PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسیلر دامین

ali23
April 25th, 2009, 13:13
با سلام
من خواستم از میهن نیک نمایندگی بگیرم گفت تا یه مدتی نام میهن نیک هم می خوره توی اطلاعات دامین بعدش می تونید تغییر بدید که من اصلا اینو نمی خوام
کسی هست نمایندگی کام و ... و آی آر بده که همه چیز اون دست خودم و بنام خودم باشه؟
ممنون

NET
April 25th, 2009, 14:05
یک پیغام خصوصی ارسال کردم خدمتتون :)

TbzMan
April 25th, 2009, 15:35
یک پیغام خصوصی ارسال کردم خدمتتون :)

net منم این مشکل بالایی رو دارم منم میخوام

Vahid
April 25th, 2009, 15:49
net منم این مشکل بالایی رو دارم منم میخوام
شما اگه 200 تومن خرج کنی بهترین جا به اسم خودتون میتونید دامن داشته باشید
200 تومن هم دامین ثبت کنید در اینده

persian.developer
April 25th, 2009, 17:44
من می تونم نمایندگی دامنه به شما بدم.
پیغام خصوصی...

NovinServer
April 26th, 2009, 01:57
با سلام
من خواستم از میهن نیک نمایندگی بگیرم گفت تا یه مدتی نام میهن نیک هم می خوره توی اطلاعات دامین بعدش می تونید تغییر بدید که من اصلا اینو نمی خوام
کسی هست نمایندگی کام و ... و آی آر بده که همه چیز اون دست خودم و بنام خودم باشه؟
ممنون

با سلام و درود ، بنده می توانم به شما نمایندگی رسمی دامین با نام خودتان سرویس دهم و نیازی به هزینه اولیه هم نیست . جهت اطلاع بیشتر می توانید با مشخصات زیر تماس بگیرید :

ایمیل : domain@novinserver.com

نمایندگی هم از دایرکتی ( Reseller Club ) هست و به شما یک کنترل پنل اختصاصی نمایندگی می دهیم که با شارژ ان به راحتی خودتان می توانید دامین ثبت کنید و به مشتریان خود پنل کاربری تقدیم کنید و ... :kiss:

php
April 26th, 2009, 02:28
این دوستانی که به شما نمایندگی میدن برخلاف خواسته ای که شما دارید همه چیز را در اختیار دارند و به دامنه هایشما دسترسی دارند بهترین راه حل را m4$t3r دادند 200$ بدهید تا همه چیز در دست خودتون باشد و بعد همون 200$ رو دامین هم بخرید
آی آر که متفاوت از این هست
موفق باشید

NovinServer
April 26th, 2009, 02:33
این دوستانی که به شما نمایندگی میدن برخلاف خواسته ای که شما دارید همه چیز را در اختیار دارند و به دامنه هایشما دسترسی دارند بهترین راه حل را m4$t3r دادند 200$ بدهید تا همه چیز در دست خودتون باشد و بعد همون 200$ رو دامین هم بخرید
آی آر که متفاوت از این هست
موفق باشید

با سلام ، این نمایندگی رسمی خود reseller club هست که می بایست 199 دلار پرداخت کنند بعد هر دامنه 9.94 دلار !

این پنلی هم که ما به ایشون می دهیم همه چیز دست خودشان است و ما فقط اگر بخواهد شارژش می کنیم ! اگر هم که پی پال داشته باشه که خودشان می کنند ! تازه ما به نمایندگان خود 9 دلار حساب می کنیم ( 9000 تومان )

من خودم چندین نماینده دامنه دارم ! همه پول واریز می کنند منم به اندازه پول واریزی بهشون دلار می دهم ان ها هر چی بخواهند به اندازه پول دریافتی ثبت می کنند . مانند پنل اصلی نمایندگی ...
:oops:

php
April 26th, 2009, 03:11
تمام حرف های شما ولی ایشون گفتند:

همه چیز اون دست خودم و بنام خودم باشه؟

بحث اینجاست آیا شما به دامنه های نماینده ها دسترسی دارید یا نه ؟

NovinServer
April 26th, 2009, 03:46
بنده دسترسی دارم اما کاری ندارم !

همه مشخصات و .... به نام خود ایشان هست ! حتی هنگامی که دامنه برای مشتری ثبت می کنند به نام شرکت خودشان می افتد نه شرکت نوین سرور !

همان طور هم که گفتم بنده فقط شارژ انجام می دهم کاری اصلا به چیزی ندارم ......... !

PersianDOT
April 26th, 2009, 04:29
در http://reseller.yourname.ir میتونید ثبت نام کنید و برای شارژش که حداقل 10 دومین هست با پرشین دات (http://www.persiandot.com) تماس بگیرید

php
April 26th, 2009, 05:30
بنده دسترسی دارم اما کاری ندارم !

همه مشخصات و .... به نام خود ایشان هست ! حتی هنگامی که دامنه برای مشتری ثبت می کنند به نام شرکت خودشان می افتد نه شرکت نوین سرور !

همان طور هم که گفتم بنده فقط شارژ انجام می دهم کاری اصلا به چیزی ندارم ......... !

دوست عزیز میدونم کاری ندارید البته من با توجه به سوال ایشون و تجربه ای که داشتم گفتم و میخواستم بدونند که به صورت ریسلری دسترسی به دامینشون هست و گرنه من خصومتی با شما که ندارم
موفق باشید دوست عزیز