PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصصین زبان انگلیسی لطفا کمک

delta
April 15th, 2015, 18:52
سلام خدمت دوستان.عزیزان شرمنده بنده از پشتیبانی قالب سایتمون که نمیدونم امریکایی هست یا مال کجا به انگلیسی نامه نگاری هایی کردیم برای حل مشکل قالب سایتمون..یکی دو تا پیغام بینمون رد و بدل شد که به خوبی درک شد.منتهی سر اخرین پیغامش که در واقع جوابیه بود بنده هر چی سعی به درکش کردم نفهمیدم..انگلیسیم بد نیست اما نمیدونم مشکل از منه یا نه...در واقع موندم طرف چی داره میگه اصلا ربطی به سوال من داره یا نداره...خلاصه دوستان اساتید زبان انگلیسی کسی میتونه کمک کنه بفهمم چی گفته این یارو؟

hmm, it's seem very difficult on our module,Economy Cherry or Fried Chicken but
can you please goto opencart and find some module same your idea ?

mohammadali3517
April 15th, 2015, 18:55
گفته این به نظر سخت میرسه روی ماژول های ما
اسم اون دوتا ماژول که ظاهرا اسم ماژولهاشون هست رو گفتن
بعد گفته به اپن کارت برین و پیداکنین بعضی از ماژولها که شببه ماژولی هست که ایدشو ارائه دادین

delta
April 15th, 2015, 18:59
گفته این به نظر سخت میرسه روی ماژول های ما
اسم اون دوتا ماژول که ظاهرا اسم ماژولهاشون هست رو گفتن
بعد گفته به اپن کارت برین و پیداکنین بعضی از ماژولها که شببه ماژولی هست که ایدشو ارائه دادین

ممنون عزیز..اینا رو فهمیدم...منتهی این چیه الان؟

Economy Cherry or Fried Chicken but

mohammadali3517
April 15th, 2015, 19:08
ممنون عزیز..اینا رو فهمیدم...منتهی این چیه الان؟

تحت لفظی میشه گیلاس اقتصادی یا(و مورد بعدی) و fired مرغ!(فک کنم منظورت جوجه مرغ ترسیده باشه) بابت ترجمه ها شرمنده ولی اینا تحت لفظی بود
البته فکر کنن اینا اسم ماژول ها باشه

- - - Updated - - -

But هم که میشه اما

delta
April 15th, 2015, 19:11
تحت لفظی میشه گیلاس اقتصادی یا(و مورد بعدی) و fired مرغ!(فک کنم منظورت جوجه مرغ ترسیده باشه) بابت ترجمه ها شرمنده ولی اینا تحت لفظی بود
البته فکر کنن اینا اسم ماژول ها باشه

- - - Updated - - -

But هم که میشه اما

مشکل دقیقا همینجاست..گیلاس اقتصادی و مرغ و....اسم ماژول نیست.نمیدونم والا طرف گشنش بوده یا اشتباهی داده پیغامو....به هر حال ممنون ببینم جریان چیه

mohammadali3517
April 15th, 2015, 19:16
:d
خواهش میکنم
موفق باشین

hamid53214
April 15th, 2015, 19:32
داداش میگه به نظر نمیاد ایدتون خیلی جدید باشه
احتمالا همچین چیزی داخل ماژول های اپن کارت وجود داره

besthosti.com
April 15th, 2015, 19:36
می بایست اینها یک عبارت باشه و به صورت جمله معنی دیگه بده و شاید هم ممکن هست که یک ضرب المثل باشه. ازشون دقیقتر بپرسید.