PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرویس ویژه و ارزان ثبت دامنه های بین المللی

atila1355
October 17th, 2014, 04:06
با سلام

بنده نیاز به یه پنل ریسلری ثبت دامنه های خارجی هستم با این شرایط :

1- پشتیبانی و پاسخگویی مناسب ( لااقل در یاهو یا اس ام اس در زمان های مناسب پاسخگو باشند ، تیکت دادن و صبر کردن برای پاسخگویی به تیکت اصلا به درد من نمی خوره )

2- قیمت مناسب و پایین در زمینه ثبت کلیه پسوند های پر کاربرد مانند .com .net .biz .org .us .in( قیمت بالا به درد من نمی خوره ، پس خواهشا پیشنهاد ثبت دامنه با قیمت حتی 27 تومن هم ندید )

3- پنل تون لطفا ریسللو باشه ( علت اش در پایان ذکر میشه )

4- امکانات پنل تون کامل و باز و رایگان باشه ( اختصاصی ) در واقع تغییرات نیاز به اجازه از نماینده بالا دستی نداشته باشه ( مثل جا به جایی دامنه ، تغییرات دی ان اس ، .... )

5- شارژ و انتقال دلار به پنل معرفی شده ،مقرون به صرفه باشه ( دلار قیمت بالا جهت ثبت دامنه فایده و سودی نداره )

6- نیازی به ثبت نام و ثبت دامنه در سایت اصلی تون نیست ، صرفا زیرمجموعه شدن در پنل اصلی تون در ریسللو و قیمت نهایی ثبت دامنه به دلار و تبدیل اون به ریال مهمه

7- قابلیت تمدید با همین حدود قیمت ثبت هم خیلی مهم هست

حالا علت این درخواست ها

بنده روزانه اقدام به ثبت دامنه رنک دار میکنم که معمولا بلافاصله یا حداکثر بعد از یکی دو روز این دامنه ها منتقل میشه به شخص ثالث

بنا بر این قیمت ثبت دامنه برای من بسیار مهمه چون قیمت نهایی فروش من رو خیلی کاهش میده و مشتری از من راضی تر خواهد بود

انتقال ها باید باز و رایگان باشه چون عملا مشتری های من مایل نیستن که زیر مجموعه شخص ثالث یا حتی خود من باشند و اکثرا دوست دارند دامنه به پنل شخصی خودشون ( حالا در هرجا ولی در ریسللو ) منتقل بشه

پنل اختصاصی و کامل رو هم برای همین مسائل ذکر کردم

چون اگه بخوام مثلا دامنه ای رو 25 تومن ثبت کنم و سپس برای انتقال هم مبلغ دیگه ای ایجاد بشه باعث افزایش بی فایده در قیمت نهایی دامنه میشه!

و این که برای انتقال بخواد هماهنگی یا هر گونه کسب اجازه ای باشه ، عملا باعث اتلاف وقت و انرژی چه برای من چه برای مشتری و چه برای شخص خدمات دهنده خواهد بود

الان هم دارم از پنل نمایندگی ریسللو یکی از عزیزان فعال در اینجا استفاده میکنم ، علی رقم علاقه 2طرفه ای که وجود داره و سرویس ویژه ای که ایشان برای من قائل شده اند ( چه از لحاظ پشتیبانی، چه نرخ دلار،چه امکانات دیگر و مهربانی و مهارت خودشان) ، منتها ایشان بر اساس اهداف و سیاست کاری شون ، میخوان گزینه انتقال رو از سرویس شون حذف کنن که عملا بنده نمیتونم از خدمات عالی که دارند،بهره برداری لازم رو داشته باشم

اجبارا دامنه هایی هم که فعلا در این پنل باقی مانده، با هماهنگی ایشان باید هرچه سریعتر به پنل جدید منتقل بشه

برای حساب مالی هم بنده در فواصل معین به حساب معرفی شده شما به ریال وجه واریز کرده و در پنل به صورت دلار تحویل میگیرم که زیاد مزاحم کسی نباشم

در پایان خواهشمندم نکات بالا رو مد نظر داشته باشید، چون تک تک اونها برای من و کارم بسیار بسیار مهمه و اگه حتی در یکی از این موارد ضعفی باشه عملا همکاری نمیشه کرد

منتظر پیشنهاد شما عزیزان هستم

novin-web
October 17th, 2014, 04:36
سلام

ویژگی های استفاده از پنل نمایندگی ثبت دامنه نوین هاست:

مناسب ترین تعرفه های ثبت دامنه
ارائه کنترل پنل اختصاصی نمایندگی (Reseller) دامنه جهت مدیریت دامنه ها
قابلیت ثبت نامحدود دامنه با توجه به اعتبار پنل و امکان تمدید دامنه ها تا 10 سال
امکان ارائه کنترل پنل مجزا توسط نماینده به مشتریان زیر مجموعه خود
ثبت، انتقال و تمدید دامنه ها توسط شخص نماینده
ثبت دامنه ها به نام و با مالکیت 100 درصد شخص نماینده
تعرفه های در نظر گرفته شده بسیار مناسب برای ثبت دامنه ها
عدم نیاز به پرداخت هزینه برای تمدید پنل
ماژول WHMCS برای اتصال به API پنل نمایندگی
امکان شارژ پنل بصورت کاملاً آنلاین با کارت بانکهای عضو شتاب وجود دارد

مشاهده لیست قیمت (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87.html)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

ali.1998
October 17th, 2014, 11:41
درود
تمامی شرایط ذکر شده فراهم میباشد
پنل ویژه نمایندگی بدون هیچگونه پیش پرداخت
com net : 24000t
org : 25000t
in : 8000
و...
سبد خرید - نوین میزبان (http://novinmizban.com/cart.php?gid=6)

ecomax
October 17th, 2014, 12:24
تا اینجا که من می دونم برای انتقال به پنل خودشون باز نیاز به تایید ایمیل هستش

larsa.soft
October 17th, 2014, 13:10
به ما سربزنید

نمایندگی فروش دامین بین المللی - هاستینگ و دامین سنتر - رکسینو (http://www.rexino.com/topic/17-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C/)

atila1355
October 17th, 2014, 16:43
به ما سربزنید

نمایندگی فروش دامین بین المللی - هاستینگ و دامین سنتر - رکسینو (http://www.rexino.com/topic/17-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C/)

سلام
با شما که یک ماه پیش صحبت کردم به نتیجه ای نرسیدیم سر مبلغ انتقالی که گفتید

موفق باشید

- - - Updated - - -

تا اینجا که من می دونم برای انتقال به پنل خودشون باز نیاز به تایید ایمیل هستش

سلام
بله ولی میتونن باز بذارن که کارها سریع انجام بشه

- - - Updated - - -

منتظر پیشنهاد دوستان دیگه هستم

ممنون هم میشم فقط کپی پیست تبلیغاتی نکنید

مطالب پست اول رو حتما بخونید، البته لطفا!!!!!!!!!

قیمت ثبت بالای 27 تومان رو لطفا و خواهشا پیشنهاد ندید

اگه ثبت تون 20تومنه ولی هزینه انتقال دارید لطفا پیشنهاد ندید

ممنونم که رعایت شرایط مورد نیاز رو میکنید

penfulmega
October 17th, 2014, 17:24
می تونید به ما سر بزنید

هزینه انتقال هم نداریم به راحتی به پنل ریسلو شخص مورد نظرتون میتونید انتقال بدید به صورت رایگان

قیمت ها هم در امضا بنده ذکر شده

سوالی بود در یاهو که در مشخصات بنده هست اقدام کنید

atila1355
October 17th, 2014, 18:32
می تونید به ما سر بزنید

هزینه انتقال هم نداریم به راحتی به پنل ریسلو شخص مورد نظرتون میتونید انتقال بدید به صورت رایگان

قیمت ها هم در امضا بنده ذکر شده

سوالی بود در یاهو که در مشخصات بنده هست اقدام کنید

سلام
ممنون از پیشنهادتون
توی یاهو ادد شدین
به موبایل ذکر شده هم اس ام اس داده شد که هنوز تا این لحظه پاسخی دریافت نکردم

twohost
October 17th, 2014, 19:16
با سلام
میتونیم با کمترین تعرفع از ریسیلو با پشتیبانی دایم در خدمتتون باشیم اگر خواستید تو یاهو پیم بدید یا اس ام اس کنید یا تو وایبر اطلاع دهید با تشکر

bamahost
October 17th, 2014, 19:21
با درود خدمت شما
ارائه نمایندگی رایگان از پنل ریسلو بدون برند و نام باماهاست
پشتیبانی هم از طریق تلفن 24 ساعته هست ، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یاهو هم میتوانید اقدام کنید.
در مورد قیمت ها ، ما همون قیمت های خود ریسلو رو به شما میدیم هرچقدر دلار خواستید میتونید از طریق سایت شارژ کنید تا به صورت مستقل بتونید اقدام به ثبت دامین کنید.
باماهاست | خرید هاست لینوکس-میزبانی وب-هاست (http://bamahost.com/cart.php?gid=7)