که اینو بستن
این چه قوانینی هست؟
دو اینکه من می خوام سایت ها را انتقال بدم نه بک آپ هارو
بنده یه نسخه از قاونین را عکس گرفتم و پیوست کردم .

kool
April 18th, 2015, 14:14
سلام
بسته بودن فول بکاپ مورد خاصی نیست و در برخی موارد بسته میشه. ولی در این حالت بهتره میزبان با شما همکاری کنه و بکاپ رو با درخواست در اختیار کاربر قرار بده.

se7en-host
April 18th, 2015, 19:32
عزیز هر جایی سیاست کار خودشون را دارند اگه تو قوانین نوشته باشن حق با اون ها می باشد

navid
April 18th, 2015, 21:20
چیا تو قوانین نوشته باشن؟
لطفآ یه بار تاپیک های بنده را در این مورد کامل بخونید تا د جریان قرار بگیرید.

jahromweb
April 18th, 2015, 21:23
سلام
با دقت بیشتری بخونید:

عملیات بک آپ گیری و ایجاد نسخه پشتیبان برای سرویس های فعال تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد و با لغو یا عدم تمدید سرویس این عملیات متوقف می شود. "

navid
April 18th, 2015, 21:49
یعنی چی؟
منظور این جمله چیه متوجه نشدم؟
اکانت من که فعال هست و هیچ وقت متوقف نشده و سایت ها بالا هستند.

se7en-host
April 18th, 2015, 21:55
یعنی چی؟
منظور این جمله چیه متوجه نشدم؟
اکانت من که فعال هست و هیچ وقت متوقف نشده و سایت ها بالا هستند.

تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد
یعنی بکاپ گیری بسته است و فقط با تیکت در پرتال کاربران می تونید بکاپ درخواست کنید

jahromweb
April 18th, 2015, 22:10
عملیات بک آپ گیری و ایجاد نسخه پشتیبان برای سرویس های فعال تنها از طریق پرتال کاربران می باشد و امکان دیگری وجود ندارد و با لغو یا عدم تمدید سرویس این عملیات متوقف می شود.

۱)بکاپ از طریق پرتال کاربران (یعنی جایی که پرداخت ها انجام میشه - تیکت میزنید - سفارش میدید ) => یعنی باید تیکت بزنید و از طریق اون بکاپ بگیرید
۲)سرویس های فعال :‌باید سرویس فعال باشه (که شما هستنید)
۳)امکان دیگری وجود ندارد :‌یعنی نمیشه فول بکاپ یا بکاپ جزء به جزء از سی پنل گرفت و یا بکاپ ها رو دانلود کرد و یا از طریق whm اقدام کرد و ...
۴)با لغو یا عدم تمدید متوقف میشود : خوب اینم یعنی تمدید نکنید دیگه بکاپ نمیدن (که مشکلی نیست)

در بند های بالا تر هم ذکر شده بود که برای ریستور یا انتقال بکاپ باید هزینه بدید
=> دریافت و ریستور هم هزینه دارد

تنیجه ی نهایی :‌بکاپ فقط با تیکت هست اونم با هزینه و راه دیگری هم نیست
موفق باشید

- - - Updated - - -

نمونه قوانینی که بکاپ گیری در اون ازاد هست :

پشتیبان گیری از اطلاعات :

به دلیل قرار دادن امکان پشتیبان گیری در تمامی سرویسها ، مسئولیت فایلها و پشتیبان گیری از آنها به عهده خود کاربران میباشد و **************
هیچگونه مسئولیتی را نسبت به فایلهای شما وکاربران شما برعهده نخواهد گرفت. (هر چند بک آپ گیری در سرور بصورت منظم انجام می گیرد اما ما در قبال عدم وجود مشکل در فایل بک آپ مسئولیتی به عهده نخواهیم گرفت)
به خاطر داشته باشید در صورتی که نحوه پشتیبان گیری از کل اطلاعات را نمیدانید این وظیفه شماست که نسبت به یادگیری آن اقدام نمایید. (در صورت درخواست، مسئولین سایت میتوانند بصورت رایگان به شما آموزش دهند.).

مسئولیت حفظ و تامین خواسته های مشتریان نمایندگان به عهده خود نماینده میباشد و ما هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیریم.
********** برای سرویس های دانلود بک آپ ارائه نمیدهد !

navid
April 18th, 2015, 22:21
1 و2 و 3
بحث بک آپ درسته اما من بک آپ نمی خوام من خود اکانت هامو می خوام
وقتی یکی از مشتریان شما می خواد سایتشو بیاره رو سرور شما، شما بهش میگین برو آخرین بک اپی که داری را بیار؟
مثلا بک آپ روز قبلش را میاره؟یا مثلا اگه هفته ای بک اپ می گیره مال هفته قبل را میاره و به شما لینک میده انتقال بدین؟
بلکه همون لحظه سایتش را انتقال میده به سرور شما
حالا روش انتقال اینه که با استفاده از دکمه بک آپ میاره نه فایل های بک آپ

من قبول دارم سیاست بک آپ گیری این شرکت طبق همین روالی بوده که هست اما برای انتقال سایت به شرکت دیگری نباید سیاست بک آپ گیری اعمال بشه و دست کاربر را بست.

در این مورد هم بنده می خوام سایت هامو انتقال بدم، بک آپ و نسخه پشتیبان از سایت هام را که میزبان پایتخت آرشیو کرده برای روز قبل یا هفته یا ماه را نمی خوام که ریستور بشه
حالا این ها اومدن جلوی انتقال(از دست دادن مشتری) را بستن و از حربه بک آپ دارن استفاده می کنند.

توی این تاپیک موضوع مورد بحث این نیست و لطفا اگه نظری دارید تمامی ارسال ها را قبلش در تاپیک مرتبط که در زیر گذاشتم بخونید چون موارد بحث شده و همونجا نظراتتون را بفرمایید ممنون میشم تا مبحث تاپیک عوض نشه.

ΛmłЯФ
April 18th, 2015, 22:59
درود فکر نکنم کار خاصی بتوانید بکنید مگر اینکه واقعا مشکل بزرگی باشه...
مثلا من 2شرکت یکی هزارنویس شکایت کردم ,زدن زیرش و درکمال نامردی قوانین را تغییر دادن و شکایت بجای نرسید...
ای وب هاست (دامنه) شکایت کردم در نماد چند ماه گذشته هنوز ایمیل میدم میگن منتظریم جواب بدن...

jahromweb
April 18th, 2015, 23:09
1 و2 و 3
بحث بک آپ درسته اما من بک آپ نمی خوام من خود اکانت هامو می خوام
وقتی یکی از مشتریان شما می خواد سایتشو بیاره رو سرور شما، شما بهش میگین برو آخرین بک اپی که داری را بیار؟
مثلا بک آپ روز قبلش را میاره؟یا مثلا اگه هفته ای بک اپ می گیره مال هفته قبل را میاره و به شما لینک میده انتقال بدین؟
بلکه همون لحظه سایتش را انتقال میده به سرور شما
حالا روش انتقال اینه که با استفاده از دکمه بک آپ میاره نه فایل های بک آپ

من قبول دارم سیاست بک آپ گیری این شرکت طبق همین روالی بوده که هست اما برای انتقال سایت به شرکت دیگری نباید سیاست بک آپ گیری اعمال بشه و دست کاربر را بست.

در این مورد هم بنده می خوام سایت هامو انتقال بدم، بک آپ و نسخه پشتیبان از سایت هام را که میزبان پایتخت آرشیو کرده برای روز قبل یا هفته یا ماه را نمی خوام که ریستور بشه
حالا این ها اومدن جلوی انتقال(از دست دادن مشتری) را بستن و از حربه بک آپ دارن استفاده می کنند.

توی این تاپیک موضوع مورد بحث این نیست و لطفا اگه نظری دارید تمامی ارسال ها را قبلش در تاپیک مرتبط که در زیر گذاشتم بخونید چون موارد بحث شده و همونجا نظراتتون را بفرمایید ممنون میشم تا مبحث تاپیک عوض نشه.

باز نبودن بکاپ = باز نبود انتقال به روش استفاده از فول بکاپ = در قانون امکانش نیست
شب خوش

navid
April 19th, 2015, 09:58
یعنی الان دارم ماهیانه 120 هزار تومان اجاره سرویس میدم، باید برای انتقال 80*9000=720000 هزار تومان هزینه بدم که اجازه بدن سایت هام را ببرم؟

این 720 هزار تومان هزینه چیه؟
اون 120 هزار تومان هزینه چی بوده؟

jahromweb
April 19th, 2015, 10:08
یعنی الان دارم ماهیانه 120 هزار تومان اجاره سرویس میدم، باید برای انتقال 80*9000=72000 هزار تومان هزینه بدم که اجازه بدن سایت هام را ببرم؟

این 720 هزار تومان هزینه چیه؟
اون 120 هزار تومان هزینه چی بوده؟
من نمیدانم این سوالات رو به چه دلیل میپرسید!
۱۲۰ برای میزبانی سایت ها
هزینه ی دیگر برای دریافت بکاپ سایت ها
همچنین :‌مقصر ۸۰ درصد خود شما بودید که قوانین درست مطالعه نکردید و اگر ابهام داشتید باید از پشتیبانی سوال میکردید

روش transfer tool تست کردید؟ به نتیجه نرسیدید؟

emimen222
April 19th, 2015, 12:07
سلام
میتونم بپرسم حجم تمامی سرویس هایی که استفاده کردید چقدر بوده ؟

و همچنین اگر این موارد تجربه نکردید از نظر من خوبه چون یاد داده میشه از این به بعد بیشتر دقت کرد چون خودم هم خیلی ضرر دیدم تا تونستم چیزی یادبگیرم
سپاس

navid
April 19th, 2015, 12:29
یه ریسلری 50 گیگی هست یه 15 گیگ

حدود 35 گیگ فکر کنم در مجموع مصرف شده.چطور؟

در ضمن قرار نیست که هر کسی یه فعالیتی می کنه یا یه مسری پیش میره همه اتفاقات بد توی اون مسیر را تجربه کنه تا درس عبرت بشه.

mhiizadi
April 19th, 2015, 13:00

در ضمن قرار نیست که هر کسی یه فعالیتی می کنه یا یه مسری پیش میره همه اتفاقات بد توی اون مسیر را تجربه کنه تا درس عبرت بشه.

رو یاهو به مجدد با بنده در تماس باشید

emimen222
April 19th, 2015, 15:07

سلام
حدود 35 گیگ شما دارید که از نظر من قرار نیست حتی تخفیف هم بدند
درسته قرار نیست هر کسی راه اشتباهی رو بره تا درس عبرت بشه ولی حقیقت اینه که برای همه هست
این هم یک نمونه برای شما شده که شاید اعتقاد نداشتید
خودم هم که گفتم بیشتر از این حرفا تجربه کردم و دیگران هم به همین صورت
در کل اختیار کارتون دست خودتونه میتونید برید و از طریق شکایت هم اقدام کنید
هر چند شاید هیچ نتیجه مثبت یا منفی هم نگیرید
راه بعدی هم اینه که باهاشون کنار بیاید

navid
April 19th, 2015, 15:32
کنار بیام یعنی برم پول بدم؟ پولی که یک ریالش را راضی نیستم به چه درد اونتا می خوره؟

کنار بیام که بذارن سایت هامو ببرم؟ حق ندارن سایت هامو گرو بکشند

حرف من اصلا اشتباه
بقیه کسانی که ریسلری روی سرورشون دارند چی؟
طرف مثلا 20 تا سایت روی ریسلری 10 گیگ ماهیانه 30 تومن میده
اگه بعد از 2 ماه تصمیم گرفت بره یه شرکت دیگه باید 180 هزار تومان پول بده به این شرکت؟ تا بذاره بره؟!!

بیاین با خودمون صادق باشیم و با کلمات بازی نکنیم

قوانینی که عدل توش نباشه باید عوض بشه حالا اگه اون قوانین حکومتی هم باشه باید عوض بشه، نشد باید حکومت را سرنگون کرد چه برسه به این ساختارهای کوچیک

35 گیگ ندارم بلکه دو تا ریسلری 50 گیگ و 15 گیگ هست
اصلا بازی با اعداد و کلمات نکنیم، اصل مطلب چیز دیگست، اصلا فرض بگیرید 20 گیگ چه فرقی می کنه، خطای کار مواردی هست که گفتم.

emimen222
April 19th, 2015, 17:03
کنار بیام یعنی برم پول بدم؟ پولی که یک ریالش را راضی نیستم به چه درد اونتا می خوره؟

کنار بیام که بذارن سایت هامو ببرم؟ حق ندارن سایت هامو گرو بکشند

حرف من اصلا اشتباه
بقیه کسانی که ریسلری روی سرورشون دارند چی؟
طرف مثلا 20 تا سایت روی ریسلری 10 گیگ ماهیانه 30 تومن میده
اگه بعد از 2 ماه تصمیم گرفت بره یه شرکت دیگه باید 180 هزار تومان پول بده به این شرکت؟ تا بذاره بره؟!!

بیاین با خودمون صادق باشیم و با کلمات بازی نکنیم

قوانینی که عدل توش نباشه باید عوض بشه حالا اگه اون قوانین حکومتی هم باشه باید عوض بشه، نشد باید حکومت را سرنگون کرد چه برسه به این ساختارهای کوچیک

35 گیگ ندارم بلکه دو تا ریسلری 50 گیگ و 15 گیگ هست
اصلا بازی با اعداد و کلمات نکنیم، اصل مطلب چیز دیگست، اصلا فرض بگیرید 20 گیگ چه فرقی می کنه، خطای کار مواردی هست که گفتم.
سلام
من بین دوستان جا و مقامی ندارم که بخوام چیزی بگم
ولی از تجربه هام میگم بهتون که شاید بخواید عمل کنید
و به قول خودتون راهی رو که من رفتم درس عبرت شده برام دوباره شما اون تکرار نکنید
کلا من پشت پرده کار میکنم چون میدونم مشتری چی میخواد که به هیچ وجه توی سایت هایی که پیدا میکنه نمیتونه بدست بیاره
یکی از این مواردی که شما ذکر کردید هم مشکل بنده با چند تا از شرکت ها بوده و متاسفانه کار با شکایت هم رسوندم ولی هیچ کدوم به نتیجه نرسیدن
چون قوانین سایت های ارائه خدمات ذکر میکنند یکی از قسمت های مهم برای درامد هست
الان برای دوستان اینجا میتونید بررسی کنید و قوانین سایت هاشونو مطالعه کنید میبینید که باهم فرق دارند و در این موارد هست که قسمتی از درامدشون میشه
حالا خوبه شما دفعه اولتون
در کل میتونید برید و دادخواست ارسال کنید و هزینه کنید و اخرشم به نتیجه نرسید
و میتونید هم کنار بیاید و...
سپاس

navid
April 19th, 2015, 17:07
ممنون از اینکه زمان میذارید و همدردی میکنید.

نگران نیستم و کلیه اتفاقات را به فال نیک می گیرم.
بالاخره حق به صاحبش می رسه.

شاد باشید

delta
April 19th, 2015, 17:55
نمیدونم دوستان چی رو دارند چانه میزنند...قوانین و... کیلویی چنده؟ طرف تو روز روشن داره ک ل اه برداری میکنه. بزرگترین هاستینگهای ایرانم اینقدر مبلغ برای بک اپ نمیگیرند.. از این هاستینگ انتظار نداشتم. ان هاستینگ میتونست هزینه تمدید یک ماه جلو رو بگیره که 120 تومان هست بک اپ رو بده به مشتری..رسما هزینه دو تا سرور رو داره میگیره برای یک بک اپ که حق مشتری هست؟ اصلا خواست ان هاستینگه برای خودش هزار تا قوانین بزاره دلیل بر د ز دی نمیشه که...عزیز شما برو شکایت کن موضوع رو با پلیس فتا در میان بزار راهنماییت میکنند.

jahromweb
April 19th, 2015, 18:02
نمیدونم دوستان چی رو دارند چانه میزنند...قوانین و... کیلویی چنده؟ طرف تو روز روشن داره ک ل اه برداری میکنه. بزرگترین هاستینگهای ایرانم اینقدر مبلغ برای بک اپ نمیگیرند.. از این هاستینگ انتظار نداشتم. ان هاستینگ میتونست هزینه تمدید یک ماه جلو رو بگیره که 120 تومان هست بک اپ رو بده به مشتری..رسما هزینه دو تا سرور رو داره میگیره برای یک بک اپ که حق مشتری هست؟ اصلا خواست ان هاستینگه برای خودش هزار تا قوانین بزاره دلیل بر د ز دی نمیشه که...عزیز شما برو شکایت کن موضوع رو با پلیس فتا در میان بزار راهنماییت میکنند.
سلام
تاحدودی حرفتون رو قبول دارم
۷۵۰ هزار تومان پول کمی نیست
مثلا اگر قرار به خرید سرور از هتزنر باشه پول ۳ ماه یک سرور غیر مارکتی و خوب با ۳۲ گیگ رم هست
همچنین برام جالب بود امدند سرور رو مجازی سازی کردند و لایسنس وی پی اس استفاده میکنند!!!! (استارتر دسترسی دادند تا بررسی کنم ببینم از روش transfer tool قابل انتقال هست یا نه همچنین با ماژول whmreseller قسمت migration دیدم مجازی سازی شده و لایسنس vps optimized زدن روی سرور)
اما از طرف دیگر: کدام شکایت که در انجمن پحثش شده و دنبال شده به نتیجه رسیده؟

m_dg_farari
April 19th, 2015, 18:10
دوست عزیز، استارتر
اینجا تاپیک زدید که راهنمایی بشید. درسته؟
شما سرویسی خریداری کردید ، هنگام خرید این سرویس قوانینی رو قبول کردید. در این قوانین نیز ذکر شده که بک آپ گیری در سی پنل غیر فعاله! و شما فقط و فقط با پرداخت هزینه میتونید بک آپ رو از خود سرویس دهنده ی هاستینگ دریافت کنید.
کارشون اشتباهه؟ خیلی عذر میخوام دز دیه؟ گناهه؟ هرچی که هست ، شما اون رو قبول کردید و خرید کردید. تیک زدن "قبول قوانین" هم در مراجع قضایی و همینطور عرفی! حکم امضا رو داره.

بک آپ مگه حق شما نیست؟ باز بودن بک آپ مگه حق شما نیست؟ شما اینطور فکر میکنید!!!! حقوق شما نزد این سرویس دهنده به وضوح در قوانین ذکر شده و به همین قوانین محدود میشه.
به طور اخلاقی و شرعی هم اگر حق با شما باشه ، به نظر بنده فکر نمیکنم به طور قانونی حق با شما باشه!
اینکه فلان کاربر اعتقاد داره این هاستینگ کلاه برداره ، کاربر دیگری اعتقاد داره کارش اشتباهه یا هر چیزی... من قضاوت بین هیچ کسی نمیکنم و جنبه ی معنوی قضیه رو کاری ندارم!
در حالت حقوقی ، شما به صورت قانونی موفقیتی کسب نخواهید کرد در دادگاه!
برادرانه عرض میکنم ، قبل از هرکاری خوب مطالعه کنید قوانین رو!

درسته شما بک آپ نمیخواین. میخواین سایتتون رو منتقل کنید.
جوابی که ای هاست به شما میده: "مگه دسترسی شما به هاست ها بسته شده؟"
و حرفش هم درست هست! شما امکان بک آپ رو میخواین فعال باشه که چنین چیزی فعال نیست و نخواهد بود چون سیاست اقتصادی این شرکت کسب درآمد از ارائه ی بک آپ هست و در قوانینی که شما در واقع امضا کردید با تیکی که زدید ، به وضوح و مشخص نوشته شده!

- - - Updated - - -

سلام
تاحدودی حرفتون رو قبول دارم
۷۵۰ هزار تومان پول کمی نیست
مثلا اگر قرار به خرید سرور از هتزنر باشه پول ۳ ماه یک سرور غیر مارکتی و خوب با ۳۲ گیگ رم هست
همچنین برام جالب بود امدند سرور رو مجازی سازی کردند و لایسنس وی پی اس استفاده میکنند!!!! (استارتر دسترسی دادند تا بررسی کنم ببینم از روش transfer tool قابل انتقال هست یا نه همچنین با ماژول whmreseller قسمت migration دیدم مجازی سازی شده و لایسنس vps optimized زدن روی سرور)
اما از طرف دیگر: کدام شکایت که در انجمن پحثش شده و دنبال شده به نتیجه رسیده؟

دوست عزیز ، بنده تا به الآن 4 شکایت علیه ام شده و 3 شکایت علیه دیگران انجام دادم در محیط سایبر.
در 4 شکایتی که از من شده ، 3 تاش که شکایت بیجهت بوده ، یکیش بنده از شاکی ضرر و زیان هم گرفتم. 2تای دیگش نشد ضرر بگیرم متاسفانه :D و یکیش که دیدم ممکنه محکوم بشه قبل از محکوم شدن موضوع رو با شاکی حل کردم!
و اما 3 تا شکایتی که کردم ، یکیش ضرر و زیان مشخص شد دریافت کردم. یکیش متهم الآن با سند آزاده و منتظر رای قطعی هستیم. سومیش هم مدارک ارائه شده و به زودی متهم محکوم میشه.
هر شکایتی که شواهد و مدارک کافی و قانونی داشته باشه به علاوه اینکه شاکی از حقوق خودش مطلع باشه و بتونه دفاع کنه شک نکنید به نتیجه میرسه!
دلیلی نداره اگر کسی اینجا بیان نکرده ، امکان پیگیری شکایت نباشه!