PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهي از شما

teiran
April 22nd, 2009, 14:23
سلام
من ميخوام يك سيستم فروش هاست بخرم از شركت پارس نيك بهم يك قيمتي دادند خواستم شما هم لطف كنيد از سيستم فروشش ديدن كنيد قيمت خودتون رو بديد

www.pavnic.com
:chef:

teiran
April 22nd, 2009, 14:24
ضمن دادن قيمت اگه سيستم هم خودتون واسه فروش داريد قيمت و... اونم بديد

Nikan
April 22nd, 2009, 14:27
چیزی که من دیدم فروشگاه ساز بود نه یک سیستم فروش هاست که خودش به صورت اتوماتیک هاست را اضافه کند و به صورت تعیین شده برای سرویس ها فاکتور صادر کند و .....

1eng.ir
April 22nd, 2009, 14:44
چیزی که من دیدم فروشگاه ساز بود نه یک سیستم فروش هاست که خودش به صورت اتوماتیک هاست را اضافه کند و به صورت تعیین شده برای سرویس ها فاکتور صادر کند و .....
منظورشون فروشگاه سازی نبود که تو سایتشون گذاشتن برای فروش، فکر کنم منظورشون سیستم خود سایت پارس نیک بود!

teiran
April 22nd, 2009, 15:00
من فروشگاه ساز رو نميگم سيستم فروش بريد قسمت هاست يا دامنه يك سفارش بديد خودش فاكتور ميده و....

teiran
April 22nd, 2009, 15:01
لينك عضويت
http://pavnic.com/register.php

Sajad
April 22nd, 2009, 19:17
وقتی سیستم های رایگان هست که پهتر از این به شما امکانات میده چه لزومی داره برید هزینه کنید؟
سیستمشونم یه 6 ماه پیش یکی از دوستان من خرید گفت 150 فکر کنم.

teiran
April 22nd, 2009, 21:29
اعتبار هستينگ به خدماتشه شركتي كه از سيستم رايگان استفاده ميكنه بايد جمع كنه بره من قيمتي كمتر گرفتم لطف شما قيمت هاتون رو بزاريد

Vahid
April 22nd, 2009, 21:36
شركتي كه از سيستم رايگان استفاده ميكنه بايد جمع كنه بره
بهترین ها open source ها هستند ;)

Sajad
April 22nd, 2009, 21:54
شركتي كه از سيستم رايگان استفاده ميكنه بايد جمع كنه بره

پس ما و 90% بچه های انجمن هم جمع کنیم بریم به سلامتی...
ما تو کار هاستینگ ندیدیم بگن شما طراحیت توسط فلان برنامس پس کارت به درد نمیخوره!
اگه بحث سر پول دادن برای طراحی هست من و دیگر دوستان هم اگه بخواهیم همین طراحی هایی که روی سایتمون هست رو بدیم دیگران طراحی کنن مبلغی کمتر از 50 دستمون نمیگیره حتی با همین نرم افزارهای رایگان (من منظورم طراحیش هست نه خود برنامه)....
اگه هم زیاد بودن برنامه هست که شما هم محض اطلاع بدونید این طراحی ای که اعلام کردید خیلی زیاد شده و خیلی ها خریدن و اون سایت ها شبیه به هم هستن!
بهر حال ما نمیخوایم بگیم چرا هزینه میکنید اما نیازی به هزینه نیست. در کل میل خودتونه....

DedicatedBOX
April 22nd, 2009, 22:03
بسی خندیدیم

Sajad
April 22nd, 2009, 22:25
بسی خندیدیم

چرا؟

DedicatedBOX
April 22nd, 2009, 22:30
هر کسی از مجانی استفاده میکنه باید جمع کنه بره
خیلی سخن باحالی بود کلی هم خندوند مارو
از این کارا انجام بدید

Fazaha
April 23rd, 2009, 10:38
من فروشگاه ساز رو نميگم سيستم فروش بريد قسمت هاست يا دامنه يك سفارش بديد خودش فاكتور ميده و....
دوست عزیز 15،000 تومن هم با رایگان فرقی نمی کنه!
البته من دارم فروشگاه ساز رومی گم!
شما می خوای خرج کنی برو اینو بخر :
www.awbs.com
خیلی عالیه 180 تومن هست!
یا اینکه برو آدونیس رو بخر 150 تومنه، اونم خیلی توپه!

teiran
April 23rd, 2009, 14:27
من نظر خودم رو گفتم اميدوار بودم شما هم مثل من به نظرات احترام بزاريد.من عقيده ام اينه كه اگر با سيستم هاي رايگان و تجهيزات رايگان به مشتريان ساپورت داد مناسب نيست(نظر شخصي خودمه)الان هم من فقط خواستم شما قيمت بديد نه اينكه.....

Sajad
April 23rd, 2009, 15:43
من نظر خودم رو گفتم اميدوار بودم شما هم مثل من به نظرات احترام بزاريد.من عقيده ام اينه كه اگر با سيستم هاي رايگان و تجهيزات رايگان به مشتريان ساپورت داد مناسب نيست(نظر شخصي خودمه)الان هم من فقط خواستم شما قيمت بديد نه اينكه.....

والا گفتید نظرمونو بگیم که گفتیم. کسی هم بی احترامی نکرده؛ تقریبا میشه گفت عقیده شما کلا با تموم بچه های دیگه متغیر بوده و اینکه همه دیگه اونطور فکر میکنن دلیل بر این نیست که به شما بی احترامی میکنن.!!!!
یکی دیگه از دوستان منم دقیقا ایده مثل شما داشت؛ اما بعد از اینکه سایتش راه افتاده به طور کلی نظرش عوض شد...

teiran
April 23rd, 2009, 15:46
من فقط ميخوام قيمت بديد؟