PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***** شدن یک سری از ای پی ها از امروز صبح

صفحه ها : [1] 2

da6276
February 15th, 2014, 22:23
سلام دوستان
یک سری از ای پی های هر رنج ای پی از امروز صبح روی اینترنت ایران ***** شدن ، در حالی که ای پی ها پینگ دارن و بدرستی دارن کار میکنن ولی نه ریموت باز میشه و نه ssh و نه برای کاربردهای خاص دیتا دارن !
بقیه دوستان هم این مشکل رو دارید ؟

royl
February 15th, 2014, 22:40
یه دونه نمونه بده

da6276
February 15th, 2014, 22:43
یه دونه نمونه بده
سلام
پ خ شد

m3hdi
February 15th, 2014, 22:45
بله ، مشکل سراسری هست

royl
February 15th, 2014, 22:47
پینگ داره
ولی ریموت نداره

MagicVps.Com
February 16th, 2014, 00:42
سلام دوستان
یک سری از ای پی های هر رنج ای پی از امروز صبح روی اینترنت ایران ***** شدن ، در حالی که ای پی ها پینگ دارن و بدرستی دارن کار میکنن ولی نه ریموت باز میشه و نه ssh و نه برای کاربردهای خاص دیتا دارن !

مشکل سراسری هست باید صبرکرد تا خودش درست بشه کاری نمیشه انجام داد

Mr.Te0
February 16th, 2014, 00:50
بله مشکل سراسری است گویا... دوستان دیگه هم مشکل داشتند.
http://www.webhostingtalk.ir/f6/105836/

ipsat
February 16th, 2014, 00:50
یک آی پی بدید تا تست کنم.

negar.
February 16th, 2014, 00:59
این مشکل در تمام کشور های خارجی یک سان هست یا بعضی از کشور ها اینجوری نشده؟

facenama
February 16th, 2014, 01:27
فقط داخل ایران و بیشتر از 90% isp ها این مشکل وجوود داره

tizparvaz
February 16th, 2014, 06:23
خداروشکر هیچ کدوم از آی پی های ما با هیچ کدو از آی اس پی ها مشکل ندارن
در کل باید صبر کرد تا خودش درست بشه نت ایرانه دیگه بیش از این نمیشه توقع داشت
شایدم دوباره دارن رو *****ینگ سیستم های جدید کار میکنن زدن خرابش کردن :d

SainaServer
February 16th, 2014, 11:24
بله متاسفانه مشکل وجود دارد.

alimo203
February 16th, 2014, 12:07
خدارا شکر ما با هیچکدام از isp ها و حتی دیتای خود ایرانسل و همراه اول مشکلی نداریم

javadezati
February 16th, 2014, 12:47
در سرورهای آمریکا ما 5 تا آی پی ریموت نمیشن
منتظریم

Mr.Te0
February 16th, 2014, 14:04
بله متاسفانه مشکل وجود دارد.

در سرورهای آمریکا ما 5 تا آی پی ریموت نمیشن
منتظریم

خدارا شکر ما با هیچکدام از isp ها و حتی دیتای خود ایرانسل و همراه اول مشکلی نداریم

فعلا یه راه حل مقطعی ارائه شده که روی بعضی ISP ها جواب داده تست کنید و اطلاع رسانی کنید... انشالله مشکلات رفع شود.

http://www.webhostingtalk.ir/f14/105890/

SainaServer
February 16th, 2014, 15:54
فعلا یه راه حل مقطعی ارائه شده که روی بعضی ISP ها جواب داده تست کنید و اطلاع رسانی کنید... انشالله مشکلات رفع شود.

خیر متاسفانه تغییر پورت جواب نداد.

da6276
February 16th, 2014, 18:33
تغییر پورت هم جواب نداد
جالبه که ای پی های بدون استفاده ای که داشتیم هم با همین مشکل مواجه شده و فکر نمیکنم به چیز میز ان و ... ربطی داشته باشه

OmidX
February 16th, 2014, 18:40
سلام دوستان

من ب خاطر مسائل امنیتی پورت ssh رو عوض کردم ، منظورتون اینه ک پورت 22 داره بسته میشه ؟؟؟ !!! :|

da6276
February 16th, 2014, 18:42
من ب خاطر مسائل امنیتی پورت ssh رو عوض کردم ، منظورتون اینه ک پورت 22 داره بسته میشه ؟؟؟ !!! :|
نه ربطی به پورت نداره وهمه این مسائل رو تست کردم و جواب نداد
کلا معلوم نیست بر چه اساس این ای پی ها روی نت ایران از کار افتاده ! روی همین رنج ای پی های زیادی داریم که هیچ مشکلی ندارن

arc1o0
February 16th, 2014, 18:43
برخی از آی پی ها به شکل رندم این مشکل رو دارند

SainaServer
February 16th, 2014, 18:47
به طور کل به اصطلاح یه سری آیپی رو عشقی بستن بیشتر هم آیپی هایی که برای قندینگ استفاده میشده رو بلوک کردن
کسی هست که مشکلش بر طرف هم شده باشه ؟

da6276
February 16th, 2014, 18:53
به طور کل به اصطلاح یه سری آیپی رو عشقی بستن بیشتر هم آیپی هایی که برای قندینگ استفاده میشده رو بلوک کردن
کسی هست که مشکلش بر طرف هم شده باشه ؟
فکر نمیکنم به ای پی های قندینگ مربوط باشه ، یک سرور لینوکس دارم که فقط یک سایت روش هست و کار دیگه ای نمیکنه ، اونم مشکل ساز شده ! 2 ای پی که کلا از اول فعال نبودن و بلااستفاده بودن هم همین مشکل پیش اومده

porya8738
February 16th, 2014, 18:56
منم این مشکل رو دارم
اول فکر کردم این مشکل فقط برای من پیش اومده ولی وقتی امدم wht دیدم بیشتر اعضا این مشکل رو دارن !!

SainaServer
February 16th, 2014, 18:57
فکر نمیکنم به ای پی های قندینگ مربوط باشه ، یک سرور لینوکس دارم که فقط یک سایت روش هست و کار دیگه ای نمیکنه ، اونم مشکل ساز شده ! 2 ای پی که کلا از اول فعال نبودن و بلااستفاده بودن هم همین مشکل پیش اومده
پس اگر به این شکل باشه که میتونه خبر خوبی باشه و موقتی باشه
ما 1 2 تا از آیپی هامون بلاک شده و حق با شما بود یک آیپی که روش یک سایت ساده بالا هستش هم بلاک شده
امیدوارم موقتی باشه....

javadezati
February 17th, 2014, 02:00
مشکل همچنان هست

SainaServer
February 17th, 2014, 02:05
مشکل هنوز پا برجاست متاسفانه و ما و یوزر کلافه ...

Mr.Te0
February 17th, 2014, 15:44
تغییر پورت هم جواب نداد
جالبه که ای پی های بدون استفاده ای که داشتیم هم با همین مشکل مواجه شده و فکر نمیکنم به چیز میز ان و ... ربطی داشته باشه

پس اگر اینطور میفرمایید دلیلی نمیشه کا ای پی ها از کار بیوفتند پس فقط باید صبر کرد و دید چه پیش میاد.

meysam021
February 17th, 2014, 16:06
ما نه امریکامون مشکل داره نه المان ، برا کدوم کشور هست دوستان؟؟

Mr.Te0
February 17th, 2014, 16:26
ما نه امریکامون مشکل داره نه المان ، برا کدوم کشور هست دوستان؟؟

امریکا دیتا سنتر Dacentec
گویا فقط ای پی هایی که شناسایی شدند ، مشکل دارند.

da6276
February 18th, 2014, 00:15
من نسبت به این رفع این مشکل در روزهای اینده خوشبین هستم ، بنا به دلایل زیر:
اول اینکه این مسئله که بخواد ای پی هیتلر بشه منطقی نیست و باعث وجود مشکلات زیادی شده و خواهد شد.
دوم اینکه این مشکل فقط روی بعضی از رنج ای پی ها پیش اومده ، مثلا روی یکی از سرورهای آمریکامون یک رنج بلاک 26 که 50 تاش فعال هست و هیچ کدوم با این مشکل مواجه نیست ، روی یک سرور دیگه با یک رنج بلاک 25 که 90 تاش فعال هست فقط 6 تا ای پی با این مشکل مواجه شده !
روی سرورهای آلمان هم روی هیچ کدوم از سرورها این مشکل رو نداریم.

Mr.Te0
February 18th, 2014, 03:23
من نسبت به این رفع این مشکل در روزهای اینده خوشبین هستم ، بنا به دلایل زیر:
اول اینکه این مسئله که بخواد ای پی هیتلر بشه منطقی نیست و باعث وجود مشکلات زیادی شده و خواهد شد.
دوم اینکه این مشکل فقط روی بعضی از رنج ای پی ها پیش اومده ، مثلا روی یکی از سرورهای آمریکامون یک رنج بلاک 26 که 50 تاش فعال هست و هیچ کدوم با این مشکل مواجه نیست ، روی یک سرور دیگه با یک رنج بلاک 25 که 90 تاش فعال هست فقط 6 تا ای پی با این مشکل مواجه شده !
روی سرورهای آلمان هم روی هیچ کدوم از سرورها این مشکل رو نداریم.

درسته رو بعضی رنج ها فقط مشکل است.
جالب اینجاست از سیستم مخابراتی کشور که پیگیر میشی میگن همه چی گل و بلبل است و مشکلی نداریم.

pc-narmak
February 18th, 2014, 03:52
وقتی از یه ای پی یا یک رنج خواست به چند سرور در ایران حمله میشه یا قصد هک کردن دارند فایروال ها هم اون رنج مسدود میکنند و این برای امنیت سرور های داخلی خیلی خوبه یکیش همین امروز از یه شرکت که در رشت قرار داره با ای پی های المانش حمله میشد به سرور ما و ما تماس تلفنی گرفتیم با شرکت که رفع کنند و پاسخگو نبودند برای جلوگیری از حملات مجبور شدیم در روتر اصلی کل رنج ای پی مسدود کنیم !!!!

درسته رو بعضی رنج ها فقط مشکل است.
جالب اینجاست از سیستم مخابراتی کشور که پیگیر میشی میگن همه چی گل و بلبل است و مشکلی نداریم.

Mr.Te0
February 18th, 2014, 10:26
وقتی از یه ای پی یا یک رنج خواست به چند سرور در ایران حمله میشه یا قصد هک کردن دارند فایروال ها هم اون رنج مسدود میکنند و این برای امنیت سرور های داخلی خیلی خوبه یکیش همین امروز از یه شرکت که در رشت قرار داره با ای پی های المانش حمله میشد به سرور ما و ما تماس تلفنی گرفتیم با شرکت که رفع کنند و پاسخگو نبودند برای جلوگیری از حملات مجبور شدیم در روتر اصلی کل رنج ای پی مسدود کنیم !!!!

یعنی شما میفرمایید به خاطر کیفیت و امنیت پایین سرور های داخلی ما باید تاوان بدیم؟

m3hdi
February 18th, 2014, 11:07
هیچ رنج آی پی ، یا آی پی مربوط به کشور خاصی مسدود نشده
آی پی ها به صورت single هستند

pc-narmak
February 18th, 2014, 11:18
امنیت پایین؟ مگه تو سرورهای خارجی حمله میشه ای پی مسدود نمیشه؟ وقتی یک رنج ای پی خاص به چند رنج ای پی تو یک کشور دارند حمله میکنند بهترین راه حل مسدود کردن اون رنج ای پی در روتر هستش کل دنیا هم همینجوریه وقتی حمله میشه ای پی مسدود میشه حالا بعضیا فایروال سخت افزاری ندارند مجبورا" تو سرور مسدود کنند ولی اگر فایروال سخت افزاری باشه از روتر مسدود میشه که تو ایران هم همینطوره

یعنی شما میفرمایید به خاطر کیفیت و امنیت پایین سرور های داخلی ما باید تاوان بدیم؟

mosi_sh
February 18th, 2014, 13:45
ما که بدبخت شدیم رفت هر چی مشتری و کاربر داشتیم این چند روز پرید خدا از بانی باعث این مشکلات نگذره یه عمر درس خوندیم به امید کار که ... الانم 2 قرون از اینترنت درامد داشتیم قطع شد تو فکر اینم ماه بعد میتونم اینترنت adsl رو تمدید کنم یا نه ....

SainaServer
February 18th, 2014, 14:35
مربوط به رنج آیپی نیست متاسفانه به صورت عشقی و چند سینگل آیپی فقط مسدود شده
حالا به جه دلیل هنوز مثل اینکه هیچکس نمیدونه

ali0000
February 18th, 2014, 15:43
آدرسهای ir. بالا نمیان ، تایید میکنید ؟
من هر سایتی ir. بود تست کردم ( پارس آنلاین - مخابرات ) حتی سایتهای دولتی بالا نیومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arc1o0
February 18th, 2014, 16:22
Ir تایید میشه

ای دی اس ال - سروش

arc1o0
February 18th, 2014, 16:24
من هر سایتی ir. بود تست کردم ( پارس آنلاین - مخابرات ) حتی سایتهای دولتی بالا نیومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دامنه های آی آر با چیز میز ان باز میشوند

خدا بخیر کند! سیستم جدید فیلپرینگ دارند پیاده م یکنند!

Mr.Te0
February 18th, 2014, 16:25

مشکلی نداره... الان سایت ما هم دامنه ir است و مشکلی نداره.

SainaServer
February 18th, 2014, 16:58
ir بدون مشکل بدون چیز میز باز میشه !

da6276
February 18th, 2014, 16:59
برای بنده هم دامین های ir بدون مشکل باز میشه.

javadezati
February 18th, 2014, 18:14
بله دامین .ir ما هم باز میشه و مشکلی نیست

ULTRAWEB
February 18th, 2014, 19:06
اس تی ام وان ارزون کننن همین میشه دیگه از یک جا دیگه کلی مشکل میزنه بیرون:)

sasanbes
February 18th, 2014, 19:11
منم باز میشه

ali0000
February 18th, 2014, 19:16
امروز محدوده ساعت 2 الی 5.30 دامین های ir. بروی بیشتر ISP ها قابل دسترس نبودن این خبر رو با اطمینان میگم چون هم از منزل و هم محل کار و اینترنت دانشگاه تست کردم و از بعضی دوستان هم در اینترنت کمک گرفتم که تایید کردن بحث سایت خاصی هم نبود حتی سایتهای دانشگاهها و ...
در هر صورت در حال حاضر مشکل رفع شده اما کلاً تغییرات این مدت بسیار مشکوکه IP های بعضی از سرورها همچنان با مشکل دسترسی از داخل کشور روبرو هستن و کاهش سرعت نسبی اینترنت هم احساس میشه
با افرادی که در مخابرات و یا سازمانهای مربوطه هم تماسی داشتم اکثراً بی اطلاع هستن و برای خودشونم عجیبه اما قبلاً تغییری رخ میداد حداقل بعضی هاشون تایید میکردن ...

Mr.Te0
February 19th, 2014, 10:39
امروز محدوده ساعت 2 الی 5.30 دامین های ir. بروی بیشتر isp ها قابل دسترس نبودن این خبر رو با اطمینان میگم چون هم از منزل و هم محل کار و اینترنت دانشگاه تست کردم و از بعضی دوستان هم در اینترنت کمک گرفتم که تایید کردن بحث سایت خاصی هم نبود حتی سایتهای دانشگاهها و ...
در هر صورت در حال حاضر مشکل رفع شده اما کلاً تغییرات این مدت بسیار مشکوکه ip های بعضی از سرورها همچنان با مشکل دسترسی از داخل کشور روبرو هستن و کاهش سرعت نسبی اینترنت هم احساس میشه
با افرادی که در مخابرات و یا سازمانهای مربوطه هم تماسی داشتم اکثراً بی اطلاع هستن و برای خودشونم عجیبه اما قبلاً تغییری رخ میداد حداقل بعضی هاشون تایید میکردن ...

دوست عزیز ،
کارکنان ر مخابرات یا پشتیبانان isp فکر نمیکنم اطلاعی داشته باشند یا اگر هم داشته باشند مطمئنن باید انکار کنند.
ما نیز با چندین ارگان دولتی مرتبط در مورد این مشکلات تماس گرفتیم ، ولی متاسفانه هر سری به نوعی تمام سو ضن هارو از خودشون دور کردند.

arc1o0
February 19th, 2014, 12:55
مشکل دامنه های آی آر وجود داشت - ولی حل شد.

سایت خبرگزاری ها هم با دامنه کام بالا میومد - اما با دامنه آی آر خیر

mosi_sh
February 20th, 2014, 19:37
کلا ای ار مشکل داشت الانم بعضی وقتا سایتم بالا نمیاد زنگ زدم پشتیانی اینترنتم میگه از ما نیست با پشتیبانی هاست تماس بگیر جاله کریو وصل میشم سریع باز میشه قطع میکنم سایت بالا نمیاد الان اکی شده یعنی از دیشب

Mr.Te0
February 20th, 2014, 23:43
کلا ای ار مشکل داشت الانم بعضی وقتا سایتم بالا نمیاد زنگ زدم پشتیانی اینترنتم میگه از ما نیست با پشتیبانی هاست تماس بگیر جاله کریو وصل میشم سریع باز میشه قطع میکنم سایت بالا نمیاد الان اکی شده یعنی از دیشب

کاری از دست ما جزء صبر کردن بر نمیاد و فقط باید صبر کرد و دید چطور پیش میره.

da6276
February 22nd, 2014, 14:40
موج جدید شروع شد و کلاتمام ای پی های آلمان و یه سری ازای پی های آمریکا مجددا به مشکل خورده
از همکاران کسی دیگه هم مشکل داره ؟

mosi_sh
February 22nd, 2014, 14:47
موج جدید شروع شد و کلاتمام ای پی های آلمان و یه سری ازای پی های آمریکا مجددا به مشکل خورده

من چندتا سرور مجازی جدید گرفتم مختلف حتی از هلند و انگلیس اونام الان بلاک شدن وقعاً نمیدونم چیکار کنم تو این 2 هفته 200 تومن مجموع پول سرور مجازی دادم یه چیزی رو بگم حتی سروری که روش سیستم nod32 بود و برای کارای اختصاصی استفاده میشد هم بلاک شده .....

ali0000
February 22nd, 2014, 14:57
تایید میشه / تمام سرورهای المان ما امکان ریموت نیست :-&

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 15:48
من چندتا سرور مجازی جدید گرفتم مختلف حتی از هلند و انگلیس اونام الان بلاک شدن وقعاً نمیدونم چیکار کنم تو این 2 هفته 200 تومن مجموع پول سرور مجازی دادم یه چیزی رو بگم حتی سروری که روش سیستم nod32 بود و برای کارای اختصاصی استفاده میشد هم بلاک شده .....

سرور انگلیستون کدوم دیتا سنتر بوده؟

mosi_sh
February 22nd, 2014, 16:07
سرور انگلیستون کدوم دیتا سنتر بوده؟

درود بر شما
برای اینکه سوء برداشت نشه ای پی سرور رو هم براتون بصورت پ خ ارسال کردم
AS35662 REDSTATION Redstation Limited (registered Jul 14, 2008)
mnt-by: REDSTATION-MNT
mnt-domains: REDSTATION-MNT
mnt-routes: REDSTATION-MNT

اگه بررسی کنید تمام این سرورها که بلاک شدن کاملاً ping دارن و همه چیز در ظاهر عادیه اما امکان هیچگونه ریموت و استفاده ای وجود نداره!

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 16:17
درود بر شما
برای اینکه سوء برداشت نشه ای پی سرور رو هم براتون بصورت پ خ ارسال کردم
AS35662 REDSTATION Redstation Limited (registered Jul 14, 2008)
mnt-by: REDSTATION-MNT
mnt-domains: REDSTATION-MNT
mnt-routes: REDSTATION-MNT

اگه بررسی کنید تمام این سرورها که بلاک شدن کاملاً ping دارن و همه چیز در ظاهر عادیه اما امکان هیچگونه ریموت و استفاده ای وجود نداره!

تغییر پورت ریموت رو تست کردید؟

da6276
February 22nd, 2014, 16:20
تغییر پورت ریموت رو تست کردید؟
udp و tcp روی این آی پی ها بسته میشه و فقط icmp باز هست ، تغییر پورت چه فایده ای داره ؟!

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 16:23
udp و tcp روی این آی پی ها بسته میشه و فقط icmp باز هست ، تغییر پورت چه فایده ای داره ؟!

سخنان شما متین .
ولی همانطور که خودتون هم مطلع هستید این روش در بعضی مواقع پاسخگو است.

da6276
February 22nd, 2014, 16:31
سخنان شما متین .
ولی همانطور که خودتون هم مطلع هستید این روش در بعضی مواقع پاسخگو است.

بی فایده هست !
وقتی udp و tcp اینترنت ایران روی ای ن ای پی ها بسته هست فرقی نمیکنه !
ما از اول روی سرورهای ویندوزمون برای امنیت بیشتر پورت 3389 ریموت رو تغییر داده بودیم و با پورت دیگه ای میدادیم به یوزر و اونا هم الان مشکل دارن !
این بحث اصلا ربطی به پورت نداره و پروتکل مسدود شده.

NarvanData
February 22nd, 2014, 16:33
مشکل این هست که مثلا از آی.پی های /27 میان 10تا رو میبندن و بقیه مشکلی نداره و امکان کنسل کردن این /27 برای ما مقدور نیست
حالا اگه چندتا /27 داشته باشیم و اینچنین باشه همشون ، کلی ضرر هست
مشتری هم که اصلا راضی به تغییر آی.پی نیست و اگه هم تغییر کنه از ماه بعد تمدید انجام نمیده
حتی آی.پی جدید هم که دوستان گذاشتن باز به مشکل خورده... (تغییر پورت هم اصلا کارساز نبوده)

امیدوارم این مشکل هرچه زودتر رفع بشه...

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 16:37
بی فایده هست !
وقتی udp و tcp اینترنت ایران روی ای ن ای پی ها بسته هست فرقی نمیکنه !
ما از اول روی سرورهای ویندوزمون برای امنیت بیشتر پورت 3389 ریموت رو تغییر داده بودیم و با پورت دیگه ای میدادیم به یوزر و اونا هم الان مشکل دارن !
این بحث اصلا ربطی به پورت نداره و پروتکل مسدود شده.

درست میفرمایید .
گویا اوایل این راهکار برای بعضی ای اس پی ها پاسخگو بوده ولی الان گویا کلا پروتکل مسدود گشته است.

pourya74
February 22nd, 2014, 16:38

رو سرور اختصاصی آلمان ما مشکلی وجود ندارد :114:

da6276
February 22nd, 2014, 16:48
رو سرور اختصاصی آلمان ما مشکلی وجود ندارد :114:
طبیعتا شانسی نیست ولی روی یکی از سرورهای آلمان ما تقریبا نصف ای پی ها اینطوری شده !

rightserver
February 22nd, 2014, 17:21
برای من دو روز پیش در مورد سرور فرانسه همین اتفاق افتاد ولی فعلا در مورد سرور آلمان مشکلی پیش نیومده

javadezati
February 22nd, 2014, 17:31
سلام
از صبح تا حالا 4 تا آی پی ما از دو سرور مختلف این بلا سرش اومده
ومنظریم تا ببینیم چه کنیم برای این مشکل
سرورهای آمریکا Dacentec
جالب این هست روی این سرورها هیچگونه قند و شکری نصب نبوده است
با قندو شکر باز می شوند اما بدون قندو شکر چی بگم...کم کم همه آی پیهای ما داره از دست میره
با تشکر

kayako
February 22nd, 2014, 17:44
تایید میشه / تمام سرورهای المان ما امکان ریموت نیست :-&
من هم سرور از المان داشتم از کار افتد سایت بالا نمیامد مجبور شدم برم از انگلیس بگیر خداروشکر الان با سرور رداستیشن مشکلی ندارم

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 17:51
من هم سرور از المان داشتم از کار افتد سایت بالا نمیامد مجبور شدم برم از انگلیس بگیر خداروشکر الان با سرور رداستیشن مشکلی ندارم

تمامی ای پی های المان این مشکل رو ندارند.
ما نیز از هتزنر سرویس داریم ولی تا الان مشکلی نبوده.
معلوم نیست بر چه اساسی ای پی ها بلاک میشه.

AbtinServer
February 22nd, 2014, 18:08
از امروز جالب تر هم شده ...
از ظهر امروز ای پی ها به دو دسته بلوک میشه. یکه همونه که با یه .... شکن ای پی باز میشه ولی نوع دوم که از امروز واسه من اتفاق افتاده ای پی پینگ داره بالا هم میاد ولی در ردیوس تایم اوت میده.
ماشاا... به جا اینکه بشینند یه فکری به حال این نت داغون بکنند هر روز یه روش جدید پیدا میکنند که بیشتر باعث اذیت بشوند.
تجربه نشان داده تو ایران چیزی که مسدود بشه دیگه به حالت قبلی برنمیگرده. پس دوستان به نظر من به باز شدن ای پی هاتون امیدوار نباشید. ولی بدبختی جایی هم نیست ادم سوال کنه این گندکاری ها واسه چیه ....
موفق باشید

rightserver
February 22nd, 2014, 18:28
قبلا در همین انجن دوستانی بودند که برای سرورهای رداستیشن اونا همین مشکل پیش اومده بود من تاپیکشون رو دنبال نکردم و نمیدونم به جایی رسید و مشکل حل شد یا نه در مورد سرور من حدود 24 ساعت طول کشید ولی شکر خدا حل شد

sina_67_85
February 22nd, 2014, 18:51
برای سرور های هتزنر ما این مشکل نبوده شکر خدا

Benygh
February 22nd, 2014, 19:07
یه نکته جالب، از اینترنت دانشگاه های کشور مثه امیرکبیر به تمام آی پی های مسدود شده میشه دسترسی داشت بدون مشکل.

دوستان، رو سروراتون چیز شکن نصب بوده ؟ حتی استفاده شخصی ؟

meysam021
February 22nd, 2014, 19:35
ثبت سرور و آی پی های سرور در سایت ساماندهی جمهوری اسلامی ایران تنها راهش.
توجه کنید شرکت های معتبر با این مشکل روبرو نشده اند.
سرورا رو ثبت کنید مشکل حل میشه و ***** نمیشن.

ali0000
February 22nd, 2014, 19:38
تعدادی ای آی پی های من در Dacentec آمریکا بلوک شده و رادیوس تایم اوت میشه.
اگر برای ibs از سرور ایران استفاده کنم مشکل رادیوس تایم اوت حل میشه؟
فکر خوبیه تست بفرمایید و نتیجه رو اعلام کنید

sina_67_85
February 22nd, 2014, 19:43
ثبت سرور و آی پی های سرور در سایت ساماندهی جمهوری اسلامی ایران تنها راهش.
توجه کنید شرکت های معتبر با این مشکل روبرو نشده اند.
سرورا رو ثبت کنید مشکل حل میشه و ***** نمیشن.

آدرس سایتش رو بدین.

meysam021
February 22nd, 2014, 19:51
ساماندهی نمیدونید کجاست؟؟؟؟
درضمن عزیز باید مراجعه حضوری برید شماره ثبت شرکت و سایت ، تعهدو چندتا چیز دیگه بدید بدش میتونید استفاده کنید الکی که نیست.
راستی عدم اعتیاد هم باید بدید.
صفحه اصلی | (http://samandehi.ir)
اینم آدرس

amirvazir
February 22nd, 2014, 20:15
یا خدا میخوای ایپی تو ساماندهی ثبت کنی ؟ :)) کد تاییدو میزاری تو دسکتاپ ؟؟؟؟ نمیشه بابا جان ثبت شرکتم کنی نمیشه سرور های که برنامه پ9 نصبه اسکن میکنن میبندن یه راه حل هست ولی از اونجا که شما هیچ کدومتون نصب نکردید بردتونم نمیخوره که بگم

Mr.Te0
February 22nd, 2014, 20:21
یا خدا میخوای ایپی تو ساماندهی ثبت کنی ؟ :)) کد تاییدو میزاری تو دسکتاپ ؟؟؟؟ نمیشه بابا جان ثبت شرکتم کنی نمیشه سرور های که برنامه پ9 نصبه اسکن میکنن میبندن یه راه حل هست ولی از اونجا که شما هیچ کدومتون نصب نکردید بردتونم نمیخوره که بگم

ربطی به سرویس های ** نداره.
حتی ای پی هایی که واسه این کار استفاده نمیشدند هم بلاک شده اند.

arc1o0
February 22nd, 2014, 22:13
آی پی هایی که برای چیز میز ان استفاده می شوند دچار مشکل می شوند و خواهند شد. ( ظاهرا سیستم فیلپرینگ ارتقا یافته است) آی پی ها تون رو برای چیز میز ان استفاده نکنید که بلک لیست خواهد شد!!!

omidppm
February 22nd, 2014, 22:54
2تا از ایپی های ما فقط بلاک شده که هفته پیش بود،انشالله که مشکل از اینترنت باشه و به زودی رفع کنند و عمدی نباشه وگرنه کار کردن با این وضیعت سود ک نداره هیچ کلی هم ضرر هست

mosi_sh
February 22nd, 2014, 23:14
با این وضع فکر کنم باید افر جدید بزنید فروش سرور مجازی با 40 ای پی ویژه افرادی که بلاک میشوند :62:
من از این موضوع خیلی ناراحتم مشکل با خرید چند تا سرور جدید حل نمیشه از کجا معلوم همه اونام فردا بلاک نشن ؟؟

Mr.Te0
February 23rd, 2014, 00:21
با این وضع فکر کنم باید افر جدید بزنید فروش سرور مجازی با 40 ای پی ویژه افرادی که بلاک میشوند :62:
من از این موضوع خیلی ناراحتم مشکل با خرید چند تا سرور جدید حل نمیشه از کجا معلوم همه اونام فردا بلاک نشن ؟؟

هیچ تضمینی وجود نداره.

da6276
February 23rd, 2014, 02:10
دوستانی که ایپی هاتون بسته میشه چکار میکنید ؟ به یوزر ای پی جدید میدید؟

ipsat
February 23rd, 2014, 02:38
چند آی پی مشکل دار بزارید تست کنم ببینم چکار میشه کرد.

javadezati
February 23rd, 2014, 02:57
دوستانی که ایپی هاتون بسته میشه چکار میکنید ؟ به یوزر ای پی جدید میدید؟

سلام
ما مسئول بستن آی پی توسط هر جایی نیستیم
در صورت بسته شدن سرور جدید باید خریداری کنند...ما دیگه چقدر باید ضرر بدیم؟
الان نشستم و تو تمامی سرورها در قسمت روتر پینگ همه آی پی ها رو بستم
پورت 4030 و 808 رو هم مجبور شدیم بخاطر..9 ببندیم
واقعا نمیدونم چیکار میشه کرد برای جلوگیری از بلاک شدن آی پی ها

ping
February 23rd, 2014, 03:04
چرا بسته میشه؟
چیز نصب میکنند که بسته میشه؟

zigma4000
February 23rd, 2014, 03:28
ظاهراً دلیل بسته شدن ها مشخص نیست، آی‌پی ftp سرور ما که برای بَک آپ گیری بود هم بسته شده.

AbtinServer
February 23rd, 2014, 09:20
سری قبل سرورها حتی پینگ هم نداشت ولی این بار پینگ داره ولی .....

AbtinServer
February 23rd, 2014, 09:24
یعنی بی قانون تر از ایران هیچ جا نیست که این موقع ها ندونی به کی و کجا باید زنگ بزنی و دلیل بخوای.....
فکر کنم از فردا یه سایت بیارن بالا که سرور فروش ها برن ای پی هاشون رو ثبت کنند و نوع سرویسی که روش نصب هست هم اعلام کنند...

mosi_sh
February 23rd, 2014, 09:43
چرا ندونی من زنگ زدم 2020 بعد از کلی پیغام که شما نفر 6 هستی نفر 5 نفر ... گفت اپراتور 147 بفرمایید بوق اشغال زد بعدش انگار قطع شد دوباره با کلی کلنجار رفتن که اعلام میکرد با پوزش کلیه اپراتورها اشغال هستند بعد از نفر 11 و گذشتن 8 تا 10 دقیقه زمان یه خانوم پاسخ داد منم گفتم خانوم من سرور مجازی از کشورهای مختلف دارم الان نمیتونم به بعضی ها وصل شم هفته فبلم همین موضوع برای یه سری دیگه از سرورام افتاد خلاصه بعد از کلی توضیح و وصف شرح حال طرف میگه از قند شکن استفاده میکنید میگم بله بعضی وقتها میگه خوب قطعش کنید و دوباره تست کنید ، میگم خانوم عزیز استاد گرامی اصلاً در حالت عادی نمیشه ریموت شد به سرورهای خارجی انگار مثلا شما دارین سرورهارو بلاک میکنید میگه چند لحظه صبر کنید ارجاع بدم خلاصه باز یه 3 دقیقه صبر کردم تا یه اقا برداشت میگه بفرمایید برای این آقا هم کلی توضیحات دادم و وصف شرح حال چندتا سرور میگه از قند شکن استفاده میکنی میگم بله میگه کندی و قطعی بخاطر همینه قطعش کن مودمتو خاموش روشن کن اینترنت درست میشه :102: دوباره از اول خواهش کردم به دقت گوش کنه و مشکلات رو از اول یعنی سری اول بلاک شدن و سری دوم از دیروز رو توضیح دادم میگه من براتون خرابی زدم از مخابرات تماس میگیرن 8-|

HyperServer
February 23rd, 2014, 10:06
چرا ندونی من زنگ زدم 2020 بعد از کلی پیغام که شما نفر 6 هستی نفر 5 نفر ... گفت اپراتور 147 بفرمایید بوق اشغال زد بعدش انگار قطع شد دوباره با کلی کلنجار رفتن که اعلام میکرد با پوزش کلیه اپراتورها اشغال هستند بعد از نفر 11 و گذشتن 8 تا 10 دقیقه زمان یه خانوم پاسخ داد منم گفتم خانوم من سرور مجازی از کشورهای مختلف دارم الان نمیتونم به بعضی ها وصل شم هفته فبلم همین موضوع برای یه سری دیگه از سرورام افتاد خلاصه بعد از کلی توضیح و وصف شرح حال طرف میگه از قند شکن استفاده میکنید میگم بله بعضی وقتها میگه خوب قطعش کنید و دوباره تست کنید ، میگم خانوم عزیز استاد گرامی اصلاً در حالت عادی نمیشه ریموت شد به سرورهای خارجی انگار مثلا شما دارین سرورهارو بلاک میکنید میگه چند لحظه صبر کنید ارجاع بدم خلاصه باز یه 3 دقیقه صبر کردم تا یه اقا برداشت میگه بفرمایید برای این آقا هم کلی توضیحات دادم و وصف شرح حال چندتا سرور میگه از قند شکن استفاده میکنی میگم بله میگه کندی و قطعی بخاطر همینه قطعش کن مودمتو خاموش روشن کن اینترنت درست میشه :102: دوباره از اول خواهش کردم به دقت گوش کنه و مشکلات رو از اول یعنی سری اول بلاک شدن و سری دوم از دیروز رو توضیح دادم میگه من براتون خرابی زدم از مخابرات تماس میگیرن 8-|

دوست عزیز پشتیبانی مخابرات به زور مفاهیم پایه شبکه رو بلد هستند...با چه انگیزه ای زنگ زدی و در مورد سرور مجازی و ریموت دسکتاپ حرف زدی باهاشون :دی ؟

پشتیبانی مخابرات و اکثر شرکت های سرویس دهنده دیگه عملا کارایی خاصی ندارند.. چون موقعی که همه چی خوبه که شما نیاز به پشتیبانی ندارید...موقعی هم که مشکل ایجاد میشه فقط میگن سراسری دست ما نیست !

کلا تو این کشور یا این وضع اینترنت همگی ول معطلیم.

AbtinServer
February 23rd, 2014, 10:10
تعدادی ای آی پی های من در Dacentec آمریکا بلوک شده و رادیوس تایم اوت میشه.
اگر برای ibs از سرور ایران استفاده کنم مشکل رادیوس تایم اوت حل میشه؟

پورت udp روی سرورهای شاتل بسته شده بود که حل شد.
ربطی به چیزه دیگه ای نداره ;)

AbtinServer
February 23rd, 2014, 10:13
دوست عزیز پشتیبانی مخابرات به زور مفاهیم پایه شبکه رو بلد هستند...با چه انگیزه ای زنگ زدی و در مورد سرور مجازی و ریموت دسکتاپ حرف زدی باهاشون :دی ؟

پشتیبانی مخابرات و اکثر شرکت های سرویس دهنده دیگه عملا کارایی خاصی ندارند.. چون موقعی که همه چی خوبه که شما نیاز به پشتیبانی ندارید...موقعی هم که مشکل ایجاد میشه فقط میگن سراسری دست ما نیست !

کلا تو این کشور یا این وضع اینترنت همگی ول معطلیم.

تایید میشه...
اصلا از سمت پشتیبانی انتظار نداشته باشید. بی ادبی نباشه درخت اطلاعاتش از اینا بیشتره.
تنها چیزی که بلدن : چیز نیس و سراسریه ....

amirk
February 23rd, 2014, 10:16
آقا منم دارم این مشکل رو! سرویسم از شاتل هست.
خدایی دم شاتل گرم بهشون توضیح دادم دقیق گوش داد بهم و پیگیری کرد و گفت حق با شماست با چندتا isp خودشون تست کردن گفتن آیپی که شما دادید فقط پینگ می ده و ریموت نمی شه!! حالا هم قراره خبرش رو بهم بدن که موضوع چیه!

zarinnets
February 23rd, 2014, 11:03
دوستی که پیگیری رو به شاتل سپرده لطفا پیگیر باشه و نتیجه رو از شاتل اینجا اعلام کنه
دقت کنید که سرور مجازی های زیادی برای چیز شکن بودند ولی این دلیل بر مسدود بودن نیست چرا که خیلی ها و من آی پی هایی که اصلا چیز شکن تو عمرشون ندیدن هم بلاک شدن
من یک آی پی داشتم که هنوز دو ماههی میشد ازش استفاده نکرده بودم ولی با کمال تعجب دیدم مشکل داره

da6276
February 23rd, 2014, 11:45
سری قبل سرورها حتی پینگ هم نداشت ولی این بار پینگ داره ولی .....
از اولم پینگ داشت

omidppm
February 23rd, 2014, 11:52
به نظرتون کجا زنگ بزنیم پیگیری کنیم؟ اگه قرار باشه اینطوری بلاک کنن خب بگن حداقل بدونیم و جمع کنیم بریم دیگه چون با این بوضع دیگه جایی واسه کار کردن نیست

AbtinServer
February 23rd, 2014, 11:54
از اولم پینگ داشت

حدود 2 ماه پیش سرورهای رداستیشن بدون قندشکن پینگ هم نمیداد و این داستان بوده و هرزگاهی تکرار میشد.
منظورم رداستیشن و داستانهاش با اینترنت ایران بود...

omidppm
February 23rd, 2014, 11:59
دریافت و بهره گیری از نظرات (http://internet.ir/contactus.html)
ببینید چقدر بی در و پیکره که شماره ایرانســل گذاشتن

hassanfe
February 23rd, 2014, 12:10
سلام دوستان
من دیروز از طریق سایت زیر
شکایت | شرکت ارتباطات زیرساخت (http://www.tic.ir/fa/apointment2/shekayet)
شکایت نامه فرستادم و مشکلو واسشون گفتم
الان یه شماره با من تماس گرفت که هیچ گونه شماره ای نداشت و گفت مشکل چیه
براشون توضیح دادم که واسه من و کلیه همکاران از هفته پیش یکی یکی آی پی ها پینگ میده و وارد ریموت نمیشه و وقتی از سرور مجازی دیگه امتحان میکنیم وارد میشه مثل اینکه ***** شده. و تو این مساله فقط ما فروشنده ها ضرر میکنیم.
بعد گفت ممکنه مشکل از مسیری باشه که ای پی رد میشه ازش و مشکل از اونور باشه
گفتم مگه میشه واسه همه روی دیتاسنتر های مختلف این مشکل باشه؟

خلاصه به طور قاطع نگفت که ***** شده یا نه گفت بررسی میکنیم و تماس میگیریم باهاتون.

دوستان عزیز لطفا شما هم مشکل رو تو لینکی که فرستادم بفرستین تا پیگیری کنن و به یه نتیجه برسیم
ممنون

Mr.Te0
February 23rd, 2014, 14:31
سلام دوستان
براشون توضیح دادم که واسه من و کلیه همکاران از هفته پیش یکی یکی آی پی ها پینگ میده و وارد ریموت نمیشه و وقتی از سرور مجازی دیگه امتحان میکنیم وارد میشه مثل اینکه ***** شده. و تو این مساله فقط ما فروشنده ها ضرر میکنیم.

خلاصه به طور قاطع نگفت که ***** شده یا نه گفت بررسی میکنیم و تماس میگیریم باهاتون.

دوستان عزیز لطفا شما هم مشکل رو تو لینکی که فرستادم بفرستین تا پیگیری کنن و به یه نتیجه برسیم
ممنون

ما هم فرم رو پر کردیم و ارسال کردیم.

systech
February 23rd, 2014, 14:46
منم از المان سرور داشتم بلاک شدم
ریموت نمیشه ولی با قندوشکر بالا میاد :(

kayako
February 23rd, 2014, 14:50
سلام دوستان

ممنون

من هم الان فرم رو پر کردم و ارسال کردم ولی فک نکنم فایده ای داشته باشه هر کاری که دلشون بخواد میکنند هیچ کس هم نمیتونه چیزی بهشون بگه

da6276
February 23rd, 2014, 14:57
منم فرم پر کردم و ارسال کردم
لطفا همه اینکار رو بکنن تا ببینن با اینکار چه مشکلاتی درست کردن

mahosseini
February 23rd, 2014, 15:34
در حال حاضر ip های بلاک شده با سرویس های دور زدن شبکه قابل دسترسی هست !

کاربرا تا اطلاع ثانوی باید از این راه استفاده کنن !

smail_f
February 23rd, 2014, 15:51
سلام
میشه بپرسم تو این فرم چی باید بنویسم ؟
بگم من فروشنده سرور مجازی هستم .
یوزرم این ای پی را برای قند شکن استفاده میکنه
ای پی من الان با ای پی ایران کار نمیکنه ؟

بعد نمیان منو بگیرن ببرن :دی

mehrdad.
February 23rd, 2014, 15:51
از دوستانی که درخواست ارسال کردند لطف کنند هر زمانی هر خبری دادند از طرف فرمی که پر کردند همین قسمت خبر رو عینا قرار بدهند

ParsWebIT
February 23rd, 2014, 16:02
طبق معمول دارن تست میکنند برای بستن قند شکن ها و متاسفانه مثل همیشه با آزمون و خطای احمقانه دارن کار میکنند که نتیجه این مشکلات هست.

hassanfe
February 23rd, 2014, 16:27
سلام
میشه بپرسم تو این فرم چی باید بنویسم ؟
بگم من فروشنده سرور مجازی هستم .
یوزرم این ای پی را برای قند شکن استفاده میکنه
ای پی من الان با ای پی ایران کار نمیکنه ؟

بعد نمیان منو بگیرن ببرن :دی

سلام
بنویسید فروشنده سرور مجازی هستید و الان جند وقته آی پی هاتون یکی یکی ***** میشه
از این راه امرار معاش میکنید و اینجوری ضرر میکنید
لازم نیست بگین از قندشکن استفاده میکنید. بگین با اینترنت ایران ریموت باز نمیشه ولی از داخل سرور مجازی ریموت باز میشه

smail_f
February 23rd, 2014, 17:48
بنده هم ارسال رکردم

لطفا اگر دوستان کسی خبری گرفت .
یا اگر حرفی زده شد برای امادگی اینجا بنویسه .
که تقریبا بدونیم چه سئوالی میکنند و سوپرایز نشیم .
بتونیم جواب مناسب بدیم

با تشکر
اسماعیل فعال

javadezati
February 23rd, 2014, 18:06
سلام دوستان

ممنون

فرم پر شد و ارسال شد

ipsat
February 23rd, 2014, 18:52
یک آی پی بدید تا تست کنم.

چند آی پی مشکل دار بزارید تست کنم ببینم چکار میشه کرد.

از بس زبانم مو در آورده ، لطفاً چند آی پی مشکل دار پی ام کنید تا تست کنم.

zarinnets
February 23rd, 2014, 20:18
من امروز با دیتا سنتری که سرور دارم صحبت کردم یک راه حل دادند اگر جواب داد به شما هم می گم البته اگر اختلال سهوی باشه

SainaServer
February 24th, 2014, 01:13
یکی از دوستان بنده این مشکل رو داشته و میگه امروز مشکلش بر طرف شده
جالب هست که هیچکس هم دلیلشو نمیدونه
هیچکس هم پاسخگو نیست
مشکل هنوز پا برجاست فرم پر و فرستاده شد .

Mr.Te0
February 24th, 2014, 01:31
یکی از دوستان بنده این مشکل رو داشته و میگه امروز مشکلش بر طرف شده
جالب هست که هیچکس هم دلیلشو نمیدونه
هیچکس هم پاسخگو نیست
مشکل هنوز پا برجاست فرم پر و فرستاده شد .

3-4 عدد ای پی که مشکل داشتند رو سرور امریکای ما هم گویا رفع شده بود مشکلشون برای چند ساعت ولی الان باز چک کردیم باز هم مشکل ریموت دارم
معلوم نیست چی به چی است.

SainaServer
February 24th, 2014, 01:40
3-4 عدد ای پی که مشکل داشتند رو سرور امریکای ما هم گویا رفع شده بود مشکلشون برای چند ساعت ولی الان باز چک کردیم باز هم مشکل ریموت دارم
معلوم نیست چی به چی است.
آخه خیلی جالب هست که یه دوستی اصلا از آپی که گرفته استفاده نکرده یعنی هنوز خالی بوده اون رو نمیدونم چطوری و به چه دلیلی بستن
ما باید به کی بگیم ؟
جالب هست مخابرات ظاهرا فقط یاد گرفته بگه قند شکر رو قطع کنید مودم را خاموش کنید بعد صفحه ی گوگل رو باز کنید
باز شد ؟! خب پس اینترنت مشکلی نداره
جالب هست نمیدونن آیپی چی هست اصلا :|

we3.master
February 24th, 2014, 01:57
سلام دوستان
بله مشکل وجود داره

Mr.Te0
February 24th, 2014, 02:23
آخه خیلی جالب هست که یه دوستی اصلا از آپی که گرفته استفاده نکرده یعنی هنوز خالی بوده اون رو نمیدونم چطوری و به چه دلیلی بستن
ما باید به کی بگیم ؟
جالب هست مخابرات ظاهرا فقط یاد گرفته بگه قند شکر رو قطع کنید مودم را خاموش کنید بعد صفحه ی گوگل رو باز کنید
باز شد ؟! خب پس اینترنت مشکلی نداره
جالب هست نمیدونن آیپی چی هست اصلا :|

مطمئن باشید از من و شما خیلی بهتر میدونند
ولی خوب شرایط حکم میکند که اینگونه بروز بدهند

tizparvaz
February 24th, 2014, 02:36
سلام
بنویسید فروشنده سرور مجازی هستید و الان جند وقته آی پی هاتون یکی یکی ***** میشه
از این راه امرار معاش میکنید و اینجوری ضرر میکنید
لازم نیست بگین از قندشکن استفاده میکنید. بگین با اینترنت ایران ریموت باز نمیشه ولی از داخل سرور مجازی ریموت باز میشه
ارائه سرور مجازی غیر قانونی است :) تماس بگیرید دیتاسنتر های ایرانی میگن اگر میخواید سرور مجازی بدید سرویس نمیدیم بهتون نمونه : شاتل
ما هم فر پر کردیم فرستادیم تا دیروز ما اصلا مشکلی نداشتیم از دیروز حدود 10 تا آی پی ما پرید

Optimus
February 24th, 2014, 08:43
دو تا از آی پی های ما از انگلیس هم این مشکل را پیدا کرده

مسخره است

DeLtAvPs
February 24th, 2014, 11:45
مسخره در مسخرهگرفتاری شدیم تو این کشور به دنیا اومدیم!!هر روز یه مشکل جدید دیگه دوست دارم از این اینترنت لعنی برم بیرون

faryspeed
February 24th, 2014, 13:14
من از چندتا سرور مجازی استفاده میکنم و قبل از اینکه این تاپیک ها باز بشه این مشکل رو دیدم
ظاهرا هر شرکتی که سرویس اینترنت میده با بقیه فرق داره
من پیشگامان دارم یه ۲ هفته پیش بعضی از روز ها نمیتونستم به بعضی از سرور های ویندوز ریموت بشم و هیچ پینگی هم نمیداد ولی با افرانت اون موقع وصل میشد !!! بعضی وقتها هم از هیچ طریقی نمیشد به این سرور ها وصل شد .

3245
February 24th, 2014, 14:18
متاسفانه برای 2 تا از ایپی های ما از آلمان هم همین مشکل رو خورده
2 تا از ایپی هامون از سوئیس این مشکل رو دارن

متاسفانه امکان رفع مشکل هم نیست و نمیشه به کسی خورده گرفت، کسی به گردن نمیگیره

TakFarsCom
February 24th, 2014, 15:08
الان تکلیف چیه ؟
چقدر صبر کنیم ؟
مشتری ها دارن میپرن ...
پدرم در اومده بود واسه اعتبارم ...

persianmagic
February 24th, 2014, 15:39
با وجود گذشت بیشتر از 10 روز ظاهرا این مورد برطرف نخواهد شد

طبق بررسی هایی هم که شد این مورد به نرم افزارهای تونلینگ مربوطه نیست چون تعداد زیادی از سرویس های ویندوز ما با اینکه هیچ نرم افزار خاصی روشون نصب نبوده اما ایپی بلاک شده

arc1o0
February 24th, 2014, 15:45
این مشکل روی سرور های لینوکسی با اس اس اچ نیز وجود دارد.

با استفاده از چیز پی ان می توان وصل شد.!

AbtinServer
February 24th, 2014, 17:35
سلام دوستان

ممنون

فرم پر شد و ارسال شد....

AbtinServer
February 24th, 2014, 17:37
دوستان تا اونجا که من مطلع شدم مخابرات داره یکسری روتر روی خطوط اینترنت ایران نصب میکنه که طبق گفته خودشون این نصب تا شب عید ادامه داره.
حدس من اینه که همه چیز زیره سر این نصب روتر است چون تا قبلش خبری نبود.
حتما گامی نو در جهت مانیتورینگه .... :)

hassanfe
February 24th, 2014, 17:53
سلام
مجددا الان باهام تماس گرفتن و آی پی هایی که این مشکل براشون پیش اومده رو خواستن ولی چون آماده نداشتم آی پی ها رو گفتن دوباره تماس میگیرن

lived
February 24th, 2014, 18:01
فکر نکنم این موضوع با این مسائل حل بشه

da6276
February 24th, 2014, 18:02
با بنده هم الان تماس گرفتن و لیست ای پی ها رو خواستن و طرف گفت ظرف 2 روز اینده مجددا تماس میگیرن و لیست رو میگیرن

ServerDL.com
February 24th, 2014, 18:05
با بنده هم چند دقیقه پیش تماس گفته شد برای گرفتن لیست آی پی ها !
کارمند محترمی به نام آقای : محجوب !
می گم باز نخوان کله پامون کنند ها !! آمار گیری نباشههههه !

arc1o0
February 24th, 2014, 18:06
دوستان توجه کنید که آی پی های چیز پی ان رو ندید

بعدا دردسر میشه براتون

da6276
February 24th, 2014, 18:31
با بنده هم چند دقیقه پیش تماس گفته شد برای گرفتن لیست آی پی ها !
کارمند محترمی به نام آقای : محجوب !
می گم باز نخوان کله پامون کنند ها !! آمار گیری نباشههههه !
خودتون رفتید تماس گرفتید و فرم شکایت پر کردید و حالا تماس گرفتن! پیگیر مشکلتون هستن دیگه
این مشکل نمیتونه زیاد بمونه و مجبورن پیگیری کنن

javadezati
February 24th, 2014, 19:13
سلام
مجددا الان باهام تماس گرفتن و آی پی هایی که این مشکل براشون پیش اومده رو خواستن ولی چون آماده نداشتم آی پی ها رو گفتن دوباره تماس میگیرن

سلام
با ما هم تماس گرفتن هم تلفن ثابت هم تلفن همراه ودرخواست آی پی های بلاک شده کردن و گفتن در همونجا که شکایت کردین
آی پی ها را اعلام کنید و الان میرم اعلام کنم(دقت کنید گفتن آی پی های بلاک شده)
با تشکر
متن ارسالی ما به سایت مورد نظر جهت کمک به دوستان:
سلام
پیوست تیکت قبلی که اعلام کردیم آی پی های ما بلاک شده اند و ریموت نمی شوند و همینطور شما با ما تماس گرفتید و درخواست آی پی های بلاک شده را کردین...
تقدیم شما می شود و از پیگیری شما تشکر می کنم
لیست آی پی های بلاک شده تا الان
192.111.145....
192.111.145....
192.111.145....
162.248.242....
162.248.242....
162.248.242....
162.248.242....
162.248.243....
واقعا نمیدونم آیا آی پی های بیشتری هست که بلاک شده یا خیر...
با تشکر و احترام
جواد عزتی

ali0000
February 24th, 2014, 20:21
با شماره اعتباری که تو سایت موقع ثبت مشکل قرار دادم تماس گرفتن طرف کار بلد بود بر خلاف پشتیبانی اینترنت مخابرات هر موضوعی که گفتم کاملاً گرفت یه سری رنج ها رو دادم حتی اشخاصی که سرور میدن و منم ازشون سرور داشتم در نهایت خود اون شخص بدون اینکه اشاره ای کنم گفت این مشکل بصورت جدی در حال بررسی هست و دقیقاً از عبارت ( این مشکل ) استفاده کرد ...

faryspeed
February 24th, 2014, 20:26
اینترنت ملی <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
همه ip ها را میبندن یواش یواش
بعد شکایت میکنید که چرا ؟؟!!
اسمتونو میدید و مالکیت یه تعداد ip مشخص میشه
خیلی فکر خوبی کردن حرف نداره اینطوری کنترل همه چیزو دارن و همه چیز مانیتور میشه خیلی راحت .

hassanfe
February 24th, 2014, 20:26
همونطوری که گفتم اگه بجایی که دست رو دست بزاریم و هرکی تز بده واسه خودش از راهش وارد شیم و پیگیری کنیم مشکل حل میشه.
فقط خواهشن دوستان و همکاران همینجوری باهم هماهنگ باشن و پشت هم باشن. نه اینکه باهم دشمن باشن و زیرآب همو بزنن.

omidppm
February 24th, 2014, 21:11
با ماهم تماس گرفتن ای پی هارو خواستند دادیم بهشون و گفتن که درحال رفع مشکل هستیم فقط نمیدونیم دلیل این موضوع چیه ای پی هارو هم واسه همین خواستن

m3hdi
February 24th, 2014, 21:28
احتمالا قرار هست نظارت بیشتری روی آی پی های باز در کشور باشه که مالک آی پی رو بشناسند و در صورت استفاده غیر مجاز از آی پی موارد رو کنترل کنند

zarinnets
February 24th, 2014, 22:57
اما من با نظر شما مخالفم به فرض که از قبل هم بدونن دقت کنید که برای تست نیاز هست از یک ی چند آی پی تست بگیرن ببینین مشکل چیه
حتی اگر مالکیت آی پی ها رو بشناسن برای همه مشخصه این آی پی ها بفروش می رسه حتی اگر برای قند شکن باشه مربوط به فروشنده سرور نیست چون اعمال محدودیتی در سرور امکان پذیر نیست.
به هر حال بایستی پیگیری کرد
بعد اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست که بگیرن آی پی بلاک کنن چرا که بعد از یک سال شما آی پی آزاد پیدا نخواهی کرد و عملا اینترنت تعطیل

Mr.Te0
February 25th, 2014, 02:07
احتمالا قرار هست نظارت بیشتری روی آی پی های باز در کشور باشه که مالک آی پی رو بشناسند و در صورت استفاده غیر مجاز از آی پی موارد رو کنترل کنند

اگر هم اینطور بوده ، بهتر بود ابتدا اطلاع رسانی میکردند نه اینکه اتفاقی ای پی هارو بلاک کنند

TakFarsCom
February 25th, 2014, 08:41
به هیچ عنوان همچین چیزی امکان نداره که بخوان بخاطر اینکه صاحب آی پی ها رو بشناسن این کار رو کرده باشن ...
شما فکر کردین با 4 تا بچه 20 ساله سر و کار دارید ؟؟

اصلا برای فهمیدن مالک آی پی به این داستان ها احتیاجی ندارن ... بعدم اگر بخوان بگیرن فروشنده اکانت های ** پی ان رو میگیرن نه صاحب های سرور که خیلی ها هم نماد دارن .. نماد هم نداشته باشن از روی آی پی بشمار 3 محل دقیق رو میگن
شما حتی آی پی تون رو هم عوض کرده باشین راحت تشخیص میدن .

sina_67_85
February 25th, 2014, 13:30
عزازنی که باهشون تماس گرفتن خبر جدید بهشون ندادن ؟

Mr.Te0
February 25th, 2014, 13:41
عزازنی که باهشون تماس گرفتن خبر جدید بهشون ندادن ؟

فقط انکار میکنند...

shahr0kh
February 25th, 2014, 13:50
آقا شاید مشکل از قصد نیست .....

mosi_sh
February 25th, 2014, 14:26
من از یکی شنیدم حمله شدید شده به سرورای شرکت نفت خیلی شدید الان 2 هفته میشه و یه سری کشورها با رنج هارو بستن و تا زمانی این حمله شدید باشه ناچارا بسته نگه دارن دوستان تایید میکنید این خبرو ؟؟ اصلا این خبر علمی هست یا ساختگیه ؟

sina_67_85
February 25th, 2014, 14:50
من از یکی شنیدم حمله شدید شده به سرورای شرکت نفت خیلی شدید الان 2 هفته میشه و یه سری کشورها با رنج هارو بستن و تا زمانی این حمله شدید باشه ناچارا بسته نگه دارن دوستان تایید میکنید این خبرو ؟؟ اصلا این خبر علمی هست یا ساختگیه ؟

اینطور اگه باشه رنج رو میبندن
اما از رنج چندتا بسته شده.
انگار که گل چین میکنن.

Mr.Te0
February 25th, 2014, 15:29

عزیزم این خبر ها شایعه ای بیش نیست.

SV24.CO
February 25th, 2014, 17:08
مثل اینکه در حال قطع کردن اینترنت و راحت کردن خیال مردم هستن .

sina_67_85
February 25th, 2014, 17:11
مثل اینکه در حال قطع کردن اینترنت و راحت کردن خیال مردم هستن .

کسی نمیتونه چیزی بگه به اینا !

javadezati
February 25th, 2014, 19:56
سلام
ما و بسیاری از همکاران داریم پیگییری می کنم از راه قانونی... امیدواریم نتیجه بده و آی پی ها رو باز کنن
فعلا لیست آی پی های بلاک شده رو خواستن و ما هم دادیم و منتظر جواب هستیم
به محض دریافت جواب در همین پست ما و بقیه دوستان اطلاع رسانی میکنیم و چاره ای جزء صبر نداریم
با تشکر

hamedmj
February 25th, 2014, 20:29
اخر عاقبت ما رو خدا به خیر کنه.
من که همه یوزر های ..... رو منتقل کردم و فقط 10-15 تا یوزر شرکتی رو نگه داشتم.

faryspeed
February 25th, 2014, 21:25
با طراح تمامی سایت های شرکت نفت رابطه دارم هیچ خبری نیست
درضمن بیشتر سرور ها توی ایران هست و روی اینترانت با ip های خارجی قسمت های اصلی باز نمیشه

javadezati
February 26th, 2014, 11:21
سلام
الان با من مجدد تماس گرفتن و آی پی ها رو تلفنی اعلام کردم...ساعت 11.22 دقیقه هست
هر 8 تا آی پی بلاک شده رو پرسید و گفت بررسی می کنیم و خبر می دیم
این سومین بار هست با من تماس میگیرین
امیدوارم برطرف بشه
با تشکر

sina_67_85
February 26th, 2014, 13:49
سلام
الان با من مجدد تماس گرفتن و آی پی ها رو تلفنی اعلام کردم...ساعت 11.22 دقیقه هست
هر 8 تا آی پی بلاک شده رو پرسید و گفت بررسی می کنیم و خبر می دیم
این سومین بار هست با من تماس میگیرین
امیدوارم برطرف بشه
با تشکر
متنی که براشون ارسال کردین به من بدین که من هم ارسال کنم.
از آی پی های من هم بلاک شد چندتا!

da6276
February 26th, 2014, 14:18
متنی که براشون ارسال کردین به من بدین که من هم ارسال کنم.
از آی پی های من هم بلاک شد چندتا!
نیاز به ارسال متن نیست ، فقط فرم شکایت رو پر کنید و خودشون تماس میگیرن و رنج ای پی هاتون رو تلفنی میگیرن.

sina_67_85
February 26th, 2014, 14:23
نیاز به ارسال متن نیست ، فقط فرم شکایت رو پر کنید و خودشون تماس میگیرن و رنج ای پی هاتون رو تلفنی میگیرن.

آدرس وب سایتشون چی بود؟

da6276
February 26th, 2014, 14:25
آدرس وب سایتشون چی بود؟

ULTRAWEB
February 26th, 2014, 14:51
کسی از شکایت به هیچ جایی رسیده که بیان بقیه رو هم در جریان قراربده؟:)

javadezati
February 26th, 2014, 18:24

سلام
کاملا تایید میشه
اما بنویسید که آی پی ها ریموت نمی شوند و از داخل سرور مجازی به هم ریموت می شوند
با تشکر

mehrdad.
February 26th, 2014, 19:09
سلام
کاملا تایید میشه
اما بنویسید که آی پی ها ریموت نمی شوند و از داخل سرور مجازی به هم ریموت می شوند
با تشکر
تا بخوان پیگیری کنند دوباره شنبه صبح مثل 2 هفته پیش که شنبه آی پی جدید بستن مجددا می بندند!!!کاری هم نمیشه کرد میخواستند درست کنند 12 روز بسته نمیشد اون هم فقط بعضی آی پی های خاص!!!
جالبه هیچ کسی هم هیچی نمیدونه اطلاع نداره معلون نیست پس کی از این موضع اطلاع داره حداقل جواب درست حسابی بدهند!!!

mr_server
February 26th, 2014, 19:10
یه چیز جالب ip سرور اصلی vmware من هم بلوک شد امروز که کلا یه ip جدا از رنج بقیه ip ها بود مسخرس

javadezati
February 26th, 2014, 20:24
سلام
ما امیدوار بودیم که 3 بار به ما زنگ زدن و آی پی گرفتن و گفتن خبر می دیم
آی پی ها باز میشه
اما الان 1 آی پی دیگه ما بلاک شد
نمیدونم شنبه شاید همه آی پی ها بلاک بشه...
دیگه نمیدونم نظر بدم یا ندم چیزی نگم بهتره...
با تشکر

da6276
February 26th, 2014, 20:33
الان ای پی های بنده روی اینترنت اسیاتک باز شد ، ولی روی شاتل تست میکنم بسته هست

javadezati
February 26th, 2014, 20:42
این آی پی الان بسته شده
162.248.242.19
روی پارس آنلاین ما بسته هست و روی شاتل باز هست
تست بفرمایید دوستان
برای مشتری نمیدونم چی هست اما برای اون هم باز نمیشه

da6276
February 26th, 2014, 20:45
این آی پی الان بسته شده
162.248.242.19
روی پارس آنلاین ما بسته هست و روی شاتل باز هست
تست بفرمایید دوستان
برای مشتری نمیدونم چی هست اما برای اون هم باز نمیشه
بله روی شاتل باز میشه
احتمالا دارن این مشکل روحل میکنن

behnam289
February 26th, 2014, 22:19
این آی پی الان بسته شده 162.248.242.19 روی پارس آنلاین ما بسته هست و روی شاتل باز هست تست بفرمایید دوستان برای مشتری نمیدونم چی هست اما برای اون هم باز نمیشه سلام هنوز هم روی شاتل باز میشه ؟ تنها این ای پی برای شما باز میشه یا تمام ای پی های بلاک شده روی شاتل باز میشه ؟ من تست کردم الان باز نمیشد.

mr_server
February 26th, 2014, 22:23
این ip اصلا پینگ هم نداره

javadezati
February 26th, 2014, 23:06
سرور مورد نظر رو حذف کردیم و سرور جدید به کابر دادیم
تا کی باید آی پی ها بسته بشه یا ما تا کی باید آی پی جایگزین بدیم

omidppm
February 27th, 2014, 00:25
دقت کنید دوستان اکثرا ای پی های دیتاسنتر dacentec بسته شده بنظر مشکوک نیست؟

NarvanData
February 27th, 2014, 00:27
یکی از آی.پی های من الان به حالت عادی برگشته بدون اینکه پیامی و فرمی پر کنم و ارسال کنم
به نظرم صبر کنین حل میشه مشکلات...

ali0000
February 27th, 2014, 04:23
خوشبختانه تمامیه ip های سرور آلمان ما اکی شدن اما هلند و انگلیس همچنان مشکل ریموت داریم

mr_server
February 27th, 2014, 06:47
خوشبختانه تمامیه ip های سرور آلمان ما اکی شدن اما هلند و انگلیس همچنان مشکل ریموت داریم
بدون اینکه گزارش بدید خود به خود اوکی شدن?

javadezati
February 27th, 2014, 09:26
دوستان فعلا هر روز 1 آی پی از ما داره بسته میشه اینم هم آی پی امروز
162.248.242.15
عجب گیری افتادیم

da6276
February 27th, 2014, 09:42
خوشبختانه تمامی آی پی های سرورهای آمریکا و آلمان ماهم درست شد.
دوستانی که مشکل دارید پیگیر باشید تا مشکلتون رو حل کنند.

da6276
February 27th, 2014, 09:56
دوستان این مشکل احتمالا اختلال هست ، چون این مشکل روی بعضی رنج ای پی ها رخ داده.
مثلا سرورهای ما با رنج 192.210.0.0 و 23.94.0.0 مشکلی نداشت کلا
ولی روی رنج 172.245.0.0 روی یک بلاک 25 تقریبا 20 تا ای پی مشکل دار شده بود.
روی سرورهای آلمان با رنج 144.76.0.0 هم 2 تا ای پی همینطور شده بود.
دوستان و همکاران عزیز نگران نباشید مشکل حل میشه ، از همون طریق شکایت به زیرساخت مشکل رو پیگیری کنید.

ali0000
February 27th, 2014, 11:02
برای اطلاع دوستان بنده یک سری رنج رو اعلام کردم و عموماً مربوط به انگلیس و هلند بود و یادم نبود سرور آلمان رو هم اضافه کنم و جالب اینجاست رنج و ip هایی که اعلام کردم همچنان بسته مونده ولی آلمان بصورت کامل اکی شده
99/99% مشکل فنی هست :-&

zarinnets
February 27th, 2014, 11:56
بله آی پی های آمریکای منم درست شدند البته من گزارش نداده بودم

zigma4000
February 27th, 2014, 12:13
آی‌پی های ما هم اوکی شد.

mr_server
February 27th, 2014, 14:23
مال ما هم اوکی شد دتشون درذنکنه تو کشوری که کار و سرگرمی واسه ملت نیست همین یکیم اگه ببندن مردم چکار کنن

scary-x2
February 27th, 2014, 15:33
مال ما هم اوکی شد دتشون درذنکنه تو کشوری که کار و سرگرمی واسه ملت نیست همین یکیم اگه ببندن مردم چکار کنن

یه جوری میگید دستشون درد نکنه انگار ما خراب کرده بودیم اونا درست کردن!

amirk
February 27th, 2014, 15:57
بله امروز درست شد!

hassanfe
February 27th, 2014, 16:06
مشکل ای پی های ماهم خداروشکر حل شد
ممنون از همکاران عزیز بابت همکاری که کردن

poriya_hashie
February 27th, 2014, 17:11
خیلی از سایت ها برای ما باز نمیشه
سرویس شاتل

_ice_
February 27th, 2014, 17:21
کسی هست که هنوزم مشکل داشته باشه ؟

novin-web
February 27th, 2014, 18:30
سلام
برای ما هم اوکی شد

sina_67_85
February 27th, 2014, 19:28
آی پی هراو خدا آزاد کرد

Optimus
February 27th, 2014, 19:31
آی پی هراو خدا آزاد کرد

چند تا آی پی انگلیس ما هم باز شدن

والا اینقدر بدبخت شدیم که باید این جمله ها را بگیم

به جز وقت تلف کردن ما ها ، چه سودی داشت این کار؟؟

sina_67_85
February 27th, 2014, 19:39
چند تا آی پی انگلیس ما هم باز شدن

والا اینقدر بدبخت شدیم که باید این جمله ها را بگیم

به جز وقت تلف کردن ما ها ، چه سودی داشت این کار؟؟

شناسایی

javadezati
February 27th, 2014, 22:45
تمام آی پی های ما هم باز شدن
بجزء این 3 تا که امروز بلاک شد که باید تیکت بدیم باز
با تشکر

nader_star
February 28th, 2014, 02:16
برای ما هم باز شدن خدارو شکر

NarvanData
February 28th, 2014, 12:18
امروز 2باره 1کی از آی.پی های موردنیاز ما هم بسته شد،به اجبار تغییر آی.پی دادیم @-)

tizparvaz
February 28th, 2014, 13:39
مشکل ما همچنان سر جاش هست
مشکل شما چطوری رفع شد ؟
دیروز تا امروز 2 آی پی دیگه هم بلاک شده

Reza.exe
February 28th, 2014, 13:58
دوستان من یه سوالی دارم
الان این اتفاقی که افتاده کلیه پورت های خروجی و ورودی قطع می شه یا صرفا پورت های rdp , ssh بودند؟

tizparvaz
February 28th, 2014, 13:59
دوستان من یه سوالی دارم
الان این اتفاقی که افتاده کلیه پورت های خروجی و ورودی قطع می شه یا صرفا پورت های rdp , ssh بودند؟
فقط icmp بازه همه چی بستست

tizparvaz
February 28th, 2014, 14:01
من اون فرم پر کردم فرستادم
زنگ زد رنج آی پی هارو گرفت بعدش گفت پیگیری میکنیم ولی دیگه زنگ نزد

اگر همینجوری بخواد ادامه پبدا کنه کم کم دیگه آی پی باقی نمیمونه که بخوایم کار کنیم ، خیلی محترمانه دسترسی به اینترنت خارج به طور کامل قطع میشه

javadezati
February 28th, 2014, 15:00
8 تا آی پی اعلام کرده بودیم همه باز شد
اما در این 2 روز 3 تا آی پی ما باز هم بلاک شد
البته مجدد شکایت کردم...اما از این مسخره بازی خسته شدم
مشتریها میگن وی پی اس به شرط میدین میگم یعنی چی
میگن آی پی بلاک شد آی پی رایگان تغییر بدین
خوب حالا من چطوری وی پی اس بفروشم اان میدم سالم 24 یا 48 ساعت دیگه بسته بشه ؟؟؟
باور کنید جرات فروختن هم نداریم و می ترسیم نکنه بلاک بشه و بیان تو انجمن 2 تا پست بزنن و بگن بی کفایتی فلان سایت!!!
این روزگار همه ما هست

tizparvaz
February 28th, 2014, 21:37
ماجرایی شده
هیچ شماره ای هم ندارن به من گفتن خودشون تماس میگیرن اما هیچ تماسی گرفته نشد
دیشب برای خودم دو تا وی پی اس راه انداختم یکیش خام خام centos بود یکیش هم آی بی اس نصب کرده بودم
هر دو سرور صبح بیدار شدم آی پی هاشون بلاک شده بود !!

da6276
February 28th, 2014, 21:54
ماجرایی شده
هیچ شماره ای هم ندارن به من گفتن خودشون تماس میگیرن اما هیچ تماسی گرفته نشد
دیشب برای خودم دو تا وی پی اس راه انداختم یکیش خام خام centos بود یکیش هم آی بی اس نصب کرده بودم
هر دو سرور صبح بیدار شدم آی پی هاشون بلاک شده بود !!
با بنده با این شماره تماس گرفتن : 86751000
تماس بگیرید شاید به نتیجه رسیدید

javadezati
February 28th, 2014, 22:12
من همیشه رو شمارها دقت می کنم
واسه من به هیچ عنوان شماره نیومد خطشون امنیتی بود
من در تهران هستم
2 تا شنبه هست که ای پی ها به شدت بلاک میشن..فردا همه همکاران آماده باشید ببینیم چند کشته و مجروح داریم
شاید این شنبه بلاک شود شاید هفته دیگه بشود...

Mr.Te0
March 1st, 2014, 13:50
3-4 ای پی مشکل دار ما هم گویا مشکلش برطرف شده است.
خدارو شکر...

rightserver
March 2nd, 2014, 18:02
سلام دوستان مثل اینه قراره این تاپیک همیشه بالا باشه از بعد از ظهر امروز به خیلی از سایتها با آی پی ایران دسترسی ندارم مثل همین انجمن و بدتر اینکه به سایتهای خودم در سرور آلمان

mehrdad.
March 2nd, 2014, 18:34
سلام دوستان مثل اینه قراره این تاپیک همیشه بالا باشه از بعد از ظهر امروز به خیلی از سایتها با آی پی ایران دسترسی ندارم مثل همین انجمن و بدتر اینکه به سایتهای خودم در سرور آلمان
من هم همچین مشکلی داشتم بعضی سایت ها بالا نمیومد که یه 10 دقیقه مودم رو خاموش کردم ای پیم که تغییر کرد اوکی شد

Optimus
March 2nd, 2014, 18:53

برای بعضی از مشتری های ما هم همین اتفاق افتاده

rightserver
March 2nd, 2014, 20:17
من هم همچین مشکلی داشتم بعضی سایت ها بالا نمیومد که یه 10 دقیقه مودم رو خاموش کردم ای پیم که تغییر کرد اوکی شد
اینکه با خاموش و روشن شدن مودم درست شده شاید آی پی شما در سرور بلاک شده آی مذکور را از حالت بلاک خارج کنید

se7en-host
March 2nd, 2014, 20:27
ای پی های ما بسته نشده
ولی کلا اینترنت هر سایتی که دلش می خواد باز می کنه هر چی دلش نمی خواد باز نمی کنه

m.razizadeh71
March 3rd, 2014, 08:35
من یکی از ای پی های آلمانم خودش درست شد.. بعد تقریبا 1 هفته ! :-|

NarvanData
March 9th, 2014, 22:56
دوستان آی.پی هایی که مشکل داشتن برای شما درست شد یا همچنان مشکل داره؟
یکی دیگه از آی.پی های ما دوباره دیروز به مشکل خورد و فقط تا الان یکی از آی.پی های ما درست شده.

SainaServer
March 9th, 2014, 23:00
دوستان آی.پی هایی که مشکل داشتن برای شما درست شد یا همچنان مشکل داره؟
یکی دیگه از آی.پی های ما دوباره دیروز به مشکل خورد و فقط تا الان یکی از آی.پی های ما درست شده.
خیر مشکل خدا رو شکر گوش شیطون کر بر طرف شد :106:

da6276
March 9th, 2014, 23:01
همه ای پی های سرورهای ما درست شده و مشکلی نداریم

666regab
March 9th, 2014, 23:11
علتش چی بود ؟
از شب افت و خیز داشت .

a.n1
March 19th, 2014, 14:04
سلام
امروز 2 تا از آی پی های آمریکا ما بلاک شده و با اسمشو نبر ریموت میشه و بدون اون ریموت نمیده
دوستان کسی امروز چنین مشکلی مجدد پیدا کرده
با تشکر

sina_67_85
March 19th, 2014, 14:13
یک آی پی من چند روز پیش اینطوری شد.
پیگیری نکردم دیگهو

NarvanData
March 19th, 2014, 15:52
دوستانی که پیگیری کردن، اطلاع دادن که ممکنه رو چندتا از سرور مجازی ها قندشکن نصب باشه یا فقط رنج آی.پی دادن و گفتن سرور ها بر خلاف قوانین به کسی داده نشده

3245
March 19th, 2014, 21:19
بله، متاسفانه این روند ناشیانه همچنان ادامه دارد و تاریخ ثابت کرده ادامه خواهد داشت.
امیدوارم برای نوادگان ما اینترنت به فقط سایت پیوندها محدود نباشـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــد.

parax
March 19th, 2014, 21:42
سلام
برای ما هم این مشکل بوجود اومده

3245
March 22nd, 2014, 15:41
مجددا انبوهی از ایپی های ما بلاک شده،
با این کارها فقظ نفرت ما، نسبت بهشون بیشتر میشه!!!!
ما ایرانی ها را چه آمده به کارهای باکلاس؟ همون بهتر که دکه سیگار فروشی باز کنیم!!!!

با این اقتصاد مریضشون نمیدونم دیگه این گِندِه کاری ها رو از کجا یاد میگیرن میان روی این ملت بدبخت اجرا میکنند.

mr_server
March 22nd, 2014, 15:48
سه تا از ip های ماهم بسته شد همین الان

mosi_sh
March 22nd, 2014, 16:07
در راستای درخواست مدیر محترم انجمن متن فوق اصلاح گردید
( سرور المان و امریکا حدودا از ساعت 4 برای بنده بلاک شده )

hamid.soltani92
March 22nd, 2014, 16:09
دوست عزیز رییس جمهور که آی پی ها رو ***** نمیکنه!:دی خب جایی نیست که برید شکایت بکنید؟
قبلا فقط میتونستن دامین رو ***** کنن.بعد شد ساب دامین.بعد dns،بعد آی پی...احتمالا گام بعدی خوندن ذهن کاربر هست!‌:))

3245
March 22nd, 2014, 16:14
دوست عزیز رییس جمهور که آی پی ها رو ***** نمیکنه!:دی خب جایی نیست که برید شکایت بکنید؟
قبلا فقط میتونستن دامین رو ***** کنن.بعد شد ساب دامین.بعد dns،بعد آی پی...احتمالا گام بعدی خوندن ذهن کاربر هست!‌:))

برخی دوستان میگن تماس بگیرید و شکایت کنید، آخه شکایت به کی از کی؟ دقیقا به کی از کی؟
شکایت از محابرات به مخابرات؟ تو ایران اگر از هر ارگانی شکایت کنی، یعنی وقتت رو تلف کردی!!!! (این رو تاریخ ثابت کرده، حرف من بی سواد هم نیست!)

ms96
March 22nd, 2014, 16:19
برخی دوستان میگن تماس بگیرید و شکایت کنید، آخه شکایت به کی از کی؟ دقیقا به کی از کی؟
شکایت از محابرات به مخابرات؟ تو ایران اگر از هر ارگانی شکایت کنی، یعنی وقتت رو تلف کردی!!!! (این رو تاریخ ثابت کرده، حرف من بی سواد هم نیست!)

اگه مشکل از isp باشه به سازمان تنظیم مقررات میتونی شکایت کنی از دست اون isp
شکایت از مخابرات هم باید بری سازمان تنظیم و از مخابرات شکایت کنی

_ice_
March 22nd, 2014, 16:22
دوستانی که آی پی هاشون بسته شده گزارش بدن که رو وی پی اس هایی که بسته شده قند شکن هم نصب بوده ؟

3245
March 22nd, 2014, 16:31
اگه مشکل از isp باشه به سازمان تنظیم مقررات میتونی شکایت کنی از دست اون isp
شکایت از مخابرات هم باید بری سازمان تنظیم و از مخابرات شکایت کنی

عزیز جان، خود سازمان تنظیم مقررات داره این تشنج ها رو ایجاد میکنه

3245
March 22nd, 2014, 16:59
دوستانی که آی پی هاشون بسته شده گزارش بدن که رو وی پی اس هایی که بسته شده قند شکن هم نصب بوده ؟

بله، روی برخی ایپی های دوستان نصب بوده
و روی برخی نبوده

Ramin
March 22nd, 2014, 17:01
ضمن تبریک سال نو شمسی

دوستان دقت داشته باشند در صورت ادامه این روند ( فحاشی ، عدم رعایت ادب و احترام ، ارسال متن های سـ یـ ا سـی و موارد مشابه ..) نه تنها تاپیک غیر فعال خواهد شد. با کاربران خاطی نیز برخود خواهد شد !
دلیلی برای ارسال متن های بی ادبانه و مخالف با قوانین سایت وجود ندارد

Optimus
March 22nd, 2014, 17:20
برای ما هم چند مورد گزارش داشتیم که روی بعضی از ISp ها باز بودن و روی بعضی بسته
و این بدان معناست که ISP ها هم دارن خوب همکاری می کنن باهاشون برای این حرکت بسیار زشت :)

3245
March 22nd, 2014, 18:18
برای ما هم چند مورد گزارش داشتیم که روی بعضی از isp ها باز بودن و روی بعضی بسته
و این بدان معناست که isp ها هم دارن خوب همکاری می کنن باهاشون برای این حرکت بسیار زشت :)

یقین داشته باشید isp‌ها مجبورند، همین الان به شما گزارش داده بشه فلان سایت را در سرورتان مسدود کنید، و الا ف...ل...ر خواهید شد، شما قطعا دست بکار خواهید شد برای حذف سایت مورد نظر.

3245
March 28th, 2014, 00:30
همچنان برای دوستان این مشکل ادامه داره؟
برای ما ادامه داره، بشدت!!!
این عمل مثل این میمونه که در یک جنگ، شیمیایی بزنند!!!!!

NarvanData
March 28th, 2014, 00:38
برای ما که به صورت رندم یک آی.پی بسته و یک آی.پی بسته شده باز میشه :)
بازیشون گرفته کلا...

mehrshad.ho
March 28th, 2014, 09:21
برای ما که به صورت رندم یک آی.پی بسته و یک آی.پی بسته شده باز میشه :)
بازیشون گرفته کلا...

برای ما نیز به همین صورت بود

da6276
March 28th, 2014, 10:44
برای بنده فقط همون 2 هفته اول مشکل داشت و بعدش درست شد و تا همین لحظه دیگه مشکلی نداشتیم

zigma4000
March 28th, 2014, 12:22
ما هم این مشکل رو با یه رنج آی‌پی جدید پیدا کردیم، شب ها ساعت 1 شب به بعد در بعضی isp ها کلاً از کار میافته و مسدود میشه و در بعضی دیگز از isp ها پینگ تا 2000-3000 بعد دوباره از حدود 6 صبح به حالت عادی بر میگرده! حتی آی‌پی های استفاده نشده هم در این ساعت ها مشکل دارن!

mehrdad.
March 28th, 2014, 14:49
چه مسخره بازی این کار این سیستم
1.3 آی پی های من هم امروز مورد عنایت قرار گرفته در مخابرات باز نمیشه در بقیه سرویس دهنده ها باز میشه
واقعا نمیدونم چی باید بگم

javadezati
March 29th, 2014, 22:22
سلام
مجدد 1 آی پی ما بعد از داستان اولی که وصل شد و مشکلی نبود باز از کار افتاد
با تشکر

_ice_
March 30th, 2014, 13:00
واقعا دیگه خسته شدیم !!
تکلیف چیه ؟

NarvanData
March 30th, 2014, 13:17
کلا روی isp شاتل در روز چندین بار ارتباط من به سرور و سایت های خارج از ایران قطع میشه
با شاتل هم که تماس گرفتم گفتن مشکلی نیست و اینترنت شما حتی یک لحظه هم قطع نشده

دیشب ساعت 2am هم 5تا از آی.پی های ما چیلتر و آی.پی جدید دادیم به مشتری اما بعد از یک ساعت دوباره آی.پی های مشکل دار، درست شدن...

واقعا این وضعیت کلافه کننده شده...

SainaServer
March 30th, 2014, 17:07
مجدد 2 آیپی از ما به این مشکل دچار شد !
دیگه واقعا نمیدونیم چه کنیم !

omidppm
March 30th, 2014, 17:15
بهترین کار این هست توی سایت شرکت زیرساخت شکایتتون رو ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیرند

SainaServer
March 30th, 2014, 17:19
بهترین کار این هست توی سایت شرکت زیرساخت شکایتتون رو ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیرند
بله مشکل اون سری هم فکر میکنم با همین کار بر طرف شد
ولی ما آخر نفهمیدیم دلیلش چی بود!

javadezati
April 6th, 2014, 00:59
سلام
امروز از سفر بر می گشتم تا رسیدم صدای 5 نفر از کاربرا در اومد
5 تا آی پی بلاک شده مجدد
واقعا خسته شدم
بازم شکایت بازم زنگ بزنن بازم باز کنن و دوباره روزی از اول و بازم ببندند...
ما چه گناهی کردیم این وسط
با تشکر

بیرجند
April 6th, 2014, 01:01
منم این مشکل دارم

هاست دل برام باز نمیکنه

javadezati
April 6th, 2014, 01:09
سلام
بفرمایید باز هم شکایت کردم این هم متن پیام جهت آموزش مختصر خدمت دوستان:

سلام و عرض ادب دارم
مجدد امروز 5 تا از ای پی های ما ریموت نمیدهند و مثل سری قبل دچار مشکل شده اند
از شما تقاضا دارم آی پی ها رو فعال کنید همچنین خواهشم می کنم از بلاک شدن آی پی ها جلوگیری کنید
آی پی های بلاک شده ما تا اطلاع ثانوی:
192.111.145.000
162.248.242.000
162.248.242.000
162.248.243.000
162.248.243.000
با تشکر و با احترام
جواد عزتی

-------------------------

کاربر گرامی
فرم شما با موفقیت ارسال شد. از همکاری شما سپاسگزاریم.
شما می توانید با شماره 0000000000 درخواست خود را پیگیری کنید.
------------------------
سایت زیر ساخت:
-----------------------
موفق باشید

javadezati
April 6th, 2014, 15:17
سلام
امروز ساعت 8.15 دقیقه با من تماس گرفتن میگن نباید مشکلی باشه
شما از کجامیدونی مشکل داره
گفتم جناب ریموت نمیده با هیچ adsl و پینگ نمیده تست بفرمایید گفت من پیگیری می کنم
گفتم آقای عزیز حتی آی پی روتر سرور هم بلاک شده
و باز گفت بررسی می کنیم و حال منتظریم تا بررسی تموم بشه و آی پی ها مثل سری قبل باز بشه
با تشکر

spnuac
April 6th, 2014, 23:39
آقا واقعا این داستان دیگه خیلی مسخره شده. یعنی چی که پورت سرور ها رومیندن . این وسط چرا مارو از نون خوردن میندازن. از هفته قبل تا الان شاید بالای20 تا آیپی بسته شده
یکی نیست تو این ... جواب درست و درمونی به ما بده؟
سری اول که آیپی ها بلاک شد بعد چند روز باز شدند اما اینبار هرچه منتظر موندیم خبری از باز شدن پورت ها نیست . واقعا دیگه موندیم تکلیف چیه، آزادی بیداد میکنه بخدا

ipsat
April 7th, 2014, 09:51
برای بنده 2 تا از سرور سوئیس و انگلستان توسط زیرساخت به لیست سیاه اضافه شده.
فقط پروتکل tcp رو می بندند و با بقیه پروتکلها کاری ندارند.

3245
April 11th, 2014, 18:19
همچنان مشکل!!!!
دوستان، برای شما با ارسال شکایت حل شده؟

javadezati
April 11th, 2014, 18:25
سلام
سری دوم که آی پی ها بسته شده و اقدام کردیم تا حالا خبری نشده ازباز کردن آی پی
با تشکر

3245
April 11th, 2014, 18:27
سلام
سری دوم که آی پی ها بسته شده و اقدام کردیم تا حالا خبری نشده ازباز کردن آی پی
با تشکر

اینها مجوز از کجا میگیرن برای این موارد؟
کجا باید شکایت کرد علیه اینها؟ منظورم خارج از ایران سازمانی هست که علیه زیرساخت ؟

با تشکر