PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سایت paidverts ( سایت کلیکی با تبلیغات 10 دلاری )(کاملا متفاوت)

اشکان
May 6th, 2014, 10:14
دوستان سایت جدید paidverts یکی از بهترین سایت هایی هست که تا به حال تو مبحث پی تی سی بوجود امده
تبلیغات سایت از 0.01 سنت شروع میشه تا 10 دلار که هر چی بیشتر کلیک کنید تبیلغات با ارزش بالاتری برای شما نشون داده میشه
مینیموم پرداخت هم 1 دلار هستش
این سایت هایپ نیست و البته یک سایت کلیکی معمولی هم نیست به هیچ وجه این سایت رو از دست ندید با بقیه سایت های کلیکی کاملا متفاوت هست از همه لحاظ حتی نحوه کار کردن
پرداخت به پرفکت مانی و ای گو پی و پی پال و....
دوستان تاپیک رو منحرف نکنید تجربه هاتون رو واسه خودتون نگه دارید مینیموم سایت 1 دلار هست که خیلی زود پرداختی داره و می تونید تست کنید

توضیحات فقط به زیر مجموعه ها گفته می شود

paidverts (http://www.paidverts.com/ref/ashkan150)

hostfire
May 6th, 2014, 10:48
خیلی عالیه چرا؟
چون با عضویت هر نفر ازین لینک چیزی به حساب شما میاد :)

اشکان
May 6th, 2014, 11:03
خیلی عالیه چرا؟
چون با عضویت هر نفر ازین لینک چیزی به حساب شما میاد :)
بله بیکار نیستم که وقتم رو هدر بدم شما کار مفتی انجام می دی؟(در ضمن با عضویت پول در نمیاد با فعالیتشون یه درصدی به من می رسه)
اگه سود داشته باشه یه چیزی هم گیر من میاد اگه نداشته باشه هم که چیزی نصیب من نمی شه
کاش به جمله ی تو امضات عمل می کردی (حقیر اونیه که از پاگرفتن همکار نوپاش حرص میخوره) خوبیش اینه ما اصلا کارمون به هم ربطی نداره خدا می دونه اگه ربط داشت چی می گفتید. lol
اعلام کردم تاپیک رو منحرف نکنید باز ...
مشکل شما و دوستان دیگه اینه که دوست ندارید کسی غیر از خودتون پول دربیاره و گرنه اطلاع رسانی و ... همش بهونس

اشکان
May 6th, 2014, 21:30
upppp

sajjad65
May 6th, 2014, 21:46
قوانین بخوانی میفهمی اسپم میکنی

اشکان
May 9th, 2014, 05:29
upppppp

sor
May 9th, 2014, 05:34
قوانین رو رعایت کنید و پست رو بالا نیارید

اگه کسی از دوستان بخواد ثبت نام کنه ثبت نام کینه و احتیاج به بالا اوردن پست نیست

موفق باشید

اشکان
May 9th, 2014, 19:54
بیا بالااااا

hostfire
May 9th, 2014, 21:14
بله بیکار نیستم که وقتم رو هدر بدم شما کار مفتی انجام می دی؟(در ضمن با عضویت پول در نمیاد با فعالیتشون یه درصدی به من می رسه)
اگه سود داشته باشه یه چیزی هم گیر من میاد اگه نداشته باشه هم که چیزی نصیب من نمی شه
کاش به جمله ی تو امضات عمل می کردی (حقیر اونیه که از پاگرفتن همکار نوپاش حرص میخوره) خوبیش اینه ما اصلا کارمون به هم ربطی نداره خدا می دونه اگه ربط داشت چی می گفتید. lol
اعلام کردم تاپیک رو منحرف نکنید باز ...
مشکل شما و دوستان دیگه اینه که دوست ندارید کسی غیر از خودتون پول دربیاره و گرنه اطلاع رسانی و ... همش بهونس

فقط بخاطر این مورد که بلد کردی جواب میدم
اصلا در حدی نیستی شما بخوام حسادت کنم کسی که دنبال پول مفت اونم ماهی 5 دلاره ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به تایپ کردن و بحث کردن!
شما بیکاری بله اگر چشمات رو باز میکردی من اصلا فعالیت تجاری ندارم تو این انجمن فقط قصدم آگاه سازی بقیست ازینکه با عضو شدن تو این سایت هیچی عایدشون نمیشه و فقط شما ازشون سواستفاده میکید.

اشکان
May 10th, 2014, 05:36
فقط بخاطر این مورد که بلد کردی جواب میدم
اصلا در حدی نیستی شما بخوام حسادت کنم کسی که دنبال پول مفت اونم ماهی 5 دلاره ارزش فکر کردن هم نداره چه برسه به تایپ کردن و بحث کردن!
شما بیکاری بله اگر چشمات رو باز میکردی من اصلا فعالیت تجاری ندارم تو این انجمن فقط قصدم آگاه سازی بقیست ازینکه با عضو شدن تو این سایت هیچی عایدشون نمیشه و فقط شما ازشون سواستفاده میکید.
اولا او سک ل نیستم واسه ماهی 5 دلار تاپیک بزنم گفتم روزی 5 دلار دوما واسه من هیچ فرقی نداره شما فعالیت تجاری داری یا خیر. بله اینم باید گفت روزی 5 دلار کار کردن در مقابل فروش وی پی اس درپیت به مردم بیچاره چیزی نیست
ادم اگه عقل داشته باشه می فهمه سایتی که سود نداره واسه هیج کس سود نداره یعنی فک کردی فقط به من پول می ده؟؟واقعا در این حدی؟؟
(
فقط شما ازشونسواستفاده میکید.) :
تا حالا کلمه زیر مجموعه گیری رو شنیدی؟؟؟
یعنی می خوام چی کار کنم باهاشون؟
عزیز اگه کسی فعالت کرد پول دراورد به من هم پول میدن اونم خیلی کم فک کردی به ازائه هر نفر میان روزی 100 دلار بدن؟تا زیر مجموعه پول در نیاره چیزی گیر من هم نمی یاد اینو 100 بار گفتم من بیش از یک سال هستم این کار رو انجام می دم اگه چیزی توش نبود احمق نیستم ادامه بدم که امیدوارم درک کنی l-)

اشکان
May 10th, 2014, 08:13
دوستان جهت اطلاع از نحو فعالیت در این سایت از طریق پیام خصوصی اطلاع بدن
دوستانی که عضو شدن تو یاهو اددشون کردم
کسب درامدی متفاوت با سود باور نکردنی !!!
اینم عکس یکی از تبلیغات یکی از اعضای فروم moneymakergroup
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/20314-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-paidverts-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-10-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-69839218275360531265-png
در ضمن دوستانی که لطف می کنن و تاپیک رو خراب می کنن ضمن تشکر و اینکه اگر قسمت شه تو تاپیک خودشون جبران می کنم باید بگم اگه به حرف های من شک دارید تو سایت عضو شید ولی زیرمجموعه من نشید که فکر کنید به من داری پول می رسونی
انوقت خودتون از حرف هاتون پشیمون می شید