PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرطان ! پایان یا شروع ؟

vahab00
August 29th, 2014, 15:52
از مرگ ترس داشت و ترس من که آدم سرطانی بود مثل سرطانی‌های دیگر با ترس همه آدم‌های دنیا فرق داشت، بیمار سرطانی احساس تنهایی می‌کند، مثل فردی می‌ماند که اسلحه روی شقیقه‌اش گذاشته‌اند و ضامن آن را هم کشیده‌اند، فقط منتظر یک حرکت کوچک است.

با اینکه بیمار را همه دوست دارند و اطرافیانش مرتب به او می‌گویند که خوب می‌شود اما چشم‌هایشان چیز دیگری می‌گوید مثل اینکه برای او فردایی نیست او رفتنی است، در حالی که یک فرد سالم می‌تواند به شش ماه بعد فکر کند، برای آن برنامه‌ریزی کنید بیمار سرطانی نمی‌تواند و فکر می‌کند باید خودش را برای خداحافظی آماده کند و در این خداحافظی تنهای تنهاست، عزیزترین کسانش هم نمی‌توانند کنارش بمانند

او باید تنها برود و تازه آن موقع است که غمی عظیم را در دلش احساس می‌کند و دلتنگ می‌شود.

دلتنگ برای زیبایی‌های زندگی، برای خورشید که هر روز خانه‌اش را روشن می‌کند، برای ماه که چراغ شب‌هایش است، برای جدایی از همسرش، برای دوری از فرزندانش و انسان سرطانی در همه این دردها تنهای تنهاست، پزشکان سعی می‌کنند با دارو جسم او را نجات دهند اما افسردگی چنگال سیاهش را بر روح و ذهن بیماران کشیده است.

هر جا بروند تاریکی احاطه‌شان کرده!

اتفاقی که موجب می‌شود بیماران سرطانی حتی به درمان و اثر دارو بی‌‌اعتقاد شوند…

متن بالا رو نقل قول گذاشتم از خانم شهرزاد آیرام اروح کندی که الان مدیر موسسه سرور مهراندیشان راستین هست

متاسفانه دو سال پیش دایی عزیزم در بستر جان به جان آفرین تسلیم کرد و دو سال قبل از آن هم شوهر خاله ی عزیزم بر اثر بیماری عمرش رو داد به شما

از همان چهار سال پیش سرطان در وجود خاله ام رشد یافت و زندگی کرد . اما الان بعد از چهار سال دیگر دکترها دست از امید کشیده اند و میگویند به پایان رسیده است…

بله چند روزی نبودم و دلیلش هم رفتن پیش این عزیزم بود

دوستان از همتون میخام برای سلامتی ایشون دعا کنید . همیشه خدا بهترین ها رو گلچین میکنه و زود میگیرتشون از ما

اما شما هم در نمازهاتون برای همه بیماران سرطانی دعا کنید . آنها هم حق زندگی دارند همانند ما . همه بهش میگند انشالله خدا شفا بده اما تو چشمای همشون میشه برق خداحافظی رو دید…نمیدونید چه دردی داره

خدایا به حق محمد و آل محمد (ص) همه بیماران و مخصوصا بیماران سرطانی را از چنگ بیماری نجات بده و لباس عافیت بپوشان

آمین یا رب العالمین

وهاب آنلاين | سرطان ! پایان یا شروع ؟ (http://www.vahabonline.ir/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%9F.html)

asafnak
August 29th, 2014, 16:36
ان شاء الله خدا همه مریض ها رو شفا بده

vahab00
August 29th, 2014, 16:38
ان شاء الله خدا همه مریض ها رو شفا بده

آمـــــــــــــین یا رب العالمین :53:

Mr.black-hat
August 29th, 2014, 18:37
همه مريضان نيازمند دعا هستن.انشالله كه خوب ميشن به آغوش خانواده برميكردن
سرطان ارثي هم هست ؟

samansystems
August 29th, 2014, 19:22
يا من اسمه دواء و ذکره شفاء
خديا همه مريض ها رو شفا بده.

besthosti.com
August 29th, 2014, 19:37
اتفاقا در راه مجلس ختم یکی از دوستانم هستم که بعد از یک داستان خیلی شیرین در رودخانه ای در ترکیه جان به جان آفرین تسلیم کرد.
دوستان ان شالله برای سلامتی ایشون دعا کنید امروز هم جمعه هست در کنار دعا یک فاتحه برای دوست من هم بخونید.
اجرتون با خدا باشه
تشکر ازتون

HPxf
August 29th, 2014, 19:43
ایشالله خدا همه مریضا رو شفا بده :-(

میزبانی کهکشان
August 29th, 2014, 19:48
خدا شفا بده دوست عزیز.

انشاالله هیچکس حتی دشمن گرفتار اینگونه بیماریا نشه .

OmidX
August 29th, 2014, 19:55
من تقریبا همیشه ب محک سر میزنم ، علتش هم کسی بود ک دیگه تو این دنیا نیست ...

میدونید چرا پنجره های طبقات بالای ساختمون رو با حفاظ بستن ؟! یکبار پرسیدم ...

- چون خیلی از مادر های این بچه ها ک نتونستن بچه شون رو تو اون وضعیت ببینند از پنچره خودشون رو پرت کردن پایین و خودکشی کردن ...

فک میکنم ب جای نشستن اینجا و دعا کردن ، با حتی ۱۰۰۰ تومن ، بهتر میتونید ب کودکان سرطانی کمک کنید :

همین الان می خواهم به محک کمک کنم (http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow)

با تشکر ...

pakradm
August 29th, 2014, 19:57
«يا من اسمه دواء و ذکره شفاء»
انشاءالله خداوند همه مریضان، از جمله خاله دوست گرامی مان آقا وهاب را شفا عنایت فرماید.
نمیدانم چرا هرگاه اسمی از سرطان می آید ناخودآگاه یاد بچه های سرطانی محک می افتم.
اگر دوست داشتید مقداری برای این بچه ها صدقه دهید. همین الان می خواهم به محک کمک کنم (http://www.mahak-charity.org/main/fa/iwanttohelpmahakrightnow)

22403

CityKala.net
August 29th, 2014, 20:09
متن بالا رو نقل قول گذاشتم از خانم شهرزاد آیرام اروح کندی که الان مدیر موسسه سرور مهراندیشان راستین هست

متاسفانه دو سال پیش دایی عزیزم در بستر جان به جان آفرین تسلیم کرد و دو سال قبل از آن هم شوهر خاله ی عزیزم بر اثر بیماری عمرش رو داد به شما

از همان چهار سال پیش سرطان در وجود خاله ام رشد یافت و زندگی کرد . اما الان بعد از چهار سال دیگر دکترها دست از امید کشیده اند و میگویند به پایان رسیده است…

بله چند روزی نبودم و دلیلش هم رفتن پیش این عزیزم بود

دوستان از همتون میخام برای سلامتی ایشون دعا کنید . همیشه خدا بهترین ها رو گلچین میکنه و زود میگیرتشون از ما

اما شما هم در نمازهاتون برای همه بیماران سرطانی دعا کنید . آنها هم حق زندگی دارند همانند ما . همه بهش میگند انشالله خدا شفا بده اما تو چشمای همشون میشه برق خداحافظی رو دید…نمیدونید چه دردی داره

خدایا به حق محمد و آل محمد (ص) همه بیماران و مخصوصا بیماران سرطانی را از چنگ بیماری نجات بده و لباس عافیت بپوشان

آمین یا رب العالمین

وهاب آنلاين | سرطان ! پایان یا شروع ؟ (http://www.vahabonline.ir/%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%9F.html)
ما هم يكي از بستگان؛ ۴ سال سرطان داشته و داره و از دكتر مي‌ترسيد؛ از ماه گذشته به‌زور برديم دكتر و الان هم تحت شيمي‌درماني هست.
البته خودش در جريان سرطان نبوده و فكر ميكرده يك بيماري معمولي هست. اين بنده خدا كارش به جايي كشيده كه غذا نميتونه بخوره و در حسرت خيلي از غذاهايي كه ما هرشب و هرروز به سادگي ميخوريم ايشون نميتونه بخوره!

اميدوارم كساني كه در بستر هستند، شفا پيدا كنند و آن‌هايي كه درگذشته‌اند، خدا رحمت كند و ببخشد و بيامرزد.
خدا اين بيماري را به جان كساني نيندازه كه وضع مالي خوبي نداشته باشند و بيمه نباشند و ... كه هزينه‌هاي زيادي دربر دارد.

اميدوارم خاله شما و همه مريض‌ها شفا پيدا كنند

modiranhosting
August 29th, 2014, 20:20
کمکی بود در خدمتیم وهاب جان

majidisaloo1
August 29th, 2014, 20:20
وهاب جان خدا صحت بده انشا الله
خدا هر چی صلاحشه بهش بده . . .

vahab00
August 29th, 2014, 20:26
از همه دوستان عزیزم تشکر میکنم
خیلی آروم شدم

وهاب جان خدا صحت بده انشا الله
خدا هر چی صلاحشه بهش بده . . .

از دوست خوبم مجید عزیز هم تشکر میکنم تو این چند روز کمکم کردو تنهام نذاشت

شاید تابه حال این حسو نداشته باشید اما وقتی امروز باهاش خداحافظی کردم حس کردم دیگه نمیبینمش . این بدترین حسی بود که تا این لحظه تو عمرم تجربه کردم
فکر نمیکردم بچه های این انجمن اینقدر به این تاپیک اهمیت بدن
واقعا ممنونم
زنده باشید

HPxf
August 29th, 2014, 20:27
ایشالله خدا همه گرفتارها درمانده ها رو رفع کند براشون فقط مرضها نیستند خیلی ها گرفتاری دارند :-(

reza-mont
August 29th, 2014, 20:32
حس امروز دیدن و فردا نبودن عزیزترین آدمای زندگیت حس خیلی بدیه که من همین الان در حال تجربه کردنشم

کی میدونه شاید خوده من یه ثانیه دیگه نباشم
ولی همین که امید به زندگی دارم باعث میشه ذهنی آروم داشته باشم
ولی بیماری که میدونه به ته خط رسیده تمام لحظه هاش زهره ماره براش
خدا بهت صبر بده عزیز

و هر چی خیره برای عزیزت نصیبش کنه
خیلی سخته...

samansystems
August 29th, 2014, 20:49
شاید تابه حال این حسو نداشته باشید اما وقتی امروز باهاش خداحافظی کردم حس کردم دیگه نمیبینمش . این بدترین حسی بود که تا این لحظه تو عمرم تجربه کردم

اين رو بدونيد که عمر دست خداست.
خيلی ها بودن که شب سالم خوابيدن و صبح بلند نشدن.
و برعکس کسانی هستند که سالها با بيماری ميجنگن و با روحيه زندگی ميکنن.

- - - Updated - - -

اميد دادن به مريض خيلی مهم هست. روحيه بيمار مهمترين فاکتور توی درمانش هست.

lemo1996
August 29th, 2014, 20:55
سلام وهاب جان اینشالله خدا هرچه زود تر شفا بده
منم پدر بزرگم 6 ماهی که سرطان داره دکترا تقریبا قطع امید کردن حالا امیدمون تنها به خداست دوستان برای پدر بزرگ منم دعا کنید

یا حق

loox2music
August 30th, 2014, 18:58
وهاب جان خداوکیلی خیلی ناراحت شدم چون خودم تازه غم عزیز داشتم و عزیزمو از دست دادم . فقط و فقط قدرشو بدون چون وقتی تموم شد از اینکه قدرشو ندونستی و نتونستی درست ببینیش دلت میخواد خودتو آتیش بزنی . من وقتی عزیزمو از دست دادم تازه فهمیدم چقدر مظلوم بود و چقدر دوست داشتنی

از دوستان میخوام همینجا دست از دلشون بکشنو هر چقدر که دوست دارن و هرچقدر که توانشونه به سرطانی ها کمک کنن بخدا همین هزار تومانی هاش با 100 تاش شاید یکی دلش شاد بشه . خواهش میکنم کمک کنید

همین الان می خواهم به محک کمک کنم (http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow)