PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نرم افزار NOD32view

tatnet
February 14th, 2014, 23:50
با عرض سلام دوستان در یک سرور مجازی از المان نرم افزار NOD32view را نصب کردیم ولی این خطا رو میده

the server name or address could not be resolved

دوستان راهی دارند ؟؟

Mihan-Server
February 15th, 2014, 00:44
دی ان اس هاتون درست ست شده در lan ?

Mr.Te0
February 15th, 2014, 01:15
به احتمال بسیار قوی مشکل از دی ان اس ها میباشد.
چک کنید.

OmidX
February 15th, 2014, 01:38
با عرض سلام دوستان در یک سرور مجازی از المان نرم افزار nod32view را نصب کردیم ولی این خطا رو میده

the server name or address could not be resolved

دوستان راهی دارند ؟؟

این ارور رو کجا بهتون میده ؟ ، چون نصب این نرم افزار ک با دو کلیک ه ...

شما اگه این ارور رو در خود nodیی ک رو سیستم تون نصبه دارید ، مشکل از نبود یک وب سرور (مثل iis یا آپاچی) رو سرور ویندوزتون ه !

tatnet
February 15th, 2014, 03:04
برنامه را نصب کردیم باز که میکنیم میخواد برنامه به سرور ها رو به روز کند این مشکل هست و اصلا کار نمیکند

tatnet
February 15th, 2014, 03:06
این ارور رو کجا بهتون میده ؟ ، چون نصب این نرم افزار ک با دو کلیک ه ...

شما اگه این ارور رو در خود nodیی ک رو سیستم تون نصبه دارید ، مشکل از نبود یک وب سرور (مثل iis یا آپاچی) رو سرور ویندوزتون ه !

دوست من از قضا وب سرور iis را روی ویندوز فعال کردیم و بدون مشکل کار میکنه وب سرور iis

OmidX
February 15th, 2014, 03:16
دوست من از قضا وب سرور iis را روی ویندوز فعال کردیم و بدون مشکل کار میکنه وب سرور iis

محل دانلود فایل های آپدیت رو در NOD32view درست وارد کردید ؟! باید آدرس روت (یا یک پوشه در روت) IIS رو بدیدااا ...

در ضمن از طریق مرورگر فایل versions و سایر فایل های آپدیت باید قابل دانلود باشه ، اگه نیست باید mimetype پسوند های آپدیت رو در IIS وارد کنید تا این مشکل حل شه ...

tatnet
February 15th, 2014, 03:24
محل دانلود فایل های آپدیت رو در NOD32view درست وارد کردید ؟! باید آدرس روت (یا یک پوشه در روت) IIS رو بدیدااا ...

در ضمن از طریق مرورگر فایل versions و سایر فایل های آپدیت باید قابل دانلود باشه ، اگه نیست باید mimetype پسوند های آپدیت رو در IIS وارد کنید تا این مشکل حل شه ...

نرم افزار
NOD32view را که نصب کردیم باز که کردیم برنامه خودکار سرورهای نود 32 را پیدا میکنه ولی این خطا رو میده چند بار

با برنامه
NOD32view خیلی کارکردم الان هم درسیستمم نصب کردم تست کردم درست کارمیکنه ولی روی سرور نه کار نمیکنه خطائی که بالا گفتم را میده

برنامه ب بسم الله که میخواهم باز کنم این خطال رو میده

OmidX
February 15th, 2014, 03:32
نرم افزار
NOD32view را که نصب کردیم باز که کردیم برنامه خودکار سرورهای نود 32 را پیدا میکنه ولی این خطا رو میده چند بار

با برنامه
NOD32view خیلی کارکردم الان هم درسیستمم نصب کردم تست کردم درست کارمیکنه ولی روی سرور نه کار نمیکنه خطائی که بالا گفتم را میده

برنامه ب بسم الله که میخواهم باز کنم این خطال رو میده

اگه mimetype فایل های آپدیت رو ب IIS اضافه کردید و این مشکل هست ، یا رو یک سیستم خاص فقط این مشکل رو دارید ، یکبار nod32 رو reninstall کنید جل میشه ...

منم یکبار رو لپ تابم درست بود ، رو PC دانلود نمیشد و ارور میداد ک این سرور اصلا وجود نداره ، reninstall کردم حل شد.

farshid_6378
May 29th, 2014, 15:05
سلام چطور این مشکل رو حل کردی؟